PDA

View Full Version : shit! ;[



Sweet_Play_F
08-12-2008, 21:06
Незнам дали мястото на темата е точно тук и до колко това ще ви се стори проблем,но:нали знаете че има сайтове,в които пише нещо от сорта на: You are the 199999999 visitor You win 1000000$ i tnt Е преди време,бих казала доста време бях нали по-нова в комп средите и се хванах на такова съобщение и се сещате бях си дала адреса и мейла.. Сега разбира се съм доста навътре в нещата и напълно осъзнавам,че с моите детински преценки съм постъпила неправдоподобно.Та така споменатият мейл от отдавна не го ползвам,защото е пълен със съобщения от рода на: you win ... До скоро дори бях форгетнъла за тези свои действия докато днес не получих писмо от тази мрежа,така да я нарека.Вътре имаше диск и пишеше на френски,който аз не владея: нещо от сорта,че ако дискът е златен печеля 100000000долара и мн мн изредени цифри,шарещи цялото писмо.Pодителите ми се бяха натъкнали на писмото и естествено поискаха обяснения.Реакцията им беше странна.Даже не мога да я тълкувам.Сега се притеснявам най -вече от това че не знам френски и не мога да разбера писмoто.Зная отлично,че вс свързано с пари по нета е фейкъно.Та така дайте някакъв съвет или кажете нещо ако сте имали подобен случай или знаете нещо.Благодаря ако някой си е направил труда да прочете вс

п. с. диска не съм го пускала,защото се опасявам от съдържанието

CenCe
08-12-2008, 21:21
остави тая работа ... захвърляй тоя диск и не се хващай вече на такива зарибявки.. ей ако диса наистина е златен вземи си направи от него едно хубаво бижу 8-)

VerryBerry
08-12-2008, 21:24
викни приятел,който разбира от преинсталация на компа,качи музика,филми на флашка-или диск и пусни тоя диск,па дано е златен...да не вземеш да си изхвърлиш евентуалния късмет ;)

Nen0RmalniK
08-12-2008, 22:30
:D