PDA

View Full Version : Няма щастлив край за нещастниците!



vamp
08-13-2008, 10:39
В тази тема става въпрос за едно 20 годишно момче и за "любовта на живота му".
Историята започва когато момчето е на 15,момичето също.Флиртуват,стават близки,ходят,наскоро късат(тогава, не сега).Момчето все и се извинява,все се опитва да се хареса на момичето,тя обаче си играе с него,непрекъснато му изневерява,ходи с други.За 5 години минават около 10 човека от елита на утрепки във въпросния голям град.
През цялото друго време той и е приятел,мъчи се да я спечели.Ходят и късат 10-ки пъти,но тя все го оставя и се връща при някой от боклуци.
Миналата година въпросното момче се запознава с много точни младежи.Те го съжаляват,приемат го за приятел,утешават го.Канят го по купони с много красиви момичета,уреждат му скъпо платена работа,с 2 думи нещастника получава всичко от компанията пичове.
Момичето обаче решава пак да му съсипе живота,връща се при него когато вижда,че той почти я е превъзмозмогнал.
Момчето се връзва на примамката,тръгва с нея,заблуждава се че тя го обича,симулират щастие пред хората,зарязва компанията пичове които го измъкват от мизерията,напуска работа за да може непрекъснато да бъде с момичето си.Ходят така няколко месеца.Решава да учи за да го приемат да учи същата специалност на същото място като приятелката си.Успява,в един момент тя решава да го изостави за пореден път.Момчето започва да се друса по-стабилно от преди,приема свръх доза и влиза в болницата,а бившата му приятелка седи в кафетата с новия си приятел.

Историята е истинска,правете си изводите дали трябва да се тича след момичета и да им се дава всичко което поискат :grin:

BaiToq
08-13-2008, 10:46
:-o :-o :-o
Правиш излишни драми вече,
безсмислено е !
Слабостта на характера ти
не е нещо,което трябва да изтъкваш.
Какво търсиш?Съжаление?
Съчувствие?
Не мога да те разбера вече.

vamp
08-13-2008, 10:49
:-o :-o :-o
Правиш излишни драми вече,
безсмислено е !
Слабостта на характера ти
не е нещо,което трябва да изтъкваш.
Какво търсиш?Съжаление?
Съчувствие?
Не мога да те разбера вече.

Не става въпрос за мен в темата бе човек!!!Това е един съсед :D

Erica
08-13-2008, 10:50
Ти си се превърнал в мъжемразец...пич...Толкова теми,че жените не струват...Всяка твоя тема последно време е тясно свързана с мнението ти - че всички жени са боклуци...Е виновен ли е някой ,че си попадал само на такива?

babity
08-13-2008, 10:50
Ако бяхме толкова зли в действителност вие щяхте да можете и без нас, но не можете. Както и ние не можем без вас. Рано или късно всеки си намира човека, чиито недостатъци може да понесе, създава стабилна връзка, а след време и семейство. Не мисля, че момичето е виновно в случая. Не казвам, че е света вода ненапита, но и момчето е постъпило тъпо. И двамата са виновни! И да не казвам, че в повечето случаи вие, порастналите батковци третирате по този начин нас, малките пикли. В живота не винаги става така, както и не винаги има хепи енд. Позитивизъм! Това му е майката. ;)

MaRiYa_86
08-13-2008, 10:51
Виж сега,въпроса не е в "момичетата" ,а в конкретното момиче.Вие се лепите на боклуци и очаквате разбиране и любов.Ами успех ви желая!
Ако вие не можете да прецените за кое момиче да се хабите и се раздавате в грешни посоки....тогава няма кой да ви помогне,но не се оплаквайте тука,ами изпозвайте главите си!!!

vamp
08-13-2008, 10:55
Уточнение:В тази тема не става въпрос за моето мнение или отношение към жените!!!Тук съм изцяло безпристрастен,защото момчето и момичето са си еднакво виновни и изобщо не ми пука какво е станало.Човек трябва да е идиот за да зареже хубавия си живот заради едно момиче и после да му се случи всичко това :-D
Аз никога не бих зарязал компанията,работа си и принципите си заради момиче,което и да е то,защото крайния резултат на компромиса е финала на темата,сега ясно ли е всичко :P :P :P

BaiToq
08-13-2008, 10:56
Ясно е,да.
И все пак не смятам,че
ще помогнеш на някой така.
Съжалявам,ако съм те обидил.

MaRiYa_86
08-13-2008, 10:57
Аз се чудя...след като теб не те интересува и е ясно,че и двамата са идиоти и явно на тях не им пука също...Защо на нас трябва да ни пука или пък да взимаме отношение? :?
Абе всеки има глава на раменете си...който може да си я ползва-добре.

Erica
08-13-2008, 10:59
Уточнение :
Никoй не е казал,че тази тема е свързана с теб...Но отново е свързана и със твоето отношение спрямо жените... :wink:

vamp
08-13-2008, 11:00
Аз се чудя...след като теб не те интересува и е ясно,че и двамата са идиоти и явно на тях не им пука също...Защо на нас трябва да ни пука или пък да взимаме отношение? :?
Абе всеки има глава на раменете си...който може да си я ползва-добре.

И все пак не си ли изумена от подобна тъпанарска история,не ти ли звучи като филм?Това ли е истинската любов :-D :-D :-D

Ерика,аз обожавам жените,аз съм вашия най-лош кошмар защото не можете да ми устоите :D Не защото съм много красив,богат или нещо такова :) Просто защото знам какво търсите и искате :-o

Erica
08-13-2008, 11:06
И все пак не си ли изумена от подобна тъпанарска история,не ти ли звучи като филм?Това ли е истинската любов :-D :-D :-D

Ерика,аз обожавам жените,аз съм вашия най-лош кошмар защото не можете да ми устоите :D Не защото съм много красив,богат или нещо такова :) Просто защото знам какво търсите и искате :-o

Оу,не ти липсва самочувствие ;)
Това,дали неможем да ти устоим е спорен въпрос...за едни може да си неустоим,а за други просто капка в морето,нали знаеш въпрос на вкус... :P

По темата,не знам това дали е любов....,но определено и на двамата им липсва сиво вещество...

babity
08-13-2008, 11:11
Уточнение:В тази тема не става въпрос за моето мнение или отношение към жените!!!Тук съм изцяло безпристрастен,защото момчето и момичето са си еднакво виновни и изобщо не ми пука какво е станало.Човек трябва да е идиот за да зареже хубавия си живот заради едно момиче и после да му се случи всичко това :-D
Аз никога не бих зарязал компанията,работа си и принципите си заради момиче,което и да е то,защото крайния резултат на компромиса е финала на темата,сега ясно ли е всичко :P :P :P

Едно момиче, което наистина те обича никога няма да поиска да направиш такъв компромис. ;)

MaRiYa_86
08-13-2008, 12:16
Е,чак пък да не можем да ти устоим...Можем да поспорим доста.

Erica
08-13-2008, 12:28
Е,чак пък да не можем да ти устоим...Можем да поспорим доста.

Набор 86 ли си?

Pliok0019
08-13-2008, 12:49
Ще се абстрахирам от самата тема. Всичко може да се случи. Едва ли това е била истиснската любов за него. Според мен е просто увлечение, което е прераснало в нещо повече, защото...мъжете сте големи егоисти и обичате ловът.

Сега към заглавието. Да, за нещастниците няма щастлив край. Днес карах на бившия ми това, което той ми каза, докато се разделяхме, защото отново иска да сме заедно. Аз лично се почувствах щастлива, защото май наистина всичко се връща