PDA

View Full Version : Имам чувството,че вече не сме семейство .. :(



EverythingButTheGirl
08-13-2008, 09:02
Здравейте! ...

След поредния спор с баща ми реших да ви споделя,че вече имам чувството,че баща ми,майка ми и аз сме някакви напълно непознати хора или поне се държим като такива ..постоянно се карам с тях и то само за глупости.Баща ми не ме е прегръщал от години,а с майка ми не съм разговаряла нормално от толкова много време.Това ми липсва .. липсва ми адски много.Ние не сме сядали заедно на една маса да вечеряме откакто бях на 10.. и сега - толкова години по-късно е пак същото.Не излизам с майка ми,рядко разговарям с баща ми и ако ще разговарям ще е с викове и обиди.. искам си семейството което бяхме преди 5-6 години ..искам да се обичаме ..искам да сме 3-мата заедно в каквито и да е трудни моменти .. искам да сме семейство ..

sky_l
08-13-2008, 09:20
Мн гадно и аз съм така с майка ми,поне с баща ми се разбирам.На какво може да се дължи тази промяна в твоето семейство?Да не се е случило нещо,което може да ви е отчуждило?

EverythingButTheGirl
08-13-2008, 09:46
Ако ги хванеш двамата заедно и им кажеш същото това нещо, че ти липсват и че искаш семейство, 100% ще се разчустват и ще... се замислят.

правила съм го достатъчно пъти .. а ти казват " хайде стига глупости..всичко ще се оправи .. "

BrokenAngel
08-13-2008, 10:03
Eми кво да ти кажа.Случват се такива работи.В нас е същата работа от много време.И аз не говоря с майка си,а ако захвана разговор,тя само започва да ми обяснява ква съм тъпачка,че за нищо не ставам и т.н.След време просто се примиряваш и не,че спира да ти пука,но го приемаш и така

lud^umora^nqma
08-13-2008, 10:42
xaxa аз съм по същия начин с едната разлика,че не искам да е както преди.
Добре дошла в реалноста.

B3bzz
08-13-2008, 10:46
4estno da ti kaja i az imam su6tiq problem..ne spodelqm ni6to s maika mi ,ne si govorim 4esto osvem togava kogato tq ne zapo4va da vika po men za vsqko ne6to i ne me ubijda..s ba6ta mi puk vaob6te ne govorq...ponqkoga imam 4uvstvoto 4e 6te poludeq :( iii ve4e mi pisna ot tozi ad nooo kakvo moga da napravq..mislq 4e ni6to :( mnogo mi e tejko ponqkoga 4e nqmam s koi da spodelqm ..... a za kapak na vsi4ko maika mi i ba6ta mi ne mogat da se ponasqt :x [/b]

shonii<3
08-13-2008, 10:52
Доколкото разбрах ти си на около 15-16 години, нали? Аз съм на 13 и откакто стнах на 12 проблемите идваха все повече и повече с едната разлика, че аз приемам нещата такива каквито са, но пък още вчера с майка ми и баща ми се сдърпахме .... Бах оставила някаква мръсотия непочистена, но след малко (2 часа навън) си говорих с майка за това къде ще вляза и подобни...Всичко с времето си ... понякога искам да се махна от вкъщи...а понякога да стоя с тях завинаги....Пробвай да гоеориш с вашите! :-) :-) :-)

Май нищо не разбра от това което написах ! :D :-D

Jumbie483
08-13-2008, 12:41
Ами какво ще ти пречи да идеш и да прегърнеш баща си, щом толкова ти липсва това ? Довечера седни при тях на масата. Предложи на майка си да и помогнеш с нещо. Излизай с нея из града. Така ще се сближите.
Щом ти се чувстваш така, представяш ли си на тях какво им е ?! :?

EverythingButTheGirl
08-14-2008, 16:30
Ами какво ще ти пречи да идеш и да прегърнеш баща си, щом толкова ти липсва това ? Довечера седни при тях на масата. Предложи на майка си да и помогнеш с нещо. Излизай с нея из града. Така ще се сближите.
Щом ти се чувстваш така, представяш ли си на тях какво им е ?! :?

даа,нищо ;]]