PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ! минимизиращи се прозорци ...



Vincent_Valentine
08-12-2008, 12:30
Здравейте.
Когато отворя някакъв прозорец (какъвто и да е), през минута или две, той се деизбира сам.Все едно съм избрал някои друг прозорец.Игрите директно ги минимизира и е невъзможно да се играе.

Потърсих из интернет за този проблем, но отговори имаше само в някакви чуждестранни форуми в които обясненията бяха толкова сложни, че нищо не разбрах.

Мисълта ми е някой по-запознат с компютрите да драсне 2 реда с някво човешко обяснение как реша проблема :)

10х предвариелно :razz:

magneziq
08-12-2008, 14:20
Един въпрос:минимализира ги или ги заменя с по долния прозорец както при командата "Esc+Alt"?
Ако е второто ето ти едно само временно решение докато някой по запознат ти отговори:Отваряй само по един прозорец така няма да има с какво да го замени.

Vincent_Valentine
08-12-2008, 14:27
не не се превключва на друг прозорец ами просто се деизбира.все едно съм цъкнал на друг прозорец,а тоя дето го искам ми става такъв блед се едно не съм го избрал.А игрите се минимизират директно

Vincent_Valentine
08-14-2008, 14:24
ЕЕ никой ли не знае как се оправя тва :( турбо отвратително е....

VHack
08-19-2008, 07:10
az specialno ne sum imal podoben problem. vij da ne e nqkoq programka da ti go prai tfa ako ne e na4i ne6to si ru4kal iz Cpanela mai v systema be6e ne pomnq

Vincent_Valentine
08-20-2008, 07:49
Сега гледах в контрол панела на "систем" и там имаше да видя "user profils logged on this computer" и там освен моя акаунт и един друг който направих за мулти скайп има6е някви 3 непознати които изтрих и сега ще видя още ли прави проблеми