PDA

View Full Version : Много съм объркан ;(



dementic
08-12-2008, 09:21
Объркан съм адски много. Запознах се с едно страхотно момиче на лагер, ние много се сближихме с нея, прегръщахме се много, станахме като брат и сестра. Лагера свърши вчера. Аз много я харесвам като приятел и мислим още да се срещаме, но сега тя отиде в Гърция за 1-2 седмици после е на Балкан и няма да я има до септември, пък и живеем в различни градове, макар и да не са на много голямо разстояние. Трябва ми малко утеха и подкрепа, щото ми е много много sAd :cry: :cry:

Josefinne
08-12-2008, 09:28
Ами ти взе ли й някакви координати? Телефон, и-мейл, скайп. Предполагам, че. Вие можете да си пишете смс-и, докато тя е на почивките, а после да продължите кореспонденцията си и по скайп. Нататък може и на гости да си ходите. Въобще по-малко от един месец не е чак толкова много :)

anichkaaaa
08-12-2008, 09:30
И аз така мисля .. в днешно време изобщо не е трудно да поддържате връзка .. но ако не си се сетил да и вземеш някви координати вече става кофтиии :?

pandelka
08-12-2008, 09:33
ЕЕе ше го изтърпиш...като се върне ще се видите и всичко ще си бъде същото ...малко търпение...пък и наистина зел ли си и телефона и т.н???

Amateur
08-12-2008, 10:14
Ако и имаш телефона,скайп,емеил нещо ше се намерите и ше се видите споко!

sasha_90
08-12-2008, 10:28
Имай търпение и това ще се възнагради.

dementic
08-12-2008, 11:48
Имам и телефон и скайп и благодаря за подкрепата. Наистина като излезнах с приятели и те ми казаха, че ще го преживея.

crazy_lazy_girl
08-12-2008, 11:50
юЕм явно нищо няма да излезе. Забрави я. ;)

Erica
08-12-2008, 11:52
Объркан съм адски много. Запознах се с едно страхотно момиче на лагер, ние много се сближихме с нея, прегръщахме се много, станахме като брат и сестра. Лагера свърши вчера. Аз много я харесвам като приятел и мислим още да се срещаме, но сега тя отиде в Гърция за 1-2 седмици после е на Балкан и няма да я има до септември, пък и живеем в различни градове, макар и да не са на много голямо разстояние. Трябва ми малко утеха и подкрепа, щото ми е много много sAd :cry: :cry:

Колко малко подкрепа ти трябва - кило,две...Достатъчно ли ще ти е?

По темата - случва се...Ще го преживееш

MaRiYa_86
08-12-2008, 11:56
юЕм явно нищо няма да излезе. Забрави я. ;)

Абе ти ли се включи неподготвена,аз ли не разбрах нещо? :? :oops:

pandelka
08-12-2008, 12:15
юЕм явно нищо няма да излезе. Забрави я. ;)

Абе ти ли се включи неподготвена,аз ли не разбрах нещо? :? :oops:

Или пък просто е искала да каже това,което е написала че след като е заминала и т.н и после пак заминава траа да я забраи ;)

kofti_nick
08-12-2008, 12:42
Объркан съм адски много. Запознах се с едно страхотно момиче на лагер, ние много се сближихме с нея, прегръщахме се много, станахме като брат и сестра. Лагера свърши вчера. Аз много я харесвам като приятел и мислим още да се срещаме, но сега тя отиде в Гърция за 1-2 седмици после е на Балкан и няма да я има до септември, пък и живеем в различни градове, макар и да не са на много голямо разстояние. Трябва ми малко утеха и подкрепа, щото ми е много много sAd :cry: :cry:

C-Strike , Бутилка Кока-кола , ред бул и шоколад ... щи мине , при мен помогна , макар и малко ;) :oops:

Andreev
08-12-2008, 12:43
Объркан съм адски много. Запознах се с едно страхотно момиче на лагер, ние много се сближихме с нея, прегръщахме се много, станахме като брат и сестра. Лагера свърши вчера. Аз много я харесвам като приятел и мислим още да се срещаме, но сега тя отиде в Гърция за 1-2 седмици после е на Балкан и няма да я има до септември, пък и живеем в различни градове, макар и да не са на много голямо разстояние. Трябва ми малко утеха и подкрепа, щото ми е много много sAd :cry: :cry:

C-Strike , Бутилка Кока-кола , ред бул и шоколад ... щи мине , при мен помогна , макар и малко ;) :oops:
:razz:

Samotno_Angel4e
08-12-2008, 13:04
Имай търпение и това ще се възнагради.
Взе ми думите от устата... 8)

BaiToq
08-12-2008, 18:07
Объркан съм адски много. Запознах се с едно страхотно момиче на лагер, ние много се сближихме с нея, прегръщахме се много, станахме като брат и сестра. Лагера свърши вчера. Аз много я харесвам като приятел и мислим още да се срещаме, но сега тя отиде в Гърция за 1-2 седмици после е на Балкан и няма да я има до септември, пък и живеем в различни градове, макар и да не са на много голямо разстояние. Трябва ми малко утеха и подкрепа, щото ми е много много sAd :cry: :cry:
Ако ще бъдете приятели,няма
проблем,не се плаши,
ще поддържате връзка.
На повече не се надявай.

IndianXXI
08-12-2008, 18:34
C-Strike , Бутилка Кока-кола , ред бул и шоколад ... щи мине , при мен помогна , макар и малко ;) :oops:
Смени колата и шоколада с ракия и шопска салата и ше ти помага повече
:D
По темата:дори да не излезе нищо сериозно,поне можете да се разберете щом и имаш телефон и скайп споко.