PDA

View Full Version : Пари от интернет



nowitzki
08-12-2008, 15:07
Искате да изкарате някой лев от интернет посетете този сайт http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=nowitzki_ и се регистрирайте.След това от менюто в ляво свалете Fiesta Bar и го инсталирайте.Ще ви попита за потребителското ви име и паролата,след като ги въведете,ще ви излезне една малка лента в горната част на екрана и ще почнат да се трупат точки. 1000 точки = 1,66$ точките се трупат бързо(докато пиша тази тема ми се трупат точки).
http://bux-bg.com/?r=nowitzki_ в този сайт ви плащат за да разглеждате реклами,предимството му е,че е български :).Надявам се да съм ви помогнал,и сущо така вие да ми помогнете.

BlackWings
08-12-2008, 16:02
Ооо , яяя , никога не са ми вдъхвали доверие тия глупости :?
И не съм чула някой някога да е печелил от такива неща.
Може , ама аз нещо не съм навита. :?

cvetituuuuuu
08-12-2008, 16:12
Ооо , яяя , никога не са ми вдъхвали доверие тия глупости :?
И не съм чула някой някога да е печелил от такива неща.
Може , ама аз нещо не съм навита. :?
syglasna sym s teb :?

stealthyGirl
08-12-2008, 16:41
Ооо , яяя , никога не са ми вдъхвали доверие тия глупости :?
И не съм чула някой някога да е печелил от такива неща.
Може , ама аз нещо не съм навита. :?Ммм, аз се регистрирах и май има няк'ва уловка... Сигурно е, че не трябва да пропускаш ден (въпреки, че не прочетох такова нещо) или че ти взимат от парите, който си си спечелил, за да ти ги доставят...

XaMcTePKa
08-12-2008, 17:21
В крайна сметка даваш линковете за да ти помогнем на теб, не мерси !

TinkyWinky
08-12-2008, 17:26
В крайна сметка даваш линковете за да ти помогнем на теб, не мерси !
+ 1 чакай някой да ти стане реферал :x

asasfdf
08-12-2008, 17:27
това са глупости :) чел съм доста по въпроса, всичко това с измислени линкове не носи печалба никому, най-много накрая да се окажеш с 10000 кредит точки, които накрая няма кой да ти ги направи на пари, а да си дадеш кредитната карта е още по-тъпо..единствен начин за печелене от реклама примерно е да хостваш посещаем сайт и да се разбереш с някой да ти сложи линк, за да ти генерира пари при всяко цъкване/или на определен период от време..(като рекламите из хорума, предполагам)

nowitzki
08-13-2008, 06:44
Ооо , яяя , никога не са ми вдъхвали доверие тия глупости :?
И не съм чула някой някога да е печелил от такива неща.
Може , ама аз нещо не съм навита. :?Ммм, аз се регистрирах и май има няк'ва уловка... Сигурно е, че не трябва да пропускаш ден (въпреки, че не прочетох такова нещо) или че ти взимат от парите, който си си спечелил, за да ти ги доставят... Няма никаква уловка,хората си изплащат парите и не е задължително да влизаш всеки ден да взимат ти 25 стотинки за 5 лева по пощата 35ст. за 10 лева и т.н. не ти взимат кой знае колко...Вие на нищо не вярвате :D