PDA

View Full Version : да ми помогнете ако може



ivetoOo
08-12-2008, 14:49
значи въпроса е че имам 220 лв за които искам да си купя епилатор и преса за изшправяне на косата но някви които няма да не се прецакът след месец може ли да ми препоръчате някви от които вие сте доволни а за епилатора разбрах че има някакви с ледени глави които били по безболезнени някой от вас имат ли такива и наистина ли болката е по-малка

amazonkata90
08-12-2008, 14:54
От преси не разбирам много, затова направо за епилатора. Никой не е умрял от болка, докато се е епилирал! Тези ледени глави или там както се водят са мегабезсмислени. Вземи си един Филипс (най-добрият според мен) или Браун от около 70-80 лв и ще си доволна. И в никакъв случай Ровента - имам няколко познати, които още не могат да прежалят паричките, които дадоха за тези боклуци.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-12-2008, 15:34
Аз на скоро си взех нова преса на Philips (Salon Straight Pro) Струва 120лв.! С керамично покритие! Показва си на колко градуса е загрята! Може да достига 215 градуса! Има си бутончета за настроиване на температурата! Загрява само за една минута! Парите определено си заслужават! Изправя страхотно! Много съм доволна от нея! Направо е супер!
Ето я
http://www.testberichte.de/imgs/p_imgs/Philips+Salon+Straight+Pro-136-136358.jpg
Най-добре си купи такава и с останалите пари си купи някакъв
епилатор! Има и евтини по 50лв.! Моя е Braun Silk Epil!
http://prikachi.com/files/289057S.jpg
Взех си го за 150лв., но предполагам сега цената му е паднала! Като цяло съм доволна от него!

А за ледените глави-аз към моя си имам такава ръкавица дето се слага във фризера докато се заледи после си я слагаш на мястото което ще епилираш и то се изстудява! Аз не я използвам! По принцип не боли много! Мен само първия път като си махах ме боля! След това започнах да се епилирам без проблем! Почти нищо не усещам! С времето се свиква! Аз още от втория път вече бях тип-топ! Честно да ти кажа-не ти трябват такива измишлиотини като ледени глави и изстудяващи ръкавици!

До това колко е скъп един епилатор - мой приятелки са ми казвали, че имат ефтини епилатори и са доволни, но аз предпочитам да дам големи пари за нещо наистина качествено и да си го ползвам дълго време и да съм си доволна отколкото да го сменям всяка година!

Ако си вземеш като моите неща ще ти излезе около 270лв. (имаи впредвид че епилатора може да е по-евтин, защото аз си го купих май месец) Ако не ти стигнат 220лв. може да искаш от родителите си останалото! Предполагам няма да е много! Но найстина ти казвам аз съм много доволна от пресата! Епилатора също е много готин!

6emet4e
08-12-2008, 19:02
^^^ имам същата преса..взех си я преди около година и нещо сигурно и съм много доволна,никакъв проблем не ми е направила...
заслужава си при всички положения а за около 100 лева имаш голям избор от епилатори... и моя е най-обикновен на Филипс и си го взех доста отдавна,нито има някакви охлаждащи глави нито някакви такива глупости и мога да ти кажа че върши перфектна работа...а и не беше хич скъп... за сметка на този на майка ми който е доста по нов и скъп и има разни приставки и...мене лично хич не ми харесва,да не кажа че е ужасен :D ... така че си зависи разгледай :)