PDA

View Full Version : закъсняване на цикъла



donkihot
08-13-2008, 11:03
зна4и попринцип всеки месец ми идва на 12,но миналия ми дойде на 8,а този не идва..от месец не съм девствена,но съм го правила с презерватив и въобще вси4ко си е било то4но. Мом4ето не е свършвало в мен и не мисля,4е това би могла да е при4ината. Забелязах,4е имам леко те4ение..как мислите,дали има място за притеснение? А взимах и хап4ета в на4алото на месеца,защото бях болна,може ли това да е при4ината? Благодаря!

EritYy
08-13-2008, 11:18
през лятото се получават такива аномалии.Хапчетата спират течението,но след това започва да тече в по-голямо количество.
Не мисля че има повод за притеснение-------

donkihot
08-13-2008, 11:47
да и преди ми е ставало така,но сега просто като водя полов живот(силно казано) малко се наплаших не защото нещо е станало,ами просто в такива моменти вси4ко ти минава през главата..

BlackWings
08-13-2008, 13:20
Щом си го правила с презерватив - всичко точно. Не си натрапвай излишни притеснения. :-D
Цикълът може да закъснява от какво ли не - стрес , климата , физическо състояние , режим на хранене , глобално затопляне , джоджан в салатата , подземният живот на мравките - дрън дрън дрън ... :D Мисълта ми е , спокойно случва се :P

pisenceto_94
08-14-2008, 11:27
Наистина нямаш повод за притеснение,защото цикълът ти може да закъснее по,всякакви причини,само си кажи нищо ми няма и не си мисли за това и готово :) :) :) :)