PDA

View Full Version : Ахмет Дуган



Natalia
08-13-2008, 03:47
... кажете каквото мислите за тоя "български" фес O:)

Marina__
08-13-2008, 06:57
Каквото мисля и за Волен Сидеров :? . Тоест - най-добре за България ще е ако изчезне от политическия живот...жалко само, че това май няма как да стане :?.

П.П. Ахмед Доган се пише, доколкото знам. :)

Winstrol
08-13-2008, 07:12
смърт за Доган, това мисля..

Winstrol
08-13-2008, 07:33
като ше е смърт, одете го убийте!се едно пак сме под турско иго- мируваме и чакаме да дойде някой Левски. :?

Млъкни бе задник, ти ако си примирен и чакаш нещо.. аз не съм!!

TinkyWinky
08-13-2008, 08:04
Смърт за Доган и хората му!

+ 1 :x :o

MostHated
08-13-2008, 09:31
като ше е смърт, одете го убийте!се едно пак сме под турско иго- мируваме и чакаме да дойде някой Левски. :?

Млъкни бе задник, ти ако си примирен и чакаш нещо.. аз не съм!! И аз мразя Доган и хората му, но Winstrol, ти като си такъв революционер, какво си направил? Освен че имаш Българското знаме в профила?
Кажи ми какво си направил, и ще те призная. Няма ли с какво да се похвалиш, не се прави на Killa по форумите

Winstrol
08-13-2008, 09:40
Не се нуждая от твоето признание. Какво съм направил ли.. не се тревожи за това :) не съм стоял на 1 място, слушайки лил уийзи да ми промива мозъка за американския долар.. :)

MostHated
08-13-2008, 09:43
сиг си на 12 години, минал си и си видял митинг на волен сидеров, сега се мислиш за Левски... It's WeeZy baby January-December the same...

Winstrol
08-13-2008, 09:58
хах симпатяги :)

diver
08-13-2008, 10:26
смърт за Доган, това мисля..

И кво,убиваме го и след него всички турци и цигани,и ше цъфнем и вържем?

То хубаво ма не става само с ядене,требе и акъл.

kristo
08-13-2008, 10:50
Лил Уийзи и Джуелз са големи, супер парчета имат :).
И това, че слушаш американски рап не те прави по-малко българин и патриот, само някой промити и деградирали мозъци така си мислят. И как може хип-хопа да ти промие мозъка, това да не е детска пишка. Нима оная антимузика наречена метъл не промива много повече мозъка и не убива мозъчни клетки с ужасното стържене на китари и дране на някакви грозни дебили, което някои наричат "пеене". Отделни какви гнусни послания има тази "музика", не ми се коментира. Но толкова за музиката. Просто са ми смешни някакви мишоци, които едва ли не заявяват, че не можеш да си български патриот ако слушаш понякога и небългарска музика, конкретно рап :).
Относно Аамет Доган-Сопола, какво може да се коментра този изрод. Затвор до дупка за такива като него и разтурване и унищожаване на крадливата му партия, като всички откраднати от нея пари на българският народ му бъдат върнати. Но уви, скоро няма изгледи това да стане :oops:.
Но във всеки случай ще стане :).

Winstrol
08-13-2008, 10:54
откакто се помня слушам рап. По голям комерс от Лил Уизи не мисля че е само "новия" 50 сент.
Щом виждате смисъл в текстовете му, слушайте ги :)

kristo
08-13-2008, 11:02
откакто се помня слушам рап. По голям комерс от Лил Уизи не мисля че е само "новия" 50 сент.
Щом виждате смисъл в текстовете му, слушайте ги :)
И аз съм така, от много години слушам рап, но разбира се не живея по "рапърски" така да се каже. Просто самата музика ми харесва и ме кара да се чувствам добре :).
Иначе текстовете в повечето случаи са неособено смислени, но мен не ме интересуват, самата музика ми харесва както казах и самото пеене като такова.
Иначе стария рап, от началото на 90-те си беше автентичния. Сега наистина прекалено много се комерсиализира и заприлича на моменти на поп-соул и какво ли още не. Но айде да не задълбаваме за музиката, че темата е друга. Има си раздел във форума за музика, по-добре там да го направим :).
Проблема в случая се казва ДПС и Ахмед Доган. И то проблем от жизненоважно значение за България, който трябва много скоро, мигновенно да бъде премахнат, иначе тежко и горко ни, на нас и на България :(.

GLeZoRanA
08-13-2008, 11:07
Само се говори , а нищо не се прави...

kristo
08-13-2008, 11:20
http://images17.snimka.bg/003002081-big.jpg

mitternacht
08-13-2008, 12:32
Доган е фес на**ан.

Може направо да му измислим ода.

kristo
08-13-2008, 23:25
Доган е фес на**ан.

Може направо да му измислим ода.
Може, перфектна идея даваш :).
После щя я копнем на неговите поклонници от КирчаалиХабер да й се порадват :D...

Diam0nD
08-14-2008, 10:46
аз съм навит ... нека всеки слага по 2-3 реда в рими за Дуганчо ... може да се получи яко :D ае някой да започне ,че мен ми е трудно да почна ,а после като загрея ,гледай кво става :D

kristo
08-14-2008, 10:52
аз съм навит ... нека всеки слага по 2-3 реда в рими за Дуганчо ... може да се получи яко :D ае някой да започне ,че мен ми е трудно да почна ,а после като загрея ,гледай кво става :D
Може да му посветим рап-песен с обиди :D.

Kostadin_682
08-14-2008, 11:24
Доган... Трябва да го махнат тоя идиот от там...турци ще управляват България ? нещо не се връзва...
Ако го мерна някъде :smt070 хмм.... :x

Diam0nD
08-14-2008, 15:17
аз съм навит ... нека всеки слага по 2-3 реда в рими за Дуганчо ... може да се получи яко :D ае някой да започне ,че мен ми е трудно да почна ,а после като загрея ,гледай кво става :D
Може да му посветим рап-песен с обиди :D. tova mi e ideqta :D:D vseki ako ima skype mikrofon4e .. :D:D i fruti i sme gotovi :D samo text trqq :D

diver
08-14-2008, 18:36
От мен е аранжимента.

kristo
08-26-2008, 11:06
аз съм навит ... нека всеки слага по 2-3 реда в рими за Дуганчо ... може да се получи яко :D ае някой да започне ,че мен ми е трудно да почна ,а после като загрея ,гледай кво става :D
Може да му посветим рап-песен с обиди :D. tova mi e ideqta :D:D vseki ako ima skype mikrofon4e .. :D:D i fruti i sme gotovi :D samo text trqq :Dаз съм тоя дето пусна темата

ако дам текст дали ще напраите наистина песен 8-)
Дай текст, пък да видим какво ще измислим оттам насетне :).
ПП. Това на аватара ти Викито ли е :-)...

alito
08-26-2008, 15:11
Много злоба има тука.

kristo
08-26-2008, 20:54
Много злоба има тука.
И кой е инициатор на тази злоба според теб?!

alito
08-27-2008, 10:01
Много злоба има тука.
И кой е инициатор на тази злоба според теб?!

Приятелю,
нищо лично. Майките и бащите учат да любиш и мразиш

SeXyL[!]Nk@
08-27-2008, 10:04
Пълен боклук,да го свалят от правителството. :x

petet
08-27-2008, 11:18
ЗАЩО ИЗОБЩО МУ ПОСВЕЩАВАТЕ ТЕМА НА ТОЯ КЕЛЕШ?!

kristo
08-27-2008, 12:22
ЗАЩО ИЗОБЩО МУ ПОСВЕЩАВАТЕ ТЕМА НА ТОЯ КЕЛЕШ?!
Ей това е най-уместния и правилен въпрос. И аз нямах намерение да коментирам тази тема, но като видях, че доста оживено се дискутира реших и аз да пиша в нея. Но определено вече няма смисъл. Мнението на всички ни тук във форума за въпросната персона е от ясно по-ясно. Лошото е, че нямаме възможност да променим кой знае колко неща като си говорим тук. Трябва да се гласува най-малкото за да не е и след следващите избори същият човек, заедно с бандитската му партия на власт, щото тогава става още по-зле и от сега. Втори мандат ДПС във властта ще бъде вече... мисля, че всички се сещаме, коментар няма нужда да се прави.

CTPAX TE E OT MEH
08-30-2008, 14:23
Искам да кажа,че колкото и да мразя този боклук,му признавам единствено големия ЪКЪЛ!
Само една пета от турците в България знаят български,а другите са тъпи като цървули.На тях им е нужно само един тарикат като Дуган,да се изтъпани пред тях и да говори пълни простотии,с тъка наречените "ИНТИЛИГЕНТНИ" думи,и тогава всеки фес си казва"МАШАЛА,ТОЯ ЧОК УМЕН ЧОВЕКИН,тоя ша на упрай"
И ето от каде идва белята,и те прости хора кат нас,не знаят какво правят горките.
Ахмедчо хубаво ги оправи,една две джамии повече,ама пак са си същите мизерници!
:? :? :? :shock: :shock: :shock:

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-30-2008, 14:27
Само се говори , а нищо не се прави...

kristo
09-01-2008, 22:33
аз съм навит ... нека всеки слага по 2-3 реда в рими за Дуганчо ... може да се получи яко :D ае някой да започне ,че мен ми е трудно да почна ,а после като загрея ,гледай кво става :D
Може да му посветим рап-песен с обиди :D. tova mi e ideqta :D:D vseki ako ima skype mikrofon4e .. :D:D i fruti i sme gotovi :D samo text trqq :Dаз съм тоя дето пусна темата

ако дам текст дали ще напраите наистина песен 8-)
Дай текст, пък да видим какво ще измислим оттам насетне :).
ПП. Това на аватара ти Викито ли е :-)...da tq e bila (mm)

sega tiq dni 6te izmislq tekst trqbva da se zapoznaq po dobre s jivota na 6ibaniq pedal4o :]
За какво говориш, не разбирам?!
Иначе защо си я махнал от аватара ти, изглеждаше перфектно просто :)?

valkanovb
09-01-2008, 22:44
Щях да кажа нещо за аватара ама щеше да е непочтително :oops:

kristo
09-01-2008, 22:49
Щях да кажа нещо за аватара ама щеше да е непочтително :oops:
Е кажи де, не се срамувай, Тянко едва ли ще ти се разсърди 8-).

valkanovb
09-02-2008, 11:45
Аз не се срамувам.Еми ся що трябваше да я маха.С такива "умници" в тоя раздел,поне тя да ни окрасява.То щеше да е и друго ама забравих.

kristo
09-02-2008, 14:32
Аз не се срамувам.Еми ся що трябваше да я маха.С такива "умници" в тоя раздел,поне тя да ни окрасява.То щеше да е и друго ама забравих.
Така е, и аз мисля, че не трябваше да я маха от аватара си, определено красеше пейзажа в този раздел, ама уви :oops:.
Нищо, можем да й направим интернет-фенклуб и там да й качим всичките налични снимки в нета, които намерим 8-).

valkanovb
09-02-2008, 14:36
Имам си сайтовете на Киера Агустина за това :grin: 8-)

kristo
09-02-2008, 14:38
Имам си сайтовете на Киера Агустина за това :grin: 8-)
Тази пък коя е :-o?
А някакви линкове да дадеш да видим :oops:?

Diam0nD
09-06-2008, 18:27
http://vbox7.com/play:d0aa67c7 поздрав за Дуган и компания ... ташак няя песента е супер вярна ...
ПП Честит празник братя !!

valkanovb
09-06-2008, 20:09
Имам си сайтовете на Киера Агустина за това :grin: 8-)
Тази пък коя е :-o?
А някакви линкове да дадеш да видим :oops:?
:D :D http://keyra-augustina-ass.blogspot.com/

valkanovb
09-07-2008, 14:17
Имам си сайтовете на Киера Агустина за това :grin: 8-)
Тази пък коя е :-o?
А някакви линкове да дадеш да видим :oops:?
:D :D http://keyra-augustina-ass.blogspot.com/тая съм я гледал :razz:
Кво му е смешното?