PDA

View Full Version : Решение за България.



Proud Bulgarian
08-13-2008, 18:13
Нека тук поговорим за възможните начини да помогнем на България и българите. Начините за избавление от сегашното положение. За сега няма да пиша идеи. А също така е добре да се разиска какво може да направи отделният индивид за България.

Nightalak
08-13-2008, 18:21
Ако ти се чустваш роботизиран шибан американец .. ние не :) моля те не живей с 2 века след хората

Proud Bulgarian
08-13-2008, 18:31
Едитнах го...Не разбирате от метафори :)

tankistabg
08-13-2008, 18:41
Правиме един възродителен процес...

След това разчекваме на кръст петър Дънов, Елтирир, и другите сектанти и лидери на секти, и тръгваме напред.

kristo
08-13-2008, 23:15
Правиме един възродителен процес...

След това разчекваме на кръст петър Дънов, Елтирир, и другите сектанти и лидери на секти, и тръгваме напред.
Нали говорехме за национално обединение, зачитащо правото на виждане на всички етнически българи, стига да са националисти или най-малкото патриоти. Е тогава? Айде Дънов го зарежи, ама Елтимир, колкото и да не го харесвам и аз, също е най-малкото българин и то националист. Тогава защо да се делим за глупости, за това кой бил тракофил и кой тракофоб, кой славянофил и кой славянофоб, при положение че всички сме българи и търсим национално обединение?!

tankistabg
08-14-2008, 19:12
Правиме един възродителен процес...

След това разчекваме на кръст петър Дънов, Елтирир, и другите сектанти и лидери на секти, и тръгваме напред.
Нали говорехме за национално обединение, зачитащо правото на виждане на всички етнически българи, стига да са националисти или най-малкото патриоти. Е тогава? Айде Дънов го зарежи, ама Елтимир, колкото и да не го харесвам и аз, също е най-малкото българин и то националист. Тогава защо да се делим за глупости, за това кой бил тракофил и кой тракофоб, кой славянофил и кой славянофоб, при положение че всички сме българи и търсим национално обединение?!
Как ше е българин като е МУРГАВ?

Мургавите, също ли са българи?

Аз не приемам никакви българизирани цигани и други мелези за българи!

Аз съм булгарин и ти си българин защото сме продукт на хйиляди години ЕТНИЧЕСКА ЧИСТОТА/

Както и повечето българи тук!

А Петър Дънов, Елтимир, Стефан Гайд и други СЕКТАНТИ са чисто и просто МЕЛЕЗИ!

Колкото и да се пъчат с името Българи НЯМА ДА СТАНАТ ПО БЕЛИ.

diver
08-14-2008, 19:23
Бате значи който е бял е чист българин,който е леко мургав е некъв боклук?

Не знам за вас но аз съм виждал доста бели цигани който ако не знаеш че са такива не можеш да ги познаеш.

Зле си бате.Това какъв цвят на кожата имаш нищо не определя.
Важно е какъв се чувстваш.

kristo
08-14-2008, 21:34
Правиме един възродителен процес...

След това разчекваме на кръст петър Дънов, Елтирир, и другите сектанти и лидери на секти, и тръгваме напред.
Нали говорехме за национално обединение, зачитащо правото на виждане на всички етнически българи, стига да са националисти или най-малкото патриоти. Е тогава? Айде Дънов го зарежи, ама Елтимир, колкото и да не го харесвам и аз, също е най-малкото българин и то националист. Тогава защо да се делим за глупости, за това кой бил тракофил и кой тракофоб, кой славянофил и кой славянофоб, при положение че всички сме българи и търсим национално обединение?!
Как ше е българин като е МУРГАВ?

Мургавите, също ли са българи?

Аз не приемам никакви българизирани цигани и други мелези за българи!

Аз съм булгарин и ти си българин защото сме продукт на хйиляди години ЕТНИЧЕСКА ЧИСТОТА/

Както и повечето българи тук!

А Петър Дънов, Елтимир, Стефан Гайд и други СЕКТАНТИ са чисто и просто МЕЛЕЗИ!

Колкото и да се пъчат с името Българи НЯМА ДА СТАНАТ ПО БЕЛИ.
Хах, ти по тва ли познаваш кой българин и кой не, ми ти верно си бил много сбъркан бе мемко, кой бил по-мургав и кой не. Дай да направим тогава едно национално изследване и да видим кой е по-бял и кой по-черен и съответно да отсеем истинските от фалшивите българи :D.
Не искам да се заяждам, ама съм ти виждал единствената снимка в нета с кърпата на лицето, е да ти кажа по моите критерии и ти ми се виждаш леко мургавичък :oops:.

Diam0nD
08-14-2008, 21:39
http://listen.vbox.bg/s9a60op9k1/Zld-Gen-Vot-na-NEdoverie-10-2005.html
ами зи хайл-а беше казал че онази песен за политиците му е харесала ... ето ти още една /.. и тая ще ти хареса ... кристо замисли се дали и ВМРО няма да предадат народа ,защото по всяка вероятност те ще влязат във властта с бат бойко .. (я и ти пусни да чуеш за какво става въпрос ... песента е правена 2005 ,но е повече от актуална :) )

kristo
08-14-2008, 22:01
http://listen.vbox.bg/s9a60op9k1/Zld-Gen-Vot-na-NEdoverie-10-2005.html
ами зи хайл-а беше казал че онази песен за политиците му е харесала ... ето ти още една /.. и тая ще ти хареса ... кристо замисли се дали и ВМРО няма да предадат народа ,защото по всяка вероятност те ще влязат във властта с бат бойко .. (я и ти пусни да чуеш за какво става въпрос ... песента е правена 2005 ,но е повече от актуална :) )
ОК, с удоволствие ще я чуя песента, само защо намесваш единствено ВМРО в цялата работа. Атака също ясно заявиха в последно време, че ще се коалират с БАТЕ Борисов в едно следващо правителство.
А и аз не съм говорител на ВМРО, нито на Каракачанов, ако можеш му задай на него някои въпроси, аз съм задавал на хора от ВМРО на малко по-ниско ниво от него, но не съм получавал категоричен и утвърдителен отговор, че ВМРО ще прави правителство с Герб със сигурност. Така че е прибързано да заключаваш, че ВМРО и Герб едва ли не са се обединили вече. По-скоро днеска прочетох, че Герб, СДС и ДСБ са подписали предизборно споразумение за следващо правителство ако една от трите партии(естествено иде реч за Герб) спечели изборите.

Diam0nD
08-15-2008, 07:48
ами просто е много вероятно сдс и дсб да имат ужасно малко хора в парламента ... атака много ме съмнява да се коалират с бойко ,заради изборите в софия и балона и други такива изцепки ... сирич може и да бойко да им се сърди :D

kristo
08-15-2008, 09:49
ами просто е много вероятно сдс и дсб да имат ужасно малко хора в парламента ... атака много ме съмнява да се коалират с бойко ,заради изборите в софия и балона и други такива изцепки ... сирич може и да бойко да им се сърди :D
Аа, нещо много си се объркал, че Бойко ще тръгне да се сърди. Бойко толкова му пука на оная работа, че Атака са плюели срещу него, че са пукали балони с надпис-Бойко. ББ си гледа интереса и изобщо не му дреме. А и неведнъж двамата с Волен гостуваха на различни телевизионни предавания и си стиснаха ръцете, в смисъл, че очевидно са готови да преглътнат враждата си и да управляват заедно в едно следващо евентуално коалиционно правителство, каквото най-вероятно ще има отново. Правителство в което освен Герб и Атака, вероятно ще участва и ВМРО, както и ДСБ и СДС. Но нищо не се знае, ще поживеем, ще видим какво ще стане. Аз поне се надявам каквито и да са следващите управници на България, да са малко от малко по-добре от тези сегашните от БСП-ДПС-НДСВ. Не, че ще са китка за мирисане, но все пак да бъде нещо по-добро като управление. Иначе какъв е Бойко е ясно на всички. Ясно е и за съжаление, че почти няма читави политици в България в момента с малки изключения.

air_J
08-15-2008, 10:16
И защо Бойко и Атака да не се коалират, че нещо не мога да се сетя? Това, че плюят едни срещу други е парлама за пред народа. За постигането на целта (целта е комунисти и ДПС вън от властта) може да се използват всякакви средства. Скромното ми мнение е, че преди изборите Бойко ще се коалира с ВМРО, СДС и ДСБ, но с техните гласове в най-добрият случай ще го докара до 41-42%, та останалите десетина процента ще дойдат тъкмо от Атака и ето ти я целта изпълнена. Нещо лошо ли има в многопартийно правителство? По принцип има много лошо, но когато целта е премахване на сегашната тройна коалиция средствата, както вече отбелязах са без значение.

Proud Bulgarian
08-15-2008, 10:57
Каква е разликата между Костов и Н.Михайлова и Станишев и Сакскобурготски, че така искате и СДС и ДСБ.

kristo
08-15-2008, 12:46
Каква е разликата между Костов и Н.Михайлова и Станишев и Сакскобурготски, че така искате и СДС и ДСБ.
Е, извинявай, ама ако тръгнем по тая линия и между Елтимир и Танкиста няма чак толкова голяма разлика, ама айде да не кажеш, че се заяждам, защото нямам такива намерения.

Proud Bulgarian
08-15-2008, 13:24
Каква е разликата между Костов и Н.Михайлова и Станишев и Сакскобурготски, че така искате и СДС и ДСБ.
Е, извинявай, ама ако тръгнем по тая линия и между Елтимир и Танкиста няма чак толкова голяма разлика, ама айде да не кажеш, че се заяждам, защото нямам такива намерения.
Става дума, че от 'сините' вече си изпатихме и няма смисъл пак да ги избираме.

kristo
08-15-2008, 13:33
Каква е разликата между Костов и Н.Михайлова и Станишев и Сакскобурготски, че така искате и СДС и ДСБ.
Е, извинявай, ама ако тръгнем по тая линия и между Елтимир и Танкиста няма чак толкова голяма разлика, ама айде да не кажеш, че се заяждам, защото нямам такива намерения.
Става дума, че от 'сините' вече си изпатихме и няма смисъл пак да ги избираме.
Аз съм съгласен, че от сините си изпатихме, от червените обаче два пъти повече си изпатихме, така че какво да ти кажа бате...
Все някой трябва да замени в следващото управление тройната коалиция, поне да се надяваме, че ще управлява малко по-добре от нея. А кои ще са те(следващите), сам би се досетил.
То ако имаше правилен избор и точен човек, за който да гласуваме, щехме всички масово да тръгнем и да го направим, ама уви. Трябва да се задоволяваме с някакви компромисни варианти поне засега, докато не се появят наистина свестни и читави политици и партии, пък дано тези компромисни варианти са по-добри и полезни за България и българския народ от БСП-ДПС-НДСВ...

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 05:05
Има една група "умници", които плюят по Бойко, Волен и т.н, но като ги питаш за кой ще гласуват, те само повдигат рамене: и казват за никой. Еми като за никой на майка ти в путката нека турци и цигани те управляват. Те със сигурност гласуват.

valkanovb
08-20-2008, 17:44
Има една група "умници", които плюят по Бойко, Волен и т.н, но като ги питаш за кой ще гласуват, те само повдигат рамене: и казват за никой. Еми като за никой на майка ти в путката нека турци и цигани те управляват. Те със сигурност гласуват.Praw si.Trqbwa winagi da glasuwame za da mojem da pobedim DPS.

sweety_90
08-26-2008, 22:40
mole vi se imam nujda ot pomo6ta vi please pomognete mi kolkoto se moje po barzo do 28.08.2008 ima edna tema na koqto trqbva da davam mnenie ni az ne razbiram ot politika i ne se se6tam za mneniq mole vi se pomognete mi temata e : Социална политика и заетост. Как да се овладеят икономическите,политическ те и социални последици от глобализацията? molq vi se ako imate mneniq pomognete mi

petet
08-26-2008, 23:07
То нали знаеш че и Америка с наааааай-добри намриния помаааааагат на Ирак...то войната там не е тяхна причина,нееее,какво говорим тц тц


Българите,които обичат държавата си ще се върнат и ще РАБОТЯТ в нея,а ако смятат да се връщат,след като се пенсионират и малкото млади тук да ги издържат...даа си стоят там!

CTPAX TE E OT MEH
08-30-2008, 14:29
България и българите никога няма да се управим.
Но единствения начин да се чувстваме по-добре е като заразим с нашата болест всички останали държави в ЕС и като гледаме как се давят в собствения си сос ще ни е много гот!
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

valkanovb
08-30-2008, 14:45
България и българите никога няма да се управим.
Но единствения начин да се чувстваме по-добре е като заразим с нашата болест всички останали държави в ЕС и като гледаме как се давят в собствения си сос ще ни е много гот!
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:
Ти си олигофрен.

GutCandy
08-30-2008, 18:44
Сега имаме шанс и имаме право на глас и някой ден,когато разберем как да използваме правата си и да спазваме задълженията си,България ще стане една по - добра страна за живеене.Според мен всичко е един кръговрат...политиците,коит о всъщност ние не избираме,защото ''аз не се интересувам от политика'' или ''няма за кого да гласувам''/ама иначе после плача,че ми е малка заплатата и прочие/си правят каквото си искат и грабят като ненормални.От това следва,че нашето самочувстве като цяло спада и се чувстваме ограбени и отъпкани и ставаме толкова лесни за манипулиране....и всичко се повтаря и повтаря...

kristo
08-30-2008, 22:41
Сега имаме шанс и имаме право на глас и някой ден,когато разберем как да използваме правата си и да спазваме задълженията си,България ще стане една по - добра страна за живеене.Според мен всичко е един кръговрат...политиците,коит о всъщност ние не избираме,защото ''аз не се интересувам от политика'' или ''няма за кого да гласувам''/ама иначе после плача,че ми е малка заплатата и прочие/си правят каквото си искат и грабят като ненормални.От това следва,че нашето самочувстве като цяло спада и се чувстваме ограбени и отъпкани и ставаме толкова лесни за манипулиране....и всичко се повтаря и повтаря...
Много точно мнение, едва ли има какво да се добави повече за момента. Мисля, че всички трябва да се замислим върху това, което си написала и което сме написали всички ние, защото понякога пишем нещо, пък не се замисляме цялостно върху стойността му и да си направим сметка за бъдещето на България и своето собствено оттам. Защото нещата могат да се оправят, стига ние да искаме и да се заемем и на дела да променим нещо. А аз знам, че няма нормален българин, който да не иска промяна на сегашното статукво и модел на управление и функциониране на страната ни.

petet
08-31-2008, 01:24
Проблема (по-точно един от пробелиемите) на Българина е че не си търси правата...

GutCandy
08-31-2008, 07:26
:booooomb:

petet
08-31-2008, 14:08
Еми като са по-умни от нас защо не...


Aз лично винаги си ги търся,лошо обслужване и обиждане на ЖП гарата - следва - жалба,кокали в пицата - следва - жалба,мръсни работи - следва - оплакване,кражби и т.н....

petet
08-31-2008, 14:12
''Отначало ни беше много хубаво...нищо не плащахме....ама сега как тъй ще ни карат?Нии нямаме пари...пък и те като строиха къщите моят мъж помага,а никакви пари и храна не му дадоха...да не беше длъжен да помага?''
Ем...какво може повече да се каже?


Да това са вагонмите,които МС на бедствият им предостави да живеят,след наводненията и си ги искаше обратно,защото при евентуално второ няма къде да слжоат другите българи и мангали,които нямат покрив.И сега май кмета им иска от Министерството да им ги подарарят,а един такъв вагон ако не се лъжа струва между 5000-10 000

А те са им разбили прозорците,осаждили и какво ли не :-x :-x :-x отново на Българина парите,циганите просто плюят върху тях :booooomb:

kristo
09-02-2008, 14:53
Така е, и аз вече си мисля, че трябва да вземем в някои отношения пример от циганите, турците и евреите колкото и грозно да ми звучи и на мен самия. Не говоря за неработенето и безразборното правене на деца, да не си плащаме тока и билетите, в никакъв случай не говоря затова, но за търсенето на правата си и преследването на интереса си дори и с риск да нарушим някой друг закон, но да има резултат и да се промени нещо в тази държава в положителен план.

petet
09-02-2008, 15:25
Знаете ли какво трябва да се направи тук:


В Индия се дава апартамент,ако мъжа се подложи на кастрация.
В Китай се дават по 15 000 ако мъжа се подложи на кастрация.

Тук това ще правим с циганите,те турците рабо или късно може да се изнесат

GutCandy
09-02-2008, 19:29
:shock:

BulgariaZaBulgarite
09-02-2008, 19:39
В Чехия националистите обмислят възможността да закупят земя в Индия и да изселят мангалите там. Ние не можем ли да се oбединим с тях и да изселим сганта там?

kristo
09-02-2008, 20:15
В Чехия националистите обмислят възможността да закупят земя в Индия и да изселят мангалите там. Ние не можем ли да се oбединим с тях и да изселим сганта там?
Абсолютно подкрепям тази идея. Няма какво да ги държим в България и да се опитваме да ги ограничаваме, понеже много трудно това би станало. По-добре да се намери законен начин да ги прогоним в родината им- Индия, като преди това се прежалим и им купим земя там, но все пак е за наше благо.

petet
09-03-2008, 13:21
Ще ни струва МИЛИАРДИ,но да,ще спечелим много повече,за няколко години като спрем да им плащаме помощите,издръжките и прочие.България наистна,аманаистина ще стане много приятна държава и този тумур,който е спирал да расте нагоре ще се махне!Името ще се изчисти!

Аз дори предложих прди време да им дадем малка част от югозападна България,да се присъеденят там и да се направят укрепителни постове,всеки,който доближи стената да бъде разтрелян на границата,това също е решение!


A това за Чехия сеирозно ли или това е старо вече забравено предложениее?Ама то и явно политиците им са малко по-дейни отколкото тия лайна тука

Но нали знаете нашите "братя" Американция и ЕС ще ни наложат санкции и ще обявят,че извършваме геноцид,едва ли не сигурно и Холокост.
АМА КАТО НЕ ИМ ХАРЕСВА ДА ГИ ВЗИМАТ ПРИ ТЯХ!
тук да се оставсят циганите с IQ над 100,тези хора наистина ги уважавам,ама не и онези дето са по гетата,крадат,убиват,псува българи,кълнат ги...

valkanovb
09-03-2008, 22:38
Има по-хубави начини,даже в конструктивни методи а не да ги махаме.Все пак са ресурс.А и всички крадат,убиват и тн.

BulgariaZaBulgarite
09-04-2008, 20:45
A това за Чехия сеирозно ли или това е старо вече забравено предложениее?Ама то и явно политиците им са малко по-дейни отколкото тия лайна тука



http://news.ibox.bg/news/id_945111568

love_enrique
09-09-2008, 13:02
Единственото което може да направи и въпреки това НЕ прави- ДА ГЛАСУВА