PDA

View Full Version : как да кажа на наще че си имам приятел



sisietuyu
08-13-2008, 13:49
аз съм на 15 и преди една седмица тръгнах с едно момче -1вото ми гадже е как да кажа на наще супер ми е тъпо не че ще ми кажат нещо обаче ги знам наще ще почнат да ме разпитват и да ми задават тъпи въпроси и бъзикат :( :(

p0iSsOonN
08-13-2008, 13:55
Можеш да не им казваш - те сами ще разберат, когато започнеш да излизаш по-често и да ти звънят постоянно на мобилния. 8-)
А ако искаш да не криеш нищо от тях им кажи - твоя си работа. Казваш им, че имаш да им съобщиш нещо, важно за теб, сядате и им казваш, че си имаш приятел, или просто им намекваш. Щом според теб ще реагират добре - какъв е проблема?? Даже можеш да ги запознаеш с приятеля ти, за да ви имат повече доверие. :)

TheGirlNextDoor
08-13-2008, 14:09
..не е сложно...
-мамо,татко имам приятел :)


едит-мен да питаш...по добре не им казвай 8-)

Thoughtless
08-13-2008, 14:23
Според мен трябва да им кажеш. Те все някога ще те хванат или ще научат от някой, че си имаш приятел и ще загубат доверие в теб, което е много гадно.
Ако са разбрани хора едва ли ще имаш проблеми. Плюс това си на 15 и е нормално да си имаш гадже. Поговори първо с майка ти, после кажи на баща ти и така..
А това, че ще те бъзикат.. да не ти пука! На шегата отвръщай с шега, няма заради родителите ти да останеш стара мома. :)

GlOrSiTy
08-13-2008, 18:35
амии направи кат0 мен .. кажи на майка ти и тя ще каже на баща ти .. щ0т аз п0принцип не г0в0ря мн0г0 с нег0 .. седнете на маса сам0 двете и кажи "мам0 трябва да ти кажа нещ0.." и така пр0дължи :) не вярвам да ти се разсърди щ0т0 си на 15 :P :P
.. успех :-) ..

Marina__
08-13-2008, 18:51
Не виждам какъв е проблема да кажеш на вашите. Не си малка вече и е съвсем в реда на нещата да си имаш приятел. :) Вариантите как да им кажеш са ги изредили преди мен. Ако той не се дърпа, също не виждам проблем и да го представиш на вашите.

N0_feAR
08-13-2008, 20:09
за ко тряаа да раздуваш. Кат разберат разберат...к'во няма да та накажат доживот да не излизаш от вас. Ай ся все едно и те не са били на твойте години и не са прайли същите раути

sladkish_14
08-13-2008, 20:31
Аз несъм казвала на родителите ми :? .. Не мисля , че щеше да има смисъл , щяха да ми забранят да излизам .. Иначе те сами си разбраха и не загубиха доверие в мен , това е тъпо ! :? :? :? Щяли да загубят доверие в теб , това ти е първото гадже , какво да очакват от теб .. да идеш при тях и да им кажеш всичко за него , че ти знаеш ли всичко за него :? :? Винаги това ми е било адски досадно ..Не виждам закво всъщност се притесняваш ... ти си 9 клас бе :? Най -лесния начин е да идеш и да кажеш мамо ,тате имам си приятел и това е ... :?

ElisaDay
08-13-2008, 20:38
Еми аз с майка ми си споделям..и и казвам примерно "Мамо, довечера ще съм заета,ще ходя на кафе с едно момче.." и от нейна страна"Как се казва, познавам ли го.." най-много да пита къде учи и на колко е .. и след това като се прибера ме пита дали ходим :D и така.. според мен няма смисъл да го криеш от тях и само да се страхуваш дали някой ще те види по центъра, в някое кафе и т.н.Просто сподели с майка си, че си имаш приятел от 1 седмица..достатъчно е според мен.

asi_basi
08-13-2008, 21:59
Abe kakvo ima da im kaje6? Ne si ubila 4ovek, pak i si na 15g. normalna vazrast za parv o gadje...e moje malko da se pritesnqt (nali gi znae6 roditelitee pak i ti e parvo gadje i ne sa sviknali sig. ) Az na na6te samo za arvite 2 mom4eta kazah...sled tova ne sam si i pravila truda, ili razbirat sami ili se praqt 4e neznaqt... Pak i ako mom4eto e svqsno (dano) togava nqma6 problem, 6te vidqt daje 4e znae6 kak da gi podbira6 ;). Ehh da ti imam problemite.

asasfdf
08-13-2008, 22:08
защо ще им казваш веднага, минала е само седмица..ако потръгнат нещата все ще се запознаят с него

Pedigree
08-14-2008, 08:22
Ако ще казваш на твоите, едно 'мамо, тате, имам си приятел', придружено с 'не се притеснявайте, знам какво правя', би свършило работа. Естествено, и да им кажеш да не се притесняват, и да не им кажеш, няма да ги накараш да спрат да се притесняват, родители са ти, това им е работата. По - добре е да научат от теб, а не от някоя приятелка/позната, защото кой знае какви мисли ще им минат през главата(деца, аборт, бла блаа).

westggirl
08-14-2008, 08:24
Според мен по добре изчакай малко ако сте заедно от скоро да видиш поне според вас ще стане ли нещо защото според мен като разберат ше те разпитват и за тфа поизчакай малко ;)

TehPro
08-14-2008, 20:16
аз съм на 15 и преди една седмица тръгнах с едно момче -1вото ми гадже е как да кажа на наще супер ми е тъпо не че ще ми кажат нещо обаче ги знам наще ще почнат да ме разпитват и да ми задават тъпи въпроси и бъзикат :( :(

познато нещо.. почнаха да ме разпитват.. искаха да знаят повече за нея от колкото мен.. почнаха да ме базикат постоянно.. през 5 мин питат кво прави гаджето.. секви такива... ама да не ти пука..

girls_aloud_
08-21-2008, 21:44
Просто не им казвай :-P То с времето ще разберат,ще те питат и тогава като повдигнат въпроса ще им кажеш.

_showy_
08-21-2008, 21:49
Толкова ли държиш да им кажеш?
Те сами ще разберат, спокойно. :D

Аз лично до сега нито веднъж не съм им казвала, но винаги са разбирали сами до 3тия ден. :D Пък и някой път даже още преди да сме заедно. :D

psychopath
08-21-2008, 23:34
защо трябва да им казваш 8-)

Love_Boy
08-21-2008, 23:38
Тази тема е от типа "как да кажа на наште, че съм гей"!!!
За бога, живеем в 21 век! Имаме право дори да се прибираме вкъщи след "лека нощ деца"!

na1xn
08-22-2008, 07:37
Ne im kazvai.. ne im treva da znaqt

sexa_na_kompleksa
08-22-2008, 14:03
Аз на баща ми никога не съм казвала, че си имам приятел - много е ревнив и си представям как ще реагира... Понякога казвам на брат ми, защото той така или иначе ще разбере. Но и той е доста ревнив, така че и с него внимавам.
Ако държиш - кажи на вашите. Но все пак ходите от скоро. Прецени колко сериозни са нещата. Ако знаеш, че връзката няма да продължи дълго, изобщо не си прави труда да им съобщаваш.

Lacey_66
08-22-2008, 14:51
Мен би ме било срам да кажа на наште че имам приятел :oops: :oops: :oops: и като ги знам повечето родители :D квито са нахалнички ... няма да те оставят на мира ... :D :D :D

NaNa_SladuRana
08-22-2008, 16:15
аз се карах си майка ми
тя:Не стига,че излизаш с различно момче всики ден пък сега забиваш тоя,който си харесва сестра ти
аз:не е вярно ще излизам с когото си искам и не го забивам
тя:да бе а кво правиш с него сега кой лъжиш
аз:оф,ако искаш вервай не се свалям с никой защото си имам гадже
тя:Кой,откога що не си ми казала
аз:един изтресляк!щото не си ме питала!!!
и си излезнах 8-)

WaterLilly
08-22-2008, 16:26
Просто някой път на вечеря примерно може да им кажеш съвсем между другото, че имаш приятел и после да продължиш да дрънкаш за нещо друго. :D

Sensuality
08-22-2008, 18:15
Не е задължително да им казваш :-D

Ros
08-22-2008, 18:40
Може да кажеш на майка ти,а тя да каже на баща ти.Така може да ти е по-лесно :)

DevilWish
08-22-2008, 21:38
амии направи кат0 мен .. кажи на майка ти и тя ще каже на баща ти .. щ0т аз п0принцип не г0в0ря мн0г0 с нег0 .. седнете на маса сам0 двете и кажи "мам0 трябва да ти кажа нещ0.." и така пр0дължи :) не вярвам да ти се разсърди щ0т0 си на 15 :P :P
.. успех :-) ..
+1 няма нищо нередно

Vikitooo
08-23-2008, 06:19
Аз с майка ми редовно си споделям за такива неща. Даже и само това, че съм хвърлила око на някои, тя първа разбира. 8-) Не е проблем да кажа и на баща ми.

moni_stz22
08-23-2008, 18:01
Според мен не трябва да им казва6 ако не е много сериозно защото саммо ще раздуят всичко и като скъсате ще си по-объркана ! :) Ако след това имаш по-сериозна вразка е добре да им кайеш, но за сега няма смисъл ... :-o

Teenajer_993
12-06-2008, 18:44
Виж сега както другите казват не е сложно.Просто им кажи намери кураж пък ако те разпитват отговаряш но не с подробности.

xSaShEtOx
12-06-2008, 18:56
Омръзна ми от тия теми. Отиваш и им казваш, какво толкова...

ThePowerOfLove
12-06-2008, 19:04
Изчакай поне още 1-2 седмици и тогава им кажи. :)

Sisito941
12-06-2008, 19:11
аз съм на 15 и преди една седмица тръгнах с едно момче -1вото ми гадже е как да кажа на наще супер ми е тъпо не че ще ми кажат нещо обаче ги знам наще ще почнат да ме разпитват и да ми задават тъпи въпроси и бъзикат :( :(

познато нещо.. почнаха да ме разпитват.. искаха да знаят повече за нея от колкото мен.. почнаха да ме базикат постоянно.. през 5 мин питат кво прави гаджето.. секви такива... ама да не ти пука..

и аз съм така както TehPro и мен ме бъзикат много :oops:

Rofl4e
12-06-2008, 20:58
изчакаи да видиш как ще се развият нещата с момчето и тогава им казваи ако е някои несериозен няма смислъл да им казваш.. ;)

_InSaNe_
12-12-2008, 18:26
ами... просто казваш.. аз също съм на ч5 и лятото си имаь приятел на 17.. и просто казах.. наще го приеха нормално само казаха да внимавам с кфи момчета се забърквам и да не направя някоя простотия :D

untouched9
12-13-2008, 14:01
ами то е малко сложно... той знаеше че излизам с момчета че имам приятели но не можеше да възприеме че правим секс ... и веднъж ме хвана с приятеля ми нали правейки секс естествено слава богу че бяхме завити :-D иии само влезна видя и излезе ... ние нали се облякохме ии баща ми на вратата го чакаче с пистолета му :D тогава беше в армията иии така.. .ест отърва се приятеля ми ... иии така :-D след седмица скъсахме не заради баща ми ест :-D

justt
01-13-2009, 14:58
Хмм... за кво пък трябва да им казваш ?! :P

Kostadin_682
01-16-2009, 18:14
Ами защо пък не им го кажеш направо...
Мамо Татко имам си приятел, и можете да ми се смеете, колкото си искате... и ще видиш как баща ти ще стои вцепенен 8-)

hisy
04-16-2009, 18:58
абе не им казвай :D живей си живота без да ти пука... :-D :-D :-D

Darkkiss
04-17-2009, 03:41
като бях на 7 ги запознах с гошо който живееше в стаята ми
още няма проблеми

Sani0
06-19-2012, 16:23
Тръгнах с едно момче от квартала ни, естествено ние се държахме за ръце и се прегръщахме, обикаляхме ок. блока ни, когато се обърнах и погледнах към терасата ни видях, че мама и тати гледат обаче се направих на луда и се пуснахме, продължихме да си вървим като проосто приятели без да се дръшаме и т.н. вечерта като се прибрах вкъщи по-късно мама се напика от смях като ме погледсна, обаче не повдигна въпроса.Аз лично не съм от този тип дето ще им признае в очите.Използвай например компютъра си...направете си няколко снимки и ги остави отворени, когато родителите ти ги видят ще им стане ясно.Така няма да им го кажеш направо.

Verminaard
06-21-2012, 08:20
Темата е от две-и-осма бре,тъпанари безподобни.

Your.Passion
06-21-2012, 08:28
Ами защо пък не им го кажеш направо...
Мамо Татко имам си приятел, и можете да ми се смеете, колкото си искате... и ще видиш как баща ти ще стои вцепенен 8-)

+1 ми да .. :D

Verminaard
06-21-2012, 10:10
Ей,много се ядосвам като ми се изпляскат новорегистрирани тъпаци със по сто-двеста мнения и тръгнат да вадят теми от преди христово време с мисълта че им растат пишките от тая работа.
Смърт и ключ.

Anichkaxxwee
06-22-2012, 22:22
Ее, ще кажеш, че е нещо срамно .. Напълно нормално си е, казваш им така-и-така имам си приятел и готово.. Ако ти е толкова трудно, кажи само на майка си, тя ще те разбере

И с времето ще разберат, постоянно ще ти се обаждат по телефона, ще излизаш по-често..

shmatarok
06-22-2012, 23:15
^ темата е мега стара, едва ли момичето все още има тоя проблем :lol:

Sladichkoto0
06-26-2012, 17:51
^ темата е мега стара, едва ли момичето все още има тоя проблем :lol:

Е да, но в крайна сметка сигурно има и други момичета с този проблем и темата може да им е полезна :D

Manuelass
07-22-2016, 21:16
Здравейте, съвсем нова съм във форума, но ми трябва съвет. Бях на 14 когато баща ми разбра, че се виждам с едно момче, което беше на 19. Реакцията на баща ми беше ужасяваща, не очаквах такава реакция. Последваха много наказания, много обиди и т.н. .Та сега съм на 16 години и се срещам с едно момче което е на 17, една година разлика и въпросът ми е как да съобща на баща си, казах на майка ми, но те са разведени и няма как тя да му каже. Не знам какво да правя. Трябва ми съвет...

mincheto
07-23-2016, 06:18
и няма как тя да му каже. Не знам какво да правя. Трябва ми съвет...

E...,това ,че са разведени не означава,че не могат да си говорят,нали ?
Ми,ако живееш с майка ти не е нужно въобще да казваш на баща ти.

stalker681
07-23-2016, 07:51
Кажи им че си имаш вече патка и готово и те мачка гушка и заедно сте правили па па па па па

падам си по теб сега

и готово

qkataa_123
07-26-2016, 06:10
Споко както казват повечето тука и според мене те сами ще разберат но не е и лошо да им кажеш

doggy_ivanov
08-01-2016, 14:37
първо кажи на майка си.. тя ще те подготви за разговора с баща ти .. и ще подготви него също и ако всичко мине точно,няма за кво да се притесняваш