PDA

View Full Version : орален секс



lizbliz
08-13-2008, 14:19
Искам да ви питам нещо. С гаджето ми сме от 1 година и аз още не съм му правила свирки. Кажете ми какъв вкус има спермата и трябва ли да ми свършва в устата. Една приятелка ми каза че било много яко гаджето и да и свършва в устата и тя много се кефела на спермата ама аз не знам. Моля ви кажете ми.

SpOrTs_GiRl
08-13-2008, 14:21
Няма как да разбереш ако не пробваш. Това, че на еди-коя си й харесва, не означава, че и на теб ще ти хареса. Индивидуално е ..
А иначе момчето много би се зарадвало ако му дадеш да ти свърши в устата.

t1n4e7o
08-13-2008, 14:24
Ами да ти кажа, то си е индивидуално, на всяко момче спермата му е различна, къде повече, къде по- малко.. Ако момчето има добеа хигиена, даже може и да ти хареса да му правиш свирки :) А спермата зависи и до голяма степен от това, което е консумирал като храна през деня. А ако не ти хареса, не е заължително да го правиш повторно.. Тогава вече можете да си поговорите и да ги обсъдите тези неща.. Щом сте заедно от година би трябвало да сте откровени един с друг и да си имате доверие!
Успех :) :-)

Love0nlyMyself
08-13-2008, 17:24
секи човек има различен вкус на спермата
не е задължително да ти свърши в устата ама ако искаш можеш и да пробваш

FreeSpirit
08-13-2008, 17:30
Пробвай и ще разбереш....пък и не е задължително да ти свършва в устата ;)
И не е вярно, че на всички момчета им харесва, повечето момчета с които съм говорила за това, не намират идеята за хубава ;)

hitru6ata
08-13-2008, 17:32
На мен лично не ми харесва вкуса, даже щях да повърна на няколко пъти като ми свършваше в устата, както ти казват всички е индивидуално за всеки!Ако искаш може да го накараш да изпие една котия сок от ананас,казват,че така вкусът и ставал сладък!!! 8)

poolparty
08-13-2008, 18:08
Виж сега - ти първо му направи няколко пъти свирка. Да свикнеш ти - да видиш как стоят нещата, пък чак след това се замисляй за свършване в устата. Защото ако ти свърши в устата първия път още - може да те отврати с това, а иначе да би ви харесало..

ubuntu
08-13-2008, 20:27
ШОУТо МИНУТА Е МНОГО
Въпрос на зрител: Що е то минет?
Започва броене. Досадното човече на "Минута е Много" казва:

- Ами, сега?
Състезателят започва да мисли.
Мисли, мисли... Остават 10 секунди. Човечето казва:

- Няма време!
Състезателят изнервено се провиква:

- Трай бе! Да ти го тура в устата!
Водещият:

- Защо не ръкопляскате? !

pampers
08-13-2008, 20:44
ами първия път може да не ти хареса, но от 2рия и т.н. може да ти харесва вече, има момичета на които изобщо никога не им харесва, но все пак не трябва д бъдем егоисти и колкото и да ни е гадно ще се жертваме за кефа на партнйора, не може само ти да получаваш удоволствие /от лизане примерно/ а той нищо... :? :D

CucuTy
08-13-2008, 23:03
Няма как да разбереш ако не пробваш. Това, че на еди-коя си й харесва, не означава, че и на теб ще ти хареса. Индивидуално е ..
А иначе момчето много би се зарадвало ако му дадеш да ти свърши в устата.


+1 :)

InDo
08-14-2008, 07:41
Предлагам ти да спреш на го мъчиш,се пак ходите от една година а за спермата какво да ти кажа зависи много някои я харесват някои не,тва е въпрос на избор но мисля че ще е хубаво да му задоволиш нуждите.... 8) :?

DevilWish
08-14-2008, 08:31
На мен лично ми харесва ,обаче то е различен вкуса ,така че ти трябва да си прецениш.Прави му "свирки" само ако го чувсваш ,иначе ще го правиш машинално и даже няма да изпита голямо удоволствие ;)

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
08-14-2008, 08:34
гопям пропуск , кажи му да ти свърши в ушите , приятелката ти сигурно много се кефи , може и в носа зависи от романтиката около вас

freshness
08-14-2008, 09:46
ако не ти хареса вкуса на спермата му винаги можеш да я изплюеш,а не да я погълнеш.на момчето ти ще му е кеф и само да ти свърши в устата,макар че ако не ти е много гадно по-добре ще му стане ако я глътнеш.
аз обичам да гълтам на приятеля си,но понякога спермата му има доста гаден вкус и тогава просто я изплювам :razz: :?

CucuTy
08-14-2008, 10:35
гопям пропуск , кажи му да ти свърши в ушите , приятелката ти сигурно много се кефи , може и в носа зависи от романтиката около вас



Може да се удави, ако й свърши в носа бе.. :lol:

bunit0
08-14-2008, 14:13
ima i dr temi 4eti
puk i kat opita6 6a razbere6
nie kak da ti obqsnim 4ustvoty kat go izpita6 6a razbere6 :-D