PDA

View Full Version : НЕ на секса без презерватив!Ти гониш



mini_brutal_barbie
08-13-2008, 10:37
http://vbox7.com/play:8ec3a225 <-- това е един от най-смислените български филми,достигнал извън границите на България.Да,по-яко е без презерватив..но защ0?!За да бутате децки колички или да умрете на 16 от СПИН [Синдром на придобитата имунна недостатъчност ] ..

http://www.zapiski.info/view.php?id=672---тук има информация за всичко свързано със СПИН-а!

Хора мислете!Не си го причинявайте!НЕ на секса без презерватив!Ти гониш....

Slain
08-13-2008, 10:55
Мен пък не ме кефи никой в сайта, но в това начинание те подкрепям! Винаги тряа с презерватив, за да няма после :smt021

vellvet
08-13-2008, 11:40
наистина този филм е супер продукция, изключително много смисъл има заложен.

hahavteen
08-13-2008, 11:46
Не че това не е петнайстата тема за филмчето..

rozova_lady
08-13-2008, 11:54
Не че това не е петнайстата тема за филмчето..
+1

freshness
08-13-2008, 12:07
Сексът без презерватив е изключително глупаво нещо,признавам ,че и аз съм го правила,но съжалявам за това.Лошото е ,че като вкараш 1-2 коктейла не ти пука за нищо и не осъзнаваш реалната опасност.Вече съм си взела поука.И все пак съм щастлива ,че си имам сериозен приятел и не ми се налага да го правя със презерватив.
''Мисли с главата си ,не я крий в пясъка!''

InDo
08-14-2008, 07:49
Потварят се едни и съци теми!! :-x Иначе за филма мога да кажа че е много стойностен защото във днешно време младите хора или да го кажа така децата изобщо не се пазят,жалко е!! :shock: :(

DevilWish
08-14-2008, 08:26
Филма е много поучителен определено ;)
Радвам се ,че бях първата за моя приятел и пия хапчета ,така че без ,но иначе определено трябва да се внимава ,колкото и да е по-приятно без ;)

mini_brutal_barbie
08-14-2008, 08:29
moje da e i 3897643786 tema za filma ili izob6to po taq tema ama samo taq si e moita ok?! are zapazete si 6ibanite gadni komentari za vas!az da ne sum dlujna da gledam seka stranica kakva tema ima?!?! pff :o :o :o :o :o

Virgin
08-14-2008, 11:27
Че като си имам сериозен приятел, пия противозачатъчни, нямам болести, нито той, кво ме бърка да е без презерватив?! Пфф... :?

Maskata
08-14-2008, 14:18
Аз незнам защо всички разчитате на това приятелката/я ви да е с вас отдавна...и ако е така "О-о-оо без презерватив"!А знаете ли,че може и да сте само преносители на вируси,а не болни от самите тях!С други думи може той да е преносител,а тя да се разболее...обратното или пък и 2мата да сте преносители и така един ден късате и решавате като първи пичове,че трябва да правите секс с някой друг...но не слагате презерватив,защото той/тя е девствен/а и кво толко...=> Той/тя болни от спин!!!И защо?Защото няква си тъпа лукова глава си мисли,че спокойно може да се направи на супер як като каже на приятелите "Ние го правим без презерватив"!Само знайте,че в тоя свят няма никой с щит пред себе си!Или пък ангел над главата си!!!Влезте в реалността!!!Да не говорим,че до няколко години СПИН-а ще е малък проблем пред болестите,които може да се развият,защото за спина има лечения(макар и да не могат да те излекуват напълно...)Но да ви видя как като сега не слагате тая тъпа гума,после ще се предпазите от нещо,за което в същност няма "презерватив"!!!Мислете не само за себе си!

SabrinaAa
08-14-2008, 14:19
наистина този филм е супер продукция, изключително много смисъл има заложен. :-) :-) :-)

Ophelia
08-14-2008, 16:18
Сексът без презерватив е изключително глупаво нещо,признавам ,че и аз съм го правила,но съжалявам за това.Лошото е ,че като вкараш 1-2 коктейла не ти пука за нищо и не осъзнаваш реалната опасност.Вече съм си взела поука.И все пак съм щастлива ,че си имам сериозен приятел и не ми се налага да го правя със презерватив.
''Мисли с главата си ,не я крий в пясъка!''
Не ти се налага ?!?!презерватива не е само за венерически болести

jujulinkaa
08-14-2008, 16:28
Сексът без презерватив е изключително глупаво нещо,признавам ,че и аз съм го правила,но съжалявам за това.Лошото е ,че като вкараш 1-2 коктейла не ти пука за нищо и не осъзнаваш реалната опасност.Вече съм си взела поука.И все пак съм щастлива ,че си имам сериозен приятел и не ми се налага да го правя със презерватив.
''Мисли с главата си ,не я крий в пясъка!''
Не ти се налага ?!?!презерватива не е само за венерически болести


може да иска да става майка 8-)

Ophelia
08-14-2008, 16:29
Сексът без презерватив е изключително глупаво нещо,признавам ,че и аз съм го правила,но съжалявам за това.Лошото е ,че като вкараш 1-2 коктейла не ти пука за нищо и не осъзнаваш реалната опасност.Вече съм си взела поука.И все пак съм щастлива ,че си имам сериозен приятел и не ми се налага да го правя със презерватив.
''Мисли с главата си ,не я крий в пясъка!''
Не ти се налага ?!?!презерватива не е само за венерически болести


може да иска да става майка 8-)
явно

t1n4e7o
08-14-2008, 16:43
Аз незнам защо всички разчитате на това приятелката/я ви да е с вас отдавна...и ако е така "О-о-оо без презерватив"!А знаете ли,че може и да сте само преносители на вируси,а не болни от самите тях!С други думи може той да е преносител,а тя да се разболее...обратното или пък и 2мата да сте преносители и така един ден късате и решавате като първи пичове,че трябва да правите секс с някой друг...но не слагате презерватив,защото той/тя е девствен/а и кво толко...=> Той/тя болни от спин!!!И защо?Защото няква си тъпа лукова глава си мисли,че спокойно може да се направи на супер як като каже на приятелите "Ние го правим без презерватив"!Само знайте,че в тоя свят няма никой с щит пред себе си!Или пък ангел над главата си!!!Влезте в реалността!!!Да не говорим,че до няколко години СПИН-а ще е малък проблем пред болестите,които може да се развият,защото за спина има лечения(макар и да не могат да те излекуват напълно...)Но да ви видя как като сега не слагате тая тъпа гума,после ще се предпазите от нещо,за което в същност няма "презерватив"!!!Мислете не само за себе си!

Напълно подкрепям мнението ти!

angelcheeee_93
08-15-2008, 06:17
mn umen i smislen klip s cel zdraveto i opzvaneto na horata,no malko sa tezi deto se vslu6vat.vsi4ki go pravqt bez da im puka i bez da znaqt kakvi mogat da sa posledstviqta.no vseki sam si re6ava i posle tegli ot tova.

EverythingButTheGirl
08-15-2008, 08:47
Аз незнам защо всички разчитате на това приятелката/я ви да е с вас отдавна...и ако е така "О-о-оо без презерватив"!А знаете ли,че може и да сте само преносители на вируси,а не болни от самите тях!С други думи може той да е преносител,а тя да се разболее...обратното или пък и 2мата да сте преносители и така един ден късате и решавате като първи пичове,че трябва да правите секс с някой друг...но не слагате презерватив,защото той/тя е девствен/а и кво толко...=> Той/тя болни от спин!!!И защо?Защото няква си тъпа лукова глава си мисли,че спокойно може да се направи на супер як като каже на приятелите "Ние го правим без презерватив"!Само знайте,че в тоя свят няма никой с щит пред себе си!Или пък ангел над главата си!!!Влезте в реалността!!!Да не говорим,че до няколко години СПИН-а ще е малък проблем пред болестите,които може да се развият,защото за спина има лечения(макар и да не могат да те излекуват напълно...)Но да ви видя как като сега не слагате тая тъпа гума,после ще се предпазите от нещо,за което в същност няма "презерватив"!!!Мислете не само за себе си!

Напълно подкрепям мнението ти!

и азз !..а и филма "Ти гониш" е доста добър филм .. трябва да го пускатт по училищата и не само : )

MadHatter
08-15-2008, 09:07
Да, не е яко да правиш секс с хора, на които дори не знаеш името :)

Virgin
08-15-2008, 10:25
Аз незнам защо всички разчитате на това приятелката/я ви да е с вас отдавна...и ако е така "О-о-оо без презерватив"!А знаете ли,че може и да сте само преносители на вируси,а не болни от самите тях!С други думи може той да е преносител,а тя да се разболее...обратното или пък и 2мата да сте преносители и така един ден късате и решавате като първи пичове,че трябва да правите секс с някой друг...но не слагате презерватив,защото той/тя е девствен/а и кво толко...=> Той/тя болни от спин!!!И защо?Защото няква си тъпа лукова глава си мисли,че спокойно може да се направи на супер як като каже на приятелите "Ние го правим без презерватив"!Само знайте,че в тоя свят няма никой с щит пред себе си!Или пък ангел над главата си!!!Влезте в реалността!!!Да не говорим,че до няколко години СПИН-а ще е малък проблем пред болестите,които може да се развият,защото за спина има лечения(макар и да не могат да те излекуват напълно...)Но да ви видя как като сега не слагате тая тъпа гума,после ще се предпазите от нещо,за което в същност няма "презерватив"!!!Мислете не само за себе си!

Мерси за лекцията, обаче си имам 2-ма доктори вкъщи, единият от които е гинеколог, и много добре знам за какво става дума. И кво излиза ся - никога да не правите секс без презерватив! Дори когато искате да си направите бебе - НЕ!! :-x Пфф.. :?

Абе, я помислете трезво! Кви са тия крайни мнения :? Когато си сигурен, че си здрав и че партньорът ти е здрав (да уточня за неразбралите - правили сте си изследвания) и пиеш противозачатъчни, кажете една причина да не го правиш без презерватив?! Еми да - НЯМА ТАКАВА :-o

pateto16
08-15-2008, 11:02
mi da tfa naistina e nai dobroto film4e i ne samo bg a izobshto zashtoto tova moje da se sluchi na vs i nai vajnoto e da e s predpazni sredstva.... :oops: zashtoto posle kato doidat problemite e tfarde kasno

opasnosladka
08-15-2008, 11:37
Много смислено филмче!

Amateur
08-16-2008, 15:26
Еми гледал съм го филмчето,да съгласен съм винаги с презерватив но ако си дъкго с човека до теб и си имате доверие и знаете проблемите си защо не без?!

mirelS
08-16-2008, 20:14
Toq film e ot predi godini .. chak sega li se dosetihte :?

SK0RP10N
08-16-2008, 22:02
Pravete go s kaputi

terminatorа
08-17-2008, 00:55
ей, позвайте го тва , полезноо