PDA

View Full Version : Брат ми е обратен :(



HYPERDICK
08-12-2008, 20:06
Мега ми е гадно, хора. Вчера се прибрах от тренировки по - рано от обичайното. Влезнах в моята стая, за да си взема хавлия, за да се изкъпя, но чух някакъв шум - идваше от съседната стая - на брат ми, който е на 16 години. :( В момента, в който отворих вратата, го видях да прави секс с най - добрия си приятел - само видях, че бяха голи и се мърдаха нагоре - надолу. Скапани... Помислих си, че сънувам! Дано на никой не му се случва такова нещо. Излезнах, но не знаех какво да правя. Мега гадна работа. Днес се събудих, но се оказа, че не е било сън. Мега съм разстроен. Не знам какво да правя. Да говоря с него - какво да му кажа? Той вече прекрачи прага. Иначе ми изглеждаше нормален. Не видях признаци да бъде с такива наклонности. Много се води по модите и е с ония модерните Емо прически или там както се наричат. Ходи по дискотеки. Дали да говоря с баща ми за това, което видях, защото той ще се разстрои много. Достатъчно проблеми си има. За майка ми не искам и да си помислям! Ако имате някаква идея, дайте я. Предварително благодаря.

VerryBerry
08-12-2008, 20:08
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавка

HYPERDICK
08-12-2008, 20:09
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавкаНормален човек не би си направил шега с такова нещо!

6emet4e
08-12-2008, 20:11
живота си е негов и той може да прави каквото поиска с него... в крайна сметка не върши нещо незаконно...
гадно ти е,но за съжаление мисля че няма какво да направиш...
според мен мисля че е по-добре да не казваш на баща ти на този етап,особено щом си има и други проблеми или нещо такова,защото ако му кажеш само ще го разтроиш,а и той не вярвам да има какво да направи по-въпроса...

spirtt
08-12-2008, 20:12
Брат ти може би просто е искал да види как е :x Или не е намерил момиче а е бил макс загорял както и неговия приятел :? :shock:

Amateur
08-12-2008, 20:14
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавка

VerryBerry
08-12-2008, 20:14
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавкаНормален човек не би си направил шега с такова нещо!

добре де :) Дръжте се с него като с нормален човек-какъвто е.Това да харесваш хора от собствения си пол не е болест. :)

ghostwisper
08-12-2008, 20:14
и кво ти пука,че брат ти чука мъже .. честно казано аз нямам против,макар че не ми се е случвало .. Просто трябва да си широко скроен човек и да си отворен към всичко .. и все пак не мисля,че е нужно да намесваш майка си или баща си,защото това не е твоя работа .. брат ти си има личен живот и щеше да ти е мн кофти ако беше на негово място ;)

SlYn4iCe
08-12-2008, 20:21
Ух.. Остави брат ти.. Той си знае.. Едва ли ще го накараш на сила да харесва момичета. Изобщо не се бъркай.. Според мен не трябва да казваш на вашите. Той ако предцени, ще им сподели ;)

CenCe
08-12-2008, 20:35
и кво ти пука,че брат ти чука мъже .. честно казано аз нямам против,макар че не ми се е случвало .. Просто трябва да си широко скроен човек и да си отворен към всичко .. и все пак не мисля,че е нужно да намесваш майка си или баща си,защото това не е твоя работа .. брат ти си има личен живот и щеше да ти е мн кофти ако беше на негово място ;)
:)

Fx1
08-12-2008, 20:36
Не му се бъркай и щом не ти е удобно - не говори на тази тема с него, но в такъв случай ще се отчуждите един от друг със сигурност.
Шокът е голям, но ако си широко скроен, след седмица няма да ти пука.
Не го прави такава трагедия, не казвай на родителите ви - брат ти ще реши кога да им каже!

Nen0RmalniK
08-12-2008, 20:37
vse pak ne moje da si siguren dali e gay kakto kazaha po gore moje prosto da e iskal da vidi kakvo e ... za6to ne go popita6? nai dobre taka napravi i ako otgovori 4e e gei.. edinstvenoto ti uspokoenie moje da e 4e e aktiven gei(toest 4e ne go ebat a toi ebe ..

HYPERDICK
08-12-2008, 20:38
vse pak ne moje da si siguren dali e gay kakto kazaha po gore moje prosto da e iskal da vidi kakvo e ... za6to ne go popita6? nai dobre taka napravi i ako otgovori 4e e gei.. edinstvenoto ti uspokoenie moje da e 4e e aktiven gei(toest 4e ne go ebat a toi ebe ..За това последното не съм сигурен - не видях кой кого...

MakeMeLaugh
08-12-2008, 20:38
ВЪЪЙЙЙ!!!

Туй чудо, ако го видя.. ще има линейки, полиции.. мани. ;д

Ше ги обеся на собтвените им чурки...

huligankata
08-12-2008, 20:40
Всеки човек си има личен живот - и брат ти също. Не мисля че на теб би ти било приятно да разпространяват тайните ти на вашите. Остави го да си живее. Ако толкова те притеснява поговори с него - може просто да е объркан знае ли се, ако се окаже, че наистина е обратен приеми го, друго няма какво да направиш. И да кажеш на родителите ви те няма да го направят нормален ..

Nen0RmalniK
08-12-2008, 20:46
ne e taka ne mislq 4e trqbva da go priema takav kakavto e sega.. znaete 4e 6tom si sviknal s ne6to moje i da go otvikne6(primerno cigarite,alkohola,narkoticite - mnogo hora sa gi spirali tezi ne6ta zavinagi !! ) ne se predavai trqbva da go promeni6 nqkak.. vse pak problema ne e tolkova 4e se ebe s drug maj ami v tova 4e nqma da ostavi pokoloniq nqma da ima deca,nqma da zaradva roditelite si s vnuci i nai lo6oto 6te si umre ne6tasten bez da ima koi da mu pomaga kato ostare..(nqma da ima deca..) ne se predavai govori s nego!

TANATA
08-12-2008, 20:56
Брат ти е пален дегенерат,ако аз бях на твоето място повече немаше да го погледна в очите + щях да направа още нещо в момента когато ги видя 8) .

sladko_teenche_v
08-12-2008, 21:29
Мега ми е гадно, хора. Вчера се прибрах от тренировки по - рано от обичайното. Влезнах в моята стая, за да си взема хавлия, за да се изкъпя, но чух някакъв шум - идваше от съседната стая - на брат ми, който е на 16 години. :( В момента, в който отворих вратата, го видях да прави секс с най - добрия си приятел - само видях, че бяха голи и се мърдаха нагоре - надолу. Скапани... Помислих си, че сънувам! Дано на никой не му се случва такова нещо. Излезнах, но не знаех какво да правя. Мега гадна работа. Днес се събудих, но се оказа, че не е било сън. Мега съм разстроен. Не знам какво да правя. Да говоря с него - какво да му кажа? Той вече прекрачи прага. Иначе ми изглеждаше нормален. Не видях признаци да бъде с такива наклонности. Много се води по модите и е с ония модерните Емо прически или там както се наричат. Ходи по дискотеки. Дали да говоря с баща ми за това, което видях, защото той ще се разстрои много. Достатъчно проблеми си има. За майка ми не искам и да си помислям! Ако имате някаква идея, дайте я. Предварително благодаря.

по-добре първо поговори със него....просто говори...ти си му брат но не бързай да казваш на ваще или поговори с някой неутрален

and1streetball
08-12-2008, 21:34
Направо ми се доплака брат :?
По-голям ли си от него :(

middle_of_noWhere
08-12-2008, 22:15
е радвай се ти ще продълвиш рода ......... а за брат нема какво да се направи щом вече е обърнал резбата . дано да успее в живота щото повечето гейове не ги приемат мноо дружелюбно ........

Slain
08-13-2008, 06:17
Съвет ли - пази си гърба и никога не влизайте заедно под душове!!! А, сега сериозно - Човека явно си е такъв, ако искаш може да поговориш с него, но трябва да покажеш, че го разбираш и да научиш дали не е било просто някакъв оит или е системно :smt023

Fx1
08-13-2008, 07:43
ne e taka ne mislq 4e trqbva da go priema takav kakavto e sega.. znaete 4e 6tom si sviknal s ne6to moje i da go otvikne6(primerno cigarite,alkohola,narkoticite - mnogo hora sa gi spirali tezi ne6ta zavinagi !! )...

Теб могат ли да те "отвикнат" да бъдеш хетеросексуален?
Кога сексуалната ориентация стана съпоставима с цигарите?

buffalo88
08-13-2008, 07:48
Я му провери вените да видиш дали е от истинските ? :lol:

middle_of_noWhere
08-13-2008, 07:51
ама брат ти ли го еба или приятеля му еба брат ти ??? щото на човека може да му се е ебало . гей е този който го ебат !!!

LadySunshine
08-13-2008, 08:09
добре де, по останалите теми винаги се намира поне едно момиче, което да каже, че е спало с друго момиче, при което няма абсолютно никакъв проблем. Тук обаче става въпрос за момче и айде врява до бога-той е гей..

Van4y
08-13-2008, 08:58
ама брат ти ли го еба или приятеля му еба брат ти ??? щото на човека може да му се е ебало . гей е този който го ебат !!!
а Педал е този които ебе :?

Иначе пич ,искренно ти съчуствам деа,няма вече нормални хора по улиците ,с тея емо фъешън прически и стаилове :-x

MiSs_DioR_CheRiE
08-13-2008, 09:11
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

CandyCox
08-13-2008, 09:13
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

buffalo88
08-13-2008, 09:18
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

Аз съм ограничен и искам да ги избием също !

MiSs_DioR_CheRiE
08-13-2008, 09:25
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

Аз съм ограничен и искам да ги избием също !Emi mnogo zle za tebe ... Znaesh li kolko mnogo izpuskash ot jivota ... Az imam edin priqtel , koito e gei (i da otbeleja povecheto hora si mislqt , che geiovete sa kato po amerikanskite filmi takiva orefurcyneni ... emi ne e taka) ta tozi moi priqtel mnogo si go obichkam (kato priqtel) i ne mi pravi nikakvo vpechatlenie , che e gei , shtoto e mnogo gotin i svesten , dokato mnogo ot poznatite mi , golemite e*achi , koito samo se si broqt s kolko momicheta sa se e*ali , sa neposimi ...

buffalo88
08-13-2008, 09:27
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

Аз съм ограничен и искам да ги избием също !Emi mnogo zle za tebe ... Znaesh li kolko mnogo izpuskash ot jivota ... Az imam edin priqtel , koito e gei (i da otbeleja povecheto hora si mislqt , che geiovete sa kato po amerikanskite filmi takiva orefurcyneni ... emi ne e taka) ta tozi moi priqtel mnogo si go obichkam (kato priqtel) i ne mi pravi nikakvo vpechatlenie , che e gei , shtoto e mnogo gotin i svesten , dokato mnogo ot poznatite mi , golemite e*achi , koito samo se si broqt s kolko momicheta sa se e*ali , sa neposimi ...

Какво зле за мене? :D Бих казал много лошо за теб ми говори поста ти, който е написан на латинеца.

MiSs_DioR_CheRiE
08-13-2008, 09:47
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

Аз съм ограничен и искам да ги избием също !Emi mnogo zle za tebe ... Znaesh li kolko mnogo izpuskash ot jivota ... Az imam edin priqtel , koito e gei (i da otbeleja povecheto hora si mislqt , che geiovete sa kato po amerikanskite filmi takiva orefurcyneni ... emi ne e taka) ta tozi moi priqtel mnogo si go obichkam (kato priqtel) i ne mi pravi nikakvo vpechatlenie , che e gei , shtoto e mnogo gotin i svesten , dokato mnogo ot poznatite mi , golemite e*achi , koito samo se si broqt s kolko momicheta sa se e*ali , sa neposimi ...

Какво зле за мене? :D Бих казал много лошо за теб ми говори поста ти, който е написан на латинеца. Auu gledai za kvo se zahvana ... Emi problema e , che nqmam kirilica .... Auu kolko losho govori tova za mene ... nepremenno zaradi tebe shte otida da si kupq nov komputer za da ti pisha na kirilica :x ogranichen tupak 8-)

Nanilank0
08-13-2008, 09:48
живота си е негов и той може да прави каквото поиска с него... в крайна сметка не върши нещо незаконно...
гадно ти е,но за съжаление мисля че няма какво да направиш...
според мен мисля че е по-добре да не казваш на баща ти на този етап,особено щом си има и други проблеми или нещо такова,защото ако му кажеш само ще го разтроиш,а и той не вярвам да има какво да направи по-въпроса... i az sam na tova mnenie .... no bashta wi ako razbere shte go pukne ot boi ........... 8-)

buffalo88
08-13-2008, 09:49
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

Аз съм ограничен и искам да ги избием също !Emi mnogo zle za tebe ... Znaesh li kolko mnogo izpuskash ot jivota ... Az imam edin priqtel , koito e gei (i da otbeleja povecheto hora si mislqt , che geiovete sa kato po amerikanskite filmi takiva orefurcyneni ... emi ne e taka) ta tozi moi priqtel mnogo si go obichkam (kato priqtel) i ne mi pravi nikakvo vpechatlenie , che e gei , shtoto e mnogo gotin i svesten , dokato mnogo ot poznatite mi , golemite e*achi , koito samo se si broqt s kolko momicheta sa se e*ali , sa neposimi ...

Какво зле за мене? :D Бих казал много лошо за теб ми говори поста ти, който е написан на латинеца. Auu gledai za kvo se zahvana ... Emi problema e , che nqmam kirilica .... Auu kolko losho govori tova za mene ... nepremenno zaradi tebe shte otida da si kupq nov komputer za da ti pisha na kirilica :x ogranichen tupak 8-)

ХАХАХАХАХАХАХ олее ти с всеки следващ коментар ме забавляваш още повече , за което съм ти благодарен :D Мисля ,че не е нужно цял компУтЕр да си купуваш , ами просто да си инсталираш някоя друга програмка... ]

MiSs_DioR_CheRiE
08-13-2008, 10:01
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

Аз съм ограничен и искам да ги избием също !Emi mnogo zle za tebe ... Znaesh li kolko mnogo izpuskash ot jivota ... Az imam edin priqtel , koito e gei (i da otbeleja povecheto hora si mislqt , che geiovete sa kato po amerikanskite filmi takiva orefurcyneni ... emi ne e taka) ta tozi moi priqtel mnogo si go obichkam (kato priqtel) i ne mi pravi nikakvo vpechatlenie , che e gei , shtoto e mnogo gotin i svesten , dokato mnogo ot poznatite mi , golemite e*achi , koito samo se si broqt s kolko momicheta sa se e*ali , sa neposimi ...

Какво зле за мене? :D Бих казал много лошо за теб ми говори поста ти, който е написан на латинеца. Auu gledai za kvo se zahvana ... Emi problema e , che nqmam kirilica .... Auu kolko losho govori tova za mene ... nepremenno zaradi tebe shte otida da si kupq nov komputer za da ti pisha na kirilica :x ogranichen tupak 8-)

ХАХАХАХАХАХАХ олее ти с всеки следващ коментар ме забавляваш още повече , за което съм ти благодарен :D Мисля ,че не е нужно цял компУтЕр да си купуваш , ами просто да си инсталираш някоя друга програмка... ]Ami ne visq po cqlo denonoshtie v net-a , za da znam koq programka da si instaliram ... I ako malko se beshe zamislil pravopisa na latinica ne moje da suvpadne s tozi na kirilicata , zashtoto nqma sushtite bukvi .. vse edno ... nqma da se zanimavam poveche s tupaci , shtoto se otklonih mnogo ot temata ...

buffalo88
08-13-2008, 10:02
Awe vie hora li ste ili kvo ste ?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Momcheto taka se e rodilo , tova e gen , koito ne moje da se premahne ... Kvo vi stava , da ubie brat si shtoto e gei li ... Emi ne ... Do avtora - priemi brat si takuv kakuvto e . Ako sega ti e trudno da govorish s nego , nedei , ako puk suberesh sili shte e po-dobre da se izqsnite s nego ... Vse pak ti e brat , tvoq plut i kruv , priemi tova , koeto e i da ne ti puka :)

Съгласна. Кво като е гей момчето? Дай да избием сички гейове, лезбийки и подобни, щот са различни! Писна ми от ограничени хора.

Аз съм ограничен и искам да ги избием също !Emi mnogo zle za tebe ... Znaesh li kolko mnogo izpuskash ot jivota ... Az imam edin priqtel , koito e gei (i da otbeleja povecheto hora si mislqt , che geiovete sa kato po amerikanskite filmi takiva orefurcyneni ... emi ne e taka) ta tozi moi priqtel mnogo si go obichkam (kato priqtel) i ne mi pravi nikakvo vpechatlenie , che e gei , shtoto e mnogo gotin i svesten , dokato mnogo ot poznatite mi , golemite e*achi , koito samo se si broqt s kolko momicheta sa se e*ali , sa neposimi ...

Какво зле за мене? :D Бих казал много лошо за теб ми говори поста ти, който е написан на латинеца. Auu gledai za kvo se zahvana ... Emi problema e , che nqmam kirilica .... Auu kolko losho govori tova za mene ... nepremenno zaradi tebe shte otida da si kupq nov komputer za da ti pisha na kirilica :x ogranichen tupak 8-)

ХАХАХАХАХАХАХ олее ти с всеки следващ коментар ме забавляваш още повече , за което съм ти благодарен :D Мисля ,че не е нужно цял компУтЕр да си купуваш , ами просто да си инсталираш някоя друга програмка... ]Ami ne visq po cqlo denonoshtie v net-a , za da znam koq programka da si instaliram ... I ako malko se beshe zamislil pravopisa na latinica ne moje da suvpadne s tozi na kirilicata , zashtoto nqma sushtite bukvi .. vse edno ... nqma da se zanimavam poveche s tupaci , shtoto se otklonih mnogo ot temata ...

Хаха нещо не успя да ме нахраниш и затапиш като хората ,разбирам те напълно :)

sim00n.light.shadow
08-13-2008, 10:30
Кофти ситуация, наистина. Да разбереш по тоя начин,че брат ти си пада по мъже. Говори с него(той сигурно е забелязал, че си влязал), може да е станало недоразумение. Пък и да не е. Надявам се ти да не си тесногръд като повечето хора в България и да го приемеш.

brusa
08-13-2008, 11:49
gei e tozi deto go ebat a ne tozi koito ebe a mejdu drugoto kato vleze brat ti vidqlite?

Bixel
08-13-2008, 14:15
По вапроса дали тои или те него: сложу му яйце на стола ако седне и се счупи радвай се ако не се счупи ам :o

na1xn
08-13-2008, 15:08
kaji na ba6tati da go 64upi ot boi 4e da se oprai..

cSSiE
08-13-2008, 15:19
ВЪЪЙЙЙ!!!

Туй чудо, ако го видя.. ще има линейки, полиции.. мани. ;д

Ше ги обеся на собтвените им чурки...
+1

Saymon90
08-13-2008, 16:52
Здравей :)
Предполагам, че си луднал доста - нормално е. Това, което сега трябва да проумееш, е че брат ти е роден такъв... не е нещо, което е избрал и за което е виновен. Той просто е такъв. Ако не можеш да го превъзмогнеш, просто не говори за това и се прави на ударен. Другият вариант е да говориш с него, да му кажеш, че знаеш и спокойно да го помолиш да не го прави, докато ти си там, защото ти е неприятно. Но в никакъв случай недей да казваш на родителите ви или нещо такова... това е нещо, което той сам ще направи, когато се почувства готов.
Приеми го от едно момче, което е минало през това - наистина е трудно за него. Не го прави още по-трудно ;)
Ако имаш въпроси, с удоволствие ще ти помогна, но моля на ЛС.

Love0nlyMyself
08-13-2008, 17:19
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавка

crocsi
08-13-2008, 18:39
Аз също мисля, че човек сам си избира какъв да бъде. Това обаче не означава, че не можеш да си поговориш с него. Според мен трябва да подходиш много внимателно към темата, тъй като е доста деликатна и е възможно той да се засегне или да се скарате. Пожелавам ти успех и не го изключвай от живота си, независимо от това каква е сексуалната му ориентация.

BloodyNight
08-23-2008, 11:30
xaxa nz az - samo vnimavai da ne te iznenada v grub :lol:

cSSiE
08-23-2008, 11:33
хахахах да гледай да не изтърваш сапуна, че ще има Surprice :lol: :lol: :lol: :lol:

plmn
08-23-2008, 11:33
Въъъ кви сте заблудени всички. :lol: :lol: :lol: В 2543435 теми ви казах, че ЧЕРЕН_ЧЕП, BLACKDICK, HYPERDICK и тн е един човек и всичките му теми са ебавки.
Ае давайте му още съвети. :D

cSSiE
08-23-2008, 11:43
той май са го създали на ебавка :lol: :lol:

PiruBloodz
08-23-2008, 11:44
той е некъв комплексар :lol:

hgfh
08-23-2008, 13:13
и кво ти пука,че брат ти чука мъже .. честно казано аз нямам против,макар че не ми се е случвало .. Просто трябва да си широко скроен човек и да си отворен към всичко .. и все пак не мисля,че е нужно да намесваш майка си или баща си,защото това не е твоя работа .. брат ти си има личен живот и щеше да ти е мн кофти ако беше на негово място ;)

+1 много хубаво го каза !!!

GabisiTa
08-23-2008, 14:05
Нищо не можеш да направиш ... Всеки сам си избира какъв да бъде и ти не можеш да го промениш, остава да се примириш, че е такъв....

malkoto_sladur4e93
08-23-2008, 14:17
tova e negoviq jivot i 6tom e re6il da e gei ti ne bi ospqla da go spre6.po dobre ostavi brat ti da izbere koga da kaje na ba6ta vi.apak moje i da ne e gei.saseda do nas predi vreme bqh 4ula 4e se e 4ukal s maj no sega si ima super qka macka za gadje i si e savsem normalen.po dobre kogato ste sami s brat ti pogovorete za tazi slu4ka i go popitai dali naistina e gei. :)

cHooOpiHka___
08-23-2008, 14:44
какъвто и да е ти не можеш да промениш нищо така че ... 8) 8) 8)

Liglichkb
08-23-2008, 15:09
Темата ебавка !!! :-x

krisiiiiito
08-23-2008, 17:58
гледай да не изтървеш сапуна че ше стане лошо използвай душ гел :wink:


хаа ебаси ебавката 8) :razz: :P

DevilWish
08-23-2008, 18:03
живота си е негов и той може да прави каквото поиска с него... в крайна сметка не върши нещо незаконно...
гадно ти е,но за съжаление мисля че няма какво да направиш...
според мен мисля че е по-добре да не казваш на баща ти на този етап,особено щом си има и други проблеми или нещо такова,защото ако му кажеш само ще го разтроиш,а и той не вярвам да има какво да направи по-въпроса...
Съгласна съм ;) А и някой път на тези години тийновете нямат определена сексуалност.Може да отмине ;) Остави го ;)

bunit0
08-23-2008, 18:54
mi utre i ti moje da stane6 gei
seki izbira kuv 6a e
puk i moje da e
b seksualen da haresva i dvata pola nqma ni6ty lo6o ili puk sramno
:)

Rebirthing
08-23-2008, 19:13
Той си избира с кой да си ляга, не му се меси, но и не го кори, бъдете си близки, все пак ти е брат :) по-добре го приеми такъв какъвто е.

mistake
08-23-2008, 19:18
Спокойно , брат ти не е единствения. Дишай :D

Force
08-24-2008, 02:50
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавкаНормален човек не би си направил шега с такова нещо!

добре де :) Дръжте се с него като с нормален човек-какъвто е.Това да харесваш хора от собствения си пол не е болест. :)
po lo6o e :smt091

JusT_bE_Me
08-24-2008, 08:32
Ам...коментирам тази тема защото и аз имам по-малък брат и ако го видя с друго момче може да се побъркам.Мисля че спадам към онези "ограничени" хора които не могат да приемат гейовете и лисбийките...това са психично болни хора открай време има два пола- мъж и жена те се допълват един друг и не могат да съществуват един без друг ... замислете се,ако 50 на 50 от населението са нормални и обратни поколението ни ще се намали до половина,а и си представете стреса на деца родени в такива двойки чрез инвитро- какво работи майка ти..а баща ти..ами аз съм с две майки...ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ТАКИВА ДВОЙКИ...това си е аномалия..НО има едно огромно но той ти е брат и те обича както ти него дори и да има такива сексуални влечения нищо не може да се направи това са му убежденията и вярванията и дори да се подложи на лечение и дори да го спукат от бой това е тои това е неговата същност и ти като негов брат трябва да го подкрепиш защото повечето обратни остават сами и отритнати от семействата си...нима би се отказал от брат си не мисля че трябва да му обръщаш гръб независимо какъв е защото съм убедена че той не би го направил...и най добре говори с него и се опитай да го разбереш като ти обяснява кой и какъв е всъщност

cSSiE
08-24-2008, 08:36
Ам...коментирам тази тема защото и аз имам по-малък брат и ако го видя с друго момче може да се побъркам.Мисля че спадам към онези "ограничени" хора които не могат да приемат гейовете и лисбийките...това са психично болни хора открай време има два пола- мъж и жена те се допълват един друг и не могат да съществуват един без друг ... замислете се,ако 50 на 50 от населението са нормални и обратни поколението ни ще се намали до половина,а и си представете стреса на деца родени в такива двойки чрез инвитро- какво работи майка ти..а баща ти..ами аз съм с две майки...ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ТАКИВА ДВОЙКИ...това си е аномалия..НО има едно огромно но той ти е брат и те обича както ти него дори и да има такива сексуални влечения нищо не може да се направи това са му убежденията и вярванията и дори да се подложи на лечение и дори да го спукат от бой това е тои това е неговата същност и ти като негов брат трябва да го подкрепиш защото повечето обратни остават сами и отритнати от семействата си...нима би се отказал от брат си не мисля че трябва да му обръщаш гръб независимо какъв е защото съм убедена че той не би го направил...и най добре говори с него и се опитай да го разбереш като ти обяснява кой и какъв е всъщност
+1 ама лесбийките ги възприемам :D :D

AceXe
08-24-2008, 08:37
Напълно разбираемо е да си разтроен. Просто поговори с брат си. Явно това го влече и няма да го промени, но поговори с него, за да не го показва пред родителите си сега. Нека изчака малко някоя друга година и тогава вече като по-голям да им го каже. Иначе рискуваш родителите ти да се разтроят ама много.

JusT_bE_Me
08-24-2008, 08:54
AndreY.Arshavin.ами да то е разбираемо защотото по принцип на жените го вкарват и по лесно се приема че жена може да направи такова нещо докато един мъж...трудно е да си представиш човека койтотрябва да го вкарва на него да му го тикат хахах ама все пак и жените по рождение си имат вагина с това предназначение тка че ... нз дали ме разбра какво точно имам предвид :-D ама въпреки това в едно легло само за единия секс може би можеш да си го представиш но я си представи да имаш две майки... дали ще е приятно :D ..."мамо мамо, мама кога ще се прибере" сексуално напълно приемам жена с жена но да създадат семейство...малка аномалия хахах

assd
08-24-2008, 12:40
ебати :booooomb:
аз ако имах такъв брат да съм му теглил ножа, аз съм пуритан в тва отношение и мразя педалоподобните видовео

vaseto0o
08-24-2008, 13:35
Човека се кабърка с калъбалъка тука :D

jomel4o
08-24-2008, 13:43
daimigo za 3 dena i 6te go napraq mom4e obe6tavam ti 8) :? :o

AceXe
08-24-2008, 13:56
ебати :booooomb:
аз ако имах такъв брат да съм му теглил ножа, аз съм пуритан в тва отношение и мразя педалоподобните видовео

Но му е брат !

jambo_bs
08-24-2008, 16:02
Той сам си избира каква да му е ориентацията.200 % трябва да говороиш с него.Обесни му че гейовете не са на почит.Освен това да си гей не е нещо физическо а психическа нагласа.

hgfh
08-24-2008, 21:01
лошо няма :)

DJ_Mrav4o
08-25-2008, 06:22
Ти пък като си чул шум, защо си влязъл? :neutral: Всеки си решава какъв да бъде, но все пак аз не съм много много "За" :?

Anna5339
08-25-2008, 07:04
Разбирам,че се тревожиш за брат си,но това може да е само моментно. Период. А ако не е-нека сам си избира посоката. В днешно време децата вече не са деца. Надраснали са възрастта си много по-рано,от колко нашите родители (да не говорим за баби)
Нека сам избира.

prettyIdeath
08-25-2008, 07:14
е и? По-малко ли го обичаш вече? Или няма да му проговориш? Какво, не е брата за който мечтаеше ли? Айде стига простотии, постави се на негово място и готово. Никой не може да го съди! Избрал е да тръгне по тоя път, оставете го. А пък и може да е незнае кво иска...

REKS
08-25-2008, 13:08
Станалото, станало. Момчето така е решили, така е направило. Не можете да му кажете какво да прави. Всеки решава сам за себи си !!!

Love_Boy
08-25-2008, 19:25
Мега ми е гадно, хора. Вчера се прибрах от тренировки по - рано от обичайното. Влезнах в моята стая, за да си взема хавлия, за да се изкъпя, но чух някакъв шум - идваше от съседната стая - на брат ми, който е на 16 години. :( В момента, в който отворих вратата, го видях да прави секс с най - добрия си приятел - само видях, че бяха голи и се мърдаха нагоре - надолу. Скапани... Помислих си, че сънувам! Дано на никой не му се случва такова нещо. Излезнах, но не знаех какво да правя. Мега гадна работа. Днес се събудих, но се оказа, че не е било сън. Мега съм разстроен. Не знам какво да правя. Да говоря с него - какво да му кажа? Той вече прекрачи прага. Иначе ми изглеждаше нормален. Не видях признаци да бъде с такива наклонности. Много се води по модите и е с ония модерните Емо прически или там както се наричат. Ходи по дискотеки. Дали да говоря с баща ми за това, което видях, защото той ще се разстрои много. Достатъчно проблеми си има. За майка ми не искам и да си помислям! Ако имате някаква идея, дайте я. Предварително благодаря.

Това, че брат ти прави секс с момчета не означава, че е хомосексуален. Хомосексуалист е онзи който се привръзва емоционално към някой от същия пол. Почти всеки тийнейджър, поне въднъж в юношеството е изпитвал нуждата да се съвукоплява с момче, ТОВА НЕ ГО ПРАВИ ГЕЙ!!!

Сиреч, дори и да се ебе с най-добрия си приятел, не значи, че е гей!

Дори и аз съм правил неща с момчета, но не се чувствам гей ни най-малко!

blood_dodo
08-25-2008, 19:28
Брат, думата за тебе е бисексуален, затова моля те, недей така :D

B.O.OM..
08-25-2008, 19:33
Зимай вибратора и давай и ти... :D :D :D

lenito_sf
08-25-2008, 19:38
mi priemi go takav kakavto e ako e emo zna4i sas sigurnost e gei no nqma nujda da kazva6 na va6te toi ima i usta i ezik i si4ko i se pak moje da govori tai 4e i sam moje da si kaje :)

DiTeraNNo
08-25-2008, 19:45
Дори и аз съм правил неща с момчета, но не се чувствам гей ни най-малко!

А как се чувстваш - хомо? :razz:

AceXe
08-25-2008, 19:45
Зимай вибратора и давай и ти... :D :D :D +1 :-P

Вие па ебати съветите му давате...

mimsssssss
08-25-2008, 19:51
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавка
+1

zvezdii4kaa
08-25-2008, 21:04
трябва да го разбереш.да го приемеш такъв какъвто е и да го подкрепиш защото вероятно той има нужда от подкрепата и разбирането на близък за него човек :)

MUFC
08-26-2008, 00:22
Купи на БРАТ ти едно въже и му кажи да са провеси през терасата за ПЕДАЛИ тва е оправията.... зарад такива жалки ..... света отива на НИКАДЕ !!!

blood_dodo
08-26-2008, 00:26
М какво ще го гледат съседите... направо ножа. Или го закарай на следващия гей парад, предполагам все някой заблуден камък ще свърши черната работа...

chery_bubble
08-26-2008, 06:19
Мега ми е гадно, хора. Вчера се прибрах от тренировки по - рано от обичайното. Влезнах в моята стая, за да си взема хавлия, за да се изкъпя, но чух някакъв шум - идваше от съседната стая - на брат ми, който е на 16 години. :( В момента, в който отворих вратата, го видях да прави секс с най - добрия си приятел - само видях, че бяха голи и се мърдаха нагоре - надолу. Скапани... Помислих си, че сънувам! Дано на никой не му се случва такова нещо. Излезнах, но не знаех какво да правя. Мега гадна работа. Днес се събудих, но се оказа, че не е било сън. Мега съм разстроен. Не знам какво да правя. Да говоря с него - какво да му кажа? Той вече прекрачи прага. Иначе ми изглеждаше нормален. Не видях признаци да бъде с такива наклонности. Много се води по модите и е с ония модерните Емо прически или там както се наричат. Ходи по дискотеки. Дали да говоря с баща ми за това, което видях, защото той ще се разстрои много. Достатъчно проблеми си има. За майка ми не искам и да си помислям! Ако имате някаква идея, дайте я. Предварително благодаря.единственото,кое то ще ти кажа е,че ти се МЕГА ограничен човек.

kotenceto_bonbon
08-26-2008, 06:34
ne myse mesi ako iska toi 6e im kaje prodaljavai vse edno 4e ne se e slu4ilo :?

B.O.OM..
08-26-2008, 06:41
Зимай вибратора и давай и ти... :D :D :D +1 :-P

Вие па ебати съветите му давате...

ми кво не са ли яки.... :D :D

LDto
08-26-2008, 08:19
hei sega toi kato e gei ne mojesh da mu se surdish se pak az kato sum biseksulana brat mi se durji s men malko grubo no i vinagi mi pomaga v takiva trudnosti sega pogovori s brati nz koi e po golemiq no pogovori s nego kaji mu 4e vinagi shte si naraspolojenie i moje sled 2-3 god da si stane normalen no ako sega mu haresva da e s mom4eta neka da e s mom4eta ;) shte vidish 4e nqma nishto koi znae kakvo lo6o v tova ;)

sadsad
08-26-2008, 08:27
Не е вярно, че всеки сам избира сексуалността си .Все едно да си кажа "ам избирам си от днес да съм лесбийка"..да...ама не!За да си гей, трябва да имаш сексуален и емоционален наклон към момчета, почти същото е при момичетата.И за да си БИ също трябва най-малко сексуален наклон.Да прави каквото иска.На 16 е.Не казвай на родителите Ви, ако той реши ще каже, когато му дойде времето.А и да им кажеш нищо няма да постигнеш.

MELON
08-26-2008, 09:06
най - добре беше да му помогнеш с приятеля ти

ANTIHUMAN
09-24-2008, 14:31
Като за начало не бъди толкова ограничен!Не казвай нищо сякаш нищо не си видял!Спокойно няма да те изнасили докато спиш или такива подобни.Той ,ако реши ще им кажи!!!

badboy94
09-24-2008, 14:34
awe deba vinagi sum se 4udil za6to nqkoi trqbva da e meka kitka da eba nqmam si predstava 6o sa takiva i sa super gnusni , mn tupo 4e brat ti e gei vse pak ti e brat i ......

wind_rider91
09-24-2008, 15:02
Просто седнете на 4 очи и си приказвайте за това то др начин няма...

HONDA
09-24-2008, 16:26
Мега ми е гадно, хора. Вчера се прибрах от тренировки по - рано от обичайното. Влезнах в моята стая, за да си взема хавлия, за да се изкъпя, но чух някакъв шум - идваше от съседната стая - на брат ми, който е на 16 години. :( В момента, в който отворих вратата, го видях да прави секс с най - добрия си приятел - само видях, че бяха голи и се мърдаха нагоре - надолу. Скапани... Помислих си, че сънувам! Дано на никой не му се случва такова нещо. Излезнах, но не знаех какво да правя. Мега гадна работа. Днес се събудих, но се оказа, че не е било сън. Мега съм разстроен. Не знам какво да правя. Да говоря с него - какво да му кажа? Той вече прекрачи прага. Иначе ми изглеждаше нормален. Не видях признаци да бъде с такива наклонности. Много се води по модите и е с ония модерните Емо прически или там както се наричат. Ходи по дискотеки. Дали да говоря с баща ми за това, което видях, защото той ще се разстрои много. Достатъчно проблеми си има. За майка ми не искам и да си помислям! Ако имате някаква идея, дайте я. Предварително благодаря.
Говори с брат си, не с баща си (остави го той да му признае). Няма защо да ти е кофти. Това не е толкова лошо, той не е убиец или нещо подобно. Аз лично не харсевам никак гейове, но всеки има право на своя избор. Той го е направил. След като е по-щастлив така.... ок, трябва и ти да се радваш за него.
Освен това може да е само за опита, все пак на 16 год. всеки е адски объркан и го тресе яко хормона.
Аз лично съм правила секс момичета, просто за опита, за спорта (пък и си казвам "Защо не? Какво лошо има?"), иначе си харесвам момчета, имам си приятел и т.н.

eXciTeD
09-24-2008, 17:20
Изключително широко скроен съм. Моят съвет е БОЙ БОЙ БОЙ...вкарай го в правия път... т`ва е срещу природата, най-малкото е гнусно блях...

snejana67
09-24-2008, 17:43
всеки човек прави своя избор как да живее и каква сексуалност да има ,все пак живеем в 21 век и трябва да приемаме нещата по добре,аз мисля че той сам трябва да реши дали да сподели с вашите :) :)

Pooky
09-24-2008, 18:24
Ох абе вие зле ли стее човек не си "избира" просто да бъде гей..
Просто не го привличат жените..

aniezina
09-24-2008, 18:31
Всички пледирате за толерантност и разбиране, но поставете се на негово място, да влезете в стаята и да заварите брат си да чука друго момче.
Ако трябва да съм примерна гражданка и член на модерното общество, да трябва да му дадете свободата да бъде какъвто сам реши, но ако трябва да говоря като сестра, бих се чувствала ужасно. Говори с него, попитай го какво чувства, дали го е направил импулсно, само за да пробва или си е честа практика и това му харесва. Поговорете кат братя. Не смятам, че е редно обаче да казваш на родителите ви, това е негова работа, когато сам реши че е готов ще го направи. Само се дръж, сигурно ти е трудно, още повече че си станал и свидетел на гледката...Не можеш да се правиш, че нищо не е станало но все пак опитай да го приемеш, ако не можеш чак да го разбереш, поне свикни с тази мисъл.

CFC_Scott
09-24-2008, 19:01
Бате затваряш го брат си в един кенеф и му пускаш под вратата само разхлабителни да сере да сере да сере та да разбере за кво е гъза :)

mysterious93
09-24-2008, 19:03
Всички пледирате за толерантност и разбиране, но поставете се на негово място, да влезете в стаята и да заварите брат си да чука друго момче.


+1 сигурно е много гадно :(

Honey:)
09-24-2008, 19:40
Ами все пак сам избира какъв да бъде.....все пак и гейовете са хора.. да сигурно е ужасно брат ти да е такъв... а може и да не е просто да е пробвал...поговори с него ама спокойно :)

terminatorа
09-24-2008, 19:49
Ба моу гейове са извъдее начи. и после кат кажа на някой гей, кат на оня форготън ли къв беше и скачат кат петлета

Bubbly
09-24-2008, 19:58
Обратен, дрън дрън. :lol: Надали има толкова богат сексуален и житейски опит, че да знае какъв е. Прави се на интересен и голям и различен докато всъщност е един от многото (било то и гейове). В крайна сметка нека се чука, с който си иска, все пак това е неговият живот.

kuklichka_bg
09-24-2008, 20:38
Мега ми е гадно, хора. Вчера се прибрах от тренировки по - рано от обичайното. Влезнах в моята стая, за да си взема хавлия, за да се изкъпя, но чух някакъв шум - идваше от съседната стая - на брат ми, който е на 16 години. :( В момента, в който отворих вратата, го видях да прави секс с най - добрия си приятел - само видях, че бяха голи и се мърдаха нагоре - надолу. Скапани... Помислих си, че сънувам! Дано на никой не му се случва такова нещо. Излезнах, но не знаех какво да правя. Мега гадна работа. Днес се събудих, но се оказа, че не е било сън. Мега съм разстроен. Не знам какво да правя. Да говоря с него - какво да му кажа? Той вече прекрачи прага. Иначе ми изглеждаше нормален. Не видях признаци да бъде с такива наклонности. Много се води по модите и е с ония модерните Емо прически или там както се наричат. Ходи по дискотеки. Дали да говоря с баща ми за това, което видях, защото той ще се разстрои много. Достатъчно проблеми си има. За майка ми не искам и да си помислям! Ако имате някаква идея, дайте я. Предварително благодаря.

iskash da kajesh emo gei

of kat e tkf nz sram 4e ti e brat ne be gluposti
Nqma kakvo da napravish ne moje da go promenish!

SMoKe_BoY
09-24-2008, 22:23
Кво да ти кажа ако бях на тебе ше го набия ;) ма пак няя помогне най вероятно...

Overwhelming
09-24-2008, 22:25
Басиии обесете момчето, не, не - на кладата!!
Какво като е гей? Завиждаш ли, яд ли те е? Не мислиш ли, че това си е негова работа/проблем? Doh, ограничени шматки..

SMoKe_BoY
09-24-2008, 22:26
Басиии обесете момчето, не, не - на кладата!!
Какво като е гей? Завиждаш ли, яд ли те е? Не мислиш ли, че това си е негова работа/проблем? Doh, ограничени шматки..
Нямам нищо против гейовете колкото повече гейове толкова повече момичета за нас :) :) :)
ама да не ми е в къщата нали разбираш :) той сам няма да пожелае да стой с мен под един покрив повярвай ми :) :smt084

Overwhelming
09-24-2008, 22:36
Басиии обесете момчето, не, не - на кладата!!
Какво като е гей? Завиждаш ли, яд ли те е? Не мислиш ли, че това си е негова работа/проблем? Doh, ограничени шматки..
Нямам нищо против гейовете колкото повече гейове толкова повече момичета за нас :) :) :)
ама да не ми е в къщата нали разбираш :) той сам няма да пожелае да стой с мен под един покрив повярвай ми :) :smt084
И това определено говори за твоето нямане нищо против гейовете..

SMoKe_BoY
09-24-2008, 22:40
Ми не нищо което не ми се пречка не отивам да му се пречкам ... тайче да си праят кото искат да се ебат с който искат стига да не ми влизат в личното пространство... от друга страна ако си учила малко право :) ще знаеш че чивеем в демокрация и както те имат право да се ебат с който искат аз имам право да ги мразя за това с кой се ебат :) без да се меся в тяхното лично пространство :) тайче ... тва е ако ми е роднина ше ми е гадно кво да и кажа :)

no_baby
09-25-2008, 07:24
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. :) Надявам се темата да не е ебавка

Adurna
09-25-2008, 09:39
VerryBerry написа:
Той сам си избира с каква сексуалност да бъде.Ако е решил да е гей-разберете го и не се опитвайте да го променяте.Той ти е брат все пак. Надявам се темата да не е ебавка
:)

Геша
09-25-2008, 13:46
Басиии обесете момчето, не, не - на кладата!!
Какво като е гей? Завиждаш ли, яд ли те е? Не мислиш ли, че това си е негова работа/проблем? Doh, ограничени шматки..
Към автора на темата:
Определено си на 10-12 години и още си нямаш хабер от света, още по-малко си притеснен или загрижен за брат си, щом искаш да го изкодошиш на баща си/майка си , което е равно на големи семейни скандали и евентуално разрухата на цялото ти семейство.
Още един съвет: Не опитвай да "излекуваш" брат си от това, защото това първо не е болест, второ - много е гадно, аз се почувствах отвратително, когато приятелите ми искаха да ме "изцерят" от тази "болест".

Към авторите на критичните отговори: Вие сте хомофоби и нямате никакво право да съдите когото и да било,защото не мисли аверката Ви за много готина мадама, която би "оправил"...
И м/у другото, това , че съм гей не значи , че бих легнал със всеки 2-ри срещнат, така че няма какво да Ви е страх да не изпуснете сапуна в банята( и всякакви други тъпи лафове за педали)...

Към широкоскроените потребители: ROCK ON !!!

Scarface_
09-25-2008, 18:28
аз примерно никога не бих позволил брат ми да е гей...от това което прочетох разбрах че е емо...на твое място бих направил следното:
острижи му косата!набии го говори после като мъж с него голям е вече кажи му че е тъпо не е нормално за тва е създадена жената,няма ли да го е срам да има деца и пред тях и т.н.,закарай го на курва и го дръж в свойта среда ... успехи !

plmn
09-25-2008, 19:04
аз примерно никога не бих позволил брат ми да е гей...от това което прочетох разбрах че е емо...на твое място бих направил следното:
острижи му косата!набии го говори после като мъж с него голям е вече кажи му че е тъпо не е нормално за тва е създадена жената,няма ли да го е срам да има деца и пред тях и т.н.,закарай го на курва и го дръж в свойта среда ... успехи !

Не се хабете да пишете по тая тема, ебавка е.

CTAMAT
09-25-2008, 19:45
Мега ми е гадно, хора. Вчера се прибрах от тренировки по - рано от обичайното. Влезнах в моята стая, за да си взема хавлия, за да се изкъпя, но чух някакъв шум - идваше от съседната стая - на брат ми, който е на 16 години. :( В момента, в който отворих вратата, го видях да прави секс с най - добрия си приятел - само видях, че бяха голи и се мърдаха нагоре - надолу. Скапани... Помислих си, че сънувам! Дано на никой не му се случва такова нещо. Излезнах, но не знаех какво да правя. Мега гадна работа. Днес се събудих, но се оказа, че не е било сън. Мега съм разстроен. Не знам какво да правя. Да говоря с него - какво да му кажа? Той вече прекрачи прага. Иначе ми изглеждаше нормален. Не видях признаци да бъде с такива наклонности. Много се води по модите и е с ония модерните Емо прически или там както се наричат. Ходи по дискотеки. Дали да говоря с баща ми за това, което видях, защото той ще се разстрои много. Достатъчно проблеми си има. За майка ми не искам и да си помислям! Ако имате някаква идея, дайте я. Предварително благодаря.ХИПЕРДИК ти си идиот.

laichzeit92
09-25-2008, 21:33
ами просто честито имаш си сестричка :shock: :D 8-)

samuel_vimes
09-25-2008, 22:22
ВРЪЗВАЙ ГО НА КРЪСТА!

psychopath
09-26-2008, 08:31
не го пускайте у вас докато не се върне на десния тротоар...

MELON
09-26-2008, 11:08
зарежи го тоя брат ти

Dartiq
09-26-2008, 11:12
един бой според мене е добра идея

Abigoria
09-26-2008, 13:13
не го пускайте у вас докато не се върне на десния тротоар... :grin:

v3rSaNd37
09-26-2008, 14:05
6tom e EMO....moje i da e gei, ama toi si znae....

Futbolis4o
10-12-2008, 16:49
аве било е само сън ако всички неща които съм сънувал са истина ... значи вкъщи тряа да живеят мечки и това че е с модерна прическа и ходи по дискотеки не означава че е гей ест че ще ходи модерно облечен няма да е като някои метали неподдаржани (не всички) :) :) савсем нормален си е човека

Bubalcheto
10-12-2008, 18:02
според мен трябва да го подкрепиш,за него може да е странно че харесваш момичета?Какъвто и да е той ти е брат и това не променя нещата ... поговори с него и мисля че ще е по добре да си мълчиш пре двашите