PDA

View Full Version : Защитна стена



last_kiss^^^
08-12-2008, 15:29
Някой знае ли как да премахна защитната стена т. е.ZoneAlarm Pro на компа си понеже ми пречи да си инсталирам скайп.

Natalia
08-12-2008, 15:39
Някой знае ли как да премахна защитната стена т. е.ZoneAlarm Pro на компа си понеже ми пречи да си инсталирам скайп.alt + cntr + del-> Processes -> ZoneAlarm Pro -> desen buton -> End Process

last_kiss^^^
08-12-2008, 16:04
Много благодаря.

last_kiss^^^
08-12-2008, 16:07
Някой знае ли как да премахна защитната стена т. е.ZoneAlarm Pro на компа си понеже ми пречи да си инсталирам скайп.alt + cntr + del-> Processes -> ZoneAlarm Pro -> desen buton -> End Process
Само че това го правя като щракна на иконката ли или някъде другаде,съжалявам за въпроса ама съм зле с компютрите

Natalia
08-12-2008, 16:12
Някой знае ли как да премахна защитната стена т. е.ZoneAlarm Pro на компа си понеже ми пречи да си инсталирам скайп.alt + cntr + del-> Processes -> ZoneAlarm Pro -> desen buton -> End Process
Само че това го правя като щракна на иконката ли или някъде другаде,съжалявам за въпроса ама съм зле с компютритеми кадето и да е.. :) ако искаш можеш да утидиш на синята лента десен бутон.. после "таск мангер" и от там утиди ф процессес