PDA

View Full Version : Срам ме е ....



balon4eee
08-12-2008, 13:43
На 14тодини съм , а гръдната ми обиколко е досто нищожна.Пробрема не е в това ,защото знам , че има време да се развия , но тази година ще съм в нов клас и вероятно другите момичета ще имат гърди и аз ще изглеждам като някоя изастанала идиока :( Освен това гърдите дават някакво съмочувствие , което аз нямам а ми се иска в новия клас да не ме мислят за няква сдухла , каквата всъщнотс не съм :( Бих могла да си сложа някакъв сутиен , но майка ми никога няма да го позволилПросто тя е много странен човек и не разбира. За мене това неще не би било такъв пробелм , ако сега всички не гледаха само гърдите и преценяват един човек главно по това....Да си кажа честно ,малка ме е срам :( Таа не знам какво да правя можете ли да ви дадете някакъв съвет ? :)

romantikat2
08-12-2008, 13:50
Повечето момчета харесват мацки с по-малки гърди, тва трябва да го приемаш като предимство, а не недостатък...

balon4eee
08-12-2008, 13:56
Мерси :)

TheOtherME
08-12-2008, 14:11
И ако гърдите са предимство в тази възраст...не сме тръгнали още да ставаме пайнерки, я!Стегни се, малките гърди не са никакъв проблем- в нови клас ще те гледат каква си, а не колко е обиколката ти.И за повечето момчета това с гърдите изобщо не е водещ критерий... 8)

krisito9212
08-12-2008, 14:23
маика ти не ти дава да носиш сутиен :shock: ...нз какво да кажа.
А иначе за това че гърдите ти с амалки-в последно време съм забелязала че повечето момчета не харесват вече едрогърди силиконки,а жени с естествени,малки и стегнати гърди.Аз също харесвам такива(въпреки че не съм момче)но стоят мн по красиво отколкото от някакви увиснали бомби(да не се засягат хората които са с такива :))

ivailo090
08-12-2008, 14:56
Определено, не всички харесват големи гърди. Не е проблем, сега неможе да се сравняваш с нещо което не зависи от теб... Все едно момчетата да си мерим пишките ... Този лаф въобще не е верен ... Стегни се и бъди себе си 8)

Fionna
08-12-2008, 14:57
и аз съм с малки гърди (на 15 съм) и това не е никакъв проблем за мен...харесвам си ги + това не ми пречат :) гледай оптимистично на нещата...също така съм харесвано момиче (не искам да прозвуча като някоя...нз и аз ква ма така е :D )

LittleWoman
08-12-2008, 14:58
...

elmosGirl8
08-12-2008, 15:09
]и аз съм с малки гърди (на 15 съм) и това не е никакъв проблем за мен...харесвам си ги + това не ми пречат :) гледай оптимистично на нещата...също така съм харесвано момиче (не искам да прозвуча като някоя...нз и аз ква ма така е :D )
+1

Jumbie483
08-12-2008, 16:14
В 8 клас всеки се притеснява от това дали ще го харесат другите и с какво мнение ще останат. За това и всеки ще се пробва да прикрие недостатъците си по някакъв начин. Пък и що за човек би съдил по гръдната обиколка :P

porky
08-12-2008, 16:47
Ми с тези мутанти в наши дни 8-) ... Аз ще те посъветвам да бъдеш такава каквато си и да не мислиш че сантиметър повече или по-малко в гръдната обиколка ще промени нещо :) все пак си на 14 има още време :wink:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-12-2008, 16:59
Как така майка ти няма да даде! Това е много...странно! Нормално е да носиш сутиен! Почи всички момичета на тази възраст носят! Говори с нея, кажи и че не е кой-знае какво да си купиш един сутиен пък може и да ти даде! А до това, че гърдите ти са малки - нормално е, не се притесняваи! Ще порастнат! Ако това ще те успокои - аз съм 10клас и имам една приятелка (тя е колкото мен), която носи сутиен с чашка А!!! А е на 16 години!!! Така, че не се срамувай - няма нищо срамно!!!

kalpazanka
08-12-2008, 17:30
Виж сега-силикон можеш да си сложиш,ама мозък не!Замисли се пак дали гърдите са най-важното нещо?
На място казано!

Love0nlyMyself
08-12-2008, 18:01
Виж сега-силикон можеш да си сложиш,ама мозък не!Замисли се пак дали гърдите са най-важното нещо?
На място казано!

naviacha
08-12-2008, 22:09
и кво ако са малки
аз в осми клас имах една съученичка със 115 см гръдна обиколка и тва не и пречеше да е тъпа кат гъз :D
тъй че.. абе сеш се накъде бия

mirchetu
08-12-2008, 23:51
-------

fenkatakrisi952
08-13-2008, 05:53
Майка ти не ти дава да носиш сутиен :lol:
Предполагам,че имаш таланти (не всички гледат гърдите)
покажи им,че можеш да си супер приятелка и голяма купонджийка и няма страшно-ще видиш,че ще спечелиш по-добро отношение и повече причтели от някоя цоцолана (нищо лично :D )

_InSaNe_
08-13-2008, 08:19
Повечето момчета харесват мацки с по-малки гърди, тва трябва да го приемаш като предимство, а не недостатък...
дам.. тфа е вярно.. няа за кфо да се притесняваш ;)

malkata_kukli4ka
08-13-2008, 09:23
Да Ви имам проблемите.Ако искаш да знаеш големите гърди никакво самочувствие не ти предават.Моите са много големи(90 гръдна обиколка) и ме е срам много от тези гърди,защото съм само 44кг.Днес едва едва бански костюм си намерих,всичко ми е малко,за щастие са ми стегната поне,ако не бяха не знам.Пий бира,моито от това станаха така,от 7-8 годишна пия,от наща рода само аз и сестра ми сме такива едрогърди,заради бирата е 100% 8-)

pisenceto_94
08-13-2008, 10:44
Не се питеснявай,че нямаш гърди това е нормално,всеки човек се развива по различен начин и в различни години,така ,че нямаш повод за притеснение.Ще имаш гърди,доколкото срамът в новият клас искам да ти кажа да не се срамуваш,защото не външният вид е най-важен,важното е да си красив отвътре,затова не се притеснявай,те ще тке разберат,не всички са надарени,споко! :) :) :)

krisito9212
08-13-2008, 13:58
otivai i si kupuvai sutien bez da pita6 maika ti ako ti kaje ne6to kaji i az sum na 14(ili tam na kolko be6e) godini i ve4e sum jena.ne nosi i ti sutien i az nqma da nosq ;)

Fickle
08-13-2008, 20:48
Ако майката ти не ти дава. някак тайно си взем ии го носи.. не трябва да си мислиш че ако нямаш гърди всички ще ти се подиграват
1-во и аз бях така и се притеснявах в началото но се оказа че не всички сме с огромна гръдна обиколка
2-ро момчетата специално от моят клас гледат дупето не гърдите :D
3-то покажи, че си страхотен човек на който може да се разчита и няма да имаш никакви проблеми :)

_wan7ed_
08-19-2008, 18:45
spored men ne se gledat kolko sa golemi gardite na edno momiche za da se haresa ,ima kade kade po vajni neshta ot tqh spokoino :)

kotenceto_bonbon
08-19-2008, 19:06
na 13 sam i imam golqma gradna obikolka oba4e sam s malki 4a6ki malko trydno si nbamiram sytieni ama ni6o
ama ne se pritesnqvai kak mi kasno sloji sutien i sq pak nqma ama go palni s pamyk :D :D :D

cooool
08-19-2008, 20:57
Zdr, o6te ot sega trqbva da znae6, 4e vzaimootno6eniqta vi, koito 6te sa parvite meseci v klasa, ta i parvite godini, mnogo 6te se promenqt. Taka 4e pokaji na vsi4ki dobrata si strana, no badi gotova da sre6tne6 lo6ata tqhna.. ako ima svqstni hora - nqma da gledat biusta ti.. ako nqma - za tqh tova 6te e problema !

Pls, samo ne se kompleksirai zaradi kofti madamite v klasa.. a povqrvai mi takiva 6te ima mnogo, uspeh

sry za latinicata.

mgxpower
08-19-2008, 23:22
Аз съм момче и ще ти кажа ,че последното нещо което гледам в едно момиче са гърдите!Най-голямото впечатление в момента ми правят очите погледа....гласа на даденото момиче колкото и странно да звучи!На гърди се кефех като бях лапищарник преди да се осъзная..напълно

Chawder
08-21-2008, 10:27
ха! Имаш проблем със себе си, не с гърдите ти. Оправи си самочувствието и ще ти пораснат циците 8-)

TheNewReligion
08-22-2008, 06:27
Голяма работа, че нямаш големи гърди. Ако, градиш самочувствието си върху тях, значи проблема е в теб. Не другите определят що за човек си според гръдната обиколка, ами ти си мислиш, че те смятат за "изостанала идиотка". Пък и от къде си сигурна, че момичетата в новия ти клас ще имат гръдни обиколки като на Памела? :-o Всичко е въпрос на психологическа нагласа. Ако, градиш самочувствието си на някакви си сантиметри, а не на акъла работата е много зле. 8)

krisiiiiito
08-22-2008, 11:30
ее няма как .. пък и какво като нямаш ?? спокойно де :P :P

BloodyNight
08-22-2008, 16:39
off kvo li ne bih dala da imam tvoq "problem"
nedei da se kosi6 za tva puk i kogato tragnem na daskalo 6e e po studeno - idva zima - 6e hodi6 s po debeli drehi i malkiq ti biust nqma da si li4i

BePoHuKa
08-22-2008, 23:18
off kvo li ne bih dala da imam tvoq "problem"
nedei da se kosi6 za tva puk i kogato tragnem na daskalo 6e e po studeno - idva zima - 6e hodi6 s po debeli drehi i malkiq ti biust nqma da si li4i
+1
И малко след като мине зимата може да си се сдобила с по-големи гърди. ;) И аз имах твоя проблем и не знам как,но докато се усетя един ден като се погледнах забелязах колко големи са станали изведнъж..сякаш за 1 ден бяха се удвоили! :-D Сега съм си много щастлива с размера си..така че-спокойно!Няма да се усетиш и ще си с големи гърди като съученичките си!! :grin: :grin: :grin:
п.с. Когато имах малки гърди момчетата пак ме харесваха...sorry ама няма как да го кажа без да прозвучи,че се фукам. :-D

hgfh
08-23-2008, 12:24
ами подобре с малки гърди отколкото няква с цици до пъпа
няма откакво да се притесняваш

krisence
08-23-2008, 14:08
Спокойно не е чак такъв проблем ще ти пораснат, а пък ако новите ти съученици първо гледат гръдната ти обиколка значи, че не са заслужили уважението ти. :)

hgfh
08-24-2008, 22:02
няма от какво да се притесняваш аз съм сигурна че имаш много по хубави качества от това да имаш големи гърди

nefchi_bs
08-25-2008, 13:13
Оффф тва да ти е проблема :lol: Има толкова по-важни неща ти за най-маловажното си се хванала :-D Ще видиш че като отидеш в новия клас на никои няма да му направи впечатление колко са ти големи гърдите...Аз какво да направя като винаги съм с едни гурди напред и всички ме гледат само там :shock: Ебахти...Не съм момче но повече ми харесват момичета с малки гърди,а и това не е от значение какъв човек си може обиколката ти да е 200 и пак да си сдухан...

n3ri7ka
09-02-2008, 14:00
кво си се притеснила аз кат съм на 15 и нося сутиени с чашка D да не мислиш че ми е перфекно?бих дала сичко гърдите ми да не са толкова големи :(

bug1965
09-02-2008, 18:47
Tova 4e maikati ne ti dava da nosi6 sytien mi e malko poznato . Az sas moqta maika vaob6te ne se ceremonih edin den vzeh re6enie 4e nqma kakvo da gubq taka ili imna4e tozi den 6te doide i 6te trqbva da si sloja sytien dali maika mi 6te e saglasna ili ne si e moi problem az 6te go nosq ne tq .Porazpitah moi priqtelki koito nosqt i edin den vzeh re6enieto . Otidaoh sas 2 priqtelki i si vzeh .Posle maika mi razbra i ni6to ne mi kaza pak i pri svar6en fakt kakvo moje da kaje :D Ne me izqde ne mi se kara . Ta taka ako tova ti e problem taka postapih az ......


P.S Dano da e ot pomo6t saveta mi :-)

pampers
09-02-2008, 18:53
ае стига сте се комплексирали за глупости.. щи пораснат спокойно ,а и да останат като асансйорни копчета не е болка за умиране 8)

angelkata_dqvolkata
09-02-2008, 20:40
vij az sam na 13 i pochti nqmam gardi - a be nikak!!! i az mislq che sauchenichkite mi imat po-hubavi biustove obache nqma kak i gi chakam da porasnat!!! obache edin den mama se pribra i mi donese nqkakav sutien (qvno e vidqla che se pritesnqvam za tova)! a maika ti nz zashto se darji taka prosto otidi i si kupi sutien nqma da te ubie za tova!!! az vzeh nqkakv mn malak na bratovchetka mi koqto e ploska (na 11)!!!i tq mnogo se kefi :-D shte vidish che i tvoeto samochustvie shte se povdigne kato go napravish


P.S. mnogo mi haresaha mneniqta na momchetata v temata !!! :)

Taraaa
09-02-2008, 21:30
Офф тези които ще ти се подиграват може да си гледат работата .. Зависи си от структурата на човека .. Пък и има време да ти пораснат , а не това е най-важното .. Няма да се притесняваш .. А това за майка ти и сутиените- обясни й че това си ти,не тя .. Че са ти нужни защото самочувствието ти не е на ниво.. Ако и така не стана - иди и си купи

KrIsI_AxA
09-02-2008, 23:20
Повечето момчета харесват мацки с по-малки гърди, тва трябва да го приемаш като предимство, а не недостатък...
дам.. тфа е вярно.. няа за кфо да се притесняваш ;)

Nutty_
09-03-2008, 11:33
Е и моите са малки... :? почти нямам,ама кво от тва...Не се гради самочувствие от тва..Има няколко момичета от класа ми сиг са с 15 сантиметра над мене и са с по-малки гърди..а самочувствието им е даже много голячо,така че споко :) Познавам и 1 момиче,което парадира с гърдите си... ма тя е курва( сори за думата,ама е точно такава и,има гадже и се натиска на други момчета ,само гледа да спи с тях :? ) ,така че нищо чудно :? И познавам момчета,които съвсем не гледат гръдната обиколко..тея,които я гледат ,са зле... :)

kokk
09-04-2008, 11:33
Абе са като са малки-малки са.Сигурна съм че тва се компенсира с друга част от теб :)

aHeJlua
09-06-2008, 19:20
абе ще ти кажа че моята сестра е с бая голям бюст и супер трудно си намира сутиени и тениски които да и паснат и които не се вдигат от бюста .. я момента се сещам за Кейт Хъдзън и тя има малки гърди ама момичето успя и ся си е кинозвезда.. тъй че не се притеснявай от това че имаш малки гърди .. даже бих ти казала че ти е улеснение :) [/code]

aHeJlua
09-06-2008, 19:20
абе ще ти кажа че моята сестра е с бая голям бюст и супер трудно си намира сутиени и тениски които да и паснат и които не се вдигат от бюста .. я момента се сещам за Кейт Хъдзън и тя има малки гърди ама момичето успя и ся си е кинозвезда.. тъй че не се притеснявай от това че имаш малки гърди .. даже бих ти казала че ти е улеснение :)

.. DeViL mAy CrY ..
09-06-2008, 19:48
Аз също съм с малки,преди ме беше много срам,но една моя приятелка ме отърва от този срам.каза д ане ми пука.Сега аз сама си се радвам че не са ми големи.Вземи си някой сутиен с подплънки и не се притеснявай от нищо.Все пак няма да те преценяват по бюста :) :) :) [/b]

ExTaSy__BaBy <3
09-06-2008, 21:17
Купи си сутиен с подплънки и го слагай без майка ти да разбере

mArMaLaDkA
09-07-2008, 15:45
Достатъчно си голяма,за да обиколиш няколко магазина за бельо и да си купиш сутиени,които са ти удобни,пък вече е по желание дали ще са с подплънки.Това си е твоя живот и ти си избираш дали ще носиш сутиен или не.Сега ще си с нови хора,които ще гледат какво имаш в главата,дали имаш чувство за хумор и пр.Никой няма да се зазяпва в бюста ти.Представи си обиколката ти да беше ....100 см (примерно) никой нямаше да те приема насериозно и щеше да изхабиш сума ти и нерви,за да докажеш че не си само новата едногърда съученичка. :-D