PDA

View Full Version : Look !



gPa3HuTeJl
08-12-2008, 13:38
Понеже спорихме с Марина...

М1жете по - силния или по - слабият пол са :?:
Обосновете се :!:

MaRiYa_86
08-12-2008, 13:39
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.

gPa3HuTeJl
08-12-2008, 13:41
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.

да...да...да... добре...по - слби емоционално, за т'ва вие жените ревете след раздяла, както беше писала и Марина тука в една тема.. за т'ва вие ш'е си режете вени след несподела любов.. за т'ва ЕМО girls преобладават... 8-)

MaRiYa_86
08-12-2008, 13:44
Аз не рева след раздяла. Аз обикновено взимам тези решения ,а те плачат.Съжелявам,ако не ти харесва мнението ми,но това е факт и част от живота ми. Ако не искаш мнения различни от твоето,защо питаш хората във форума? :razz:

babity
08-12-2008, 13:48
Не мисля, че чак такива генерални заключения трябва да се правят. Освен всичко друго под внимание трябва да се вземе и това, че всеки си е различен. Някои мъже наистина изглеждат внушително, но пък бързо и лесно им се влиза под кожата и омекват като памук. Други пък наистина са крайни непукисти... Не се наемам да изказвам мнение по въпроса. :?

asasfdf
08-12-2008, 13:54
има единични случаи, но като цяло момчетата (съдейки по себе си и мнозинството от познатите ми) сме по-силни емоционално и физически..говоря в сравнение с момичета, а не с жени (защото има разни с доста силен характер, признавам го)
много е относително..от наша гледна точка момичетата сте по-податливи на манипулация и имаме свобода да не се държим супер добре с вас и понякога да не даваме достатъчно, защото знаем, че това не винаги ви отблъсква, а понякога търсите вината в себе си..и все пак има много момчета, които няма да се съгласят с това твърдение..
просто обществото третира двата пола по определен начин още от раждането

pinki
08-12-2008, 14:07
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.
а баш 8-) аз ще дам прост пример :P мъжете не издържат на болка и за това ги е страх толкова от зъболекар :lol:

MaRiYa_86
08-12-2008, 14:10
Това всичко е много относително и за всеки човек е различно. Аз познавам много истински мъже,не говоря за деца...Мъже,които са наистина слаби емоционално и много трудно преживяват всичко около любовните отношения и разделите.
Също така аз бих казала точно обратното относно манипулациите,но няма смисъл да изпадаме в подробности.Всеки в живота си се сблъсква с различни хора и случки...от които се правят заключенията.

hahavteen
08-12-2008, 14:31
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.

Мхм :)

BWald0rf
08-12-2008, 14:34
Първо не можеш да кажеш ВСИЧКИ мъже са по-силни от жените или пък ВСИЧКИ жени са по-слаби .. НЯма правила без изключения все пак .. Според мен мъжете си придават вид на по-силни просто,защото мислят,че така трябва да бъде...но пък има жени,които са по-силни както емоционално така и физически .. Всичко си е до човек ;) ... Но не мисля,че това трябва да е тема за спор,защото ще си остане без край и решение :) Обичайте се бе хора,с тия караници кой е по-силен до никъде няма да се стигне :)

gPa3HuTeJl
08-12-2008, 14:40
Мис1лта ми беше принципно !

MaRiYa_86
08-12-2008, 14:43
Няма такава принципна мисъл :grin:
Всеки има различни принципи....Стига си ме обърквал. Ако ще е за принципно,пак се връщам на първия си пост.

Amateur
08-12-2008, 15:22
Нема слаб пол!

rosit0
08-12-2008, 15:24
Моето лично мнение е,че са по-силни или външно така изглежда!Мисля,че и ние жените сме доста силни,но по-лесно го показваме и това ни пречи да ичлезем по-силния пол :razz:

Jagger
08-12-2008, 15:43
Време е да сложим край на една безмислена тема да сравняваме мъжете с жените място за сравнение няма и мъжете имат своите + и - и жените => няма смисъл но в повечето отношения жените са по силни и в това няма спор.... тъй че сравнение трябва да има само между мъже и мъже или жени и жени някси глупаво е да сравняваш вода и огън.... тц тц тц

pandelka
08-12-2008, 15:50
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.

да...да...да... добре...по - слби емоционално, за т'ва вие жените ревете след раздяла, както беше писала и Марина тука в една тема.. за т'ва вие ш'е си режете вени след несподела любов.. за т'ва ЕМО girls преобладават... 8-)

По-това дали ти е гадно след някоя връзка след случилото се и начина по който го изживяваш показва дали наистина ти е пукало за връзката ви дали те боли след като сте се разделили..сълзите не винаги са защото даден човек е слаб а това показва чувствата му,че наистина са били силни..за това,когато ние момичетата плачем не показваме че сме по слабия пол а показваме че действиетелно сме се почуствали зле след случилото се...Така е според мен :)

sunset_light
08-12-2008, 15:53
Само едно ще кажа,всички сме равни.
И двата пола имат както и качества,така и недостатъци.
Не разбирам защо се мъчите и спорите да разберете кой е по-добрият,просто няма такъв. :D

fuck_me_pls
08-12-2008, 16:21
[color=orange]Те само физически са по-силни.Ние жените издържаме на всичко ;) [color]

SabrinaAa
08-12-2008, 16:22
Mogo qsno 4e majete sa po slabiq pol!!! :D :D :D :D :D

babity
08-12-2008, 16:34
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.

да...да...да... добре...по - слби емоционално, за т'ва вие жените ревете след раздяла, както беше писала и Марина тука в една тема.. за т'ва вие ш'е си режете вени след несподела любов.. за т'ва ЕМО girls преобладават... 8-)

По-това дали ти е гадно след някоя връзка след случилото се и начина по който го изживяваш показва дали наистина ти е пукало за връзката ви дали те боли след като сте се разделили..сълзите не винаги са защото даден човек е слаб а това показва чувствата му,че наистина са били силни..за това,когато ние момичетата плачем не показваме че сме по слабия пол а показваме че действиетелно сме се почуствали зле след случилото се...Така е според мен :)

Не смятам да се насера от рев след като вързката ми се разпадне. За мен това е върпос на гордост. Когато бившият ми ме заряза не плаках за него дори веднъж, а вярвай ми, наистина много го обичах и се лиших от адски много за да сме заедно в тези невероятни 8 месеца. Та... много моля да не се бърка гордостта с липсата на чувства. Вярно е, че от един мъж се иска много повече смелост за да бъде толкова емоционален колкото е една жена, но и да са горделиви не им е много лесно.

BaiToq
08-12-2008, 17:27
Понеже спорихме с Марина...

М1жете по - силния или по - слабият пол са :?:
Обосновете се :!:
Бай Тоя е най-големият,
за другите няма мнение. 8-)

krisiiiiito
08-12-2008, 20:35
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.
а баш 8-) аз ще дам прост пример :P мъжете не издържат на болка и за това ги е страх толкова от зъболекар :lol:

:lol: :lol:

VerryBerry
08-12-2008, 21:07
Аз пък си мисля,че двата пола са еднакво силни,просто се срещат "черни овчици" понякога.Иначе геройства могат да вършат както мъже,така и жени :)

N0_feAR
08-13-2008, 05:07
Нема слаб пол!
най-точният отговор според мен досега

Saymon90
08-13-2008, 05:44
То не зависи от пола, а от човека. Но като цяло, според мен, мъжете са по-слаби емоционално. А и не са свикнали толкова да тренират емоциите си :)

vesinka91
08-13-2008, 06:07
Spored men fizicheski sa po silniq pol no psihicheski ne :)

vesinka91
08-13-2008, 06:09
По-силни физически,но по-слаби емоционално.

Мисля,че няма нужда да обосновавам...това е просто и ясно.

да...да...да... добре...по - слби емоционално, за т'ва вие жените ревете след раздяла, както беше писала и Марина тука в една тема.. за т'ва вие ш'е си режете вени след несподела любов.. за т'ва ЕМО girls преобладават... 8-)
gPa3HuTeJl govorim za jenite ili majete a ne za malki momicheta koito zarad pyrvoto gadje i veche rejat veni :)

kiflata
08-13-2008, 07:58
I dvata pola sa silni no-po razli4en na4in..no spored men jenite izdyrjat pove4e..za6toto te po cql den 6te 4istqt gotfqt perat 6te xodqt i na rabota 6te opravqt ku6tata i cqlata domakinska rabota i + tova 4e si hodqt i na rabota a puk mujete kfo pribirat se ot rabota na gotovata masa iz4istenata ku6ta prigotvenoto leglo i drehi i t.n i samo she kajat ax kolko sym umoren[/b]

_InSaNe_
08-13-2008, 08:12
според мен жените са по-силния пол.. мъжете като че ли само физически водат :D не уе не сички са така ама... :)