PDA

View Full Version : Просто изливане на мъката...



mcaf
08-13-2008, 16:51
Не мога да разбера какво става с мен... поредното разочарование се случи преди малко :( Какво правя грешно не мога да разбера вече... Харесам си някоя, всичко ок до един момент в който ми заявя, че видиш ли нямало как да стане, незнам си какво... Незнам за кой път вече се получава така... Чувствам се сякаш никога няма да намеря някой, който да обичам, който да е до мен... Чувствам се сам... Днес, мислейки, че най-накрая съм намерил точния човек за мен, отидох да се видя с едно момиче... Видяхме се, поговорихме, разхождахме се, седнахме на една пейка, пак говорихме, прегърнах я... и тогава последва въпрос: "Ние сме приятели, нали"... Казах "Да"... И тя: "Ми ти май имаш чувста към мен..." и аз: "Да"... Тя: "Ами да ти кажа, май няма да се получи, искам да си останем само приятели, защото има нещо, което ме спира...". Аз я попитах какво и тя каза, че "чакала някой", незнам си какво и не искала да ми дава напразни надежди... При което все едно се срина целият свят, в който живея... за пореден път... Просто незнам какво аз правя грешно, та все да не се получава... Не искам коментари, че не трябва да се отчайвам, а да продължавам и тем подобни, защото не ги слушам за първи път... просто искам да си излея някъде душата и затова направих тази тема... Ужасно се чувствам... деба... :( :? :? :?

Shu7teR
08-13-2008, 17:09
Незнам какъв си човече, но имам чувството че точно след 2-3 години ще ти провърви.Или много високо се целиш, или още не си пораснал.Научи се да казваш "майната му".Каже ли ти, че няма да стане значи няма да стане...Казваш си "майната му" и продължаваш напред.Твоят свят ще се срине когато на земята остане само 1 жена и тя ти каже: "Майната ти".Но тя не е само 1 така, че продължавай напред.

П.С.
На колко си години ?

Love0nlyMyself
08-13-2008, 17:11
:( :( :(

SpOrTs_GiRl
08-13-2008, 17:12
Знам, че ти звучи банално и изобщо няма да го приемеш насериозно, чувал си го сигурно много пъти но за всичко има време .. .. Да, знам че е заучена фразичка, но точно търпението би ти помогнало .. Не търси човека, той сам ще те намери, когато му дойде времето.

mcaf
08-13-2008, 17:18
Незнам какъв си човече, но имам чувството че точно след 2-3 години ще ти провърви.Или много високо се целиш, или още не си пораснал.Научи се да казваш "майната му".Каже ли ти, че няма да стане значи няма да стане...Казваш си "майната му" и продължаваш напред.Твоят свят ще се срине когато на земята остане само 1 жена и тя ти каже: "Майната ти".Но тя не е само 1 така, че продължавай напред.

П.С.
На колко си години ?...На 18... :(

partychild
08-13-2008, 17:27
НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕДАВАШ! все пак си на 18...... познавам момчета които наистина още не са имали приятелки...но кфо от това..просто наистина не си я намерил подходящата..не се пренебрегвай и не се отчайвай..за всеки влак има пътници..знам че е банално но е така....успех..и продължавай търсенето :)

SabrinaAa
08-13-2008, 18:44
Vseki e imal takav period v jivota si ne se o4aiva..6te sre6ne6 mom4e keto 6te te obi4ka :-P :-P :-P :-P

miss_asi
08-13-2008, 19:02
не си сам в битката приятелю 8-)
:D

lipsvashh_mi
08-13-2008, 19:06
НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕДАВАШ! все пак си на 18...... познавам момчета които наистина още не са имали приятелки...но кфо от това..просто наистина не си я намерил подходящата..не се пренебрегвай и не се отчайвай..за всеки влак има пътници..знам че е банално но е така....успех..и продължавай търсенето :)
+1.... любовта те удря с лопата по главата,когато най-малко я очакваш,както се казва....се ще намериш подходящата :)

o4arovatelnata
08-13-2008, 19:18
mi neznam i pri men vinagi stava taka , jivota e gaden tozi koito haresva6 ne ti obry6ta vnimanie , a tozi koito ne ponasq6 ti4a sled teb #-o

Bubles
08-13-2008, 19:46
mi neznam i pri men vinagi stava taka , jivota e gaden tozi koito haresva6 ne ti obry6ta vnimanie , a tozi koito ne ponasq6 ti4a sled teb #-o

не просто не искаш това което можеш да имаш а това което не можеш...
а по темата: ее 18 години сякаш си малък че да не знаеш ко да прайш кат ти кажат не! обръщаш се и продължаваш... едно не не значи че няма друг отговор... :)

cinderella_gugutka
08-13-2008, 22:23
спокойно,и аз се 4увствам ужасно...но и преди съм се 4увствала и от ли4ен опит ще ти кажа 4е ще ти мине...и ще дойде момент да ти е мн гот

PePeLePew
08-13-2008, 23:39
Боже колко мъка има на тоя свят Боже