PDA

View Full Version : Пак шофьорски



Loshotia
08-13-2008, 09:42
Ами...връщам се от изпит практика....и....ме скъсаха... :smt089 :smt088
и...да питам...сега по закон след колко най- малко време мога да се явя пак и колко допълнителни часа трябва да карам.

Christ
08-13-2008, 09:45
Ами...връщам се от изпит практика....и....ме скъсаха... :smt089 :smt088
и...да питам...сега по закон след колко най- малко време мога да се явя пак и колко допълнителни часа трябва да карам.


Милата. :) При кой инструктор си?

Иначе, 2 часа се карат и на следващия изпит. 2-3 седмици горе долу.

GLeZoRanA
08-13-2008, 10:07
10 дена май беше...

Loshotia
08-13-2008, 10:21
Christ, при един. Перфектно си карах- честно, за пръв път толкова добре карах. Нито ми натискаше педалите изпитващия, нито нищо. На един ши*ан стоп два пъти спрях даже, накрая....не съм била спряла някъде си( не се ли казва това на самото място?!) и предимство съм била отнела(не разбрах къде). Сега мама кви работи ми разпрая...при същия била и като била на изпита влезли двамата в колата и той и казал " днес щ вземеш изпита, ама трябва да ми дадеш 50лв". Дала ги, карала 50м на ръчна и била на хипер лесен маршрут и взе от първия път. А аз дето карах най- добре от всички часове досега и то в непознат за мен райно с много еднопосочни и избелели знаци ме скъса. Много ме е яд.

GLeZoRanA
08-13-2008, 10:24
Всеки гледа пари да вземе...Ако е решил да те скъса , винаги ще успее , независимо дали си перфектна или не...

Loshotia
08-13-2008, 10:26
Всеки гледа пари да вземе...Ако е решил да те скъса , винаги ще успее , независимо дали си перфектна или не...

А ние бяхме една група от курсистите на двама инструктори. Само аз не бях късана от тея дето ходят при моя. :-x Бахти държавата

GLeZoRanA
08-13-2008, 10:28
има и такъв момент..при мене имаше една дето хем си беше платила , хем я скъсаха и то не веднъж..

Loshotia
08-13-2008, 13:58
има и такъв момент..при мене имаше една дето хем си беше платила , хем я скъсаха и то не веднъж..

Рекорд при една приятелка е 4пъти късане. И то все за глупости и маловажни "второстепенни" грешки.

Loshotia
08-13-2008, 14:47
и мен ме скъсаха преди години за отнемане на предимство, аз се движех по булевард, а някакъв бакшиш влизаше в движението от пряка и хоп предимство... кур за ДАИ (нема им давате!)

ама съм им в ръцете :?

_donna_
08-13-2008, 14:56
И мен ме късаха 4 пъти на практика.
Ама си казах,че на корумпирани дебелаци пари не давам и свирки не правим ..Сега още съм без книжка,защото не мога всеки месец да си позволявам по 120 лв. само за това.Но някой хубав ден .. а дотогава,нали знаете?Никакви билетчета!

divacheee
08-13-2008, 15:26
Всеки гледа пари да вземе...Ако е решил да те скъса , винаги ще успее , независимо дали си перфектна или не...


Радвайте се че само с тва минавате .. В мойто малкото градче има един " инструктор " дето ако не спиш с него (няколко пъти , не само един) едва ли ще вземеш книжка :(