PDA

View Full Version : Изпитва ли нещо



last_kiss^^^
08-12-2008, 16:50
Та значе хересва ме се с 1 момче той на 25 аз на 18.Ще започна по отделече - запознах ме се преди 1 година и някъде преди 4 месеца и половина си пратих ме по смс гледах ме се...ала бала.Миналата седмица се видях ме два пъти говорих ме като първия път се държеше като сваляч,но на другия път съвсем нормално и възпитано,но аз мисля,че просто ме е пробва тъй като сме се виждали мн път,но никой нищо не е казвал.В понеделник му се обадих и казах че искам да го питам нещо а той каза че ще ми се обади до вторника-т.е. до днес,но нищо.Като когато се видях ме той ме попита какво ще правя като ме закара до вкъщи дори и изревнува може би като му казах,че може да излеза с Пламен т. к. попита кой е той,а той е просто съученик или като каза че съм се возила при някой друг,което разбира се не е вярно или че винаги гледал,но аз никога не съм поглеждала или дори не съм се обръщала да видя кой подсвирвал и едно здрасти не съм казвала и т.к. той е първият към когото изпитвам нещо сериозно,но той не го и знае.Лично според мен ни разделя това,че никой няма смелост да направи нещо по сериозно и ще продължава ме да се гледа ме като куче и котка.Каже какво да правя,да направя ли аз първата решителна крачка и каква да е тя или да оставя нещата така,но просто неиздържам вече така.
Благодаря,че прочетохте историята ми нищо че е малко длъжка.

Love0nlyMyself
08-12-2008, 17:06
понякога треа момичето да напраи първата крачка пък каквото стане тва е :)

GregoryHouse
08-12-2008, 17:07
Ами щом не я прави той или не му стиска или идея си няма за кфо става на въпрос...бих го анализирал ама след това ще ме нападнете...за това направо на съвета...ако не ти се чака действай...но не чакай повече от седмица след това нещата затъпяват...и може нищо да не стане...

last_kiss^^^
08-12-2008, 17:14
Ами щом не я прави той или не му стиска или идея си няма за кфо става на въпрос...бих го анализирал ама след това ще ме нападнете...за това направо на съвета...ако не ти се чака действай...но не чакай повече от седмица след това нещата затъпяват...и може нищо да не стане...
Ама въобще не ми се чака и май ще действам -ако става нещо да става и без друго се подгатвям да следвам медицина и нямам време да си мисля ама той иска или не.

de_bella
08-12-2008, 17:27
Аз имах връзка с 7 години по-голям от мен и се чудя има ли изобщо смисъл да пробваш нещо с него.Според мен и да стане нещо връзката ви няма да продължи дълго,различия в инетресите най-малкото което е.Все пак опитай,от това че го чакаш той да направи нещо нищо няма да спечелиш.