PDA

View Full Version : Нещо против изпотяване..



monityY
08-13-2008, 12:16
Има ли нещо което да забави изпотяването..Че в тия жеги мн лесно се потя..Някакво хапче или незнам..Нещо,ако сте чували за нещо кажете плс..

unfaithful1234
08-13-2008, 12:19
Вземи си от аптекете OdorEX,най-доброто е... :wink:

monityY
08-13-2008, 12:20
Вземи си от аптекете OdorEX,най-доброто е... :wink:

На кфа цена е?Хапче ли е?И наистина ли има ефект?

o0ps
08-13-2008, 12:22
http://prikachi.com/files/290598P.jpg
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения. Уникалният механизъм на действие на ОДОРЕКС ДЕО блокира само свръхактивните потни жлези, без да влияе негативно върху общата терморегулация на организма.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли! Одорекс Део не се използва непосредствено след бръснене или епилация на мишниците!

И има много такива теми! ТЪРСАЧКА! :-D

monityY
08-13-2008, 12:25
http://prikachi.com/files/290598P.jpg
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения. Уникалният механизъм на действие на ОДОРЕКС ДЕО блокира само свръхактивните потни жлези, без да влияе негативно върху общата терморегулация на организма.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли! Одорекс Део не се използва непосредствено след бръснене или епилация на мишниците!

И има много такива теми! ТЪРСАЧКА! :-D

Значи е спрей?И преди да изляза се напръсквам с него?И колко време да го държа преди да се измия...

MostHated
08-13-2008, 13:04
http://prikachi.com/files/290598P.jpg
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения. Уникалният механизъм на действие на ОДОРЕКС ДЕО блокира само свръхактивните потни жлези, без да влияе негативно върху общата терморегулация на организма.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли! Одорекс Део не се използва непосредствено след бръснене или епилация на мишниците!

И има много такива теми! ТЪРСАЧКА! :-D

Значи е спрей?И преди да изляза се напръсквам с него?И колко време да го държа преди да се измия...


Ще ти обяснят в аптеката! :x

Nightalak
08-13-2008, 13:10
Е че като се избръснеш още ли се потиш е ? :shock:

TheGirlNextDoor
08-13-2008, 13:44
...о боже,просто изпоулзвай козметика против изпотяване....пак ще си се изпотяваш ама няма да миришеш така,че очите на околните да се насълцяват .. :!: :x

k1sS_mY_aSs
08-13-2008, 13:55
Талк за тяло на Орифлейм . Около 3.50 струва . Има и ароматизирани .

blueberry_14
08-13-2008, 14:00
Вземи си от аптекете OdorEX,най-доброто е... :wink:
и аз съм чувала, че е много добро :)

zvezdichkaaa
08-13-2008, 17:59
http://prikachi.com/files/290598P.jpg
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения. Уникалният механизъм на действие на ОДОРЕКС ДЕО блокира само свръхактивните потни жлези, без да влияе негативно върху общата терморегулация на организма.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли! Одорекс Део не се използва непосредствено след бръснене или епилация на мишниците!

И има много такива теми! ТЪРСАЧКА! :-D

Значи е спрей?И преди да изляза се напръсквам с него?И колко време да го държа преди да се измия...



Пръскаш вечер,а на сутринта изплакваш,към 10лв доколкото знам струва.Не е сложно.

mumiikataa
08-13-2008, 18:34
Не е хубаво да се спира изпотяването.По-добре използвай дезодорант.Ако искаш дори го носи в себе си.Човек трябва да се поти.

moonbeam
08-13-2008, 19:39
Колкото и да не е хубаво да се спира изпотяването, все пак поне лятото никак не е приятно да обикаляш с някакви петна :? пробвай Одорекс, пък и не се пръскащ всеки ден, първия път само три вечери и после ако има нужда веднъж на десетина дена

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-13-2008, 19:52
Аз ползвам на FA рол-ончетата! Много са хубави! Има страхотни аромати!!!

Cvetito53
08-13-2008, 20:00
Az izpolzvam na Nivea derdorantite i sam mn dovolna ot tqh!Voab6te ne se izpotqvam a i meri6at svejo! :-)

sladkish_14
08-13-2008, 20:06
DOVE ..

TheGirlNextDoor
08-13-2008, 20:09
...баня ...сапун (ама не само на коледа и векден) ;)

mysterious93
08-13-2008, 21:04
...баня ...сапун (ама не само на коледа и векден) ;)

:grin: :grin: :grin: това одорекс е само за "спешни" случаи до колкото знам..в смисъл ако много,супер,хипер,мега се изпотяваш :-D има и други такива теми а и потта служи за охлаждане..ползвай рол-он или дезедорант против изпотяване за да не мирише :) но ако ти самата чувстваш че се изпотяваш повече отколкото трябва пробвай одорекс

TheGirlNextDoor
08-13-2008, 21:41
...ама аз не се базикам...имам една фр дет кат се доближи до теб и ти залютява на очите (не преувеличавам :!: )

monityY
08-13-2008, 22:06
Хах.. боже,хора... къпя си се редовно.. и се потя в границите на нормалното..просто утре.. (Т.е днес) имам важна среща,а доколкото разбрах ще е 35 градуса... и как да не се изпоти човек..и просто искам да не се изпотя изобщо по време на срещата..иначе не се потя до такава степен каквато описвате :shock: чудовищно е направо :razz: хах.. взех си одорекс,напръсках се сега.. утре ще се изкъпя (ест) и преди да изляза ще се напръскам пак (дано има ефект :-D ) а нали мога отгоре да се напръскам с парфюм или му гоня ефекта така? :lol: иначе в мен винаги си имам парфюм,просто ми се вижда неудобно кат почна да се потя да се пръскам с него на срещата..а и е кофти да се смесват миризмите.. :-D

n0va_s1m_tYk
08-13-2008, 23:28
Недей да прекаляваш с одорекса! Пръскай се само вечер както пише в опътването!
Той си има миризма тей, че ако сложиш и друг парфюм мисля, че ще стане кофтии :D :D Но пак ти казвам.. Карай 3 поредни вечери и после направи почивката и ако искаш давай пак.. :)

psychopath
08-14-2008, 01:01
потенето е много полезен процес :D

tItEufFf
08-14-2008, 10:00
Izpolzai rol-on na Vichy ... malko e skypichyk, no ima efekt :)

girls_aloud_
08-19-2008, 23:28
ползвай на Dove Silk Dry много помага :P