PDA

View Full Version : Яко TRANCE



SpAcE_LaDy
08-12-2008, 09:37
Здравейте!
Не знам дали има трансъри тук, но исках да ви се похваля, че след толкова канене, най-сетне ще имаме възможността да видим и чуем на живо краля на Balearic Sound-а - DJ SHAH /който не слуша транс едва ли е чувал за него, но попринцип е широко известен на световната транс сцена :)/
Очертават се няколко незабравими събития от световно ниво - Световно известни Транс DJs са дошли да ни заредят на макс.. ако слушате транс, ето и списъка с партитата, които не трабва да пропускате...
30.08.2008 - ATB LIVE @ Cacao Beach, Слънчев Бряг
17.09.2008 - Tiesto LIVE @ зала Фестивална, София
09.10.2008 - DJ SHAH LIVE @ зала Христо Ботве, София
10.10.2008 - Paul van Dyk LIVE @ Arenele Romane - Букурещ, Румъния
23.11.2008 - Josh Gabriel /From Gabriel & Dresden/ LIVE @ Club Escape, София
Ако искате да чуете какво представлява музиката на DJ Shah можете да го слушате всеки петък вечер от 23:00 до 01:00 по TRANCE Channel-а на www.di.fm /D I G I T A L L Y I M P O R T E D R A D I O/ - първия час е посветен на балеарик музиката, а втория - изтински транс парчета :) Приятно слушане :) Слушайте неговото радио шоу и преценете дали бихте искали да го чуете и на живо :)
Е, ако решите - присъединете се към нашата скромна група от поне 20-30 човека за всяко едно от тези партита :) и за повече инфо ми пишете на лична :)

b0Nb0n
08-12-2008, 09:57
ima vreme 6te si pomislq moje i da doida kym grypata vi :)

SpAcE_LaDy
08-13-2008, 10:10
Ама няма много време, особено за партито на ATB.. съвсем скоро е :) Айде идвайте с нас, ще останат незабравими спомени, особено ако слушате транс

b0Nb0n
08-13-2008, 12:14
ima 15 dena do atb a az moga i v poslednata minuta da re6a da doida taka4e za men 15 dena sa si mnogo vreme ama sigurno 6te doida 6ti pi6a kam 25-6 da te pitam nekvo info

cL0wnX
08-13-2008, 23:48
аз от скоро слушам но попринцип съм фен и на Друм анд Базе но за транс може ли да наречем и ето това за добро astral projection

Bubolinaaa
08-14-2008, 10:54
ATB! ATB! ATB! :grin: :grin: :grin:
:-({|= С нетърпение чакам да стане 30-ти , че да го видим нашия човек.. :smt007 лудницаа просто :)
Само че, доколкото разбрах няма да е точно парти , а ми нещо като концерт.. щяло да има и други изпълнители.. Незнам не съм много информирана.. ако някой има по-подробна информация да казва :P
Иначе ми се ходи и на ПВД ама ....

b0Nb0n
08-14-2008, 11:05
ima 15 dena do atb a az moga i v poslednata minuta da re6a da doida taka4e za men 15 dena sa si mnogo vreme ama sigurno 6te doida 6ti pi6a kam 25-6 da te pitam nekvo info

и аз съм същия,се в последния момент,и става по-добре така,отколкото като е запланувано...

е са миналата седмица за Метрополис на Какао,2 дни преди партито реших,че ше ходя към Слънчев,хората 2 месеца по-рано си определят кога ше са на море 8-)
dam v posledniq moment e nai dobre :) nai veselo e axxa az si4ko v posledniq moment praq :grin:

Tokio_Hotelkata
08-14-2008, 23:37
Chakam s neturpenie Tiesto...jalko,4e na ATB nqma da moga da otida :(

Loshotia
08-15-2008, 08:13
Честно казано ми е по- лесно ми е да стигна до Букурещ отколкото до какао биич. Така че май там ще отида по- скоро. Ако си намеря компания де.

b0Nb0n
08-15-2008, 08:15
emi to taq tema e za taq cel mai da se saberat horata :)

Loshotia
08-15-2008, 08:18
^Ами добре! За Букурещ някой?

b0Nb0n
08-15-2008, 08:34
mi az :)

Loshotia
08-15-2008, 08:43
mi az :)

От къде си? С какво ще пътуваш?

b0Nb0n
08-15-2008, 10:46
ot pomorie sym neznam 4akam da vida kvo 6te stane sys space_lady trqbva da se syberat pove4e hora i da se izmisli nai gobriq variant za vsi4ki ima vreme spoko se opraim :)

TRIUMPH
08-15-2008, 11:15
Любимата ми музика е транса. Дано успея да хвана ATB, уникални са просто. Аз ще бъда 10 дена на морето от 20 до 30ти, но нищо не се знае.

drun-drun!
08-15-2008, 11:34
Jalko,che nqma da moga da otida na Tiesto :| Super,ludnica shte e :((

Pozdravche:Tiesto-Lethal Indystry

Loshotia
08-15-2008, 12:16
Jalko,che nqma da moga da otida na Tiesto :| Super,ludnica shte e :((

Pozdravche:Tiesto-Lethal Indystry

На тиесто ще е лудница в истинския смисъл на думата. Не нзам още дали ще ходя и дали ми се ходи. Поне ми е лесно, че ми е под носа фестивална.

Riot
08-15-2008, 12:16
http://www.youtube.com/watch?v=bEpAxtyyPl8
http://www.youtube.com/watch?v=xvCEgNgphyQ
http://www.youtube.com/watch?v=1RnIKQwXvP8
http://www.youtube.com/watch?v=rh7Apc1PKSI
:)

b0Nb0n
08-15-2008, 12:39
^^bratle nqma da e tolkova tejak trance na partita :)

Riot
08-15-2008, 12:44
Tricky-Tricky
тарара та тарарара 8-)

SpAcE_LaDy
08-16-2008, 15:02
Здравейте, сори за късния отг. но просто не бях вкъщи тези дни, а и не съм проверявала тук мн мн, защото видях, че няма много фенове на транса в този форум.. а за мен транса е начин на живор и без тази музика съм за никъде..
първо да отбележа, TRIUMPH каза "Уникални СА" за ATB, съджа да отбележа, че ATB е ЕДИН DJ и секазва Andre Tanneberger.. отучете се от заблудата, че Тиесто е хаус или че ATB са група.. :)
така, нататък да отбележа.. партито на Какао на 30ти, където ще пуска нашият транс домакин тогава ATB, ще бъде БЕЗ вход.. за ОГРОМНО мое съжаление, тъй като така ще могат да отидат всякакви хора и истинските ценители на музиката не е янсо дали ще усепят да влезнат.. а трансърите ще сме поне 40 човека.. за хората от София ще се пътува на 30ти или с рейс или с влак, който както предпочита.. Партито започва от 8-9 часа, като ще подгрява VELVET БЛЯКС.. нищо общо с транса, който ще последва към полунощ, когато ще се появи и ATB.
А по отношение на "аз всичко в последния момент правя" - това не е никак хубаво, защото накрая ще увиснете, прави се предварителен план колко хора ще сме, списъци се правят,з а да се знаем, да се намерим и съответно да изкараме заедно една незабравима нощ под звездите и на фона на транс музиката.. затова очаквам предварително да ме предупредите, най-късно до 25ти.. аз лично може да отида н море точно тогава.. и от морето да отскоча до Какао за партито, ако така стане ще ви дам координати на хора, с които да се свържете, за да се разберете за пътя, така че дори сами да тръгнете, без компания няма да останете :) особено ако споделяте истинското удоволствие от музиката, както нас :)
За друго не се сешам за сега.. освен че Astral Projection правят Пси и Гоа транс, а ATB - прогресив и ъпливтинг, а тези 4 стила /2 х 2/ нямат много общо едните с другите
И това е общо взето май :) после пак ще пиша :)

b0Nb0n
08-16-2008, 16:30
na4i vij az za kakao kazvam 4e 6te re6a v posledniq moment 6tot mi e na 20 min i naprao nai6 kvo dai si telefona na ls i 6ti zvanna na prao da sa ogovorim taka s pisane tyka nqma kak da stane a za ostanalite partita deto sa v sofiq ot sq da znae6 na si4ki idvam samo na tiesto ne

SpAcE_LaDy
11-21-2008, 19:37
Здравейте, аз отново реших да драсна тук с цел да ви дам имена на едни от най-добрите транс тракове за последните 2 месеца.. просто велики мелодии, велики вокали.. велика музика като цяло..
/МНОГО ВАЖЕН Е РЕМИКСА.. Затова ско някой случайно тръгне да си ги тегли, да има предвид да тегли точно ремикса, който съм дала/
Всички песни долу са много добри и са в стиловете /progressive, vocal & euphoric trance/.. със * ще отбележа по-добрите от тях

*FKN Feat. Jahala - Still Time (Aly & Fila Remix)
*First State ft. Elliot Johns - Your Own Way (Original Mix)
*Markus Schulz feat. Dauby - Perfect (Agnelli & Nelson Remix)
Akesson - Perfect Blue (Original Mix)
*Eurythmics vs. Ronski Speed - Space Dreams (Markus Schulz Mashup)
Johan Gielen - Magnitude
Goldenscan - Halcyon
*Wippenberg - Chakalaka
*Tiesto ft. Christian Burns - In The Dark
*Filo and Peri feat. Eric Lumiere - Anthem (Original Mix)
FKN Feat. Jahala - How Long (Original Mix)
*Ferry Corsten - Radio Crash (Original Mix)
*Art Of Trance - Madagascar (Richard Durand Remix)
Ernesto vs Bastian - Chase The Jupiter
Axel Coon - Lamenting City
Dokmai - Reason To Believe
Delerium ft. Sarah McLachlan - Silence (Dj Tiesto In Serach Of Sunrise Remix)
Tilt vs. Paul van Dyk - Rendezvous (Quadraphonic Mix)
Envio - For You (Original Mix 2006 Reconstruction)
John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Big Sky (Agnelli & Nelson RMX)
*Marco V - Coma Aid
*Sia - Buttons (Markus Schulz Return To Coldharbour Dub)
Sonorous - Glass Garden 2007
Talla 2xlc vs. Sean Tyas - Heart To Heart (Sean Tyas Mix)
*VESELIN TASEV - After Sunset (Original Mix)
-----------/ВЕСЕЛИН ТАСЕВ Е БЪЛГАРСКАТА ТРАНС ГОРДОСТ.. ТОЛКОВА МНОГО ПРАВИ ЗА РАЗВИТИЕТО НА ТРАНС КУЛТУРАТА В БГ.. ГОРДЕЯ СЕ С НЕГО/-------------

darla
11-21-2008, 20:35
a kakvo 6te kaje6 za Metropolis na 19.12 v Zimniq?

SpAcE_LaDy
11-21-2008, 23:49
Ами добре е замислено, но предвид че Sander van Doorn е на същия ден в Ялта, предпочитам си транчето пред progressive звученето :)
Иначе идеята им да пресъздадат Sensation White не е лоша, сам дето на Sensation White се канят транс DJи :)

xpici
11-21-2008, 23:57
само така (rock)

darla
11-22-2008, 10:11
a i az imam nqkakvo sumnenie,4e tozi dresscode nqma da se spazi,nz za6to,no do kolkoto poznavam psihikata na bulgarite...

SpAcE_LaDy
11-22-2008, 10:16
Ами и аз така си мисля :) Би се спазил смао ако дадат забрана за хора, които не са целите в бяло.. обаче ако го забранят, щя загубят пари, а българите са алчни, така че може и да не се спази :)
Затова си предпочитам Сандър ван Доорн в Ялта :) и като звучене и като всичко :) А и Сме една огромна компания хора, които си ходим на всякакви транс събития и е мн яко :) Сега се организират нещо за Транс Енерджи в Утрехт през 2009та, но аз лично ням да ходя.. може би в Букурещ ще отида на Армин, ако дойде :)

Buhtaaa
11-22-2008, 11:00
кажете ми кога в България се е спазвал какъвто и да е Дресскод на колкото подобни съм присъствала никога не е било Така както ТРЯБВА да бъде ...