PDA

View Full Version : просту...



cinderella_gugutka
08-12-2008, 14:55
съжелявам за малко тъпата тема-просто едно мом4е ме нарани мн и сега вси4ки други мом4ета ми се струват мн тъпи по простата при4ина 4е моя си е уникален и няма др като него...и в същото време страшно мн искам да се влюбя пак защото не мога да продължавам да мисля и да пла4а за него и защото искам пак да съм щастлива...и просто исках някои да ме увери 4е това ще стане...ако не днеска,поне ... скоро :cry:

bittersweet_dreams
08-12-2008, 14:59
след като толкова мн искаш да го забравиш излизай повече наляво надясно с различни хора разсейвай се някакси но лични мое мнение е че може би малко трябва да изчакаш а не да се хвърлиш на първия срещнат 8) 8) 8)

Jumbie483
08-12-2008, 15:02
Едва ли ще намериш следващия уникат скоро :)
Но все пак ще видиш, че след период от време ще срещнеш момче, който ще ти се струва още по перфектен, уникален и неповторим. Старият ще го забравиш..може би, не напълно, но мисълта и спомена за него няма да ти причиняват болка и сълзи :smt057

IndianXXI
08-12-2008, 15:07
Едва ли ще намериш следващия уникат скоро :)
Но все пак ще видиш, че след период от време ще срещнеш момче, който ще ти се струва още по перфектен, уникален и неповторим. Старият ще го забравиш..може би, не напълно, но мисълта и спомена за него няма да ти причиняват болка и сълзи :smt057
съгласен

cinderella_gugutka
08-12-2008, 15:09
Едва ли ще намериш следващия уникат скоро :)
Но все пак ще видиш, че след период от време ще срещнеш момче, който ще ти се струва още по перфектен, уникален и неповторим. Старият ще го забравиш..може би, не напълно, но мисълта и спомена за него няма да ти причиняват болка и сълзи :smt057
мерси мн-от това имах нужда :)

rosit0
08-12-2008, 15:16
Защо ли ми е познат случай :D Точно преди 1-2 седмици бях в същото положение :( .Тогава мъка-мъка,но закакво?Нима някой оцени,че съм плакала и страдала?Спок ще се влюбиш и аз бях така...мислех,че се е свършил света,но с всеки изминал ден се оправят нещата.Бих те посъветвала да го изтриеш отвсякаде-от сърцето ти,ако имаш негови снимки на тела на компа и така много бързо ще го забравиш :-D !След като го позабравям се влюбвам отново :].Надявам се този път да не е толкова фатален :-P

porky
08-12-2008, 15:41
И аз съм била в такова положение :D Успокой се, не е краят на света, ще видиш, че ще срещнеш момче, което ще е "по-уникално" от предишното :-)
Все пак любовта те намира там, където най-малко очакваш 8)

huligankata
08-12-2008, 16:18
Споко, ще ти мине. Днеска страдаш, утре страдаш, другиден ще осъзнаеш, че ти е станало все тая и след още няколко дни ще видиш, че той ще е само спомен и като се сетиш за него няма да чувстваш почти нищо. А относно намирането на друг ще намериш - да няма да е той, но тва не гарантира, че няма да е по-добър от него нали така? Поне няма да те е наранил и т.н.Ще намериш точното момче, просто сега трябва да се концентрираш и да спреш да страдаш. Успех :wink:

FeelMe
08-12-2008, 16:18
И аз съм била в такова положение :D Успокой се, не е краят на света, ще видиш, че ще срещнеш момче, което ще е "по-уникално" от предишното :-)
Все пак любовта те намира там, където най-малко очакваш 8)
mnogo to4no kazano :) kolkoto i da ne ti se vqrva suvsem skoro 6te sre6tne6 nqkoe mom4e i 6te zabravi6 biv6iq i vsi4ki sulzi po nego.prosto trqbva malko turpenie i estestveno nadejda... :-)

pandelka
08-12-2008, 16:23
Не си заслужава..да плачеш за някой,който не те е оценил...вдигни си главата и погледни напред и със сигурност ще намериш някой ;)

balu4ka
08-12-2008, 16:30
Понякога трябжа да си дадем по4ивка то4но от такива врузки,от които след време ни боли :-o .Но не трябва да се от4аиваш,защото то4но след такъв момент от живота ти,то4но след тва идва хубавияя и сладук лиобожен "романс" както се каа :D :D

BaiToq
08-12-2008, 17:27
съжелявам за малко тъпата тема-просто едно мом4е ме нарани мн и сега вси4ки други мом4ета ми се струват мн тъпи по простата при4ина 4е моя си е уникален и няма др като него...и в същото време страшно мн искам да се влюбя пак защото не мога да продължавам да мисля и да пла4а за него и защото искам пак да съм щастлива...и просто исках някои да ме увери 4е това ще стане...ако не днеска,поне ... скоро :cry:
Научи се да пишеш,
така ще изтриеш мъката.

pandelka
08-12-2008, 17:36
съжелявам за малко тъпата тема-просто едно мом4е ме нарани мн и сега вси4ки други мом4ета ми се струват мн тъпи по простата при4ина 4е моя си е уникален и няма др като него...и в същото време страшно мн искам да се влюбя пак защото не мога да продължавам да мисля и да пла4а за него и защото искам пак да съм щастлива...и просто исках някои да ме увери 4е това ще стане...ако не днеска,поне ... скоро :cry:
Научи се да пишеш,
така ще изтриеш мъката.

Еее стига де...не виждаш ли че страда сичко е позволено в такава ситуация ;) :-P

BaiToq
08-12-2008, 18:05
съжелявам за малко тъпата тема-просто едно мом4е ме нарани мн и сега вси4ки други мом4ета ми се струват мн тъпи по простата при4ина 4е моя си е уникален и няма др като него...и в същото време страшно мн искам да се влюбя пак защото не мога да продължавам да мисля и да пла4а за него и защото искам пак да съм щастлива...и просто исках някои да ме увери 4е това ще стане...ако не днеска,поне ... скоро :cry:
Научи се да пишеш,
така ще изтриеш мъката.

Еее стига де...не виждаш ли че страда сичко е позволено в такава ситуация ;) :-P
Добре,Бай Тоя обещава,че
няма да прави повече така :-P