PDA

View Full Version : Нужна ми е малко помощ



crazy_sky
08-13-2008, 18:21
Историята ми е много дълга, но ще я съкратя колкото мога...
И така всичко започна с едно момче нормално в любовта е така :( Както и да е, запознах се с това момче и двамата се харесахме и се "взехме" така да се каже. Бяхме заедно и всяка секунда прекарана с него ми беше много хубава, с всяка една секунда заедно осъзнавах, че наистина става все по-важна част от живота ми. Сега не мога без него. Всичко беше идеално докато не направих грешката, че една моя "приятелка" не го наруга по телефона. След като разговорът по телефона приключи аз и казах някои неща по тоя случай казано на кратко да внимава какво говори на приятеля ми, след което естествено се скарахме и не си говорим дори, но да се върна на темат. След това се случи нещо изключително гадно като едно друго момче започна да го обижда в скайп. Аз както всяко момиче би направило за приятеля си се опитвах да го защитя и тъй като наистина много го харесвам и искам да ми има пълно доверие му бях дала всичките си пароли за сайтове, форуми и за скайп и точно тогава, в този момент той бе влязъл в скайпа ми и е видял само частта, в която другото момче го обижда, и така и в двата случая той си помисли, че не съм направила нищо, за да го защитя и поиска да се разделим, но ми даде втори шанс и всичко ми се струваше отново съвършено, докато не се наложи да замина за известно време и преди няколко дни получих SMS от него който изрично гласеше да не му звъня повече. Въпреки всичко продължавах да му звъня и той все така не ми отговаряше днес все пак ми отговори каза, че е направил грешка, като ми е дал Вторият ми шанс. Така и не разбрах, защо и как е решил, че това е грешка...
Хора моля ви помогнете ми незнам какво да правя...
Наистина го обичам, макар и той да не мисли така :cry:
Наистина съм объркана, по-рано, докато бяхме заедно ми каза, че ме обича и си личеше, че е така. Сега го отрича...
Имам нужда от помощ :smt089 :smt087 :-k

SabrinaAa
08-13-2008, 18:37
Moje bi otri4a 4e te obi4a za6toto moje bi se e zasegnal za tfa v skype...li de da znam! no spore mene 6tom ti e kazal 4e e napravil gre6ka kato ti e dal 2-ri 6ans......zna4i sjelqva za tova....i po-dobre go ostavi i davai kam sledvat6tiq!!!! :P :P :P :P :P

mim4ety_sara
08-13-2008, 18:45
Pogovorete na 4-ri o4i kaji mu istinata,pogovorete za6to e postapil taka :-o :)

crazy_sky
08-13-2008, 18:46
Ммм там е работата, че сега полудявам буквално, когато е далеч от мен не мисля, че ще е лесно да го забравя.
До сега не съм имала такива чувства към момче

Duvessa
08-13-2008, 18:47
Първо се замисли над това дали те са ти истински приятели. Месят се в личния ти живот, обиждат приятеля ти- ако имаха и грам уважение към теб, нямаше да го правят. Говори с тях, питай ги защо се държат така и ако продължават с глупавите истории ги остави- на никого не му трябват такива. На момчето сигурно не му е приятно да бъде обиждан от приятелите ти, но и той постъпва глупаво- един ден твърди, че те обича, а на другия – не, това не е нещо, което може да се промени за толкова кратко време. Обясни му как стоят нещата и че няма да допуснеш друг път да го обиждат.

crazy_sky
08-13-2008, 18:47
Pogovorete na 4-ri o4i kaji mu istinata,pogovorete za6to e postapil taka :-o :)

Аз искам да говорим, но той не ме допуска по никакъв начин до себе си

SaYoNaRa
08-13-2008, 18:49
Може някой да го е наговорил срещу теб и след като веднъж си го "разочаровала" да се е поддал на чуждите призказки...Смятам че наистина трябва да се видите и да си поговорите.

Anf3tamin4o
08-13-2008, 18:50
Може би и си му омръзнала и е чакал този момент да се скарате
Намери някой който да те обича и да цени това което правиш за него
Успех
Лека вечер!

crazy_sky
08-13-2008, 18:50
Първо се замисли над това дали те са ти истински приятели. Месят се в личния ти живот, обиждат приятеля ти- ако имаха и грам уважение към теб, нямаше да го правят. Говори с тях, питай ги защо се държат така и ако продължават с глупавите истории ги остави- на никого не му трябват такива. На момчето сигурно не му е приятно да бъде обиждан от приятелите ти, но и той постъпва глупаво- един ден твърди, че те обича, а на другия – не, това не е нещо, което може да се промени за толкова кратко време. Обясни му как стоят нещата и че няма да допуснеш друг път да го обиждат.

Мммм всеки, който го е обидил просто вече разбирам до колко може да се каже, че ми е приятел просто прекъсвам всякаква връзка с тях

koalka
08-13-2008, 18:51
От темата ти разбрах, че ти си го защитила, той явно не го е видял или не знам...
Опитай се да поговориш с него, защото явно ти е доста скъп, пък човека се е обидил и с право.Много са започнали да го обиждат и определено не се е почувствал добре.

mim4ety_sara
08-13-2008, 18:54
Pogovorete na 4-ri o4i kaji mu istinata,pogovorete za6to e postapil taka :-o :)

Аз искам да говорим, но той не ме допуска по никакъв начин до себе си
trudno 6te stane kato toi ne iska da se vidite :? ne znae6 li kade jivee da ide6 u tqh pone :D

Giva
08-13-2008, 18:56
Сори че го казвам но според мен той не те обича (това естествено си е мое мнение) защото ако те обичаше нямаше да те зареже заради такава глупост.Особено втория път-та за него даже причина няма. :-o

crazy_sky
08-13-2008, 18:58
Pogovorete na 4-ri o4i kaji mu istinata,pogovorete za6to e postapil taka :-o :)

Аз искам да говорим, но той не ме допуска по никакъв начин до себе си
trudno 6te stane kato toi ne iska da se vidite :? ne znae6 li kade jivee da ide6 u tqh pone :D

Мдааа знам къде живее, но се налага сега да не съм в същия град, а незнам кога ще мога да се върна :(

Love0nlyMyself
08-13-2008, 20:07
ако ен ти вдига опитай се да намериш къде живее отиди до тях изкарай го от там и го попитай ясно защо го прави това и какво си напраила

asasfdf
08-13-2008, 20:10
Може би и си му омръзнала и е чакал този момент да се скарате
Намери някой който да те обича и да цени това което правиш за него
Успех
Лека вечер!

+

crazy_sky
08-13-2008, 20:24
ако ен ти вдига опитай се да намериш къде живее отиди до тях изкарай го от там и го попитай ясно защо го прави това и какво си напраила

Не ми е проблем аз знам къде живее, но не съм си вкъщи сега съм в друг град и не мога да ида до тях

just_my_luck
08-13-2008, 20:30
spored men nqkoi pak mu e nagovoril nqkvi gluposti.. trqq da pogovorite .. shtom durjish tolkova na nego ne go izpuskai zaradi tupotiite na drugite

renesanZ
08-13-2008, 20:49
Първо се замисли над това дали те са ти истински приятели. Месят се в личния ти живот, обиждат приятеля ти- ако имаха и грам уважение към теб, нямаше да го правят. Говори с тях, питай ги защо се държат така и ако продължават с глупавите истории ги остави- на никого не му трябват такива. На момчето сигурно не му е приятно да бъде обиждан от приятелите ти, но и той постъпва глупаво- един ден твърди, че те обича, а на другия – не, това не е нещо, което може да се промени за толкова кратко време. Обясни му как стоят нещата и че няма да допуснеш друг път да го обиждат.


Най-точно казано

cinderella_gugutka
08-13-2008, 22:20
ами опитай се да говориш с него...незн

Spider4eto
08-14-2008, 00:00
Ми толкова ли си зле, че след като не е видял частта в която го защитаваш, не си му я показала сама :-o