PDA

View Full Version : Вижте това!



sadsad
08-12-2008, 14:59
Ще помоля модераторите да не трият темата поне 1-2 дни.Значи....това което ще ви разкажа....става дума за мен.Значи....бях на 13, когато изгубих девствеността си....с неточния човек....правих го без презерватив и анално....сега съжалявам....обичам един човек и бих искала той да ми е първия.....дамммммм на 13....точно бъдеща курвичка.Такам....ами....сега съм с този човек от почти 1 година и половина....такам....той незнаеше за някой неща от половия ми живот...и му казах преди 2 месеца....такам...нооо не е само това....лъгах го, че не пуша......а той ми мисли само доброто.Дам...излизах на ляво и на дясно.....и така....надробих си го сега си го сърбам....и така.Аз съм един боклук...курва.....и така нататък.....Ако ще посещавам форума, може да е от друга регистрация вече и това е.Момчето ме обича, а аз му разбих всичко.Псувайте ме, давайте мнения и така.Аз ще си остана един боклук !!!!!

Letal
08-12-2008, 15:02
И ние к'во да направим ?! Да ти върнем девственоста ли ? Или искаш машина на времето :?

SpOrTs_GiRl
08-12-2008, 15:03
Не си боклук ....... Знам ти историята и тебе те знам прекалено добре, за да те подкрепя, в това да се обиждаш .. Няма да коментирам половия ти живот от 13-годишна .. Била си малка - не си знаела какво правиш .. Важното е, че сега знаеш .. След като си с него от година и половина ако те обича - ще те разбере .. А доколкото знам, той ти е доказвал многократно колко много те обича.

sadsad
08-12-2008, 15:06
Не си боклук ....... Знам ти историята и тебе те знам прекалено добре, за да те подкрепя, в това да се обиждаш .. Няма да коментирам половия ти живот от 13-годишна .. Била си малка - не си знаела какво правиш .. Важното е, че сега знаеш .. След като си с него от година и половина ако те обича - ще те разбере .. А доколкото знам, той ти е доказвал многократно колко много те обича.
Да така е........доказва ми го.....но аз.....аз пушех....излизах на ляво и на дясно.....излизала съм с други момчета....не съм му изневерявала, но това което съм правила, явно го наранява....и ми е ясно, че е грешка......просто не заслужавам момче като него, той заслужава нещо по-добро

eleonoralove
08-12-2008, 15:06
obyrkah temite

mini_brutal_barbie
08-12-2008, 15:06
ami vij..moje da te hulqt kakto si iskat drugite i t.n. no ..abe v dne6no vreme horata vse po mladi pravqt sex..az li4no poznavam momi4e ot moq grad koeto na 12 se proeba .. ama e super to4na i t.n. .. 6tom go obi4a6 tova mom4e i toi te obi4a kakvo ob6to ima minaloto ti?! jivei za dnes ne za v4era ili za pred 1-2 godini ..ili tam na kolko si sega .. abe sled vreme vsi4ko tova 6te otmine..izqsnete si vsi4ko i si budete zaedno..ne e nalojitelno zaradi minaloto si da kusate..prosto zaradi nego trqbva da se promeni6 i da si si samo s nego..obi4aite si se i uspeh :) ne6tata ne sa 4ak tolkova slojni :grin: spokoino :)

FeelMyPain
08-12-2008, 15:07
За една тема написа паразитните думички "значи" = 2 пъти и "така" = 7 пъти.Незнам сега на 13 ли си или не, но научи се да пишеш, ако искаш да имаш някакво бъдеще, различно от курвенското.

mini_brutal_barbie
08-12-2008, 15:08
И ние к'во да направим ?! Да ти върнем девственоста ли ? Или искаш машина на времетоz :?

za6to se zaqjda6?!

sadsad
08-12-2008, 15:10
ami vij..moje da te hulqt kakto si iskat drugite i t.n. no ..abe v dne6no vreme horata vse po mladi pravqt sex..az li4no poznavam momi4e ot moq grad koeto na 12 se proeba .. ama e super to4na i t.n. .. 6tom go obi4a6 tova mom4e i toi te obi4a kakvo ob6to ima minaloto ti?! jivei za dnes ne za v4era ili za pred 1-2 godini ..ili tam na kolko si sega .. abe sled vreme vsi4ko tova 6te otmine..izqsnete si vsi4ko i si budete zaedno..ne e nalojitelno zaradi minaloto si da kusate..prosto zaradi nego trqbva da se promeni6 i da si si samo s nego..obi4aite si se i uspeh :) ne6tata ne sa 4ak tolkova slojni :grin: spokoino :)
Всички казват, че миналото няма значение ама има.Ами....ето променям се заради него, но съм правила глупости доста време докато ходя с него.....Сдобряваме се....всичко тръгва на добре и изведнъж се сещам, за нещо което съм правила....казвам му....и пак се караме....само го измъчвам....

sadsad
08-12-2008, 15:12
За една тема написа паразитните думички "значи" = 2 пъти и "така" = 7 пъти.Незнам сега на 13 ли си или не, но научи се да пишеш, ако искаш да имаш някакво бъдеще, различно от курвенското.
на 15 съм...пак съм малка..извинявам се за паразитните думички.

IndianXXI
08-12-2008, 15:13
Не си боклук ....... Знам ти историята и тебе те знам прекалено добре, за да те подкрепя, в това да се обиждаш .. Няма да коментирам половия ти живот от 13-годишна .. Била си малка - не си знаела какво правиш .. Важното е, че сега знаеш .. След като си с него от година и половина ако те обича - ще те разбере .. А доколкото знам, той ти е доказвал многократно колко много те обича.
Тя твърди че го обича и го е лъгала,а той щом я обича трябва да я разбере и да и прости......аз не бих

mini_brutal_barbie
08-12-2008, 15:13
ami vij..moje da te hulqt kakto si iskat drugite i t.n. no ..abe v dne6no vreme horata vse po mladi pravqt sex..az li4no poznavam momi4e ot moq grad koeto na 12 se proeba .. ama e super to4na i t.n. .. 6tom go obi4a6 tova mom4e i toi te obi4a kakvo ob6to ima minaloto ti?! jivei za dnes ne za v4era ili za pred 1-2 godini ..ili tam na kolko si sega .. abe sled vreme vsi4ko tova 6te otmine..izqsnete si vsi4ko i si budete zaedno..ne e nalojitelno zaradi minaloto si da kusate..prosto zaradi nego trqbva da se promeni6 i da si si samo s nego..obi4aite si se i uspeh :) ne6tata ne sa 4ak tolkova slojni :grin: spokoino :)
Всички казват, че миналото няма значение ама има.Ами....ето променям се заради него, но съм правила глупости доста време докато ходя с него.....Сдобряваме се....всичко тръгва на добре и изведнъж се сещам, за нещо което съм правила....казвам му....и пак се караме....само го измъчвам....


e ama ne mu kazvai!!kato se se6ta6 se6tai se za sebe si ..za6to e nujno da go izmu4va6 nali go obi4a6?! kato se seti6 se razseivai,seti se kolko ti e qko s nego,qj 6okolad,slu6ai si lubimite pesni abe napravi si jivota kupon..toii te obi4a i ti go obi4a6-smelo na pred..pred tebe e otvorena vraatata na 6tastieto i lubovta a ti samo se 4udi6 kak da q zatvori6..naistina si se promenila nabii go v glavata si..i mu kazvai po 4esto 4e go obi4a6 ..usmihvai se i sled vreme vsi4ko 6te zabravi6..ne vremeto!a lubovta lekuva vsi4ki rani.. :-) [gush]

mini_brutal_barbie
08-12-2008, 15:15
Живей,когато дъх не ти остава!Живей,когато искаш да умреш!Живей,когато шанс не ти се дава и тичай без да можеш да се спреш!!Живей по-мъдро и достойно,на другото махни с ръка,живей за да оставиш спомени и дирия светла в паметта!Когато ти сълзят очите,живей,за да опиташ пак,когато се разминеш с мечтите,живей,за да пробиеш своя мрак!И пак живей,живей сега,защото някога ти ще умреш,вдигни глава и виж света,и тичай,без да можеш да се спреш!!...

sadsad
08-12-2008, 15:18
ami vij..moje da te hulqt kakto si iskat drugite i t.n. no ..abe v dne6no vreme horata vse po mladi pravqt sex..az li4no poznavam momi4e ot moq grad koeto na 12 se proeba .. ama e super to4na i t.n. .. 6tom go obi4a6 tova mom4e i toi te obi4a kakvo ob6to ima minaloto ti?! jivei za dnes ne za v4era ili za pred 1-2 godini ..ili tam na kolko si sega .. abe sled vreme vsi4ko tova 6te otmine..izqsnete si vsi4ko i si budete zaedno..ne e nalojitelno zaradi minaloto si da kusate..prosto zaradi nego trqbva da se promeni6 i da si si samo s nego..obi4aite si se i uspeh :) ne6tata ne sa 4ak tolkova slojni :grin: spokoino :)
Всички казват, че миналото няма значение ама има.Ами....ето променям се заради него, но съм правила глупости доста време докато ходя с него.....Сдобряваме се....всичко тръгва на добре и изведнъж се сещам, за нещо което съм правила....казвам му....и пак се караме....само го измъчвам....


e ama ne mu kazvai!!kato se se6ta6 se6tai se za sebe si ..za6to e nujno da go izmu4va6 nali go obi4a6?! kato se seti6 se razseivai,seti se kolko ti e qko s nego,qj 6okolad,slu6ai si lubimite pesni abe napravi si jivota kupon..toii te obi4a i ti go obi4a6-smelo na pred..pred tebe e otvorena vraatata na 6tastieto i lubovta a ti samo se 4udi6 kak da q zatvori6..naistina si se promenila nabii go v glavata si..i mu kazvai po 4esto 4e go obi4a6 ..usmihvai se i sled vreme vsi4ko 6te zabravi6..ne vremeto!a lubovta lekuva vsi4ki rani.. :-) [gush]

Благодаря ти за подкрепата, но знай, че това е много време през което съм го лъгала и мисля, че той трябва да знае....по-добре да го науче от мен от колкото от другигу.По едно време ще започне да ми тежи за тези неща.

mini_brutal_barbie
08-12-2008, 15:22
ami vij..moje da te hulqt kakto si iskat drugite i t.n. no ..abe v dne6no vreme horata vse po mladi pravqt sex..az li4no poznavam momi4e ot moq grad koeto na 12 se proeba .. ama e super to4na i t.n. .. 6tom go obi4a6 tova mom4e i toi te obi4a kakvo ob6to ima minaloto ti?! jivei za dnes ne za v4era ili za pred 1-2 godini ..ili tam na kolko si sega .. abe sled vreme vsi4ko tova 6te otmine..izqsnete si vsi4ko i si budete zaedno..ne e nalojitelno zaradi minaloto si da kusate..prosto zaradi nego trqbva da se promeni6 i da si si samo s nego..obi4aite si se i uspeh :) ne6tata ne sa 4ak tolkova slojni :grin: spokoino :)
Всички казват, че миналото няма значение ама има.Ами....ето променям се заради него, но съм правила глупости доста време докато ходя с него.....Сдобряваме се....всичко тръгва на добре и изведнъж се сещам, за нещо което съм правила....казвам му....и пак се караме....само го измъчвам....


e ama ne mu kazvai!!kato se se6ta6 se6tai se za sebe si ..za6to e nujno da go izmu4va6 nali go obi4a6?! kato se seti6 se razseivai,seti se kolko ti e qko s nego,qj 6okolad,slu6ai si lubimite pesni abe napravi si jivota kupon..toii te obi4a i ti go obi4a6-smelo na pred..pred tebe e otvorena vraatata na 6tastieto i lubovta a ti samo se 4udi6 kak da q zatvori6..naistina si se promenila nabii go v glavata si..i mu kazvai po 4esto 4e go obi4a6 ..usmihvai se i sled vreme vsi4ko 6te zabravi6..ne vremeto!a lubovta lekuva vsi4ki rani.. :-) [gush]

Благодаря ти за подкрепата, но знай, че това е много време през което съм го лъгала и мисля, че той трябва да знае....по-добре да го науче от мен от колкото от другигу.По едно време ще започне да ми тежи за тези неща.


vij..napravo..kaji mu vsi4ko!!absolutno absolutno vsi4ko i ne prikrivai ni6to!! i sled kato mu razkaje6 vsi4ko mu kaja 4e go obi4a6 ne moje6 bez nego i iska6 da zapo4nete na 4isto!!i v nikakav slu4ai ne pla4i dokato mu govori6 za6toto nali ne iska6 nqkoi da te sajalqva..vsi4ko mu kaji ni6to ne ukrivai ..VSI4KO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,, pone 6te razbere6 kolko te obi4a posle..kaji mu da ne te prekusva samo da slu6a ..poslu6ai me nqma smisul ot pove4e taini tova ne e sapunen serial..i vse pak ti kaza po dobre da znae ot teb ne ot drug ..

SeaEatsShips
08-12-2008, 15:23
Ние не можем да помогнем... сама си го правиш. Сега си поправяш грешките мисли трезво и зряло. Ако те обича гаджето ти ще те разбере и ще ти помогне. Спри да пушиш (знам че не е лесно самата аз се опитвам) или просто му кажи че пушиш но му покажи че се опитваш да спреш (ако не заради него, то заради себе си)

mysterious93
08-12-2008, 15:26
еми кофти че си си загубила девствеността и сега съжаляваш ама не можеш да върнеш времето така че продължаваш напред.а това че се чувстваш като курва без коментар..аз ако бях на твое място нямаше д аму казвам но щом има вариант да разбере от друг по добре му кажи всичко наведнъж че повече да нямате скандали за това.не виждам и какъв е проблема че си пушила само за това ли ще се сърди?пфф..или пък че си излизала нали не си изневерявала къв е проблема тогава...големи драми :?

sadsad
08-12-2008, 15:28
ami vij..moje da te hulqt kakto si iskat drugite i t.n. no ..abe v dne6no vreme horata vse po mladi pravqt sex..az li4no poznavam momi4e ot moq grad koeto na 12 se proeba .. ama e super to4na i t.n. .. 6tom go obi4a6 tova mom4e i toi te obi4a kakvo ob6to ima minaloto ti?! jivei za dnes ne za v4era ili za pred 1-2 godini ..ili tam na kolko si sega .. abe sled vreme vsi4ko tova 6te otmine..izqsnete si vsi4ko i si budete zaedno..ne e nalojitelno zaradi minaloto si da kusate..prosto zaradi nego trqbva da se promeni6 i da si si samo s nego..obi4aite si se i uspeh :) ne6tata ne sa 4ak tolkova slojni :grin: spokoino :)
Всички казват, че миналото няма значение ама има.Ами....ето променям се заради него, но съм правила глупости доста време докато ходя с него.....Сдобряваме се....всичко тръгва на добре и изведнъж се сещам, за нещо което съм правила....казвам му....и пак се караме....само го измъчвам....


e ama ne mu kazvai!!kato se se6ta6 se6tai se za sebe si ..za6to e nujno da go izmu4va6 nali go obi4a6?! kato se seti6 se razseivai,seti se kolko ti e qko s nego,qj 6okolad,slu6ai si lubimite pesni abe napravi si jivota kupon..toii te obi4a i ti go obi4a6-smelo na pred..pred tebe e otvorena vraatata na 6tastieto i lubovta a ti samo se 4udi6 kak da q zatvori6..naistina si se promenila nabii go v glavata si..i mu kazvai po 4esto 4e go obi4a6 ..usmihvai se i sled vreme vsi4ko 6te zabravi6..ne vremeto!a lubovta lekuva vsi4ki rani.. :-) [gush]

Благодаря ти за подкрепата, но знай, че това е много време през което съм го лъгала и мисля, че той трябва да знае....по-добре да го науче от мен от колкото от другигу.По едно време ще започне да ми тежи за тези неща.


vij..napravo..kaji mu vsi4ko!!absolutno absolutno vsi4ko i ne prikrivai ni6to!! i sled kato mu razkaje6 vsi4ko mu kaja 4e go obi4a6 ne moje6 bez nego i iska6 da zapo4nete na 4isto!!i v nikakav slu4ai ne pla4i dokato mu govori6 za6toto nali ne iska6 nqkoi da te sajalqva..vsi4ko mu kaji ni6to ne ukrivai ..VSI4KO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,, pone 6te razbere6 kolko te obi4a posle..kaji mu da ne te prekusva samo da slu6a ..poslu6ai me nqma smisul ot pove4e taini tova ne e sapunen serial..i vse pak ti kaza po dobre da znae ot teb ne ot drug ..
ами...а като не е сещам наведнъж....казвам му....и след ден примерно се сещам за друго.....да не плача..идея се нямяш как му се моля.....той просто иска по-добър живот явно....както и аз...просто стана много...и незнам как ме търпи..така на порцийки да му казвам такива неща.....аз знам, че ме обича, но...

sadsad
08-12-2008, 15:32
Ние не можем да помогнем... сама си го правиш. Сега си поправяш грешките мисли трезво и зряло. Ако те обича гаджето ти ще те разбере и ще ти помогне. Спри да пушиш (знам че не е лесно самата аз се опитвам) или просто му кажи че пушиш но му покажи че се опитваш да спреш (ако не заради него, то заради себе си)
Вече не пуша.Пушила съм ако не сме в добри отношения и той знае.Но като цяло сега не пуша.

Xtuning
08-12-2008, 15:36
Значи добре.... сичко е ясно ...такам .... ама като се замискля ....така....да е ...такам....... а е ...така ......


Не си курвичка , просто си доста тъпичка :) .Ама споко не си само ти , Цялото поколение израсна такова :)

SeaEatsShips
08-12-2008, 15:37
Ние не можем да помогнем... сама си го правиш. Сега си поправяш грешките мисли трезво и зряло. Ако те обича гаджето ти ще те разбере и ще ти помогне. Спри да пушиш (знам че не е лесно самата аз се опитвам) или просто му кажи че пушиш но му покажи че се опитваш да спреш (ако не заради него, то заради себе си)
Вече не пуша.Пушила съм ако не сме в добри отношения и той знае.Но като цяло сега не пуша.браво ;)

sadsad
08-12-2008, 15:57
еми кофти че си си загубила девствеността и сега съжаляваш ама не можеш да върнеш времето така че продължаваш напред.а това че се чувстваш като курва без коментар..аз ако бях на твое място нямаше д аму казвам но щом има вариант да разбере от друг по добре му кажи всичко наведнъж че повече да нямате скандали за това.не виждам и какъв е проблема че си пушила само за това ли ще се сърди?пфф..или пък че си излизала нали не си изневерявала къв е проблема тогава...големи драми :?
Извинявай, че ще го кажа но мислиш елементарно.....ее какво толкова...нали не си това..не си онова.....аз може да съм тъпа и така нататък, но ако беше на мое място нямаше да казваш така.Цигарите...той просто иска неговото момиче да е добре.Прави го за мое добро...друг е въпроса, че като цяло е против цигарите.

kis4ety
08-12-2008, 16:03
Продалжавай напред и без лъжи....

FeelMe
08-12-2008, 16:33
ne mislq 4e si bokluk kakto kazva6 ti...samiq fakt 4e osuznava6 i nai-vajnoto 4e priznava6 pred vsi4ki gre6kite si ozna4ava 4e si porasnala i ve4e si naistina zrqla i sposobna da ima6 seriozna vruzka.kakto pove4eto te posuvetvaha -kaji mu absolutno cqlata istina i 6tom te obi4a sum sigurna 4e 6te se opita da te razbre,no v nikakuv slu4ai ne pla4i pred nego za6toto taka edinstveno 6te zapo4ne da te sujalqva,a nqma naistina da ti prosti.Ne pla4i!!!kaji mu 4e ima6 naistina mnogo gre6ki da popravq6 i 4e nqma da ti e nikak lesno,no 6te uspee6 za6toto go pravi6 zaradi nego.kaji mu 4e ima6 nujdata toi da vqrva v teb 4e 6te se promeni6(az mislq 4e si se promenila dokolkoto razbiram ot razkaza ti,no vajnoto e toi da go razbere) i 6te zagurbi6 minaloto si.vse pak jiveem za bude6teto ,ne za minaloto!!! uspeh :-)

08-12-2008, 17:29
Ами мила,и аз го направих за първи път на 13..беше с точния човек,но все пак малко съжалявам,поради чистата причина че ми беше раничко..Но не мисля,че това ме прави кучка,курва или боклук.Нито пък ти.Ок,сгрешила си,но щом момчето до теб те обича би трябвало да ти прости и да продължитенапред без да се упреквате.И аз се чувствах такас моя бивш приятел,постоянно усещах чувство за вина и пропадналост,но момчето до мен ме вкара в пътя и когато ме е упреквал го е правил само за мое добро.Мисля,че трябва да му кажеш абсолютно всичко наведнъж и да се надяваш да ти прости.Лично аз мисля,че ще се справите..успех и го давай по-леко . Поне си се осъзнала на време и си се вкарала в пътя. :-) :-)

Natalia
08-12-2008, 18:03
Ще помоля модераторите да не трият темата поне 1-2 дни.Значи....това което ще ви разкажа....става дума за мен.Значи....бях на 13, когато изгубих девствеността си....с неточния човек....правих го без презерватив и анално....сега съжалявам....обичам един човек и бих искала той да ми е първия.....дамммммм на 13....точно бъдеща курвичка.Такам....ами....сега съм с този човек от почти 1 година и половина....такам....той незнаеше за някой неща от половия ми живот...и му казах преди 2 месеца....такам...нооо не е само това....лъгах го, че не пуша......а той ми мисли само доброто.Дам...излизах на ляво и на дясно.....и така....надробих си го сега си го сърбам....и така.Аз съм един боклук...курва.....и така нататък.....Ако ще посещавам форума, може да е от друга регистрация вече и това е.Момчето ме обича, а аз му разбих всичко.Псувайте ме, давайте мнения и така.Аз ще си остана един боклук !!!!!http://nihilcredo.files.wordpress.com/2008/04/facepalm1.jpegпоне си дай пасс-а че да мога да пиша като ме банат ..

cMon
08-12-2008, 19:19
ахм ... и проблема ти е ? че си загубила девствеността си толкова рано ? че си го излъгала ? че пушиш ? радвам се , че си осъзнала грешката си и се радвам че се мислиш за тъпа..... ама
1. за девствеността ти няма кво да се направи....
2. ако искаш дай аз да му разкажа всичко ако мислиш , че не можеш да му кажеш на него ,а можеш на цял форум
3. за тва никва идея кво да правиш...... :?
хъх...

A_Loving_Girl
08-12-2008, 19:35
2. ако искаш дай аз да му разкажа всичко ако мислиш , че не можеш да му кажеш на него ,а можеш на цял форум


Та и аз съм изпадала в нейната ситуация така,че не е лесно да кажеш на човека ,че си го лъгал

cMon
08-12-2008, 19:38
ем знам ,че няма да е леко да му го кажеш ... и още по трудно ще му е да ти прости ....ама все някога трябва да стане тва.....

Amateur
08-12-2008, 20:18
И ние к'во да направим ?! Да ти върнем девственоста ли ? Или искаш машина на времето :?

+1

MakeMeLaugh
08-12-2008, 20:29
Няма да критикувам. Ти сама го направи.

Вземи се в ръце. Наваксай. Вече знаеш как НЕ се прави! ;)
Докажи, че вече си от другата страна.
Докажи на момчето, че искаш с него да се промениш и, че той е смисъла! ;) Покажи му, че преди си се лутала, а сега вече знаеш какво искаш и с кого... ;)

Винаги има начин, направи го ;)

Nike - Just Do It! :)

sweeetmaniche
08-12-2008, 20:35
И да те опрекваме няма смисъл .... Така че ,ще кажа само горкия човек и въпреки че , си спала с момче на 13 години не си курва щом си ходила с него толкова много време . Пак и не си му изневерила :) Вземи си поука от всичко това :?

rozova_lady
08-12-2008, 20:58
Ти сама си си написала каквото си си сипала това ще си сърбаш! :?

sadsad
08-13-2008, 08:57
Значи добре.... сичко е ясно ...такам .... ама като се замискля ....така....да е ...такам....... а е ...така ......


Не си курвичка , просто си доста тъпичка :) .Ама споко не си само ти , Цялото поколение израсна такова :)
Дам благодаря може и така да е, но не по темата....това, че употребявам паразитни думи значи ли като цяло, че съм тъпичка(освен, че не мога да се изразя..) ?!?
А това за поколението...нямам какво да кажа.....

mili4kata_15
08-13-2008, 10:25
vi6 mili4ka az 6te ti dam edin savet vikni go vav vas kaji mu 4e iska6 da mu kaje6 ne6to vajno.. sednete kaji mu 4e iska6 da ne te prekasva.... kaji mu vsi4ko.... na kraq mu kaji 4e iska6 da si s nego iska6 i si po4nala da se promenq6... no iska6 da se promeni6 zaradi i s nego.... sled kato toi te obi4a tolkova mnogo nemislq 4e 6te e problem i 6te ti prosti... no ot teb se iziskva da bade6 s nego i da ne pravi6 takiva gluposti pove4e 6tom tolokova go obi4a i toi te obi4a... in e se obijdai s takiva dumi zaradi nqkolko gre6ki....ti si dobar 4ovek 6tom si gi priznava6 i gi popravq6....az moga da ti pojelaq samo uspeh i vsi4ko da se opravi i da ste si zaedno.... :-) :-) :-) {gu6}{gu6}{gu6}

Slain
08-13-2008, 11:02
И ние какво трябва да направим сега? - Сигурно очакваш да започнем да те утешаваме ли? Ми, разбира се, че си боклук! Може ли на 13 да се проебеш, бе?!? Че пък и задника си дала!!! Ти знаеш ли какво може да си докараш бе, недорасляк гнусен!!! ПО-интересното е кой е бил тоя умник дето се е съгласил да ти ги сътвори тия неща...Съжалявала била, вземи да мислиш малко с тоа пачи мозък....като ви гледам такива и направо ми се :smt078 :smt078 :smt078