PDA

View Full Version : Мъжете плачат ли????



pandelka
08-12-2008, 13:10
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)

crazy_lazy_girl
08-12-2008, 13:12
Явно могат по-лесно да прикриват болката си. Е, не всички ги боли де. :o

gPa3HuTeJl
08-12-2008, 13:13
За това м1жете се по - силния пол.. По - здрави характери... по - голям инат... и те така...

babity
08-12-2008, 13:14
Напоследък си мисля, че е благословия да си мъж. Мъжете са различни. Те са горди, ужасно горди. В повечето случаи не инвестират нищо в теб, без особено много чувства и драми. Здраво стъпили на земята, реалисти. Повечето си казват: "има още много риба в морето" и вече са те забравили. Естествено, всеки от тях е раним по някакъв начин, но умело го прикриват. Ако очакваш някой мъж да заплаче за теб, значи си голяма мечтателка и по никакъв начин не можеш да се вместиш в думата реалист.

partychild
08-12-2008, 13:14
всички мъже са различни..някои се правят на твърди и мислят че ако пуснат една сълза ще станат за смях..но не е така... в трудни моменти съм плакала с приятеля си ... е аз плаках повече де :lol: ..а на него му бяха насълзени очите... та си зависи от човека.. според мен трябва всеки да си показва чувствата...дори когато им се плаче :)

Samotno_Angel4e
08-12-2008, 13:15
Еми всяко момче е различно...Може момчето да не е плакало пред теб...Но тва не значи,че изобщо не е плакал...Просто не го е показал пред теб... :(

de_bella
08-12-2008, 13:20
Аз знам за 2-3 момчета,които са плакали за мен,другите нищо не са казвали или показвали,но ми се е случвало бивш да ми реве по телефона,че не може без мен.Мъжете изобщо не са толоква силни колкото изглеждат просто не им личи.А и наскоро си говорих с гаджето на тая тема и той ми каза - Защо си мислиш,че мъжете никога не плачат,напротив.

gPa3HuTeJl
08-12-2008, 13:21
Повечето си казват: "има още много риба в морето"

Те Т'ва Е :!:

SeaEatsShips
08-12-2008, 13:22
Сигорно си плачат тайничко :D

pandelka
08-12-2008, 13:23
Еми всяко момче е различно...Може момчето да не е плакало пред теб...Но тва не значи,че изобщо не е плакал...Просто не го е показал пред теб... :(

Аз нямам предвид за момче,което е плакало за теб,мен и т.н ! Те се едно са безчуствени а знам че не е така ...но просто се чудя дали плачат за нещо въобще.. 8)

babity
08-12-2008, 13:24
Аз знам за 2-3 момчета,които са плакали за мен,другите нищо не са казвали или показвали,но ми се е случвало бивш да ми реве по телефона,че не може без мен.Мъжете изобщо не са толоква силни колкото изглеждат просто не им личи.А и наскоро си говорих с гаджето на тая тема и той ми каза - Защо си мислиш,че мъжете никога не плачат,напротив.

Изобщо не става дума за това дали плачат или не. Откъде мислиш, че се е пръкнала фразата "мъжете никога не плачат"? Да ни би да е, защото седят и си реват 24/7. Те може и да си реват сами, може и пред някоя путка да се просълзят, но това е изключение, рядкост е. Глупост е, но все още си мисля, че истински силните хора не бива да плачат където и да е, особено пред други хора. Та... и мъжете така смятат, пък и повечето наистина са си по - коравосърдечни, няма какво да го говорим.

Bellatrix
08-12-2008, 13:26
Naprotiv pla4at. Trudno e da im spe4eli6 sarceto no vednaj uspee6 li sled razdqla pla4at... E, ne kolkoto nas no... :o vse pak... :-k I kogato im e mnogo kofti i im se sabere naprejenie... sa6to si go izlivat. :o

MaRiYa_86
08-12-2008, 13:30
Истински влюбените мъже плачат и преживяват много по-трудно разделите от нас.

TellMeYourName
08-12-2008, 13:33
Плачем...

S_L_A_D_U_R_K_A
08-12-2008, 13:37
Не, аз ходих с едно момче дето много ме обичаше и като скъсвах с него се разрева! Май е мъж, не момче :) Но да не се размекваме, всички други си остават боклуци :D, включително и той си показа рогата след това

asasfdf
08-12-2008, 13:45
зависи от момчето и сериозността на връзката..аз не съм плакал никога за момиче, но имам приятели, които са..

thefreak
08-12-2008, 13:48
Истинските мъже не плачат, не танцуват, не водят безсмислени разговори.

TehPro
08-12-2008, 13:48
Просто момчетата прикриват чувствата си повече.Но зависи кой кого зареже де.. ако момичето го зареже едва ли ще му пука щом го е направил.. и обратното.. и зависи колко е обичал момчето но както казах "момчетата прикриват чувствата си повече" :)

pinki
08-12-2008, 13:52
плачат как да не плачат ... моят приятел ми е казвал, че е плакал , но не го е правил пред мен :( момче е плакало пред мен и се чувствах ужасно само си мислех 'нима той плаче за мен...заради мен...този надутия и студения сега плаче за мен' тотално бях зацепила... :( но в крайна сметка всички сме хора и всички имаме чувства и емоции просто разликата е, че някой ги показват, а други не :)

Ice_Queen_
08-12-2008, 13:52
плачат разбира се.смешен въпрос! :D

LeVski_fen
08-12-2008, 14:01
Мъжете плачат ли????
Да :(

TheOtherME
08-12-2008, 14:07
Ами просто са много горди и искат да си запазят мъжеството, затова рядко плачат и чето прикриват мъката си.Но пък и голяма част са непукисти, на които уж не им пука и дори пред себе си не признават, че им е тежко-някаква защита реакция според мен...

MaRcHeLiTkAa
08-12-2008, 14:12
секи е различен.едни мъже плачат пред любимата.други се крият и непризнават.а трети плачат само пред фр не и пред момичето :wink:

sladkata_bebz
08-12-2008, 14:17
По - здрави характери... по - голям инат... и те така...
Глупости!Жените издържат много повече психически.Това,че са от "силния пол" изобщо не се гради на психика.И според мен въроса трябва да е не кой плаче повече,а кой иска да се прикрива и го прави..Мъжете плачат,някои повече и от жените и не смятам,че който не плаче е ебати пича...

Ice
08-12-2008, 14:36
Когато скъсах с един от бившите ми приятели, стояхме пред блока на една пейка и аз му обясних някой неща.Бях решила, че това е края, и тъкмо тръгнах да си ходя и той се разплака, стана ми доста жално, но това беше окончателно.Така, че предполагам да. :)

LaDy_DaQnA
08-12-2008, 14:50
аааа ако момче се разплаче пред мен ще онемея и ще се разплача с него не вярвам че някой може да плаче за мен :)

ludo_momiche
08-12-2008, 15:21
Има различни случаи:
*и да плачат,те го крият,за да не разбере никой
*повечето май наситина не го правят,явно им е в природата-да го приемат по-лесно,дори и чувствата да са били силни
*може би просто наистина не им е пукало и затова не го приемат навътре.

Това е моето мнение. :)

Marina__
08-12-2008, 15:39
Да, плачат... Бившият ми плака заедно с мен, когато се разделихме... :(

vamp
08-12-2008, 15:51
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)

Месеци се напивах по барове и дискотеки през 1-2 вечери.Все си мислех за НЕЯ,обвинявах се дори,пиех си и изобщо не ми пукаше,че не трябва да го правя.Понякога оставах сам и очите ми се насълзяваха.
Гледам да не се излагам пред хората обаче,никой не ме е виждал да проронвал сълза освен нея.
Мина и това,оттогава вече не ми пука и ми е все тая!

huligankata
08-12-2008, 15:57
Истински влюбените мъже плачат и преживяват много по-трудно разделите от нас.

+1

radito
08-12-2008, 16:05
Обичат ли истински - плачат !!! :smt049

Hadescho
08-12-2008, 16:08
Naprotiv pla4at. Trudno e da im spe4eli6 sarceto no vednaj uspee6 li sled razdqla pla4at... E, ne kolkoto nas no... :o vse pak... :-k I kogato im e mnogo kofti i im se sabere naprejenie... sa6to si go izlivat. :o

Така е найстина ...

trayana
08-12-2008, 16:15
Казват,че всяко гърне си намира похлупака!И с момчетата е така!Естествено е,че няма да плачат за всяка лигла,с която се разделят,но когато дойде ИСТИНСКАТА сигурно отронват по някоя и друга сълза!

fuck_me_pls
08-12-2008, 16:15
Маринчеее мило мое... :D ква е тая тема бе... :D :D знаеш отговора хаха ма все пак да кажа

М, да, колкото и нереално да звучи- мъжете също плачат! Макар и да не си го признават повечето! Колкото и да се правят на силни дълбоко в себе си са супер слаби същества, понякога по-слаби и от жените.. със свои собствени болки..

Рядко се случва да видиш мъж да плаче! Е, аз съм виждала и затова твърдя, че Мъжете СЪЩО Плачат!

MartyParty
08-12-2008, 16:23
Пък аз съм на мнение,че ние жените плачем прекалено много.При последната раздяла пак аз бях тази която си чакаше автобуса за София с мокро лице ,а той беше на 5 метра от мен и стоеше просто така,все едно нищо не е станало.През целия път до нас си мислех как може да съм се влюбила в толкова безчувствено същество...После обаче като се съвзех си казах ,че и двамата отлично знаем едно-със сълзи нищо няма да стане.Можеби аз не съм от хората,които могат да контролират емоциите си,а той и повечето момчета успяват.Не знам какво е станало след като съм си тръгнала,а и не ме интересува.
Съгласна съм с babity по отношение на това ,че са по-горди..Пък и до известна степен точно това се очаква от тях.Не е ли така?

shokolad4et0o0
08-12-2008, 16:33
vsi4ki maje sa razli4ni.. zavisi ot tova dali e mn 4ustvitelen i dali vaob6te e imalo istinski 4ustva.... :-)

TehPro
08-12-2008, 16:49
аааа ако момче се разплаче пред мен ще онемея и ще се разплача с него не вярвам че някой може да плаче за мен :)

защо не вярваш че някой може да плаче за теб?! :shock:

RoCkSpOt
08-12-2008, 17:09
еми имам 1 проблем който е и отговор на темата....значи ходех с 1 момиче миналата година(аз съм на 15 тя на 13...) тогава беше малка и я скъсах.... но мн се влюбих и тя ме обичаше .... и преди 3-4 седмици аз реших да и предложа но 1 приятел ми каза че тя ходи с 1 ала бала аз се отказах после тя замина за море разбрах че не е било така и са ме излъгали... върна се от море и имаше 1 момчета (и още ги има :С) от 1 др квартал... беха дошли в нашия... и така тя се върна и аз къпих подарък роза сичко как си треа и на др ден щех да и предложа и влизам в скипе и тя беше на писала мн си обичкам онова момче и така и мн ревах след това той замина за море върне подари и подарък и роза и тогава като го видях с нея прибрах се у нас и се скъсах да рева ама никога не съм ревал така камоли за момиче....и те сега ходат гушкат се от 3 дена няма ден в който да не съм ревал наистина мн ме боли мн я обичам и се опитвам да я забравя ама немога не съм такъф тип не хода по дискотеки да се забия с некоя и да я забравя ама немога леЛЕЛЕЛЕЛе само като ги вида и ми се насълзяват очите.....

S_L_A_D_U_R_K_A
08-12-2008, 17:22
Мъжете плачат ли????
Да :(
Че къде съм го казала това?! Аз си знам, че плачат :-D

BaiToq
08-12-2008, 17:25
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)
Да,Бай Тоя е голям пич
и не плаче. 8)

EverythingButTheGirl
08-12-2008, 17:31
Не мисля,че има лошо мъж да плаче .. може би не плачат пред другите,защото си мислят,че е женствено.
Виждала съм момчета,които плачат и не мисля,че така са станали по "женствени".. а тези,които искат да се докажат - живи и здрави да са..не че има нещо лошо де .. ;]

pandelka
08-12-2008, 17:35
еми имам 1 проблем който е и отговор на темата....значи ходех с 1 момиче миналата година(аз съм на 15 тя на 13...) тогава беше малка и я скъсах.... но мн се влюбих и тя ме обичаше .... и преди 3-4 седмици аз реших да и предложа но 1 приятел ми каза че тя ходи с 1 ала бала аз се отказах после тя замина за море разбрах че не е било така и са ме излъгали... върна се от море и имаше 1 момчета (и още ги има :С) от 1 др квартал... беха дошли в нашия... и така тя се върна и аз къпих подарък роза сичко как си треа и на др ден щех да и предложа и влизам в скипе и тя беше на писала мн си обичкам онова момче и така и мн ревах след това той замина за море върне подари и подарък и роза и тогава като го видях с нея прибрах се у нас и се скъсах да рева ама никога не съм ревал така камоли за момиче....и те сега ходат гушкат се от 3 дена няма ден в който да не съм ревал наистина мн ме боли мн я обичам и се опитвам да я забравя ама немога не съм такъф тип не хода по дискотеки да се забия с некоя и да я забравя ама немога леЛЕЛЕЛЕЛе само като ги вида и ми се насълзяват очите.....

Е защо не сии и предложил независимо че обичала някой.... :? 8) ..и все пак браво че си призна защото сиг има и такива които са си плакали ама никой не иска да си го признае както за повечето :-P

Pliok0019
08-12-2008, 18:02
Ммм аз лично плача рядко за момчета. Но и за мен са плакали...

Liar
08-12-2008, 18:46
Не,че не плачат,просто повечето момичета по-бързо нещата.И в някои случаи са по-емоционални.Затова плачат повече.Момчетата просто осъзнават несериозността на връзката докато някои момичета се заблуждават.Или просто са обичали партньора си повече отколкото той тях.

sh3_1s_7h3_0n3
08-12-2008, 18:48
Те го преживяват по друг начин. Т'ва за сълзите им влиза във 'възпитанието'. Като са малки, много често родителите им казват да не плачат, защото нали уж са мъже. Затова при тях избива другаде. Но пък по-емоционалните плачат. :) В което няма нищо лошо или смешно.

miss_asi
08-12-2008, 19:04
Не знам!Може би плачат но гледат до не го погажат в момент на раздяла.

balu4ka
08-12-2008, 19:08
Има рали4ни характери...естествено ако ние сме ги заразяли говоря от (женския пол)могат да пореват от яд...ама ина4е не вярвам :? :? Те са егоисти4ни...ние пла4ем,но рано или късно ни минава...както ми каза едно ммом4е "от всяка връзка ми остават спомент от моми4ето"аа при мене е тъй "Немога да те забравя,но немога и да те запомня!"Рано или късно ми минава...но ние оставяме белег в мъжете 8)

6emet4e
08-12-2008, 19:16
Еми всяко момче е различно...Може момчето да не е плакало пред теб...Но тва не значи,че изобщо не е плакал...Просто не го е показал пред теб... :(
+1

hahavteen
08-12-2008, 19:44
Ми не те не са хора и не плачат.. :?

Amateur
08-12-2008, 20:21
Плача да и не ме е срам от това,просто по някои път си прикривам болката и чак като се прибера плача с часове! :oops:

krisiiiiito
08-12-2008, 20:22
.,/

ее явно сложи мъжете под общ знаментател - за мен зависи изцяло от самия мъж / момче .. взависимост от това колко време сте били заедно ии дали сте споделяли чувствата си

SuNsEt
08-12-2008, 20:48
Чак пък силни и можъщи не... :-D

Никога не съм виждала мъжко създание да плаче,освен бебета де...Просто са устроени по по-различен начин.Но...за мен мъж да плаче-не е мъж. :? Може да вика,да псува...да се пребива от бой ако иска...Но да плаче...Това никога не ми е харесвало.

aHeJlua
08-12-2008, 21:04
Напоследък си мисля, че е благословия да си мъж. Мъжете са различни. Те са горди, ужасно горди. В повечето случаи не инвестират нищо в теб, без особено много чувства и драми. Здраво стъпили на земята, реалисти. Повечето си казват: "има още много риба в морето" и вече са те забравили. Естествено, всеки от тях е раним по някакъв начин, но умело го прикриват. Ако очакваш някой мъж да заплаче за теб, значи си голяма мечтателка и по никакъв начин не можеш да се вместиш в думата реалист.

а когато ние се държим така сме коравосърдечни .. май така излиза.. от момичетата винаги се очаква да заплачат.. да са по чувствителни .. тфа е като някакъф стереотип към който трябва да се придържат ..или поне така си мислят..

VerryBerry
08-12-2008, 21:04
И те плачат,просто прикриват сълзите си,защото от малки са научени,че видите ли,не е "мъжко" да се плаче.Виждала съм момче да плаче..със сълзи..така че -и те си поплакват,прото се стараят да не го правят "момичешко" достояние

AnIcHkAtA
08-12-2008, 21:08
Дори някои индивиди от тях да не плачат (съмнявам се за такива), те пак си изливат мъката по някакъв начин-дали чупене на чаши, блъскане във фитнеса, напиване и тн.Има дори жени, които плачат мн мн рядко, но това не означава, че не изживяват болката.

wanadoo
08-12-2008, 21:11
никога не можеш да знаеш какво прави един човек когато е сам със себе си. Нчкои може би са силни и се държат, но има и такива дето плачат. Всичко е относително и звиси от човека.

Whyniser
08-12-2008, 22:30
Еми всяко момче е различно...Може момчето да не е плакало пред теб...Но тва не значи,че изобщо не е плакал...Просто не го е показал пред теб... :(

Аз нямам предвид за момче,което е плакало за теб,мен и т.н ! Те се едно са безчуствени а знам че не е така ...но просто се чудя дали плачат за нещо въобще.. 8)
Не е така!!За всеки е различно.Пък кой е казал поради поредната любов трябва да заплаче.Понякога като са те наранили трябва да вдигнеш глава и да обърнеш на ново.През какво съм минал за такова кратко време,че заради някой трябва да се сривам и да стена за дадения човек.Но жалкото е,че се отнася и за жените.Показваш им какъв си, а за да го направиш значи тя означава нещо.И тя поради някаква причина,която и тя сигурно не знае и казва НЕ. Е няма да седна да рева за нея.Плакал съм много поради тежките ми случай в живота ми (а те не са малко) .Плакал съм и ще плача,за неща,който ми са скъпи.Еми по въпроса:"Плаках,докато погребваха майка ми и баща ми,а аз да ги гледам.Еми не знам на вас какво ще вие"

DiddyFilth
08-12-2008, 22:36
Лично аз съм разплаквала 3 момчета ..пред мен ! Гледам го в очите и му гооворя а тоой плаче горкия ... Сори бро ... не ме е*е ... Кат не знаеш какво прайш ше ревеееееееш !!! :evil:

babity
08-12-2008, 22:45
Напоследък си мисля, че е благословия да си мъж. Мъжете са различни. Те са горди, ужасно горди. В повечето случаи не инвестират нищо в теб, без особено много чувства и драми. Здраво стъпили на земята, реалисти. Повечето си казват: "има още много риба в морето" и вече са те забравили. Естествено, всеки от тях е раним по някакъв начин, но умело го прикриват. Ако очакваш някой мъж да заплаче за теб, значи си голяма мечтателка и по никакъв начин не можеш да се вместиш в думата реалист.

а когато ние се държим така сме коравосърдечни .. май така излиза.. от момичетата винаги се очаква да заплачат.. да са по чувствителни .. тфа е като някакъф стереотип към който трябва да се придържат ..или поне така си мислят..

Еми така е. Просто... за един мъж не е удобно да е емоционален, да се радва като детенце на еди - какво - си, а после, като стане нещо лайняно и да седне да реве. За една жена това може да е голям плюс, начин да маниполира, но един мъж... може само да си навреди с тази емоционалност. Всеки човек трябва да си прави сметка кога, къде и как му оттърва да показва емоции и мн важно - какви емоции!

skatemore
08-12-2008, 22:48
За това м1жете се по - силния пол.. По - здрави характери... по - голям инат... и те така...

мъжете са си мъже , колкото и да ме боли от последната раздяла няма да го покажа пред никой! е така съм умирал на места вече ше ревна ама седа кротко и мълча!
и успявам ама останалите внимавайте щот нали знаете

" в опита да прикрием чувствата си , забравихме къде ги скрихме"

Enichka
08-12-2008, 23:17
Плачат....приятелят ми е плакал пред мен като малко дете :(

kofti_nick
08-12-2008, 23:35
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)

И ние плачем :) Хора сме ...

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-13-2008, 01:08
по принцип знам че моя плаче .. и като го питам не му ли е някакво странно да го каже еи така м/у другото тои обикновено казва..
"ако не плачех ти сега нямаше да си толкова щастлива с мен .." :) и е прав ... и съм сигурна че когато се разделим ще пророни поне 1 сълза.. понееее..... /или поне така се надявам хмхмхм .. / :-o

Vikitooo
08-13-2008, 01:12
Всеки има чуства, и всеки е емоционален до някаква степен. Тук опира въпроса "до каква". Някои мъже са истински мъже и дори и да ги боли, не отронват и една сълза..Други са пълни лигльовци и реват е ся та е ся..А трети плачат, но скришом...

gangstata
08-13-2008, 01:14
Естествено,тва са човешки същества.И те имат чувства и емоций..Тва,че не го показват или,че не говорят за това,не означава,че не плачат..

Natalia
08-13-2008, 01:45
плача и си режа вените.. 2 в 1

Saymon90
08-13-2008, 05:46
Мда, оказва се, че има много момчета, които циврят за щяло и не щяло... хХ. Няма лошо човек да плаче, но когато има защо :)

hrisiiiiii
08-13-2008, 05:48
За това е възприето още от незапомнени времена мъжът да е Силният пол, а жената - Нежният :} Просто ние сме си по-чувствителни по природа.

vesinka91
08-13-2008, 06:05
За това м1жете се по - силния пол.. По - здрави характери... по - голям инат... и те така...
emi nesym napylno saglasna :) da po silniq pol sa no ne i psihicheski v mnogo otnosheniq nai veche psihicheski jenata e po silna ot myja a kolkoto do tova dali plachat nqkoi plachat no kogato nikoi ne gi vijda :)

tanchiii
08-13-2008, 06:15
моя бившия си ревеше редовно когато нещо се скараме.. :lol: странно ми е мъж да реве..за мен той беше момче от вън ( външен вид ) и момиче отвътре (характер и т.н. ) :lol:

reni7o0o
08-13-2008, 06:35
Еми всяко момче е различно...Може момчето да не е плакало пред теб...Но тва не значи,че изобщо не е плакал...Просто не го е показал пред теб... :(

+1
Аз видях сълзите на едно старо гадже.... разделихме се, пребрахме се, плаках плаках...обадих му се да се видим до 15мин някаде...и когато се видяхме и му погледнах очите...бяха зачервени и в сълзи... кофти ми става като се сетя.... :(

PePeLePew
08-13-2008, 07:38
Лично аз си признавам че съм емоционален,да плакъл съм, но не и заради момиче.... отново е свързано с любов,но по по-различен начин

kiflata
08-13-2008, 07:55
ooo razbrase,4e pla4at.prosto se opitfat da ne pokazvat pred vseki nali si4ki traa da gi mislime za silni///no kakto vsi4ki drygi i te sa hora i si imat 4ystfa ..moje da pla4at samo kogato sa smi i nikoi ne gi gleda

RoCkSpOt
08-13-2008, 07:56
еми имам 1 проблем който е и отговор на темата....значи ходех с 1 момиче миналата година(аз съм на 15 тя на 13...) тогава беше малка и я скъсах.... но мн се влюбих и тя ме обичаше .... и преди 3-4 седмици аз реших да и предложа но 1 приятел ми каза че тя ходи с 1 ала бала аз се отказах после тя замина за море разбрах че не е било така и са ме излъгали... върна се от море и имаше 1 момчета (и още ги има :С) от 1 др квартал... беха дошли в нашия... и така тя се върна и аз къпих подарък роза сичко как си треа и на др ден щех да и предложа и влизам в скипе и тя беше на писала мн си обичкам онова момче и така и мн ревах след това той замина за море върне подари и подарък и роза и тогава като го видях с нея прибрах се у нас и се скъсах да рева ама никога не съм ревал така камоли за момиче....и те сега ходат гушкат се от 3 дена няма ден в който да не съм ревал наистина мн ме боли мн я обичам и се опитвам да я забравя ама немога не съм такъф тип не хода по дискотеки да се забия с некоя и да я забравя ама немога леЛЕЛЕЛЕЛе само като ги вида и ми се насълзяват очите.....

Е защо не сии и предложил независимо че обичала някой.... :? 8) ..и все пак браво че си призна защото сиг има и такива които са си плакали ама никой не иска да си го признае както за повечето :-P

не и предложих защото тогава щеше да ми каже не....а вече искам да я забравя.... немога да излизам щото като я видя и.... ама няма как да я забравя толкоз лесно...

Bunny rabbit
08-13-2008, 08:01
Виждала съм момче да плаче(не заради раздяла с момиче),защото се разделяхме класа след 7-ми клас.Беше му тежко и се беше напил и плака :D :-D

_InSaNe_
08-13-2008, 08:10
не.. просто повечето не показват емоциите си :)

pandelka
08-13-2008, 10:35
не.. просто повечето не показват емоциите си :)

Е защо се стига до това да не го покаже какво ще стане ако някой види мъж да плаче...сълзите не показват,че си слаб а просто че наистина причината поради която плачеш е важна за теб!

EritYy
08-13-2008, 10:40
разбира се че плачат..това е човешко,но не всички.Доста от момчетата се придържат към факта,че само момичетата плачат,защото са по-слабата половина,това е напълно грешно,всеки човек когато му е тежко ще тряа да си поплаче...за да му олекне,много по-лошо е да прикриеш вътрешно болката си..

pinki
08-13-2008, 13:18
не.. просто повечето не показват емоциите си :)

Е защо се стига до това да не го покаже какво ще стане ако някой види мъж да плаче...сълзите не показват,че си слаб а просто че наистина причината поради която плачеш е важна за теб!

ами така разсъждаваме само аз и ти... явно "сълзите не показват,че си слаб" :)

babity
08-13-2008, 13:38
не.. просто повечето не показват емоциите си :)

Е защо се стига до това да не го покаже какво ще стане ако някой види мъж да плаче...сълзите не показват,че си слаб а просто че наистина причината поради която плачеш е важна за теб!

Какво толкова те мотивира да напишеш тази тема? Искала си някой да плаче за теб, а той не е? Или... какво? Ти би ли искала до себе си мъж, който реве като се удари, като си счупи телефона или гривната, която вече мъртвата му баба, която той много обичал му е подарила? Или пък... като се скара с брат си трябва да седне и да се нареве като хората задето брат му му е толкова скъп... Я стига! Това не е мъж. Ако ще е мъж трябва той да ме успокоява, а не аз да му бърша сълзите и сополите.

pandelka
08-13-2008, 13:44
не.. просто повечето не показват емоциите си :)

Е защо се стига до това да не го покаже какво ще стане ако някой види мъж да плаче...сълзите не показват,че си слаб а просто че наистина причината поради която плачеш е важна за теб!

Какво толкова те мотивира да напишеш тази тема? Искала си някой да плаче за теб, а той не е? Или... какво? Ти би ли искала до себе си мъж, който реве като се удари, като си счупи телефона или гривната, която вече мъртвата му баба, която той много обичал му е подарила? Или пък... като се скара с брат си трябва да седне и да се нареве като хората задето брат му му е толкова скъп... Я стига! Това не е мъж. Ако ще е мъж трябва той да ме успокоява, а не аз да му бърша сълзите и сополите.

Не не съм искала никой да плаче за мен...просто винаги се чудя защо е така..защото когато примерно в края на връзката винаги ние жените сме тези които плачем,защо винаги ние го изживяваме..все едно за тях не е значело нищо а ние се скъсваме от рев.Все пак нали и те имат чувства и би трябвало да ги покажат ;)

babity
08-13-2008, 14:02
Еми казах ти по - горе. Солидна част от мъжете умеят да преценят дали си струва да инвестират чувства в теб или не. Ако не... карат колкото изкарат с теб и после си обират чукалата. Останалите са прекалено горделиви за да покажат, че някой ги е наранил. Това е! Мен лично ме устройва така, за теб не знам. Ревал ми е пич по телефона, ако беше на живо щеше да е неловко, да го сметна за путьо и повече да не го видя.

AnIcHkAtA
08-13-2008, 14:05
Лично аз съм разплаквала 3 момчета ..пред мен ! Гледам го в очите и му гооворя а тоой плаче горкия ... Сори бро ... не ме е*е ... Кат не знаеш какво прайш ше ревеееееееш !!! :evil:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

na1xn
08-13-2008, 15:04
revem ama ne iskame nikoi da razbira 6ot e sme6no..

SexyLover
08-13-2008, 15:19
Да пуснем някоя сълза , да ти се насълзят очите да ... но дотук
Когато ни зарежат първоначално се ядосваме защо не я зарязах 1ви, мисли се за мн важна не ме заслужава, да се маха има и др момичета, но аз лично няма да плача по-скоро се обличам и бързо наванка с приятели 8)

Jumbie483
08-13-2008, 15:22
Плачат естествено, някои дори повече и от момичетата :) :-# :cry:

fuck_me_pls
08-13-2008, 15:33
xaxaxa ест че и те плачат но повечето се възгордяват и не го показват :)

ImmortalForever
08-13-2008, 16:26
Мъжете не плачат..Те имат гордост,нямат дързост да молят..просто не го умеят..и знаете ли кое е по-тъжното, че ние инвестираме повече и за това плачем, а те махват с лека ръка.. виждала съм мъж да си тръгва от моя приятелка да рече след 3 годишна връзка без да и с еобади, без да и се помоли за прошка или нещо.... и точно в този момент когато другия си тръгва и не се връща и изобщо не му пука за теб и кфо е било ,осъзнаваш че си си губил времето... И повече боли да преживееш тази истина отколкото другата : че мъжете не плачат, за тфа което си е отишло..

ScionOfStorm
08-13-2008, 17:18
Плачем, ми, просто доста по-рядко и в по-специални случаи (повечето). Иначе е наложено мнението, че ако мъж плаче от време на време е женчо и т.н. и т.н., което е рядко олигофрения. Емоциите и настроенията не питат какъв пол си, плюс това има по-малко и повече емоционални хора.

babity е права, макар че леко грубо се изрази. Мъжът просто трябва да е силният в една връзка и като такъв няма да си позволи да плаче за щяло и нещяло. :)

Sharpay
08-13-2008, 18:00
плачат естествено и те имат чувства и ги показват.. но не плачат само от мъка случвало ми се е да разплача ммче от щастие :-P

jghgh
08-13-2008, 18:11
Мъжете не плачат..Те имат гордост,нямат дързост да молят..просто не го умеят..и знаете ли кое е по-тъжното, че ние инвестираме повече и за това плачем, а те махват с лека ръка.. виждала съм мъж да си тръгва от моя приятелка да рече след 3 годишна връзка без да и с еобади, без да и се помоли за прошка или нещо.... и точно в този момент когато другия си тръгва и не се връща и изобщо не му пука за теб и кфо е било ,осъзнаваш че си си губил времето... И повече боли да преживееш тази истина отколкото другата : че мъжете не плачат, за тфа което си е отишло..


Напоследък си мисля, че е благословия да си мъж. Мъжете са различни. Те са горди, ужасно горди. В повечето случаи не инвестират нищо в теб, без особено много чувства и драми. Здраво стъпили на земята, реалисти. Повечето си казват: "има още много риба в морето" и вече са те забравили.


Самата истина. :/

А иначе хора всякви, има и такива които плачат, но според мен са по-малко.

SabrinaAa
08-13-2008, 18:41
dam...i te sa hora s 4ystva...;) :P

nejnaDROGA
08-13-2008, 19:09
Миии както казва една приятелка "Ти си магнит за мъжки сълзи" :o Всеки път,когато се разделям с някое момче (макар в повечето случаи да е за 1-2 дена) винаги има сълзи ... :? Щом момче,което се пишеше "голям женкар" и преди мен е спал със супер много момичета се разрева като бебе ... Явно и момчетата плачат :) И в това няма нищо лошо :-) Хубаво е и те да плачат заради нас...Няма само ние заради тях я!!! :D

hgfh
08-13-2008, 19:31
и момчетата плачат не се тревожи
:)

cherinka
08-13-2008, 19:35
Всичко си е до личност.
Както се вика - повече страда този, който е влагал повече чувства, надежди и куп мечти и т.н..
А и отчасти това да знаеш, че имаш пишка ти втълпява в главата, че трябва да се правиш на силен и всемогъщ.
един тъп пример: Баща ми толкова ме изнерви одеве като не можа да отпуши мивката в нас и постоянно врякаше знам как става, махай се от тук, а аз просто му давах идеи и съвети и накрая се вбесих и му казах "Това, че си мъж не означава, че знаеш и можеш всичко! "
.. аман..

just_my_luck
08-13-2008, 20:39
spored men ako im puka dostatu4no mn plachat a ako ne - ne.. pone ot moq opit i ot tova koeto sa mi kazvali pr-ki e taka

slun4ice_90
08-14-2008, 10:32
Повечето мъже плачат,но нито го казват,нито го показват.Мислят се за силния пол,но според мен това е пълна заблуда.В повечето ситуации се панират и ние трябва да ги успокояваме. :-D Аз с такива впечатления съм останала.Повечето мъже се страхуват,когато трябва да им извадят зъб.....били силния пол дрън-дрън.. :razz: Страхливи са... :? Ние сме по-силните от тях.По-издръжливи сме!

xxxSnowflakexxx
08-14-2008, 11:51
Ima maje , koito pla4at i takiva deto ne go pravqt.Tova e istinata spored men!!! :-D

blader
08-14-2008, 13:06
уааааааааааааааааа-хаааааааааааааааааааааааа ...
...искам мамаааааааааааааааааааааа аа

babylove
08-14-2008, 13:07
Ami spored mene nie momi4etata vlagame pove4e 4ustva, otkolkoto mom4etata. No pyk ne vqrvam, 4e na mom4etata ne im e kofti, kato se razdelqt s priqtelkata si. Prosto ne go pokazvat ili nz...

sladkish_14
08-14-2008, 13:18
Всичко си е до личност.
Както се вика - повече страда този, който е влагал повече чувства, надежди и куп мечти и т.н..



Пълната истина! .. Мъжете - ПЛАЧАТ .. И ,когато го правят сълзите им са много по искренни , от нашите - понякога ..Това,че не циврят всеки път ,когато се скарат с приятелката си ,не значи че не страдат ..А това ,че ние всеки път циврим не значи,че обичаме повече дадения човек... :( ..Така ни изнася на нас , затова повече плачем - моите сълзи са за внимание и повече милвания 8-)

girls_aloud_
08-23-2008, 12:10
според мен те са по силния пол и умеят по-добре да прикриват чувствата си,обаче и на тях както на нас им е гадно и те плачат се пак са човешки същества и те имат чувства :)

cHooOpiHka___
08-23-2008, 12:18
МОМЧЕТАТА ПЛАЧАТ...и страдат повече и от момичетата ...но заради тая пуста гордост не си признават...сигурна съм в думите си...аве всеки преживява раздялата по свой начин...

Iv4eTy
08-23-2008, 12:19
Е, разбирасе че плачат все пак не са от стомана... колкото и умело да го прикриват и те имат чувства и ги боли...

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 12:22
покажете ми 1 човек,който не е плакал,за да го почерпя :)

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 12:25
Плачат разбира се , ако им направиш мусака :-#
кажи кога ще дойдеш на вечеря :D

no_coment_F
08-23-2008, 14:17
Всички плачем, всички сме хора макар и някои да не го показват е така. Доколкото при радяла.. има момчета, който много страдат, но предпочитат да го запазят в себе си и да се правят на мъже, но има и такива, които си показват чувствата без да се притесняват. :?

iiirish
08-23-2008, 14:26
Плачат, разбира се. Това че имат по-силна психика от нашета и умеят "да се правят на по-силния пол" не значи, че нямат чувства.
Моят приятел е плакъл само веднъж пред мен. И това беше преди месец, когато ужасно много се бяхме скарали и бях решила, че не мога да издържам повече и за доброто и на двама ни ще е по-добре да скъсаме. Той дойде да ме вземе обедната почивка да пием кафе и в колата ми се разплака. Никога няма да забравя това! Почувствах се адски специална за него и може да е малко глупаво, но чак тогава разбрах какво знача за този човек.

ElisaDay
08-23-2008, 15:30
Плачат,да.
Ще ви разкажа една моя история.Едно мое бивше гадже беше разбрало за една моя изневяраи след дълги караници по скайп,най-сетне решихме да се видим въпреки късния час... излязох пред у нас и той ме чакаше .Говорихме си на няколко метъра растояние, докато изведнъж той не изтича и ме прегърна е се разплака :shock: И ми говореше колко много съм го наранила, че наистина е вложил адски много чувства в тази връзка и дрън-дрън... Направо сууупер неочаквано! Момчето,изглеждащо като истински бик - и външно и характер се разплака като дете :shock:

Liglichkb
08-23-2008, 15:40
о0о0 да ..плачат за приятелите си :D :)

Remini
08-23-2008, 15:54
Страдат повече дори и от жените...само че мъжкото достойнство не позволява да плачем.Нали затова сме силен пол.

TheLittleAngel
08-23-2008, 15:59
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)

Просто изживяват всичко вътре, в себе си. А някои плачат. Странно, да, но има такива момчета. Пък и те са хора все пак. И те имат чувства, които не бива да се пренебрегват с лека ръка.

_BoSSy_
08-23-2008, 17:04
Естествено,че плачат.Ходех веднъж с един ревльо.
:D Въпреки,че това не е срамно,мъжете са може би по-силни и умеят да сдържат сълзите си..а ние сме по-чувствителни(поне повечето от нас). :)

Alabalaportokala
08-24-2008, 01:23
Ima 1 prikazka - istinskiqt jentalmen ne si barka v nosa dori kogato ne go vijdat, sa6toto e i za istinskiq maj. Nikoga ne bih zaplakal za kvoto i da e o6te pove4e za jena. Mom4etata koito ste razplakvali sa jalki pikliovci i PUTKI. Maja 6te vdigne visoko glava 6te pokaje dostoinstvo kogato jenata go otreje no nqma da zapla4e i vapreki vsi4ko 6te se ottegli gordo(govorim za pe4eniq maj a ne za maja-putka). Zapomnete go tova ne6to vednaj zavinagi i prestanete da tvardite 4e jenata bila po silna psihi4eski, za6toto tova ne e vqrno. Ako bqhte po silni psihi4eski 6tqhte da ste na na6e mqsto 6tqhte da zaemate majkite postove 6tqhte da kontrolirate sveta i nqma6e da pla4ete i da se pravite na jalki samo i samo da 4akate smilenie i pari ot nas, 6tqhte da ste nezavisimi, no ne za6toto nezavisima jena nqma. Da, mojete da otglejdate deca, no v dne6no vreme dete bez pari ne moje da se otgleda kato horata, a maj ozna4ava pari. I tova 4e se zanimavate s 16-17 godi6ni pi6lemeta koito ne mogat da si izbar6at anusa bez mai4inata i ba6tinata pomo6t si e va6 problem, no kogato popadnete na istinski maj koito e korav i nepreklonim i toi zapla4e elate i mi se obadete. Tova 4e izlivate po 1 ton salzi kato vi otrejem ne ozna4ava 4e nie sme taka. Prosto misleneto i 4uvstvitelnostta mejdu jenite i majete sa korenno razli4ni.

Kolkoto do avtorkata. Da tolkova sme silni-maikata priroda ni e dala sila koqto ne mojem da pozvolim da izgubim, pla4eiki nalqvo i nadqsno za 6tqlo i ne 6tqlo. Nie imame za cel da dokazvame silata si neprekasnato, dokato vie imate za cel da pokazvate kolko ste slabi pla4eiki zatova 4e gajeto ne vie pisalo sms za leka no6t. Po - trudno e da si maj za6toto se o4akva mnogo pove4e dokato jenite ste si slabi po priroda vseizvestno e i vi e prosteno kato civrite. Se6ta6 li se?

NightSky
08-24-2008, 07:20
Към Alabalaportokala:

Мъжете, които плачат са лигльовци и п***и? Е, по-тъпо нещо май не бях чувала. Кой си ти, че да определяш един по-чувствителен мъж като лигльо?
Освен това, много малко са жените, които чакат пари и смиление от мъжа. В една истинска връзка мъжът не е синоним на пари.
И още нещо - щом си мислиш, че мъжете контролират света, според мен си изостанал доста назад във времето.

258
08-24-2008, 07:48
Виждала съм момче да плаче,когато се разделяхме с класа си...тогава всички плакахме. :cry: Иначе нито аз съм плакала пред момче,нито някое момче пред мен. 8)

purple__love
08-24-2008, 07:50
o da pla4at...imala sum dve takiva gadjeta!

NaNa_SladuRana
08-24-2008, 07:50
Плачат разбира се , ако им направиш мусака :-#
кажи кога ще дойдеш на вечеря :D

при момиче като теб всяка вечер... а и за Шоуто на Слави ще оставам :-o
:oops: нямаш проблем

Madness
08-24-2008, 08:06
Напоследък си мисля, че е благословия да си мъж. Мъжете са различни. Те са горди, ужасно горди. В повечето случаи не инвестират нищо в теб, без особено много чувства и драми. Здраво стъпили на земята, реалисти. Повечето си казват: "има още много риба в морето" и вече са те забравили. Естествено, всеки от тях е раним по някакъв начин, но умело го прикриват. Ако очакваш някой мъж да заплаче за теб, значи си голяма мечтателка и по никакъв начин не можеш да се вместиш в думата реалист.
Да,бе благословия е да си мъж,защото мъжете се раждат горди и силни и стъпили на земята и дрън-дрън...всички ли?Просто щото имаш пишка значи си такъв задължително?
Аз повече разпознавам себе си в тва описание,донякъде де..и съм момиче.А моят съм го виждала просълзен просто...казвал ми е,че е плакал за неща,за които аз не съм и сигурно не бих.
Аз трудно плача,пък много пъти ми се е искало струва ми се че помага.

Не виждам лошо в разплакано момче,но...в някви граници нали,не да реве постоянно и за всичко о.О

ANTIHUMAN
08-24-2008, 08:32
Стига ве и момчетата плачем ,ние също имаме чуства! Плача само в нас и то когато съм сам!Иначе не! :) Плача рядко ,да се случи 10 пъти за една година ,но това от насъбралото си напрежение.
П.П. Всеки мъж плаче ,който казва ,че не плаче лъже!Мисля ,че не е задължително да е от любов ,нали?

_BoSSy_
08-24-2008, 08:41
Ima 1 prikazka - istinskiqt jentalmen ne si barka v nosa dori kogato ne go vijdat, sa6toto e i za istinskiq maj. Nikoga ne bih zaplakal za kvoto i da e o6te pove4e za jena. Mom4etata koito ste razplakvali sa jalki pikliovci i PUTKI. Maja 6te vdigne visoko glava 6te pokaje dostoinstvo kogato jenata go otreje no nqma da zapla4e i vapreki vsi4ko 6te se ottegli gordo(govorim za pe4eniq maj a ne za maja-p***a). Zapomnete go tova ne6to vednaj zavinagi i prestanete da tvardite 4e jenata bila po silna psihi4eski, za6toto tova ne e vqrno. Ako bqhte po silni psihi4eski 6tqhte da ste na na6e mqsto 6tqhte da zaemate majkite postove 6tqhte da kontrolirate sveta i nqma6e da pla4ete i da se pravite na jalki samo i samo da 4akate smilenie i pari ot nas, 6tqhte da ste nezavisimi, no ne za6toto nezavisima jena nqma. Da, mojete da otglejdate deca, no v dne6no vreme dete bez pari ne moje da se otgleda kato horata, a maj ozna4ava pari. I tova 4e se zanimavate s 16-17 godi6ni pi6lemeta koito ne mogat da si izbar6at anusa bez mai4inata i ba6tinata pomo6t si e va6 problem, no kogato popadnete na istinski maj koito e korav i nepreklonim i toi zapla4e elate i mi se obadete. Tova 4e izlivate po 1 ton salzi kato vi otrejem ne ozna4ava 4e nie sme taka. Prosto misleneto i 4uvstvitelnostta mejdu jenite i majete sa korenno razli4ni.

Kolkoto do avtorkata. Da tolkova sme silni-maikata priroda ni e dala sila koqto ne mojem da pozvolim da izgubim, pla4eiki nalqvo i nadqsno za 6tqlo i ne 6tqlo. Nie imame za cel da dokazvame silata si neprekasnato, dokato vie imate za cel da pokazvate kolko ste slabi pla4eiki zatova 4e gajeto ne vie pisalo sms za leka no6t. Po - trudno e da si maj za6toto se o4akva mnogo pove4e dokato jenite ste si slabi po priroda vseizvestno e i vi e prosteno kato civrite. Se6ta6 li se?


Пффф..слез на Земята!!!
Циврили сме били за щяло и нещяло...извиняваи ама имаш страшно елементарно мислене..Как можеш да кажеш,че мъжете били "по силни от жените".Ти наясно ли си през какво минава една жена,през колко болки и трудности??Само защото когато ни е тъжно и не крием сълзите си,защото сме истински,излизаме ревли така ли?Извиняваи ама точно тая ваша тъпа гордост ви прави истински страхливци и путиовци!!И ти ще си намериш маистора.ВИждала съм точно е такива като тебе "горделиви мъжкарчета" до къде стигат заради една девоика..
Ох милия,честоно ти казвам заповвам да те съжалявам....Голямна си заблуда..

TheLittleAngel
08-24-2008, 09:08
Ima 1 prikazka - istinskiqt jentalmen ne si barka v nosa dori kogato ne go vijdat, sa6toto e i za istinskiq maj. Nikoga ne bih zaplakal za kvoto i da e o6te pove4e za jena. Mom4etata koito ste razplakvali sa jalki pikliovci i PUTKI. Maja 6te vdigne visoko glava 6te pokaje dostoinstvo kogato jenata go otreje no nqma da zapla4e i vapreki vsi4ko 6te se ottegli gordo(govorim za pe4eniq maj a ne za maja-p***a). Zapomnete go tova ne6to vednaj zavinagi i prestanete da tvardite 4e jenata bila po silna psihi4eski, za6toto tova ne e vqrno. Ako bqhte po silni psihi4eski 6tqhte da ste na na6e mqsto 6tqhte da zaemate majkite postove 6tqhte da kontrolirate sveta i nqma6e da pla4ete i da se pravite na jalki samo i samo da 4akate smilenie i pari ot nas, 6tqhte da ste nezavisimi, no ne za6toto nezavisima jena nqma. Da, mojete da otglejdate deca, no v dne6no vreme dete bez pari ne moje da se otgleda kato horata, a maj ozna4ava pari. I tova 4e se zanimavate s 16-17 godi6ni pi6lemeta koito ne mogat da si izbar6at anusa bez mai4inata i ba6tinata pomo6t si e va6 problem, no kogato popadnete na istinski maj koito e korav i nepreklonim i toi zapla4e elate i mi se obadete. Tova 4e izlivate po 1 ton salzi kato vi otrejem ne ozna4ava 4e nie sme taka. Prosto misleneto i 4uvstvitelnostta mejdu jenite i majete sa korenno razli4ni.

Kolkoto do avtorkata. Da tolkova sme silni-maikata priroda ni e dala sila koqto ne mojem da pozvolim da izgubim, pla4eiki nalqvo i nadqsno za 6tqlo i ne 6tqlo. Nie imame za cel da dokazvame silata si neprekasnato, dokato vie imate za cel da pokazvate kolko ste slabi pla4eiki zatova 4e gajeto ne vie pisalo sms za leka no6t. Po - trudno e da si maj za6toto se o4akva mnogo pove4e dokato jenite ste si slabi po priroda vseizvestno e i vi e prosteno kato civrite. Se6ta6 li se?

Ти си бил много прост! Нали жена те е носила 9 месеца в себе си и после те е родила! Не мъж, а жена! Жените са по-силни психически от мъжете! Знаеш ли защо? Защото ти гледа децата, готви всеки ден, че да има к`во да ядеш като се прибереш, слага и дига масата след тебе, чисти, ходи на работа... и не се оплаква! Още искаш ли да изброявам? А вие мъжете все сте недоволни и все си мислите, че жеиите ви искат заради парите. Чак сте смешни понякога, като започнете да се възхвалявате! Калко сте силни, колко сте умни и т.н.
А и още нещо. Жената плаче, защото това е единственото нещо, дадено й от Бога, в което да се приюти, ако има нужда!
И не забравяй - жена те е родила, не мъж!

Te091
08-24-2008, 15:07
Еми аз съм момче и е варно че крием чувствата си това че дадено момче несе разплакало като сте скъсали не значи че той не го е приел тежко аз лично гледам никога да не показвам слабостите си а това да плачеш те прави слаб просто момчетата сме така устроени но това че крием чувствата си не плачем и гледаме да нетоварим другите с проблемите си съще не добре защото мажете получават инфаркти и др такива проблеми на 40 45 години точно затова защото непоказваме нищо и винаги трябва да сме нечия опора а когато ни трябва на нас него показваме и се борим сами така че и ние плачем но вътрешно ... :)

SunSmile
08-24-2008, 15:19
Плачат, просто от прекалена гордост и от това да си поддържат имиджа на по-силни не го показват. Аз пък съм виждала момче да плаче!
Ако едно момче наистина е влюбено и държи на момичето до себе си, след раздялата би плакало и може да го преживее много по - болезнено от някои момичета. Всичко си е до човека и обстоятелствата!

Chaos_Knigh7
08-24-2008, 15:25
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)
Ти така си мислиш само :) Пред момиче - правилно не съм ревал, но вкъщи съм се отпускал и съм се съдирал от рев и то не щото цигарен дим ми е влезнал в окото :P

sapa91
08-24-2008, 15:47
Истински влюбените мъже плачат и преживяват много по-трудно разделите от нас.

+1

+ 100000000001

glymo14
08-24-2008, 16:45
Аз съм момче и смея да кажа че съм плакал, или по скоро ми се насълзяват очите, това е крайното което мога да стигна,просто щото болката я задържам в себе си, гледам да не я показвам пред другите, вътре те боли много,но никой не те разбира.

Lost_Kiss
08-24-2008, 16:46
Плачат естесвено... Но когато го правят, не го показват като нас... Първото което е , че повечето трудно си изразяват емоциите... А камоли да покажат сълзите си... Това за тях ще е голяма слабост...

BlueAvalanche
08-24-2008, 16:58
За нищо не плача, за момичета пък съвсем.

Ai4ka
08-24-2008, 18:21
всички мъже са различни..някои се правят на твърди и мислят че ако пуснат една сълза ще станат за смях..но не е така... в трудни моменти съм плакала с приятеля си ... е аз плаках повече де :lol: ..а на него му бяха насълзени очите... та си зависи от човека.. според мен трябва всеки да си показва чувствата...дори когато им се плаче :) i pri men se e slu4vali taka +1 :)

Wrathchild
08-24-2008, 19:06
Плачат, да. Друг е въпроса, че от примерно 20 човека, само 2ма ще знаят за това.

lenito_sf
08-24-2008, 19:48
majete sa6to imat slabi mesta no za da se pravat na gazari ne pokazvat 4ustvata si i tagata si :? no ne misli 4e sa bez4ustveni ku4ki (majki) :D

mistake
08-24-2008, 19:55
Както жените , така и мъжете имат сърца. Това че се водят по-силния пол , не означава че нямат чувства. Защо си мислиш че те не плачат. Такъв човек не съществува или поне аз не чувала за него. Всеки човек е изпитвал болка. Това че го показват по -рядко от жените , не значи че никога не са проляли сълза. А когато има рздяла между двама души винагио единия е прецакан. Аз лично съм виждала момче което плаче за момиче. Има ку*ки които причиняват също толкова болка , колкото някои газарчета. 8)

LipSoFAnAnGel
08-24-2008, 19:56
РАзбира се, че и мъжете плачат. Просто не като нас жените пред всичкии и не ни интересува какво ще си кажат хората..Според мен тайничко си поплакват и те са раними и не са такива каквито се показват (някой от тях)

huligankata
08-24-2008, 22:59
Ima 1 prikazka - istinskiqt jentalmen ne si barka v nosa dori kogato ne go vijdat, sa6toto e i za istinskiq maj. Nikoga ne bih zaplakal za kvoto i da e o6te pove4e za jena. Mom4etata koito ste razplakvali sa jalki pikliovci i PUTKI. Maja 6te vdigne visoko glava 6te pokaje dostoinstvo kogato jenata go otreje no nqma da zapla4e i vapreki vsi4ko 6te se ottegli gordo(govorim za pe4eniq maj a ne za maja-p***a). Zapomnete go tova ne6to vednaj zavinagi i prestanete da tvardite 4e jenata bila po silna psihi4eski, za6toto tova ne e vqrno. Ako bqhte po silni psihi4eski 6tqhte da ste na na6e mqsto 6tqhte da zaemate majkite postove 6tqhte da kontrolirate sveta i nqma6e da pla4ete i da se pravite na jalki samo i samo da 4akate smilenie i pari ot nas, 6tqhte da ste nezavisimi, no ne za6toto nezavisima jena nqma. Da, mojete da otglejdate deca, no v dne6no vreme dete bez pari ne moje da se otgleda kato horata, a maj ozna4ava pari. I tova 4e se zanimavate s 16-17 godi6ni pi6lemeta koito ne mogat da si izbar6at anusa bez mai4inata i ba6tinata pomo6t si e va6 problem, no kogato popadnete na istinski maj koito e korav i nepreklonim i toi zapla4e elate i mi se obadete. Tova 4e izlivate po 1 ton salzi kato vi otrejem ne ozna4ava 4e nie sme taka. Prosto misleneto i 4uvstvitelnostta mejdu jenite i majete sa korenno razli4ni.

Kolkoto do avtorkata. Da tolkova sme silni-maikata priroda ni e dala sila koqto ne mojem da pozvolim da izgubim, pla4eiki nalqvo i nadqsno za 6tqlo i ne 6tqlo. Nie imame za cel da dokazvame silata si neprekasnato, dokato vie imate za cel da pokazvate kolko ste slabi pla4eiki zatova 4e gajeto ne vie pisalo sms za leka no6t. Po - trudno e da si maj za6toto se o4akva mnogo pove4e dokato jenite ste si slabi po priroda vseizvestno e i vi e prosteno kato civrite. Se6ta6 li se?

OMFGG ослепявам ...... Кви са тия простотии, които си избълвал мой човек??? Ти от кой век излизаш - и най - интересното е, че си вярваш ... Крещиш с тва си мнение " Мъжете сме мноо яки, мноо силни, могъщи, жените sucks само тичат и реват" Алооо ..Един истински мъж (не като теб, наистина истински) УВАЖАВА жените, тяхната нежност и т.н. А не тръби на лево и десно, че жените са ревли и ако не били такива щели да са като мъжете и да владеят света ахахахаххахахахах - единственото, което владееш е с извинение оная ти работа, нищо друго. Да може да ти се вижда изнежнено мъж да плаче за жена - добре възможно е. Но си нямаш и на представа какви неща могат да ти се случат за в бъдеще, които да те накарат да ревеш като бебе .. Защото и мъжете сте ХОРА точно като нас - това, че устройството на половите ни системи е различно не ви прави мъжете по - велики - мъжете като тебе, за да не слагам всички под общ знаменател, защото истинските мъже си признаха, че също са хора и са плакали за жена, която са обичали.. Не е зле да излезнеш от заблудата си, а ако не просто да се гръмнеш.

IDEPENDENT
08-24-2008, 23:00
Всеки човек плаче... :)

DJ_Mrav4o
08-25-2008, 05:28
Оооо, плачат,плачат и още как... Друг е въпроса дали си го правят сами или показват какво им е пред другите

fenkatakrisi952
08-25-2008, 06:32
Те само се преструват (защото си мислят,че ако плачат са женчовци :D )

БОНБОНЧЕ
08-25-2008, 06:46
Мъжете не плачат ,затова хората са ги нарекли по- силния пол с, по -здрав характер!Е понякога и те плачат ,но не са като нас да плачат постоянно! 8)

miss_asi
08-25-2008, 06:49
Всички сме хора-всички плачем.С тая разлика че те не показват че страдат.Иначе ако наистина обичат едно момиче и се разделят-момчето ще си поплаче "малко"!

prettyIdeath
08-25-2008, 06:50
Напоследък си мисля, че е благословия да си мъж. Мъжете са различни. Те са горди, ужасно горди. В повечето случаи не инвестират нищо в теб, без особено много чувства и драми. Здраво стъпили на земята, реалисти. Повечето си казват: "има още много риба в морето" и вече са те забравили. Естествено, всеки от тях е раним по някакъв начин, но умело го прикриват. Ако очакваш някой мъж да заплаче за теб, значи си голяма мечтателка и по никакъв начин не можеш да се вместиш в думата реалист.
+1 .. само не съм съгласна с последното изречение. Има мъже които плачат, не момчета, а големи мъже. Всичко си е до характера. Аз съм се сблъсквала с такъв, който не можа да си сдържи сълзите след 8 месеца връзка, която нямаше никакво бъдеще.

Niakoitam
08-25-2008, 12:25
Разбира се че и ние мъжете също плачем.Хора сме все пак не сме роботи.Но е общо възприето мнението че мъжете,които плачат са путьовци.И аз не съм от най твърдите мъжаги,но някакси ми се струва доста някакво такова тъпо като видя мъж да плаче пред други.Та има мъже,които плачат пред всеки(не е задължително да е за момиче).Други са като мен-плачат,когато никой не ги гледа макар че на мен често от напрежение само ми се насълзяват очите.Веднъж съм плакал за едно момиче,но толкова тайно че дори и брат ми и родителите ми не разбраха.Може би не бих плакал пред хора,защото това ще ме накара да се чувствам слаб,а пред момичето може би пък никога,заради цитирам от тая тема:'Аз разплаках трима ама нека рееееееааат беее"или нещо подобно и други такива постове.Има и момчета,които обръщат насъбралата се мъка за рев в удряне по стени,караници с други,побоища и такива.Ама щом и експерта Alabalaportokala се изказа тук всичко е ясно.Ако не се смяташе за голям мъжкар сигурно щеше да реве по цял ден,но това неговото си е нагледен пример как насъбралата се мъка се превръща в нещо друго.Или казано по друг начин правейки се на големият плейбой по форумите и поголовно плюейки женското съсловие.По добре да се скриеш и да поревеш отколкото да се правиш на големият мъжкар по форумите.Нито жените са нещо повече от нас мъжете,нито пък ние сме нещо повече от тях.Ама това е някои хора предпочитат да избиват комплекси,вместо да си излеят мъката и смятат че това ги први по-големи мъже от другите мъже.Хвала.Сега чакам да бъда оплют.

FreeSpirit
08-25-2008, 12:31
зависи какво е преставлявала връзката за него...

имаче всички, независимо дали момче или момиче...мъж или жена плачем :)

един приятел е плакал пред мен, имаше си проблеми и просто му трябваше отдушник ;)

Summer_Spirit
08-25-2008, 12:42
Много хора вместо да плачат изживяват болката си без до го показват,някак вътре в себе си.И това са и мъже,и жени.За всеки си е различно :) Това че някой при раздялата не плаче и изглежда му е все едно не винаги значи,че не му пука.

Lekov
08-25-2008, 14:27
незнам кое му е толко странното естенствено че плачеме макар и тайно нали все пак сме силния пол но пък и няма лошо понякога да си поплачеме и ние на рамото на любимата така ще разбере колко много значи тя за нас

napalm
08-25-2008, 15:20
Има които плачат има и които не плачат. Също има и които плачат но се прикриват. Много зависи от човека, и колко силно възприема нещата на съответната ситуация. :smt074

sladur4etyYy
08-25-2008, 16:24
Мъжете не плачат ,затова хората са ги нарекли по- силния пол с, по -здрав характер!Е понякога и те плачат ,но не са като нас да плачат постоянно! 8)

нарекли са ги по-силния пол, защото физически са по-силни. никъде не е казано 4е имат ''по-здрав характер'' омг...'' не са като нас да плачат постоянно!'' що ти постоянно ли пла4еш?
тоя пък и той Alabalaportokala що не млъкне..?
оф бе кво изобщо са занимавам.... :-o

Madn3s5
08-25-2008, 17:36
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)

Грешиш,зависи от човека.. бившия ми е плакал пред мен 2 пъти..веднъж когато ме видя да плача,и веднъж когато го оставих.. Но така както има силни момичета които не отронват и сълза има и силни момчета.. просто втпрос на психика.. :)

VilleBaby
08-25-2008, 18:07
Плачат , разбира се! Дори ми се е случвало момче да плаче заради мен... и пред мен! Не ми хареса определено чувствах се гадно :? но и те са хора , и те имат чувства , нормално е да плачат!

Taraaa
08-25-2008, 20:13
Еми да виждала съм да плачат,но попринцип се сдържат малко повече от нас и даже и да се разделиш с някого който много те обича може пред теб да не плаче но повярвай ми ако наистина те обича толкова много утях когато е бил самичък си е поплакал ..

pitan4icata
08-25-2008, 20:35
Naprotiv pla4at. Trudno e da im spe4eli6 sarceto no vednaj uspee6 li sled razdqla pla4at... E, ne kolkoto nas no... :o vse pak... :-k I kogato im e mnogo kofti i im se sabere naprejenie... sa6to si go izlivat. :o
napylno syglasna

WALKMAN
08-25-2008, 20:51
Еми всяко момче е различно...Може момчето да не е плакало пред теб...Но тва не значи,че изобщо не е плакал...Просто не го е показал пред теб... :( +1 едно момиче да ни разбира 8) 8)

Lav40
08-25-2008, 22:46
Забелязвам,че винаги когато двама души се разделят винаги ние жените плачем..и ни е гадно а мъжете като чели и сълза не отронват за нас :( ...толкова ли са силни и могъщи ..че толкова лесно преодоляват раздялата все едно не им е пукало 8)
Ух....ами плачем :oops: Въпроса е,че вие никога не го разбирате и виждате това :D ...и да...ние сме реалисти...ако не е станало,значи не сме 1 за друг и не се мъчим....ми просто продължаваме с друга...но ПОДЧЕРТАВАМ това НЕ означава,че не ни боли :smt049 :smt089 :cry: :-#

dreaml1nd_
08-25-2008, 22:59
някои да .. всички са различни

AnyLee
09-11-2008, 15:56
Плачат!!! Даже бих казала, че са по-чувствителни и от нас и много по-трудно преживяват някои неща, дори и да не си го признават :)

pepita87
09-11-2008, 16:06
Зависи от мъжа!Логично е да сдържат емоциите си...все пак са "силната" половинка..

Don'T wAnNa SeE yOu cRy
09-11-2008, 19:04
Naprotiv pla4at. Trudno e da im spe4eli6 sarceto no vednaj uspee6 li sled razdqla pla4at... E, ne kolkoto nas no... :o vse pak... :-k I kogato im e mnogo kofti i im se sabere naprejenie... sa6to si go izlivat. :o

Всички момчета плачат.,.[-o<

vesssiii
09-11-2008, 19:10
Хм при мен и аз и той плачехме :D Аз,защото не исках да го нараня като скъсвам с него,а той защото още ме обичаше :( Но к'во да се прави :D

Lysit0
09-11-2008, 19:23
Напротив има и такива , които плачат.Като например бившия ми,като скъсахме и плачеше...

axlbaby
09-11-2008, 20:11
Ми аз не мисля,че са по-силния пол...зависи и от човека.И те като нас плачат и тъгуват,някой го показват,други не,но и при момичетата е така... :wink:

EritYy
09-11-2008, 20:17
риташ там дет е забранена зоната и да виим колко ше заплачат 8-)

lonelyboy
09-11-2008, 23:16
аз сьм плакьл и изобщо не ме е срам от това :)

marlboro276
09-12-2008, 01:26
Hmm ami da pla4em.. ne mnogo 4esto..
Pomnq 4e mngo plakah kato umrq ku4eto mu.. xax be6e nai dobriqt mi priqtel :(
I sega se se6tam i si poplakvam...

ludachkoko
09-12-2008, 05:30
as lichno snoshti se razplakah ,, nesi spomnqm koga dr put sum plakal no snoshti da :(

slunchiceto0
09-12-2008, 06:27
определено познавам мъже,които са прекалено чувствителни..и преживяват раздяли много по тежко и от момичетата

Shakazou
09-12-2008, 08:43
Разбирасе че плачем бе... да не сме от камък аз примерно като щях да се разделям с моята приятелка и ви казвам толкова сълзи пролях сигурно 2 кофи съм напълнил... :P но сега Слава Богу всичко си е на място и съм HapPy ~~ ;)

anichkaaaa
09-12-2008, 08:49
Еми плачат ... просто някои са прекалено горди и ги е страх да не им се нарани мъжкото его ... И за това никога ама НИКОГА не показват, че са разстроени пък камо ли да плачат .. Нали трябва да са големие мъжкари 8) :-D

.. DeViL mAy CrY ..
09-12-2008, 09:05
Еми плачат ... просто някои са прекалено горди и ги е страх да не им се нарани мъжкото его ... И за това никога ама НИКОГА не показват, че са разстроени пък камо ли да плачат .. Нали трябва да са големие мъжкари 8) :-D

за тва си много права,но пък аз съм виждала някой женчовци да плачат за щяло и нещяло :D

anichkaaaa
09-12-2008, 09:06
Еми плачат ... просто някои са прекалено горди и ги е страх да не им се нарани мъжкото его ... И за това никога ама НИКОГА не показват, че са разстроени пък камо ли да плачат .. Нали трябва да са големие мъжкари 8) :-D

за тва си много права,но пък аз съм виждала някой женчовци да плачат за щяло и нещяло :D
е то си е до въпрос на психика :D

zoben_pitbul
09-12-2008, 09:09
Естествено, че мъжете плачат. Просто много по-рядко и само за нещо, което е наистина непоносимо, раздяла, която е трудно да се преживее.

hanovete
09-12-2008, 09:20
е с изключения на погребения и такива тъжни работи може ми се насълзят очите но нищо повече просто гледам да не обръщам внимание на скапаните неща в живота иначе и 30нема доживеем :) И за жена не бих плакъл,по скоро бих и показал какво е изгубила и тя да се мъчи не аз

wersa4e
09-12-2008, 10:03
ами аз не плача не съм плакал от повече от 6 години и просто не виждам смисъл в това за това не го правя

Soy_tu_mujer
09-12-2008, 11:38
По-4увствителните плачат...тези, който обичат наистина много.
бившият ми не веднъж е плакал....аз също.. и така

rooney95
09-12-2008, 12:27
Po4iti vsi4ki maje kriqt bolkata ot razdqlata 8-) :oops: :oops:

Sladuranka :)
09-12-2008, 13:09
Повечето са силни харакери..затова.. :-o
*Този в който съм влюбена сега е на 23..
Той ми е казвал без срам че не веднъж е плакал за жена,
и че няма нищо срамно да си показваш чувствата-НАПРОТИВ!!! :-P

Crazytu
09-12-2008, 13:15
Плачат,но не го признават ... аз лично съм виждала момче да плаче ...

no0dy
09-12-2008, 16:15
Еми аз лично ми се насълзиха очите когато си счупих мотора не от болка от раните а от това че е счупен и тряяше да пропусна целия сезон в ремонт. :-x :shock: :(.Иначе понасям тежко някоя раздяла но не чак до рев кофти ми е :) .