PDA

View Full Version : Отношенията с бившите



zomabio
08-12-2008, 19:55
В какви отношения сте с вашите бивши приятели/лки?Аз досега винаги съм запазвала страшно добри отношения с предишните си гаджета, че даже с повечето (не че са кой знае каква бройка) още поддържам много добри приятелски връзки.Но честно казано досега никога не са ме късали мен,а все аз съм била тази,която е желала да се разделим.Но в последната ситуация -мен ме скъсаха.Още съм доста наранена от случилото се,но все пак не искам някой ден като се засека с последния си приятел да се правим,че не се познаваме и изобщо да се избягваме.Всъщност 'късането' беше доста странно.Но от тогава той не ме е потърсил за нищо,не мога да разбера гузно ли се чувства или просто не иска да контактува с мен..!?Според вас дали да го потърся аз,защото наистина тва да избягвам определени места за да не го засека и да се получи неловка ситуация ми идва в повече, или да оставя нещата така?Болно ми е много от тая раздяла,не бих искала да излизаме по кафета и да си лафим както преди, но и не искам да се държим като скарани.Как мислите,да запазя някакви контакти с него или просто да забравя?

CenCe
08-12-2008, 20:20
щом той не те е потърсил и не е изявил желание да продалжите да контактувате, сигурно нещо му пречи (или му е гузно и не смее да възобнови отношенията си с теб, защото все пак ти си отхвърлената и си мисли, че ти е още кофти или най малкото, че те е яд на него или просто не иска) :? Колко време ходихте и преди това бяхте ли фр?

ghostwisper
08-12-2008, 20:21
момчетата,с които съм била за кратко се оказаха едни от най-добрите ми приятели .. бившия ми почина (лека му пръст),но със сигурност и с него щяхме да сме добри приятели .. само с 2ма имах проблем и досега се държим грубо 1 с друг,ама какво да се прави-живот .. Аз обикновенно не искам да си оставаме приятели,ами по-скоро познати-като се засечем "Здр.,как си" и толкова .. И адски мн се дразня(ама направо ми иде да им скъсам ушите и на него и на нея(мн тъпо ми става)) на приятеля ми,че примерно си пише с бившата си,но си е негова работа .. няма да му забраня..Обаче съм си такава :)

zomabio
08-12-2008, 20:25
Ходихме 4 месеца и горе-долу от около 3 преди това се познаваме.

CenCe
08-12-2008, 20:30
При положение, че 3 месеца сте били ако не приятели то поне познати се опитай да възобновиш същите отношения с него..е естествено ако той няма нищо против :) Един приятел повече никога не е излишен особено ако е с бил с привилегии, така да кажем :D Успех :)

asasfdf
08-12-2008, 20:33
мм като цяло случайни срещи по улицата и "о, как си, дай да те гушна, какво си правиш?" и след това си отминавам като си мисля "кучка, изглежда ужасно" 8-)

FiRe_LaDy
08-12-2008, 20:34
Хмм познато.И аз така с момчето,което обичах.Е не,че ме заряза той,но след като скъсахме - той дълго време не ме потърси и никакви отношения нямахме.Дори си обръщахме главите на другата страна като се видехме.Но след време осъзнахме,че е глупаво и сега сме много добри приятели.Може би и на бившия ти му е нужно време ..

Pliok0019
08-12-2008, 20:39
Сигурно съм отговаряла на поне 5 такива теми.


Различно. С някои не се говорим, с други сме най-добри приятели.

zomabio
08-12-2008, 20:40
Мисля си,че е прекалено горделив за да предприеме нещо дори и да иска.Супер ужасен инат.И аз съм крайно инатлива,но съм правила повече компромиси във връзката ни,отколкото той.Аз предприех първата крачка в началото,и още много други първи стъпки,че и сега пак аз да съм тази,която поема инициативата.Някак си се чувствам все едно му оказвам някакъв тормоз да е с мене,ебати.

VerryBerry
08-12-2008, 21:02
В началото..ми е идвало да ги залича от лицето на Земята..или поне да ги убия.. :oops: но сега имам приятелски отношения и с 3мата :)

CenCe
08-12-2008, 21:04
Ами мила, в крайна сметка щом вече ти е омръзнало да поемаш инициативата просто недеи ... Той тка или иначе все някога ще покаже дали наистина е горделив и не иска да си имате вземане даване дори като фр, може пък да осъзнае че няма смисъл да се държите като непознати :) На бившия ми му трябваха 2 месеца след 1 месец ходене :D ама сега сме си сащите добри фр каквито бяхме преди да тръгнем ;)

wanadoo
08-12-2008, 21:08
рискувай

babity
08-12-2008, 22:38
Ако те поздрави като се видите - поздрави го и ти! Ако не... не ставай жалка в очите му, не се показвай слаба. Той вече не ти е нужен.

DiddyFilth
08-12-2008, 22:42
С едното не си говорихме около година защото не можа да преудолее че го зарязах два пъти..Сега си говорим все едно нищо не е станало ... С другия не сме ходили официално но .. пак такива отношения си бяха ..та с него нещата са по-различни ... Всичко си е на 6

BaiToq
08-13-2008, 06:47
Не поддържам такива.

zomabio
08-13-2008, 09:41
Ако те поздрави като се видите - поздрави го и ти! Ако не... не ставай жалка в очите му, не се показвай слаба. Той вече не ти е нужен.
Точно това ми беше мисълта,дали ще изглеждам жалка ако пак го потърся аз.Мерси за отговорите на всички.

Insatiable
08-13-2008, 09:46
С някои съм в добри отношения, с други не... Но като цяло нищо повече от "Здравей - здрасти .. как си?", което е тъпо, но факт. :)

SuperBadSuperFresh
08-13-2008, 14:18
ami imam go v skypa no mai ne se haresvame osobenno :shock:

Natalia
08-13-2008, 14:21
Сигурно съм отговаряла на поне 5 такива теми.


Различно. С някои не се говорим, с други сме най-добри приятели.

pandelka
08-13-2008, 14:24
Опитвам се винаги да запазя добри отншения аз желанието го имам но понякога от другата страна нямат същото желание..За сега единствено с двама бивши не съм в мн-добри отношения защото единия щом го скъсах той реши,че трябва да започне да ме мрази,псува и т.н а пък другия аз самата го изтрих от живота си той се опита да запазим приятелска връзка,но аз не пожелах с останалите съм мн добра приятелка даже излизаме в компания заедно..просто се едно е нямало нищо :)

MaRiYa_86
08-13-2008, 15:02
Където е имало много ,много силни чувства не мисля,че може да има приятелство след това...

mooon
08-13-2008, 15:07
ами нз но аз мисля че точно когато е имало мн силни чувства е по вероятно да се запазят отношенията (:

amazonkata90
08-13-2008, 15:10
С повечето си кимваме с глава или си казваме по едно "здрасти" ако се засечем по улицата. Но тъй като голяма част от тях си намериха работа извън града дори и това не ми се налага да правя...

Интересна е ситуацията с един бивш, който вече няколко години ме мрази в червата и затова като го видя, че се задава отнякъде, просто гледам да не му се мяркам пред очите. Една от незабравимите ни срещи беше, когато веднъж щеше да ме отнесе нарочно с един мотор, а друга - когато се извика след мен "курва" насред центъра на града... :x

babity
08-13-2008, 15:12
Само с последния се чувам честичко. С останалите мога да се свържа, но не ми се ще.