PDA

View Full Version : iskam s1vet..pls



NiKoLeTkAaA:)
08-13-2008, 09:09
zdraweite.iskam da hodq dogodina na moreto da prodawam midichki grivnichki gerdancheta i taiwa gluposti i da pleta plitki znaete li dali nqkoi neshto shte mi kaje ili koito iska otiwa i si prodawa ili otiwa i prawi plitki az weche s1m si namerila eftina kwartira koito iska da doide s men :) :) :)

pandelka
08-14-2008, 09:23
Аз нещо не мога да те разбера...казваш че хоиш там да продаваш намерила и си квартира дотук добре ама какво искаше да кажеш с "znaete li dali nqkoi neshto shte mi kaje ili koito iska otiwa i si prodawa ili otiwa i prawi plitki " ??????

ViLeTo0o
08-14-2008, 09:29
Kак така ще идеш и ще продаваш ... трябва да говориш с работодател,който има такива сергийки и той да те назначи на работа .... а ако имаш връзки, някой който да ти уреди работата - още по - добре хах :) не може просто да идеш , да седнеш някъде и да продаваш или да плетеш плитки ...

Gasser
08-14-2008, 10:41
За да имаш собствена сергия :lol: за такива работи и тя да е законна ти трябват некви разрешения от общината и трябва да плащаш някъв наем или такса за тва място дето използваш.Леко си сбъркала раздела

fenkatakrisi952
08-14-2008, 10:42
За да правиш това ти трябват сумати докоменти-разрешителни,регистрация,о сигоряване и мн.др.
Ако минат данъчни на проверка (както често става лятото)ще те глобят,а дори мисля,че е подсадимо :( :shock:

NiKoLeTkAaA:)
08-14-2008, 11:34
mersi mnogo az si misleh che shte e taka obache edna moq fr. mi kaza che nqkakfi deca sa prodawali pred hotela si i nikoi nishto ne im e kazwal :-D