PDA

View Full Version : Приятелство между момче и момиче



pretty_fly
08-13-2008, 13:14
Търсих такава тема, ма не намерих (може и да не съм търсила като хората, не знам). Може ли да има такова нещо според вас? :)

pandelka
08-13-2008, 13:17
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..

hahavteen
08-13-2008, 13:19
Мисля че може макар че не ми се е случвало... :oops:

LadyCarameL
08-13-2008, 13:19
Да,може.ХАхахаха що за глупав въпрос?;]

ludo_momiche
08-13-2008, 13:19
Оу.....често задаван втпрос...Може и да има,обаче май много рядко-то в един момент се чудиш привързваш ли се към човека,влюбваш ли се...май трябва да се избягват подобни приятелства.Иначе нямам категоричен отговор! :?

Erica
08-13-2008, 13:22
Твърдо ДА!!!

Jagger
08-13-2008, 13:28
Анкетата си покаже аз съм ДА

babity
08-13-2008, 13:29
Има ама само ако единия е грозен.

Whyniser
08-13-2008, 13:35
Има само,ако е от махалата :razz: :lol: 8-)

SeaEatsShips
08-13-2008, 13:55
ДА!!!

NeLLy_BaBy
08-13-2008, 13:55
ами според има, обача с времето това приятелство се превръща в нещо повече поне за 1 от двамата. Това го казвам, защото съдя по приятелите си. Почти винаги така става именно защото ставате близки, споделяте си и понякое време откривате, че имате общи черти.

anonimka16
08-13-2008, 13:57
В много редки случаи може и да съществува такова приятелство. Но почти винаги това приятелство прераства в любов- поне пре единия от двамата :-k

Amateur
08-13-2008, 14:08
Не съществува такова приятелство между момче и момиче!Винаги някои от двамата изпитва повече от приятелси чувства към другия и приятелството изчезва!

ludo_momiche
08-13-2008, 14:11
ами според има, обача с времето това приятелство се превръща в нещо повече поне за 1 от двамата. Това го казвам, защото съдя по приятелите си. Почти винаги така става именно защото ставате близки, споделяте си и понякое време откривате, че имате общи черти.

Да де,известно време има. После по една или друга причина нещата се развалят. Или любов поне от едната страна,или пък нещо си доскучавате и си омръзвате..( но то второто си е нормално с времето да стане)

ludo_momiche
08-13-2008, 14:12
Има ама само ако единия е грозен.

Ами ако грозния се влюби в хубавия? Товага какво правим,това не е вярно.

babity
08-13-2008, 14:17
Има ама само ако единия е грозен.

Ами ако грозния се влюби в хубавия? Товага какво правим,това не е вярно.

Тогава грозния си трае и си остава приятел с хубавия, защото ако му каже само ще си осере приятелството. Значи всъщност е вярно, но се отнася до малко по - умствено напреднали хора, които могат да се сетят и за този вариант, представи си!

Natalia
08-13-2008, 14:18
Има ама само ако единия е грозен.

Ами ако грозния се влюби в хубавия? Товага какво правим,това не е вярно.няма грозни и хубави хора.. има просто хора с различен вкус.. по темата има :)

ludo_momiche
08-13-2008, 14:33
Има ама само ако единия е грозен.

Ами ако грозния се влюби в хубавия? Товага какво правим,това не е вярно.

Тогава грозния си трае и си остава приятел с хубавия, защото ако му каже само ще си осере приятелството. Значи всъщност е вярно, но се отнася до малко по - умствено напреднали хора, които могат да се сетят и за този вариант, представи си!

Първо не е задължително да си трае,второ ако обичаш не ме поставяй в графата на "умствено ненапреднали хора",защото не ме познаваш и току-виж се оказа,че аз съм по-умна от теб.Но това няма значение,защото нямам факти,както и ти...
Обаче самите чувства от едната страна (дори и от на "грозния"),слагат край на приятелството и от там нататък то придобива друг вид.Така че попринцип е възможно да има,но едва ли е много надеждно,но да,случава се наистина...

PePeLePew
08-13-2008, 14:59
Да има,аз лично имам много приятелки....

babity
08-13-2008, 15:09
Първо не е задължително да си трае,второ ако обичаш не ме поставяй в графата на "умствено ненапреднали хора",защото не ме познаваш и току-виж се оказа,че аз съм по-умна от теб.Но това няма значение,защото нямам факти,както и ти...
Обаче самите чувства от едната страна (дори и от на "грозния"),слагат край на приятелството и от там нататък то придобива друг вид.Така че попринцип е възможно да има,но едва ли е много надеждно,но да,случава се наистина...

Аз пък ше ти изложа факти! Около две години бях "грозния" в едно приятелство и мога да кажа, че бяхме като брат и сестра. Моите чувства винаги бяха на второ място и му давах съвсем трезви съвети, които не се влияеха от това, че ще ме заболи от постъпката му или нещо такова. Ако си знаеш мястото, ако виждаш нещата каквито са, а не каквито ти се иска приятелство може да има независимо от чувствата.

amazonkata90
08-13-2008, 15:14
Според мен има. Не знам за другите но на мен ми е нужно да видя едно момче най-много 3 или 4 пъти и вече знам дали има опасност (ако мога да го нарека така) да се влюбя. Щом познавам един човек от дълго време и не съм го харесвала никога, значи няма шанс да ми се промени мнението. И хората около мен го знаят много добре

Приятелите ми са само приятели. Само толкова.

antifreeze
08-13-2008, 15:30
определено предпочитам приятели от противоположния пол...тва жените са много злобно и зависливо племе :?

fuck_me_pls
08-13-2008, 15:34
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..


+1 и на мен ми се е случвало

tedy_hi91
08-13-2008, 15:38
Според мен не може ! ! ! Държиш се добре с дадено момче, и се сближавате, и си казваш : " Най- накрая момче, което да гледа на мен просто акто на приятел ! " И тогава ХОП ... той ти иазцепва някоя глупост от типа на "Абе не знам ама аз се влюбих в теб ! ! ! ! ! ... " или "Не спирам да си мисля за тебе ! " .
Преди и аз си мислих, че може да има приятелство м/у момче и момиче, но винаги единия изцепва някоя глупост която рано или късно скапва всичко . :?

ЛИЧЕН ОПИТ ! ! !

AnIcHkAtA
08-13-2008, 15:45
Може, разбира се!Аз имам двама по-близки приятели момчета.Първия ме харесва, аз него не, но пак сме приятели и то мн близки.Втория не ме харесва, но и с него партията е голяма.Има приятелство, дори понякога приятелството мъж/жена е по-силно от жена/жена или мъж/мъж.

fifinkathefreak
08-13-2008, 16:21
Da,ima takova priqtelstvo.
Da ne 4ue dqvola,no smqtam,4e tezi priqtelstva sa mn po -trajni.

YourBoy
08-13-2008, 16:42
Разбира се, че съществува. Но в повечето случаи прераства в любов. ;)

sh3_1s_7h3_0n3
08-13-2008, 17:15
Може. Аз имам такъв приятел и дори мога да кажа, че ми е по-приятел и от най-добрата ми приятелка момиче. На него мога да му кажа 210% истина без да му спестя почти нищо. ;) Докато с много приятелки момичета, не бих посмяла да бъда чак толкова откровена. :) Не защото не са достатъчно истински приятелки, напротив, просто са момичета, а като всяко момиче, и те си имат своите слабости, които се проявяват при определени начини и моменти. :)

`SunFlower`
08-13-2008, 17:27
за приятелството по-скоро е важен не полът ,а личността:) на мен лично най-добрите ми фрс са момчета....

Pliok0019
08-13-2008, 17:50
Може, да.

hrisis
08-13-2008, 19:19
Да има..Аз имам един много добър приятел, с когото сме приятели от много отдавна и все още сме..Много си го обичам и се надявам винаги да сме приятели... :-) :) Така че вярвам, че може да има истинско приятелство между момче и момиче... :) :P

miss_asi
08-13-2008, 19:22
Има приятелство м/у момче и момиче.Аз имам приятел момче споделям му абсолютно всичко както и той на мен.Познаваме се от съвсем малки.Вярвам защото има такова! :)

rosit0
08-13-2008, 20:01
Да :-P

rosit0
08-13-2008, 20:01
Да :-P

rosit0
08-13-2008, 20:02
Да :-P

nejnaDROGA
08-13-2008, 20:20
Един от най-близките ми приятели е момче :) От 5-6 години сме адски близки :) Сменихме над 10-тина компании и 2-та,но никога не сме спирали да излизаме заедно (без значение различните компании),споделяме си всичко и т.н.
Извод:Приятелството между момиче и момче е напълно възможно!!!

renesanZ
08-13-2008, 20:34
Според мен няма...Все някога прераства в нещо повече

LaDy_DaQnA
08-13-2008, 20:36
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..


съгласна съм че ако чувствата имат пръст в нещата вс отива на майната си ама моя бест фр е момче :)

zori_baby
08-13-2008, 20:39
spored men ima no ako ediniqt zapo4ne da izpitva ne6tu pove4e vsi4ko se preebava....

sladko_teenche_v
08-13-2008, 20:48
Да,но в повечето случаи някой от двамата има чувства(но не е задължително приятелството да отиде на кино!може чувствата да останат в тайна :lol: :-) :D

pretty_fly
08-13-2008, 20:53
Ии да си изкажа и аз становището, което май доста се припокрива с това на още някои :) Според мен е абсолютно възможно да изпитваш чисто приятелски чувства към някого от противоположния пол, но повечето такива приятелства започват защото единият (или двамата) са искали нещо повече от приятелство ;) Съответно понякога този някой успява да тушира чувствата си и бам! - това е началото на ново, едва ли не вечно, искрено приятелство. Понякога обаче чувствата остават и така единият е наранен по някакъв начин и това totally не rulez.

Та според мен е възможно да има, макар и доста рядко. Има доста момчета, към които изпитвам много силна привързаност, но тя е само в рамките на приятелството и не искам да имам нещо повече с тях. Предполагам и те са на това мнение. Адски много ценя приятелите си момчета, тъй като на тях мога да им споделя всичко - може да звучи нелогично, но по-лесно ми е да се отпусна пред момчетата, отколкото пред момичетата. :)

renesanZ
08-13-2008, 20:56
Да,но в повечето случаи някой от двамата има чувства(но не е задължително приятелството да отиде на кино!може чувствата да останат в тайна :lol: :-) :D

Все едно любовта може лесно да се скрие...

SabrinaAa
08-13-2008, 20:59
НЕ СЪЩЕСТВУВА ТАКОВА ПРИЯТЕЛСТВО!!!!!

devil_feel_f
08-13-2008, 21:09
Съществува.Възможно е единият да изпитва по-силни чувства, но ако другият не му отговори със същото, това не значи да престанат да са приятели, нали?

volvolin4o
08-13-2008, 22:52
Sus sigurnost ne e ne6to nevuzmojno da ima priqtelstvo, no az do sega ne sum bil svidetel na takuv fenomen :( Vse nqkoi ot dvamata rano ili kusno go udrq sa4mata 8-)

memschetyy
08-14-2008, 02:46
От личен опит знам, че има приятелство между момиче и момче :)

TheNewReligion
08-14-2008, 02:50
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..

Така е.

Vikitooo
08-14-2008, 03:35
Винаги съм казвала, а и той е така, че едно момче е длъжно да опита дали мацката ще му пусне. Било то като гадже, било то във вид на секс. И ако една мадама докаже, че иска само приятелство момчето може да бъде страшен приятел!


Лично аз предпочитам момчета за приятели отколкото момичета... Просто разликата е от тук до небето! :)

Sharpay
08-14-2008, 05:02
няма приятелств м/у момче и момиче от личен опит споделям. Повечето ми приятелства са били такива само в началото и когато човека те опознае не иска да е само приятел с теб

shokolladd
08-14-2008, 05:31
Откакто започнах да се зближавам с момчетата,забелязах,че на моменти някои от тях са по-добри приятели от момичетата.Едно момче никога не би зарязало най-добрия си приятел,заради момиче,нито пък биха се скарали за момиче. Имам приятели момчета,който чувствам като братя,още от малка съм израстнала сред момчета,и сега когато ги няма ми е трудно без тях. :-D 8)

desiredflower
08-14-2008, 08:06
ами според има, обача с времето това приятелство се превръща в нещо повече поне за 1 от двамата. Това го казвам, защото съдя по приятелите си. Почти винаги така става именно защото ставате близки, споделяте си и понякое време откривате, че имате общи черти.

Винаги става така :x

asi_basi
08-14-2008, 08:19
Винаги съм казвала, а и той е така, че едно момче е длъжно да опита дали мацката ще му пусне. Било то като гадже, било то във вид на секс. И ако една мадама докаже, че иска само приятелство момчето може да бъде страшен приятел!


Лично аз предпочитам момчета за приятели отколкото момичета... Просто разликата е от тук до небето! :)

Napalno sam saglasna s teb. Na men pove4eto mi priqteli sa mom4eta, mnogo p predpo4itam tova prqtelstvo ot priqtelstvoto s momi4eta...Ima golqma razlika naistinaa. S momi4etata vinagi se poqvqva edna zavist i t. n.

pretty_fly
08-14-2008, 11:00
^^
Има завист, защото когато момче и момиче са приятели, те нямат какво да делят. Докато при момичешките или момчешките приятелства може да се появи ревност ако двете/двамата харесат едно момче/момиче например, или пък ако започнат да си завиждат за това, кой/коя е по-привлекателен/а и т.н

Kostadin_682
08-14-2008, 11:04
Според мен съществува

TehPro
08-14-2008, 11:40
Има ест.Често тва приятелство се превръща в любов но често е само приятелство ;) А и тези които казват че не може да има.. не е така.. ако имаш няколко прители от другия пол кво? Ше ходиш със сичките ли?! :-D

xxxSnowflakexxx
08-14-2008, 11:42
Tva e rqdko qvlenie.V pove4eto slu4ai nqkoi ot dvamata izpitva pove4e ot priqtelski 4uvstva kam drugiq

SweetYGirL93
08-14-2008, 11:49
Не! Знам го от личен опит. Имах един мн добър приятел (поне така си мислех) мн бях щастлива, че има на кого да споделян всичко. Казвах му всичко, не осъзнавах колко го наранявам като му разказвам за проблемите си с други момчета. След известно време разбрах, че той ме харесва. Бях много разочарована :( все още сме приятели, но не е същото вече не споделяме и говорим мн по рядко :( След това направих още един опит :) С поредното момче . Говорехме много играехме билярд, тичахме заедно и аз наистина го приемах като приятел, но после се оказа, че той ме харесва... и аз останах разочарована отново... :) Вече не вярвам на това :) :(

krisence
08-14-2008, 12:08
Да!!!

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:34
Оле боже .. При мене еее .. нз .. приятелство ли, влюбих ли се .. нз ... :-o :(

Virgin
08-14-2008, 12:40
ами има, обаче с времето това приятелство се превръща в нещо повече поне за 1 от двамата. Това го казвам, защото съдя по приятелите си.

slun4ice_90
08-14-2008, 12:40
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..
Да и от моят опит ще кажа,че това е съвършено вярно. :) Все някога единият започва да изпитва нещо повече към другия.

pandelka
08-14-2008, 12:41
Оле боже .. При мене еее .. нз .. приятелство ли, влюбих ли се .. нз ... :-o :(

След като си задаваш въпроса според мен е второто ;-) Напълно възможно :!:

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:45
Оле боже .. При мене еее .. нз .. приятелство ли, влюбих ли се .. нз ... :-o :(

След като си задаваш въпроса според мен е второто ;-) Напълно възможно :!:
М дам. :( Амаа дори да съм влюбена нищо няма да стане.
1. Той ме обожава, но като приятелка.
2.Не искам да провалям нещата. Искам да си останем най-донбри приятели, а една такава евентуална връзка може да провали всичко.

gerinceto
08-14-2008, 12:46
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..
priqtelstvoto mnogo lesno se prevrushta v lubov,dokuto lubovta v priqtelstvo po4ti nikoga ...

porky
08-14-2008, 12:54
Хм... зависи. Аз лично имам много приятели момчета и между нас има само приятелство и нищо повече :) друг е въпроса, ако запчнеш да гледаш момчето като нещо повече от приятел :P

pandelka
08-14-2008, 12:56
Оле боже .. При мене еее .. нз .. приятелство ли, влюбих ли се .. нз ... :-o :(

След като си задаваш въпроса според мен е второто ;-) Напълно възможно :!:
М дам. :( Амаа дори да съм влюбена нищо няма да стане.
1. Той ме обожава, но като приятелка.
2.Не искам да провалям нещата. Искам да си останем най-донбри приятели, а една такава евентуална връзка може да провали всичко.

Мда така е за това ще бъде по-добре ако си останете само приятели защото след връзката ви се съмнявам да успеете да бъдете отново приятели пък не говорим за същите приятелски отношения каквито сте имали преди..за тва по-добре не му казвай постепенно чувствата ти ще изчезнат но ако той те познава мн добре мисля че може и да се досети ;)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:59
Оле боже .. При мене еее .. нз .. приятелство ли, влюбих ли се .. нз ... :-o :(

След като си задаваш въпроса според мен е второто ;-) Напълно възможно :!:
М дам. :( Амаа дори да съм влюбена нищо няма да стане.
1. Той ме обожава, но като приятелка.
2.Не искам да провалям нещата. Искам да си останем най-донбри приятели, а една такава евентуална връзка може да провали всичко.

Мда така е за това ще бъде по-добре ако си останете само приятели защото след връзката ви се съмнявам да успеете да бъдете отново приятели пък не говорим за същите приятелски отношения каквито сте имали преди..за тва по-добре не му казвай постепенно чувствата ти ще изчезнат но ако той те познава мн добре мисля че може и да се досети ;)
Да се надяваме, че няма, ноо и да се досети АБСОЛЮТНО НИЩО няма да му казвам. :(

pandelka
08-14-2008, 13:05
Оле боже .. При мене еее .. нз .. приятелство ли, влюбих ли се .. нз ... :-o :(

След като си задаваш въпроса според мен е второто ;-) Напълно възможно :!:
М дам. :( Амаа дори да съм влюбена нищо няма да стане.
1. Той ме обожава, но като приятелка.
2.Не искам да провалям нещата. Искам да си останем най-донбри приятели, а една такава евентуална връзка може да провали всичко.

Мда така е за това ще бъде по-добре ако си останете само приятели защото след връзката ви се съмнявам да успеете да бъдете отново приятели пък не говорим за същите приятелски отношения каквито сте имали преди..за тва по-добре не му казвай постепенно чувствата ти ще изчезнат но ако той те познава мн добре мисля че може и да се досети ;)
Да се надяваме, че няма, ноо и да се досети АБСОЛЮТНО НИЩО няма да му казвам. :(

Да ама ако се досети по държанието ти към него ако има нещо по така или ако налетиш му в което се съмнявам че ще го направиш ако не искаш да разбере... :)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 13:09
Оле боже .. При мене еее .. нз .. приятелство ли, влюбих ли се .. нз ... :-o :(

След като си задаваш въпроса според мен е второто ;-) Напълно възможно :!:
М дам. :( Амаа дори да съм влюбена нищо няма да стане.
1. Той ме обожава, но като приятелка.
2.Не искам да провалям нещата. Искам да си останем най-донбри приятели, а една такава евентуална връзка може да провали всичко.


Мда така е за това ще бъде по-добре ако си останете само приятели защото след връзката ви се съмнявам да успеете да бъдете отново приятели пък не говорим за същите приятелски отношения каквито сте имали преди..за тва по-добре не му казвай постепенно чувствата ти ще изчезнат но ако той те познава мн добре мисля че може и да се досети ;)
Да се надяваме, че няма, ноо и да се досети АБСОЛЮТНО НИЩО няма да му казвам. :(

Да ама ако се досети по държанието ти към него ако има нещо по така или ако налетиш му в което се съмнявам че ще го направиш ако не искаш да разбере... :)

Старая се, да не показвам повече от приятелски чувства към него (е като за най-добър приятел, ама нищо повече.). Сега друг е въпросът дали успявам да прикрия това което наистина чувствам.

sladkish_14
08-14-2008, 13:12
Заглавие: Приятелство между момче и момиче

Най-чистото приятелство е между момиче и момче.. А това за грозния и хубавия е толко тъпо мнение,че няма просто накъде повече :? ... Всичките ми приятели - момчета,винаги са били до мен и са давали по-подходящи съвети от някоя завистлива кучка,която най-накрая ти забива ножа в гърба..<--Е на това му викам опит !!! До сега съм имала много такива приятели и след години пак се поздравяваме и спираме,докато с момичетата се гледаме на кръв :? :? :? Дори и след като любовта се намеси в едно такова приятелсво пак си оставаме приятели,когато и двете личности са достатъчно разумни всичко се оправя ... Имала съм такъв случай,в крайна сметка до ден днешен когато се видим се спираме и си говорим все едно всеки ден се виждаме .. Адски много го обичам това момче ,като приятел,защото той е доказан ... С него бяхме приятели,когато бях и с едно друго момиче .. Сега след 1 година ТЯ - съсипа ми живота .. Той - вече казах за него 8-) ..Вярвам единствено и само на мъжкото приятелство ... А относно момичетата и на тях,но не се вживявам много ... :)

asasfdf
08-14-2008, 14:11
ако от всичките си познати признавам за близки приятели 10 човека, които познавам от години и бих им доверил всичко, половината от тях са момичета..мога да споделя всичко с тях и понякога са по-адекватни от момчетата..приятелството между момче и момиче си съществува..

vesinka91
08-14-2008, 14:26
Da moje az imam 15 godishno priqtelstvo s edno mom4e :)

krisiiiiito
08-14-2008, 14:30
да за мен има такова приятелство и мога да кажа че момчетата са много по-добри приятели от момичетата при жените винаги едната ще е по-добра от другата винаги едната ще завижда и ще има нещо наум а при приятелството м/у половете е различно там си споделяте всичко и няма завист но идва момента в който започвате да изпитвате чувства към другия и това е просто ужасно от личен опит го знам .. но трябва да се превъзмогне защото за мен приятелстовото си остава най-ценното нещо .. имаше една приказка : приятелстово може да завърши с любов но любовта с приятелство .. рядко

Black Tears
08-14-2008, 15:00
Разбира се,че съществува!
Момчетата са по-готини като приятели,отколкото като гаджета :P 8)

InFaTuAtEd
08-18-2008, 12:57
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..


много си права

evichka_lonelyy
08-18-2008, 15:22
ами според има, обача с времето това приятелство се превръща в нещо повече поне за 1 от двамата. Това го казвам, защото съдя по приятелите си. Почти винаги така става именно защото ставате близки, споделяте си и понякое време откривате, че имате общи черти.


+1 pone do celufka se stiga vinagi :razz:

unicorn_f
08-18-2008, 15:31
ми аз имам много приятели момчета,но не сме много близки чак най-добри фр не сме,ама аз и не искам да сме имам си достатъчно добри те са ми просто фр и ми е добре така...така че според мен може да има :)

WALKMAN
08-18-2008, 15:32
Има ама само ако единия е грозен. :razz: :razz: :razz: :razz:

evelinka1122
08-18-2008, 19:01
мн банална тема... но все пак... НЕ НЕ НЕ и пак НЕ....

Gam3 0v3r
08-18-2008, 19:03
Еми да аз лично съм така.Човека който знае всичко за мене и аз за него е момиче и много се кефя на това... 8) 8)

babity
08-18-2008, 19:13
Има ама само ако единия е грозен.








моито момиче пак е право
даже с нея сме в такава ситуация - аз съм влюбен в нея но тя не ме поглежда защото не приличам на нищо и винаги като я замоля да ме обикне прави така - [-(

Ти си златен, майна! Може да ми е супер тегаво и като изпраскаш нещо такова ми оправяш настроението винаги! :-) :-) :-) :-)

evelinka1122
08-18-2008, 19:41
:)
:) :)

SexYLipS
08-18-2008, 22:06
да може, но е много тънка границата между гаджета и приятели момче и момиче. трябва да я напипаш за да разбереш, че съществува :)

kristo
08-19-2008, 08:26
Да, има приятелство между момче и момиче, аз лично имам имам такова много стабилно приятелство с едно момиче от няколко години, с което всичко си споделяме и сме като брат и сестра :).
Обичам я, но като много скъп човек, за когото бих направил много, както и тя би направила за мене :).

girls_aloud_
08-19-2008, 22:16
Да,определено.Според мен това би било най-искреното приятелство ..
..Без подлости,без завист .. Но все пак Всичко е строго индивидуално!

DekoDenev
08-19-2008, 22:22
да аз имам много такива важно е да не гледаме на момичетат като ходещи вагини а като човек и приател на който можеш да се довериш в труден момент :)

gangstata
08-19-2008, 22:23
Съществува такъв вид приятелство..
С времето обаче,един от двамата започвяа да изпитва чувства към другия и така нещата се прецакват..

Sunny_stz
08-19-2008, 22:32
Такъв вид взаимноотношения между момче и момиче е много рядко срещан...но все пак може и да се срещне някъде :)

PeopleAlwaysLeave
08-19-2008, 22:46
Ми да, съществува. Аз имам много добри приятели момчета. Но рядко се среща.

bIskwItkatA
08-20-2008, 07:04
6to pa da nqma :shock: :shock: :shock: spored men ima i smqtam 4e e po-stabilno ot kolkoto s momi4e poneje mom4eta sa otkrowenni ,ne sa dvuli4ni i zawisliwi kato momi4etata 8-) 8-) 8-) 8-) e pone az tyka mislq ima redku slu4ai v koito priqtelstvoro prerastwa w lubov no sa rqdkost 8) 8) 8) 8) 8)

nymphetamine108
08-20-2008, 07:21
Съществува, но за прекалено кратко време. Винаги единият от двамата се влюбва. Всичките ми опити за чисто приятелство с момче досега се провалят на първата-втората година. Много е тъжно... защото ако не ставаше така, щеше да бъде перфектното приятелство. :-|

turnovskata
08-20-2008, 08:05
az su6to nqmam kategori4en otgovor za6toto bqh 4ast i o6te sum ot takava drujba mejdy mom4e i momi4e ot priqtlski 4uvstva az preminah kum ne6to pove4e, no ne my kazah sega o6te izpitvam mn silni 4yvstva kum mom4eto no se opitvam da si zapazim priqtelstvoto za6toto naistina mn durja na nego. moqt suvet e da izbqgvate ot takiva priqtelstva :)

Lost_Kiss
08-20-2008, 08:29
Има ако е между гей и момиче :D :D :D 8-)

Lacey_66
08-20-2008, 08:36
:) ами разбира се че може .... даже приятелството между момиче и момче е много по добро пред приятелството между момиче и момиче ... малко по трудно се постига ... но е по истинско въпреки че най често при един от двамата се появяват по големи чувства ... :) от просто приятели ... :-P

cO_olY
08-21-2008, 09:39
приятелство има аз например имам 4 мн добри фр и леко харесвам едната ама не6та да рискувам о6те 6тот ако едната не6то са дръпне си4ките 6а ми са разсърдят

Josefinne
08-21-2008, 09:40
Да, определено се получава.

cO_olY
08-21-2008, 09:42
az su6to nqmam kategori4en otgovor za6toto bqh 4ast i o6te sum ot takava drujba mejdy mom4e i momi4e ot priqtlski 4uvstva az preminah kum ne6to pove4e, no ne my kazah sega o6te izpitvam mn silni 4yvstva kum mom4eto no se opitvam da si zapazim priqtelstvoto za6toto naistina mn durja na nego. moqt suvet e da izbqgvate ot takiva priqtelstva :)
вобще не мисля че трябва приятелтсва м/у момче и момиче да се избягват..защото ти винаги пе4елиш нещо от това приятелство..приятел ли .. гадже ли.. :)

draki4ka
08-21-2008, 10:05
има мн ясно :grin: понякога си мисля че момчетата ме подкрепят повече от момичета макар че накои от тях ми се водят за най добри фр :( :( :lol:

Boyd
08-21-2008, 11:24
Предварително Ви се извинявам за малко по-грубия език, който ще ползвам. Малко по-надолу ще разберете какво имам предвид.

Приятелство между момче и момиче има и то това приятелство е много по-здраво отколкото между момче-момче и момиче-момиче. Ще пообясня защо, въпреки че професорите ведната ще се изкажат по въпроса и ще кажат, че това не е вярно, защото според тях щом те нямат приятели от противоположния пол значи никой не може да има и няма. Та исках да отбележа, че в такива приятелства винаги можеш да чуеш гледната точка на човек от ДРУГИЯ пол. Точно тези хетероприятелства са най-ценни когато единия има проблем в любовта, ако мога така да се изразя. В такъв случай ти имаш някаква представа какво мисли половинката ти, с която не говориш, а говориш с приятеля/ката. Едно момиче няма за какво да завижда на едно момче както и обратно.
Днешни комплексарки и комплексари си завиждат даже за чорапите. Е такива идиоти честно казано не мога да ги разбера. Ми като си ограничен човек и можеш да мислиш само за тея неща - майната ти. Трябва да разберете, че живота не е просто пребиваване. Има си златни правила във всичко ДОРИ и в живота. Тея мамини детенца не могат да се срещнат с живота, защото родителите винаги са зад тях. Един ден като ги оставят какво правят !? Глупави, неуки, знаят как да си завържат връзките на обувките (в днешно време е модерно даже да ти се влачат по земята) и как да се приберат вкъщи.
До всички малоумници, които не познават приятелството и нямат човек, който да е до тях винаги когато го повикат било то просто за да го видят или да искат помощ.
Никой не може да оцени правилно приятелството докато не разбере какво е всъщност то. Така че нека тези, които имат "приятели", с които излизат всяка вечер и после ги няма никакви да не дават мнения по въпроса.

Прочетох няколко коментара по-горе за някакви "грозни" и "красиви". Кой е грозния и кой е красивия ?! Ама вие хич не сте с всичкия си. Кои сте вие, че да казвате кой какъв е. Първо за приятелство и любов кой е красив и кой не значение няма. "Ама какво ще стане, ако "ГРОЗНИЯ" се влюби в "хубавия" ?! Какви са тия комплексарски глупости, я се осъзнайте. Щяло приятелството да се развали, как !? С това, че някой счита друг за по-близък се разваля приятелството ?! Питайте родителите си поотделно кои са им най-добрите приятели да видите, че и двамата ще кажат, че те са си приятели.

Такива глупави постове има тука, че да се хване за главата човек. Почвам все по-силно да мисля, че след 92-ра 93-та година всички са почнали да затъпяват много! Никой не мисли с тая глава дето има на раменете, явно всички я ползват за равновесие.

Понеже коментара ми е дълъг и до тези идиоти, до които е адресиран няма да го прочетат пиша тези 2-3 реда, за да прочетат, че пише нещо за тях. Ако тяхна Милост реши да го прочете в рамките на 1 час колкото им е нужно нека заповяда.


Moronic, pathetic jerks.

DaHuTyYyY
08-21-2008, 11:43
ами според има, обача с времето това приятелство се превръща в нещо повече поне за 1 от двамата. Това го казвам, защото съдя по приятелите си. Почти винаги така става именно защото ставате близки, споделяте си и понякое време откривате, че имате общи черти.

На същото мнение съм

lisi4ety
08-21-2008, 11:45
Абе има.. ама.. в повечето случаи някой изпитва нещо повече от приятелство... От личен опит го знам, че намесят ли се и чувствата, приятелството отива на майната си..

jujityy
08-21-2008, 12:49
Има според мен :-)

08-21-2008, 12:59
Аз имам приятел момче. Един ден той ме попита въпроса "Какво би направила, ако те целуна?" Аз ми отвърнах, че пове4е не бих могла да му бъда приятелка, дори да го направи просто така.

Според мен може да има такова приятелство, ако и двете страни са наясно с намеренията и мислите на другия..... :oops:

army_boy_90
08-21-2008, 14:10
Според мен ВИНАГИ ЕДИНИЯ ИЗПИТВА НЕЩО КЪМ ДУГИЯ.........

maniqgirl
08-21-2008, 14:40
първо бяхме големи приятели,2 години като приятели и сега сме заедно.такова приятелство съществува но не при всеки се получава.

Lost_Kiss
08-21-2008, 16:01
Аз имам приятел момче, и наистина не мисля, че ще се харесаме... Макар че преди сме ходили с него половин година, аз го обичах и той мене, но след две години да се караме, ругаем, същото време обичаме... Сега сме чисто приятели хахаха... Е да има, но сигурно ако не бяхме гаджета преди.. нямаше сега да сме си толкова добри приятели.. :)

Boyd
08-21-2008, 17:40
първо бяхме големи приятели,2 години като приятели и сега сме заедно.такова приятелство съществува но не при всеки се получава.

Ти беше на 11.

Предполагам, че никой не ми е прочел дългия пост, така че ще кажа, че има такива приятелства, но са малко както всички сериозни приятелства. Аз лично имам такава приятелка и се гордея с това.

BePoHuKa
08-22-2008, 04:56
Уфф..ами много пъти съм се опитвала да създам приятелство с момче,с надеждата,че ще се получи,но накрая {в повечето случаи момчето}се издънва и нищо не става..може би между 18-19 годишни и нагоре по може ама при по-малките никъф шанс... :x :x :x

iff
08-22-2008, 12:37
Ами да .. има .. аз имам много приятели момчета даже сигурно имам повече приятели момчета отколкото момичета .. :-o
Ама ако се намеси любовта .. приятелството отива на майната си .. :(

DeathRogue
08-22-2008, 12:45
Има ама само ако единия е грозен.

:razz: razbi me :razz: 8-)

GabisiTa
08-22-2008, 12:47
Има! :)

fUcK_lOv3
08-22-2008, 12:49
Според мен ВИНАГИ ЕДИНИЯ ИЗПИТВА НЕЩО КЪМ ДУГИЯ......... +1

ludo_momiche
08-22-2008, 12:54
първо бяхме големи приятели,2 години като приятели и сега сме заедно.такова приятелство съществува но не при всеки се получава.

Ти беше на 11.

Предполагам, че никой не ми е прочел дългия пост, така че ще кажа, че има такива приятелства, но са малко както всички сериозни приятелства. Аз лично имам такава приятелка и се гордея с това.

Вероятно е било адресирано към мен или и аз не знам вече,но все пак го прочетох,ако има някакво значение...За доста неща си прав,но все пак на някои места грешиш,но като цяло ок...Но само едно ще ти кажа...когато единия (без да слагаме етикети като "грозен" и "хубав") хареса другия или започне да изпитва нещо повече,много често нещата се скапват,т.е. приятелството ,и това е жалко. Аз нямам такъв случай,но именно е този форум всеки ден сме свидетели на подобни истории.
Това е от мен,сега може би е време за пореден път някой да ме успори,а тук е затова-човек да си даде мнението..

danI_boY
08-22-2008, 13:07
Приятелството между мъжът и жената банво отслабва с настъпването на нощта!! :smt023

MaxGirl
08-22-2008, 13:54
Да, определено!! На мен най-добрите ми приятели са момчета и винаги съм се разбирала по-добре с тях. Това ест. не означава, че си нямам приятелки. :)

zvezdii4kaa
08-22-2008, 14:39
Да, определено! А И ШАНСЪТ ДА ТЕ ПРЕДАДЕ ПРИЯТЕЛКА Е МН ПО-ГОЛЯМ ОТКОЛКОТО ДА ТЕ ПРЕДАДЕ ПРИЯТЕЛ :)

mir4eto93
08-22-2008, 15:49
Според мен може, макар че до сега не ми се е случвало... Веднъж имах един много добър приятел, прекарвахме си времето заедно, ала бала всичко беше супер... отскоро почти не се виждаме защото учим в различни училища и осъзнах, че винаги съм го харесвала не колкото приятел, амо по другия начин :oops: ... Ако има такова приятелство :grin: е доста рядко явление... :-)

NaNa_SladuRana
08-22-2008, 16:06
такова животно няма! ако са ми приятели с които да си пиша и излизам отвреме на време- да,но ако ми е приятел в истинския смисъл на думата-не става,защото винаги един от двамата или и двамата се влюбваме и тогава ми е много трудно,защото трябва да спра да си комуникирам с него,все пак не бих зарязала гаджето си заради никого,но той това не го разбира :?

AItOo0
08-22-2008, 16:21
Няма такъв филм . Винаги момчето ще харесва момичето или обратното за да са фр ...

ANTIHUMAN
08-22-2008, 17:01
Има има!

EmeLLin
08-22-2008, 17:01
ми аз смятам, че има дори и да има и нещо повече пак си го има приятелството. В моя случай е тка :) въпреки, че имаше един период, в който нещата се бяха преебали точно заради чувствата, но мина и сега всичко си е наред :P :)

Sensuality
08-22-2008, 18:22
Разбирасе,че е възможно :-D

machineheadfan
08-22-2008, 20:53
Да, определено! А И ШАНСЪТ ДА ТЕ ПРЕДАДЕ ПРИЯТЕЛКА Е МН ПО-ГОЛЯМ ОТКОЛКОТО ДА ТЕ ПРЕДАДЕ ПРИЯТЕЛ :)

сългасна съм!
дам съществува например моите най-добри приятели са момчета :]

balu4ka
08-23-2008, 08:48
Ами да ти кажа ли от личен опит....при мен се появиха 4увства кум наи добрия ми приятел,но той още нз и тъй ...затова може би сме си приятели :shock:

time2rock
08-23-2008, 11:00
Да,как няма да има приятелство...Баси темата.Имам много момчета приятели и не са ми гаджета

bunit0
08-23-2008, 19:07
da 100%

NightSky
08-23-2008, 19:09
Дълго време бях убедена, че има. Причина за това ми убеждение беше най-добрият ми приятел, с който уж бяхме само приятели. Но скоро той ми призна, че ме харесва. Така че вече не съм толкова убедена, че съществува такова приятелство.

Boyd
08-23-2008, 20:54
ludo_momiche,

ставаме свидетели на такива теми във форума, не защото такива приятелства не съществуват, а защото въпросните потърпевши не са били приятели.

П.П. Съжалявам, ако съм объркал никнейма.

ludo_momiche
08-23-2008, 21:00
ludo_momiche,

ставаме свидетели на такива теми във форума, не защото такива приятелства не съществуват, а защото въпросните потърпевши не са били приятели.

П.П. Съжалявам, ако съм объркал никнейма.
Ами ако се отнася въпрос за мен.не си го объркал. :)
Иначе да,вярно е....аз много неща казах в тази тема къде не съвсем в добро състояние...Последно: според мен има,но не може и да се отречат другите случаи-понякога привързаността прераства в нещо по-силно!

Boyd
08-23-2008, 21:03
Ами ако се отнася въпрос за мен.не си го объркал. :)
Иначе да,вярно е....аз много неща казах в тази тема къде не съвсем в добро състояние...Последно: според мен има,но не може и да се отречат другите случаи-понякога привързаността прераства в нещо по-силно!

Да, но това не е причина да се разваля приятелство. Колкото повече се обичат двама човека толкова са по-близки - това е ясно. Много често предпочитам да съм с близката ми приятелка отколкото с "гаджето".

П.П. На тази тема много мога да говоря, но не мисля, че тук е мястото.

ludo_momiche
08-23-2008, 21:05
Ами ако се отнася въпрос за мен.не си го объркал. :)
Иначе да,вярно е....аз много неща казах в тази тема къде не съвсем в добро състояние...Последно: според мен има,но не може и да се отречат другите случаи-понякога привързаността прераства в нещо по-силно!

Да, но това не е причина да се разваля приятелство. Колкото повече се обичат двама човека толкова са по-близки - това е ясно. Много често предпочитам да съм с близката ми приятелка отколкото с "гаджето".

П.П. На тази тема много мога да говоря, но не мисля, че тук е мястото.

Да,съгласна съм,че не е тук мястото.
Радвам се,че имаш толкова близка приятелка-явно наистина е стойностен човек.

Boyd
08-23-2008, 21:08
Да,съгласна съм,че не е тук мястото.
Радвам се,че имаш толкова близка приятелка-явно наистина е стойностен човек.

Аз се радвам повече от теб. Хубаво е човек да има на кой да разчита. Лошо е когато нямаш такъв човек. Аз лично за себе си мога да кажа, че съм изпитвал и двете чувства..

Май го обърнахме на "чат" и ако досаждам ще спра.

ludo_momiche
08-23-2008, 21:31
На мен не досаждаш,другите да кажат.Всъщност даже ми е интеесно да слушам и друга гледна точка.

Boyd
08-23-2008, 21:42
На сериозни теми обичам да приказвам с някой, защото ми е чудно тея на моята възраст какво мислят. Обикновено говоря с по-възрастни от мен, а там нещата са по-различни.
Както казах тук не е най-подходящото място, защото все пак много хора разглеждат форума и не е приятно някой да ти флууди постоянно. От тая гледна точка не е това мястото.

ludo_momiche
08-23-2008, 21:47
Мхм....край,без повече спам! трябваше по-рано да минем на лс,но нищо.

Boyd
08-23-2008, 21:50
Не е късно да минем, aко ти се обсъждат разни неща.

miloto_girl_4e
08-23-2008, 21:50
Да, има приятелство между момче и момиче, даже мисля, че такива приятелства са по силни от еднополовите :) Аз си имам най-добър приятел, който не бих заменила за нищо на света :-) :-) :-)

Tokio_Hotel_Fanka_forever
08-23-2008, 23:57
abe moje ama rano ili kusno tova prerastva v neshto poveche :-)

plmn
08-24-2008, 00:00
Не съм съгласен, че трябва да прерасне в нещо повече.Може да има приятелство м/у момче и момиче.

IDEPENDENT
08-24-2008, 00:24
момчетата са мн по-добри приятели от момичетата ;) ...

kotenceto_bonbon
08-26-2008, 11:50
vsi4kite mi fr sa mom4eta momi4etata sa ky4ki !!!!!!!!!!!

[ Jerry ]
08-26-2008, 12:51
Твърдо ДА !

vesinka91
08-26-2008, 13:05
da syshtestvuva i pri tova e mn silno priqtelstvo moga da go kaja ot li4en opit :)

InnchetO
08-26-2008, 13:53
естествено , че може :) имам много добри приятели който са ми САМО приятели :) даже мога да кажа , че приятелството с момче е по-..някак си лесно от колкото с момиче :) той може да ти каже какви са нещата от друга гледна точка и наистина да ти помогне :) а и малко или много в приятелството между момичета има моменти в който има нещо като завист :)