PDA

View Full Version : за къдрене ?!?!



draki4ka
08-13-2008, 14:05
Еми здравейте тук искам да попитам как си къдрете косата или как я начупвате ?? знам има хиляди теми така да се каже с моите въпроси някои от тях съм 4ела и препрочитала но искам някъв нов начин освен с маша :-o моята коса е права и понякога даже не стои със пяна ако е правена така че ако може някои да ми помогне 6те е мн хубаво моля без критики мерси предварително [!][!][!] :) :)

Dundy
08-13-2008, 14:12
ми аз се къдря мноого рядко,обаче с ролки по ме кефи.Не че с маша съм се къдрила :D карай аз съм си доволна от ролките пък...

BlackWings
08-13-2008, 14:14
От естетична гледна точка , май с маша става по хубаво , защото е по подредено ... поне аз когато се правя с рокли , къдриците стават едни разпиляни и разхвърлени ... :(
Но ако не искаш да си вредиш на косата , по добре с ролки :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-13-2008, 14:34
Ами аз също се къдря много рядко, предимно с маша! Понякога си начупвам косата с пяна и дифузер, но когато искам истински къдрици използвам маша! Ролки съм използвала много малко!

Fionna
08-13-2008, 14:41
И аз се къдря с маша.С ролки нещо не ми се получава :?

girl91
08-13-2008, 20:40
Моята коса не е толкова силно къдръва. Понякога се къдя с ролки за да стане по-различно къдраво.

Peteto633
08-13-2008, 21:40
az moita si q kudrq na parcal4eta hihi stava gotino :) sled kato se okypq i si navivam kosata na parcal4eta i posle stava qko :] :grin:

fenkatakrisi952
08-14-2008, 06:32
Ролки-старо,но ефективно 8-)

Vikitooo
08-14-2008, 06:42
Аз с машата се правя..Но пак ти ме подсетi да пробвам и с ролки :-D

k1sS_mY_aSs
08-14-2008, 06:58
Ролки, нямам нерви и време за маши. :)

pepelq6kaaa
08-14-2008, 07:45
az sas ma6a i posle slagam lak da se zadarjat :grin:

sladkish_14
08-14-2008, 09:10
И двете ги използвам :)

krisiiiiito
08-14-2008, 09:33
е аз не се кърдя често даже мноого много рядко но с ролки :)

Liar
08-14-2008, 14:29
С маша става по-хубаво и по-бързо но пък ролките не горят.

adizitk1
08-14-2008, 19:12
Къдря се с плитки,рибена кост.

Izzy_
08-14-2008, 19:21
Аз рядко се къдря,защото съм си естествено къдрава,но когато се случва е с маша. :)

LovelyGirl
08-14-2008, 20:42
Пробвай когато косата ти е още мокра.Слагаш пяна(гел,вакса също става,ама с пяна е по-добре)и хубаво я мачкаш и след това я вдигаш високо на 2 кока и стоиш така.Колкото повече стоиш,толкова по-добре.Аз стоя около час.След като я пуснеш я изсуши хубаво със сешоар и я напръскаи с лак.Най-добре ще е,ако лака и пяната ти са хубава марка,примерно на Taft черните са най-силни и държат повече време :)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 21:26
С маша много се гори косата, амаа пък аз съм много нетърпелива ии за по-лесно с нея. Иначе знам за някфо къдрене с парцали, ама не знам как точно става. :(

draki4ka
08-15-2008, 10:33
Пробвай когато косата ти е още мокра.Слагаш пяна(гел,вакса също става,ама с пяна е по-добре)и хубаво я мачкаш и след това я вдигаш високо на 2 кока и стоиш така.Колкото повече стоиш,толкова по-добре.Аз стоя около час.След като я пуснеш я изсуши хубаво със сешоар и я напръскаи с лак.Най-добре ще е,ако лака и пяната ти са хубава марка,примерно на Taft черните са най-силни и държат повече време :)


знам го този номер но аз стоя цяла но6т и на сутринта ефектът няма да кавам какъв е :oops: но ся ве4е 3 ден само с ма6а се правя и скоро зн косата ми как 6те изглейда :-o :-o

BraVo_GirL
08-15-2008, 11:22
Ами аз се къдря по принцип с маша,ама много ме мързи.И вчера за първи път се намачках с пяна,ама спах снощи така и днес като станах косата ми е много готина.Пооформям малко бритона и краищата с преса да не стърчат.Между другото моята коса също не държи като е накъдрена.Като съм с маша-най-много 1 вечер.Сега ще видим с пяната,но важното е че стана.Опитай пак,може и да стане при тен,просто си купи по-добра марка пяна и сложи повече... успех :)

LovelyGirl
08-15-2008, 16:49
Пробвай когато косата ти е още мокра.Слагаш пяна(гел,вакса също става,ама с пяна е по-добре)и хубаво я мачкаш и след това я вдигаш високо на 2 кока и стоиш така.Колкото повече стоиш,толкова по-добре.Аз стоя около час.След като я пуснеш я изсуши хубаво със сешоар и я напръскаи с лак.Най-добре ще е,ако лака и пяната ти са хубава марка,примерно на Taft черните са най-силни и държат повече време :)


знам го този номер но аз стоя цяла но6т и на сутринта ефектът няма да кавам какъв е :oops: но ся ве4е 3 ден само с ма6а се правя и скоро зн косата ми как 6те изглейда :-o :-o

При мен помага,ама щото моята коса е чуплива и лесно се къдри..А аз толкова искам права :( Ами тогава пробвай както всички ти казват с ролки,но има различни видове и следователно разлчни ефекти.Питай в някой магазин да ти обяснят по-подробно,ако не си наясно.На мен мн ми харесва ефекта от ролките,макарче лично аз не съм се правила с тях.

elena_k
08-15-2008, 18:01
Ma6a

TasteOfSin
08-15-2008, 18:08
Най-често си начупвам косата с гел или пяна,но иначе използвам маша.С ролките не ми се получава много добре. :?

Lolitaa
08-15-2008, 21:33
с маша:) същност с ролки не съм пробвала

draki4ka
08-17-2008, 13:16
мс мс мн за коментарите правих си косата 4-5 дена подрет с маша 6от се постригах и по добре стои с къдрава коса ама проблемът е 4е се изгаря бързо можете ли да ми кажете какви шампоани използжате или маски за коса поне да не прилича на слама (моята сигурну скоро 6те стане така) :-o :-o

LovelyGirl
08-17-2008, 14:51
мс мс мн за коментарите правих си косата 4-5 дена подрет с маша 6от се постригах и по добре стои с къдрава коса ама проблемът е 4е се изгаря бързо можете ли да ми кажете какви шампоани използжате или маски за коса поне да не прилича на слама (моята сигурну скоро 6те стане така) :-o :-o

Аз ползвам на Garnier melt-in mask,то е балсам и маска в 1 и е с отмиване.Доволна съм от него.А също така можеш да си вземеш новият шампоан на Елсев с цимент серамид,то е за заздравяване на косъма и е страхотен според мен.
Ако искаш пробвай ампули(продават ги в аптеките и козметичните маг.)Има за всякакъв тип коса-за пърхот,за капеща,изтощена.Те не са скъпи и 1 ампула може да ти стигне за 3 ползвания,щом ти е по-къса косата. ;)

mhmhmhmhm
08-17-2008, 14:52
Като изляза от банята,още на мокро й слагам балсам без отмиване...е поянкога и като изсъхне..и пяна ..друго не ползвам
обаче мога да седя най-много един ден така,щото като я срешаа и става на вълни..бля

ThE 0nE AnD 0nLy
08-17-2008, 15:20
Аз си къдря косата предимно с ролки, защото не съм много добра с машата .. а и понякога я навивам на кокчета

Pliok0019
08-17-2008, 15:35
Имам идеално права коса. За какво ми е да я къдря..

draki4ka
08-17-2008, 15:36
мс мс мн за коментарите правих си косата 4-5 дена подрет с маша 6от се постригах и по добре стои с къдрава коса ама проблемът е 4е се изгаря бързо можете ли да ми кажете какви шампоани използжате или маски за коса поне да не прилича на слама (моята сигурну скоро 6те стане така) :-o :-o

Аз ползвам на Garnier melt-in mask,то е балсам и маска в 1 и е с отмиване.Доволна съм от него.А също така можеш да си вземеш новият шампоан на Елсев с цимент серамид,то е за заздравяване на косъма и е страхотен според мен.
Ако искаш пробвай ампули(продават ги в аптеките и козметичните маг.)Има за всякакъв тип коса-за пърхот,за капеща,изтощена.Те не са скъпи и 1 ампула може да ти стигне за 3 ползвания,щом ти е по-къса косата. ;)

мс ще везема и аз да си купя :-D :) :)

fiama
08-17-2008, 15:49
Какво ли не съм опитвала за да накъдря или поне поначупя косата си, и ефект почти никакъв! А пък от това мачкане с пяна, ставам като гнездо в главата - стърчи ужасно във всички посоки! А като знам на някои коси как хубаво седи :-o Та с две думи - отчаяла съм се да къдря косата си, седи си в естествен вид, сиреч - почти идеално права! :lol:

Vincitore
08-17-2008, 16:45
poprincip normalnite piqni ne sa mnogo efikasni v smis az imam profesionalna piqna koqto e gel-piqna i samo za secundi te nakudrq i tq e mnogo efikasna!!!!! probvai s neq tq e profesionalna edna 4ervena i e na SERI MAXITECT -GEL MOUSSE PLUS ! probvai s neq i sum po4ti sig 4e 6te ti se nakudri ;]

girls_aloud_
08-19-2008, 23:23
С маша става много по-добре, но косата се гори доста. А и с пресите за къдрене става много яко.

deni15
08-26-2008, 15:14
ми аз предпочитам машата...става по подредено..пък с тея ролки... ужасс :? а и мойте не са от най новите :D иначе по безвредно е с ролки ама аз се мачкам с пяна.. въпреки че не винаги се получава както трябва :(

Sensuality
08-26-2008, 16:03
Аз когато реша да се къдря,ако няма кой да ми сложи ролките се къдря с маша,иначе имам от новите ролки и стават много яки къдрици :grin:

mimsssssss
08-26-2008, 18:40
imam edin sme6en vupros.na gosti sum i za da ne pla6a ve4erta vsi4ki ostanali mi kaje6e nqkakuv po lesen ili burz na4in za kudrene kato isklu4im ma6ata 6toto neiskam da si gorq kosata ??? :-o

Ai4ka
08-26-2008, 19:17
Аз предимно се къдря с Ролки защото машата повече изгаря ..но с машата става по подредено..а ако искаш да си я начупиш аз си я начупвам с белтък отделяш белтъка от яйцето разбъркваш го с миксер да стане като пяна ...и като се изкъпиш се намачкваш после се изсушаваш с сешоар ефекта е страхотен пък и фризиорката ми каза..че подхранва косата така че какво по хубаво 8)

AItOo0
08-26-2008, 19:49
ролки :D ама едни специални ... неискам да казвам точно какви са , че ще ми се смеете :lol:

thugbiatch312
08-26-2008, 22:46
Ами с маша става по-хубаво,но ми гори косата много.А с ролките това не е проблем,но после приличам на овчица :D

draki4ka
08-31-2008, 14:43
Какво ли не съм опитвала за да накъдря или поне поначупя косата си, и ефект почти никакъв! А пък от това мачкане с пяна, ставам като гнездо в главата - стърчи ужасно във всички посоки! А като знам на някои коси как хубаво седи :-o Та с две думи - отчаяла съм се да къдря косата си, седи си в естествен вид, сиреч - почти идеално права! :lol:


пхахх и аз съм така сериозно :-o :o :lol: :lol: :lol: :lol: на това хората му викат "конски косъм" :? :lol: :lol: :shock:

gabi_94
08-31-2008, 15:10
еми моята коса си е начупена доста, все едно съм се вила с маша, ама понякога съм ползвала ролки, парцалчета, маша....с ролки не ми харесва, с маша става, а с парцалчета и хартийки не пробвай, защото косата ти ще се скъси с една педя. Пяната ми седи добре като си пооформям косата, но става някак твърдо и гадно. Ако питате мен бих предпочела да съм с права коса - никой до сега не е успял да ми изправи косата за повече от 1,2 часа :D :D :D винаги се накъдря.

mishmula
09-04-2008, 10:57
Според мен най- добрия метод е мама и тати да са ти я накъдрили докато са имали възможност :-D Поне при мен е така, косата ми е къдрава по ген.

g1rl4eto_
09-04-2008, 12:43
i dvete gi izpolzvam,no po chesto rolki pove4e se haresvam

SwEeT_PriNceSsS
09-04-2008, 21:01
ролките кога ги ползвате.. след баня ли.. или на суха коса.. и колко време ги държите г/д..
Иначе по темата с маша се къдря през седмица, две зависи, когато ми се занимава :-D

g1rl4eto_
09-04-2008, 21:06
ролките кога ги ползвате.. след баня ли.. или на суха коса.. и колко време ги държите г/д..
Иначе по темата с маша се къдря през седмица, две зависи, когато ми се занимава :-D

ami az lichno sled banq,slagam si pqna za kosa izsushavam si kosata i gotovo