PDA

View Full Version : С майка ми постоянно се караме...



Bunny rabbit
08-12-2008, 11:01
Не знам..От скоро време изобщо не се разбирам с майка ми.Тя иска да излизам с нея,а на мен все не ми се ходи.А тя го взема много навътре,защото е доста чувствителна.Аз попринцип не вземам нещата толкова навътре и не мога да я разбера..защо все ми се цупи за глупости.Била съм обръщала повече внимание на приятелите си,тя не може да разбере,че пораствам и имам нужда да съм самостоятелна.Може би не е само в нея вината,защото преди година-две бях постоянно с нея,а сега изведнъж спряхме да контактуваме толкова :oops: Сега ми е мега сърдита,опитвам се да я разбера,аз съм и единсвения близък човек,роднините и са на 200км от тук и аз да я оставя..но все не мога.+това имам нужда от малко лично пространство.Моля дайте съвети как да станат отнишенията ни по добри...Благодаря предварително :) :) :)

MostHated
08-12-2008, 11:24
Просто излез с нея... щом има нужда от това, какво ти струва, ще дойде времето, когато ще се виждате или ще се чувате само по праздници...сигурно тогава ще съжеляваш, че "на времето" докато си имала възможност не си я исползвала.


Виждам майка си 1 път годишно, за около 10 дена... знам как е :(

Jumbie483
08-12-2008, 11:40
Наистина излез с нея, щом за нея е толкова важно. Един/два часа с майка ти няма да са толкова неприятни :)

Goddess
08-12-2008, 18:54
Не вярвам да имаш чак толкова натоварен график,че да не можеш да балансираш нещата и да обръщаш внимание и на приятелите си,и на майка си.
Майка ти е.И трябва да е на първо място.Не обръщай гръб на близките си - ще имаш нужда от тях след време,дори и когато си "самостоятелна"...

stealthyGirl
08-12-2008, 23:04
Сигурно критическата я гони. 8-)

Решението е да излезеш с нея (те вече го казаха), няма да боли МНОГО. Тя явно има нужда да сте по-близки, едва ли не разбира, че младите са по-добра компания за теб (смисъл, че са ти по-приятни).

И все пак не чувстваш ли понякога нужда да поседиш малко при нея, да те поглези дори... :) Хубаво е.

_InSaNe_
08-13-2008, 08:25
споко и аз напоследък яко се карам с майка ми за фо ли не.. и с баща ми също.. ама сеа сме и в ремонт и са се ушашавили.. ама иначе и попринцип си се дрънкаме за кфо ли не...

balu4ka
08-14-2008, 06:31
Излез и с майка ти и един ден ,един ден с нас бе душко ^^!!все пак ти е майка и те оби4А!!!карате се и после има помирение..нали така ?! :-o :? :? :-)