PDA

View Full Version : Кога може да се каже,че си влюбен?



c0oLcaT
08-12-2008, 18:55
Какво разбирате вие под това да си влюбен?Какво изпитвате вие,когато сте влюбени? :) :)

BaiToq
08-12-2008, 18:57
Любов 8-) :shock:

IndianXXI
08-12-2008, 19:05
да усещаш болка зад врата като загледаш някоя чужда какичка 8-)

miss_asi
08-12-2008, 19:14
Ехх ... ем ... не знам точно!

MayKyTy
08-12-2008, 19:21
усещаш отпадналост, втрисане, ПМС и болка в десни бъбрек най-отляво

SabrinaAa
08-12-2008, 19:22
kogato si gotov da dede6 jivota si za 4oveka do teb!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

balu4ka
08-12-2008, 19:24
Ти това рано или късно го осъзнаваш!Но ще ти кажа при мене как е (подкосяват ми се краката,а когато го видя..сърцето ми всеки момент ще изфрукне.Когато го прегърна,не искам да го пусна :).Постоянно си мисля за него ^^ Ааа когато е с друга изпитвам ревност ) Тва е при мене :) :lol: :lol: :oops:

Sladuranka :)
08-12-2008, 19:32
боооже..как да го опиша..мии когато съм с него съм адски щастлива..когато го гледам едва си сдържам усмивката на лицето(а и тои не остава назад :D )когато ме гушка искам да е завинаги..когато ме целува не искам да спира..аааааа когато го видя край друга побеснявам от ревност(адски съм ревнива :-P )когато не е до мен е постоянно в мислите ми..а когато не сме се виждали мн дълго си мечтая за бъдещето ни заедно ииии чакам с нетърпение момента да се срещнем пак..накратко това е любовта при мене..едно възвишано чувство което ме кара да фръкна на единайстото небе :lol: :lol:

Giva
08-12-2008, 19:33
За мен да обичаш означава да си готов да направиш всякакви жертви заради любимия човек

WALKMAN
08-12-2008, 19:40
когато непрекъснато мислиш за човека който обичаш,когато си готов на направиш всичко за него :-o

CenCe
08-12-2008, 19:55
Когато не си виждал този човек само от един ден.. но да ти се струва цяла вечност... Когато всичко изглежда наред, но той не е до теб, нищо друго не е важно..Когато преди да засппиш си представяш него..Когато сутрин се събудиш и си представиш усмивката му...Когато при мисълта за аромата му ти става толкова хубаво, че ти се иска въздухът да мирише така :D Когато усещаш приятната тръпка в гърдите...Биенето на сърцето близо до него :) Има тооооолкова много признаци за това дали си влюбен...

tuzaro
08-12-2008, 19:56
като спреш да мислиш за мусака, а за момиче начи си влюбен 8-)

krisiiiiito
08-12-2008, 20:03
хъъх мии нз :grin: трябва просто да го изпиташ :---) аа сетих се за нещо бях го чела преди време :

1.Когато го/я видиш ти се подкосявят краката!

2 Когато говорориш с него/нея приказваш несвьрзано и се притесньваш!

3 Отделяш повече време за вьншния си вид!

4 Умишлено ходиш на места кьдето той/тя ходи!

5 Тьрсиш поводи за да го/я видиш!

6 Сьнуваш го/я!

7 Докато си в час си мислиш за него/нея!

8 Ако е на близо си мислиш "Дали изглеждам добре"!

9 Разпитваш приятели за него/нея:кога е роден/а телефон и .т .н!

10 С приятели понякога гo/я следите!

ама е малко глупаво дее ;dd :lol: :lol: даже доста само някой неща са верни според мен 8)

c0oLcaT
08-12-2008, 20:14
Сега след като прочетох всички коментари мога да кажа със сигорност,че съм влюбена.Не издържам,когато не се чуваме или пък виждаме,липсва ми всяка секунда когато не е до мен,а когато е до мен не мога да вържа две изречения на кръст...толкова съм притеснена...краката ми се подкосяват само при мисълта за него,а камо ли като го видя(след това се усмихвам на всеки,с повод и без повод).Заспивам и се събуждам с мисълта за него,а когато го видя с друга...офф не мога да опиша какво точно изпитвам...и когато ме прегръща и целува се чувствам истински щтаслива...искам тези мигове да траят вечно... (inlove) (h)

krisiiiiito
08-12-2008, 20:16
Сега след като прочетох всички коментари мога да кажа със сигорност,че съм влюбена.Не издържам,когато не се чуваме или пък виждаме,липсва ми всяка секунда когато не е до мен,а когато е до мен не мога да вържа две изречения на кръст...толкова съм притеснена...краката ми се подкосяват само при мисълта за него,а камо ли като го видя(след това се усмихвам на всеки,с повод и без повод).Заспивам и се събуждам с мисълта за него,а когато го видя с друга...офф не мога да опиша какво точно изпитвам...и когато ме прегръща и целува се чувствам истински щтаслива...искам тези мигове да траят вечно... (inlove) (h)


.


ехе браво браво само така 8-)

:smt007 :smt007 :smt011

Amateur
08-12-2008, 20:41
Да си готов да направиш всичко за човека до себе си!Да неможеж да дишаш без него!

wanadoo
08-12-2008, 20:54
влюбена съм когато не спирам да мисля за даден човек. когато при вида му всичко в мен се преобръща, изтръпвам, мозъка ми изключва... е такива неща..

asi_basi
08-12-2008, 21:33
Когато не си виждал този човек само от един ден.. но да ти се струва цяла вечност... Когато всичко изглежда наред, но той не е до теб, нищо друго не е важно..Когато преди да засппиш си представяш него..Когато сутрин се събудиш и си представиш усмивката му...Когато при мисълта за аромата му ти става толкова хубаво, че ти се иска въздухът да мирише така :D Когато усещаш приятната тръпка в гърдите...Биенето на сърцето близо до него :) Има тооооолкова много признаци за това дали си влюбен...

Точно. И при мен е така... Абе просто го усещаш... Мислиш само за него, усмихваш се като идиот като помислиш за него, даже когато само някой спомене за него а когато го видиш си на седмото небе и нищо друго не те интересува. С нетърпение чакаш да го видиш а ако неможеш стоиш до телефона в очакане на смс/обаждане от него. Това за мириса също... мислиш как мирише на онзи му негов любим пърфюм който носи и нямаш търпение отново да си в прегръдките му и да го усещаш... Като се видите краката ти се подкосяв т, леко си притеснена, дето казват пеперуди в корема усещаш хаха. Абе признаци хиляда...Но рано или късно и ти ще го усетиш това чувство да си влюбен ако още не си...

cinderella_gugutka
08-12-2008, 21:38
1-мислиш по4ти непрекъснато и само за него
2-разтапяш се само при мисълта да го видиш,гушнеш и цункаш и...
3-променяш се заради него
4-правиш компромиси заради него
5-искаш просто да бъде щастлив и му желаеш най хубавото
6-разделяте се и ве4е ти липсва
7-навсякъде е неговата снимка
8-за теб е най уникално сладкото нещо на света и дори недостатъците му та кефят

skatemore
08-12-2008, 22:04
Какво разбирате вие под това да си влюбен?Какво изпитвате вие,когато сте влюбени? :) :)


изпитах го чи , красиво е , напрао кат я видях ми трептеше отватре и ми ставаше жега и не мислех за друго и бех неадекватен 8-)

Whyniser
08-12-2008, 22:11
Какво разбирате вие под това да си влюбен?Какво изпитвате вие,когато сте влюбени? :) :)
Еми относително като повечето неща в живота.В момента съм влюбен в себе си и само на на мен си казвам "заветните думички",защото знам,че няма да ми разбие чувствата,няма да ми се къса сърцето.

DiddyFilth
08-12-2008, 22:32
Според мен не може да се каже точно какво изпитваме...Всеки човек си е за него все пак... Но предвид темата: дори и когато ми е много скапано настроението видя ли го ми се оправя, дори когато се караме не мога да спра да му се радвам... Абе обичам си го ! :-)

PePeLePew
08-12-2008, 22:40
хххммм любовта е специално нещо.Кое идва само 1 път в живота ти.Обичаш когато само мислиш къде е тя,обичаш когато я защитаваш от всичко,обичаш когато е прегръщаш и забравяш за времето,обичаш когато гледаш само нея и не обръщаш внимание на другите... и когато си направиш сметка за всичко това разбираш че си влюбен

kofti_nick
08-12-2008, 22:46
kogato si gotov da dede6 jivota si za 4oveka do teb!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

Значи спадам към влюбените :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-13-2008, 01:24
според мен истинскоти влюбен се чувстваш когато си повече от година с човека до теб и .. все още не ти е омръзнал .. все още усещаш трепетите в краката... не издържаш да не го чуеш .. и там всичко останало което изброихте по горе.... :)

Vikitooo
08-13-2008, 01:39
Ми за мен да си влюбен е някакво страшно вълнение и трепет! Просто се чуствам щастлива, весела..незнам точно какво е чуството, но знам, че е супер! :grin:

Natalia
08-13-2008, 01:44
когато пишката ми не спира да спада

sheilsis
08-13-2008, 06:57
боооже..как да го опиша..мии когато съм с него съм адски щастлива..когато го гледам едва си сдържам усмивката на лицето(а и тои не остава назад :D )когато ме гушка искам да е завинаги..когато ме целува не искам да спира..аааааа когато го видя край друга побеснявам от ревност(адски съм ревнива :-P )когато не е до мен е постоянно в мислите ми..а когато не сме се виждали мн дълго си мечтая за бъдещето ни заедно ииии чакам с нетърпение момента да се срещнем пак..накратко това е любовта при мене..едно възвишано чувство което ме кара да фръкна на единайстото небе :lol: :lol:
при мен същото..понякога дори го санувам :lol: баси и в съня не ме оставя на мира :lol:

MaRcHeLiTkAa
08-13-2008, 07:08
той е постоянно в мислитети ...понякога и в сънищата ти ..когато го видиш усмивкатати сама се появява на лицето ...прегръща те а ти трепериш като листо..дори и дума да не си кажете ...ти си щастлида че е до теб...когато упреш глава на рамото му ..всякаш сички проблеми изчезват а прегърне ли те ...се чувстваш защитена ...само при мисълта да е на някой друга ти се иска направо да я унищожиш 8-) а в същото време сърцето ти се разкъсва от болка :-) г/д това :wink:

Bunny rabbit
08-13-2008, 07:41
когато чувстваш,че не издържаш без него...когато го видиш колената ти омекват и не можеш да спреш да го гледаш.Почваш умишлено да отиваш там,където отива той... :D :D :D ии тка нататък

c0oLcaT
08-13-2008, 10:47
Благодаря много на всички,които са се включили в темата до момента :) Да си влюбен е просто най-хубавото чувство,което може да изпита човек(естествено ако любовта е споделена),за това пожелавам на всички,които все още не са намерили любовта,в близкото бъдеще да я открият и никога тези чувства и трепети,които изпитва човек когато е влюбен,не огасват! :)

gPa3HuTeJl
08-13-2008, 12:46
Шибаното чувство не може да се опише. То се изживява. Когато му дойде време сам ще разбереш :!:

pandelka
08-13-2008, 12:57
Ако някога се влюбиш ще видиш,че не може да се "каже" а може само да се почувства ;) :-P

miShle
08-13-2008, 14:55
хъъх мии нз :grin: трябва просто да го изпиташ :---) аа сетих се за нещо бях го чела преди време :

1.Когато го/я видиш ти се подкосявят краката!

2 Когато говорориш с него/нея приказваш несвьрзано и се притесньваш!

3 Отделяш повече време за вьншния си вид!

4 Умишлено ходиш на места кьдето той/тя ходи!

5 Тьрсиш поводи за да го/я видиш!

6 Сьнуваш го/я!

7 Докато си в час си мислиш за него/нея!

8 Ако е на близо си мислиш "Дали изглеждам добре"!

9 Разпитваш приятели за него/нея:кога е роден/а телефон и .т .н!

10 С приятели понякога гo/я следите!

ама е малко глупаво дее ;dd :lol: :lol: даже доста само някой неща са верни според мен 8)

Според мене всичките са верни .. :lol: Боже изпитала съм ги на собствен гръб и то всичките с едно единствено момче ... Хубава зима беше тая година :D

antifreeze
08-13-2008, 16:52
хъъх мии нз :grin: трябва просто да го изпиташ :---) аа сетих се за нещо бях го чела преди време :

1.Когато го/я видиш ти се подкосявят краката!

2 Когато говорориш с него/нея приказваш несвьрзано и се притесньваш!

3 Отделяш повече време за вьншния си вид!

4 Умишлено ходиш на места кьдето той/тя ходи!

5 Тьрсиш поводи за да го/я видиш!

6 Сьнуваш го/я!

7 Докато си в час си мислиш за него/нея!

8 Ако е на близо си мислиш "Дали изглеждам добре"!

9 Разпитваш приятели за него/нея:кога е роден/а телефон и .т .н!

10 С приятели понякога гo/я следите!

ама е малко глупаво дее ;dd :lol: :lol: даже доста само някой неща са верни според мен 8)

Според мене всичките са верни .. :lol: Боже изпитала съм ги на собствен гръб и то всичките с едно единствено момче ... Хубава зима беше тая година :D
+1 :oops:

Shu7teR
08-13-2008, 16:58
Според мен влюбването е когато видиш човек от противоположния пол да ти забие силно сърцето да ти се подкосят краката и след като си го видял да мислиш за него 1 седмица напред.

unfaithful1234
08-13-2008, 17:18
като спреш да мислиш за мусака, а за момиче начи си влюбен 8-)
:lol: :lol: :lol: Tи ще се удавиш в тая мусака... :razz: :razz: :razz: :razz:

iiirish
08-15-2008, 16:33
Можеш да кажеш, че си влюбен, едва тогава когато имаш натрупан достатъчно житейски опит, когато си минал всички заблуди между харесването и обичането, когато си се научил да разграничаваш навика от любовта, когато живота те е подхлъзнал поне 1 милион пъти и когато съумееш да покажеш на света, че искаш да прекараш живота си с този човек и наистина да го направиш!

valkanovb
08-15-2008, 16:39
To imashe test za liubov.Zna4i wzimash testa i sled kato go otvorish se izpikavash varhu nego(po-dobre se izpikai w 4asha 4e shte 4istish po-malko) i ako pokaje 4erveno zna4i 4e si vliuben.