PDA

View Full Version : Хининова вода



sweety.devil
08-12-2008, 22:31
nqkoi ot vas zne li dali ima polza ot hininovata voda. iska da imam dalga kosa a nqmam :? :( mn barzo mi cafti i vse me postrigvat. Ako nqkoi e polzval neka da mi kaje.


Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

batkodoki
08-12-2008, 22:44
nqkoi ot vas zne li dali ima polza ot hininovata voda. iska da imam dalga kosa a nqmam :? :( mn barzo mi cafti i vse me postrigvat. Ako nqkoi e polzval neka da mi kaje.


вятър работа е това........

mumiikataa
08-13-2008, 06:31
Защо да е вятър работа? Само дето ако ще ползваш хининова хубаво е да си вземеш и едни течни кристали за коса...Иначе при мен поне има ефект.

kalpazanka
08-13-2008, 07:55
Защо да е вятър работа? Само дето ако ще ползваш хининова хубаво е да си вземеш и едни течни кристали за коса...Иначе при мен поне има ефект.
Ти даваш ли си сметка с кого спориш?!

mumiikataa
08-13-2008, 09:03
Защо да е вятър работа? Само дето ако ще ползваш хининова хубаво е да си вземеш и едни течни кристали за коса...Иначе при мен поне има ефект.
Ти даваш ли си сметка с кого спориш?!
Аз не споря просто питам.

pisenceto_94
08-13-2008, 10:48
Според мен трябва да пробваш и с хининовата вода и с кристалите,за да видиш ефекта :) :) :)

kalpazanka
08-13-2008, 12:18
Абе, хора, разберете най-накрая! Няма как да повлияете на растежа! Радвайте се на това, което сресвате сутрин! Правете маски, слагайте кристали, въобще грижете се за косата си, но не й слагайте какви ли не химии, само защото имате фикс идея и се чудите с какви прищявки да си запълните ежедневието!

kameto23
08-16-2008, 10:38
da hininovata voda pomaga,pone na men mi pomogna-imah ki4uri i mi be6e mn izto6tena i zatova q skasih dosta :D,no polzvah redovno i mi pomogna-podhranva q i spomaga za razteja :P uspeh i na teb i dano sam ti bila ot polza :P

opasnosladka
08-16-2008, 10:48
Значи лично на мен и на мои приятелки ни помогна!Мен за 1 седмица ми израстна с 1 2 сантиметра!Виж какво правиш след като се изкъпеш си втриваш в корените хининова вода и тава след сяко къпене аз ти препаръчвам да се къпеш през 2 дена така най много деиства! Аиде успех :-)

MissitY
08-16-2008, 20:14
Хининовата вода доста помага...подхранва косата,подпомага растежа... :) Страшно съм доволна от тая вода,но има доста такива темички из форума :? :? :? .Разтърси се и ще намериш много :-| :-| :-|

foreverr
08-16-2008, 21:34
Aми аз не съм пробвала хининовата вода, но мисля, че дори и да помага ще омазнява косата, а моята коса си е достатъчно мазна :x някои знае ли дали омазнява?

Angel_In_Disguise
08-17-2008, 00:09
Сестра ми и аз ползваме хининова вода.На нея косата и порастна на мен - не.На една приятелка също много и порастна косата.Явно си е до човек.На мен нищо не ми действа :(