PDA

View Full Version : Урчасвам ли?



reni7o0o
08-12-2008, 08:22
Незнам дали това е мястото ама така реших...тук да си пусна темата...
И така напоследак съм забелязала че когато някой рязко се извърти и ме погледне в очите веднага го заболява главата...Преди не беше така а в близките няколко седмици така става... :x
Търсих в нета да намеря нещо по темата ама не намерих нищо...плс помогнете ми....


П.П: очите ми са сини....

nastyangel
08-12-2008, 08:44
Чиста случайност! Не се впрягай за глупости :?

Irrepresible
08-12-2008, 08:46
еми мисля че по принцип за да урчасваш трябва да имаш някакви мописли към човека който урчасваш :o но съмнява ме да си ги урчасваш тка просто ги боли главата спокс 8)

FeelMe
08-12-2008, 08:57
az sum 4uvala 4e horata sus sini o4i mogat da uro4asvat horata kum koito imat nqkakvi lo6i 4uvstva.ti moje6 da ne go pravi6 suznatelno,no do kolkoto znam e vuzmojno.az su6to sum sus sini o4i no ne sum zabelqzvala da ima ne6to podobno pri men. :(

Always
08-12-2008, 12:41
Абсолютни глупости. И ти как така забелязваш, че някой го заболява главата?

reni7o0o
08-12-2008, 12:44
Абсолютни глупости. И ти как така забелязваш, че някой го заболява главата?


ами като погледна даден човек в очите и сам ми казва че го заболява главата. Даже ония ден един приятел го погледнах и го попитах нещо и той ми отговори "Чек че ме заболя главата" :shock: :-k

1994_gabi_94
08-14-2008, 10:19
мойте очи са между кафяво и зелено но това няма значение аз съм чела доста неща за сините очи доколкото знам те могат да приченят дасто по страшни неща от колкото да накараш чавек да го заболи главата веднъж четох че даже жена в русия е убила кон с погледа си(очите и са сини) нз как да ти помогна но гледай да нямаш напрежение в очите и да не те гледат продъължително време в тях или да не те поглеждат рязко това е каквото аз знам и да си призная аз много искам очите ми да са сини но не може за съжаление

pisenceto_94
08-14-2008, 11:10
Еми незнам,какво да правиш,възможно е наистина да ги урочасваш,и на мен ми се е случвало като малка да ме урочасват,посъветвай се с майка си :) :) :)

Always
08-17-2008, 22:56
И ако и другия е със сини очи к'во? Мерим сили, на кой магията е по-силна ли? 8-)

reni7o0o
08-18-2008, 06:24
И ако и другия е със сини очи к'во? Мерим сили, на кой магията е по-силна ли? 8-)

:D Не имам много познати и приятели които имат сини очи, ама такова нещо не им се случва...

LovelyGirl
08-19-2008, 10:32
Аз знам,че хората само със сини очи,каквито са и твоите могат да урчасат някой.Баба ми бае и от нея знам доста неща.
Достатъчно е само да погледнеш някои и да си помислиш нещо за него и може да го урчасаш.
Особено,ако нещо мн ти хареса у него,или ако му завидиш за нещо.
Сестра ми мн я урчасват,и като малка са обикаляли села да търсят баби дето да и баят за да я оправят,защото понякога можеш да урчасаш мн сериозно и с дни да те боли глава,да си раздразнителен,дори и да повръщаш.Всичко е възможно.

KadifWerewolf
08-20-2008, 07:47
OHOHOOHo
AHAHAHAHA
EXEHEXHHEHXEHXHEHEXEH
AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAH
Naprao me zabi i s kraq...
OCHITE MI SA SINI..
PWND AHHAHA
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

batkodoki
08-20-2008, 22:11
важно е какво мислиш за човека с когото се гледате, не цветът на очите ви

nefes
08-21-2008, 12:06
Баща ми е със сини очи и винаги когато отиваме да видим новороденото на някой близък/приятел или някое дете,той внимава да не го гледа много задълбочено,защото можело да го урочаса. :|
Аз лично не вярвам много в тези неща,но една моя бивша учителка ми е разказвала как пра-баба й е умряла една вечер преди сватбата си,защото е била урочасана. :?
Все пак според мен е чиста случайност. :wink:

krisiiiiito
08-23-2008, 18:18
абее не знам може би е чиста случайност :-|

Haunted.
08-23-2008, 20:05
И аз съм чувала, че хора със сини очи имат някви такива странности.Даже имаше един случай, ама не ми се разказва сега.Но не при всеки със сини очи е така, де.. много рядко.. така че може да е просто съвпадение.

EarthShaker
08-23-2008, 20:39
ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛА

hgfh
08-24-2008, 22:01
най много теб да те урочаса с тия болки

kokk
09-04-2008, 11:37
Въобразяваш си нещо :shock:

Lysit0
09-04-2008, 13:33
Мислите са важни,какво мислиш за дадения човек,а не зветът на очите.Някой път , ако кълнеш някой и му се случва нещо лошо,и съответно злото ти се връща на теб,и обатното,ако мислиш добро за хората и гледаш добро да правиш ти се връща в добро.

Lysit0
09-04-2008, 13:53
И аз съм чувала, че хора със сини очи имат някви такива странности.Даже имаше един случай, ама не ми се разказва сега.Но не при всеки със сини очи е така, де.. много рядко.. така че може да е просто съвпадение.

...аз друго мога да кажа....имам една приятелка,която е със зелени очи,един ден се скара с родителите си,и те излезаха,тя се беше ядосала и ги прокълна,и им се случи нещо лошо наистинa,но слава на бога,жертви нямаше,те се бяха обърнали с камьона по път,но добре,че беше върху меко,по - точно върху калта,иначе до сега можеха да са умрели,тя от тогава се уплаши и не е проклела нито веднъж,никога.Иначе като е ядосана пак и се променя цвета на очите.