PDA

View Full Version : Далеч от съзерцаемото



Butterflies
08-13-2008, 12:53
Коремът му е пълен.Беше са наял с хорската глупост, а преяждане би било смъртоносно.
Изправи се.Не искаше да става, но се налагаше, тъй като хладилникът бе твърде далеч от местоположението, на което се беше разположил.И така студената бира го освежи, но имаше още нещо.А-а, да, цигара.Запали и всмука.Никотиновото удоволствие изпълни дробовете на дъртака.
След като се пльосна обратно на изядения от молци фотьойл, се огледа наоколо.Нещо не му харесваше - може би пожълтелите тапети или мръсния килим...?Не, това беше излишно.Нямаше нужда да се притеснява за безпорядъка, който представлява холът му.Рано или късно всичко щеше да свърши и тогава Мирослав би бил съвсем спокоен.
Един твърде спокоен непукис.

stefity
08-13-2008, 13:02
хмм много песимистично настроено, не мислиш ли...? :-o

stealthyGirl
08-13-2008, 13:27
Хмм, опитал/с си се да си създадеш нещо като стил, но не се е получило точно това, защото някои неща не са на място...
А какво е това? Разказ? - Хм, ненаправено и от двете страни (началото и края), може би само края става, но той е като завършек на нещо по-дълго.
Може и да греша донякъде, но определено имаш още работа по т'ва. :(

_donna_
08-13-2008, 14:49
Ха-ха.
Т'ва произведение ме разби! Хахахахахахха.. :razz: :razz:
Цялото е пълно с бисери,да не говорим,че няма никакъв смисъл!
Какво чакаме сега - овации?За да се почувстваме значими?
Стегнете се и си намерете истински занимания.
Вземи прочети някои от майсторите - Айзък Азимов,Робърт Шекли,Роалд Дал,О' Хенри .. и тогава пиши разказчета.Не че ми дреме ама само пълните мрежата с простотии.То бива,бива бълвоч ама такова нещо ..


Не искаше да става, но се налагаше, тъй като хладилникът бе твърде далеч от местоположението, на което се беше разположил.
Да се смееш ли,да плачеш ли?
Аз ще се смея .. :razz:
И се пише непукист.

Греда!Ако беше ходил/а в часовете по български език,сега щеше да знаеш как да възпроизведеш мислите си ..

ANTIHUMAN
08-13-2008, 19:12
На мен ми харесва до някъде!Само където не мога да разбера стих ли е ,разказ ли е ,но стига със тези подробности.Готино е ,на мен ми харесва!

Butterflies
08-13-2008, 19:24
Нещо по-различно е.Да кажем...експеримент, доколкото с тази дума може да се опише стимула за написването.

stealthyGirl
08-13-2008, 22:48
Не искаше да става, но се налагаше, тъй като хладилникът бе твърде далеч от местоположението, на което се беше разположил.
Да, т'ва беше "муци". 8-)