PDA

View Full Version : Дава ми някакво шибано съобщение, когато съм в един сайт!



PinkFloydSound
08-13-2008, 15:43
Значи, като ида в импулс.бг, постоянно ми дава някакво шибано съобщение относно потребителски акаунти и дали съм давала разрешение...
Става въпрос за някакви добавки към ИЕ.
Тъпа работа..
Пренебрегвам го всеки път, ама то се появява на 5 минути. :booooomb:
Кажете какво да направя или по-точно как да направя така, че да изчезне. :booooomb:

Natalia
08-13-2008, 18:22
Значи, като ида в импулс.бг, постоянно ми дава някакво шибано съобщение относно потребителски акаунти и дали съм давала разрешение...
Става въпрос за някакви добавки към ИЕ.
Тъпа работа..
Пренебрегвам го всеки път, ама то се появява на 5 минути. :booooomb:
Кажете какво да направя или по-точно как да направя така, че да изчезне. :booooomb: и аз седя в импулса с ИЕ ама нямам такива екстри, явно само на емотата им са появяват :(

Xanibal
08-14-2008, 18:09
ами ако при инстал на някой програми си допуснала да ти се инсталират туулбар добавки към ИЕ и след това тези добавки попринцип са свързани със официалните им сайтове и който може да са спонсори на импулс.А от друга страна може да си станала някакъв Вип потребител или де да знам тва е шитав сайт за мене и сички останали за запознанства,ако не е просто си ъпдейтни ИЕ до по висока версия...Друга работа е да си изчистиш сладкишчетата xD и хисторито и другите неща по нет експлорера ;)