PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!! Косата ми пада.......



Lov3siCk
08-13-2008, 18:47
От почти половин година вече mи пада косата , ама наистина много..... опитах 100000000 шампоани , но нищо не помага, маски, балсами .... още по-зле става... Кажете нещо ефикасно преди да оплешивея

kiss_
08-13-2008, 19:47
Zavisi kak tretira6 kosata si? :?: Ako se izrusqva6...izpravq6 redovno kosata si e vyzmojno da ti pada pove4e ot normalnoto. Edna priqtelka ima6e sy6tiq problem. Otide pri li4niq si lekar i i predpisaha hap4eta...6ampoani.i taka se opravi. :) Moq syvet e da otide6 na lekar \:D/

Zebraa
08-13-2008, 19:53
Na kolko si godini?
Ne iskam da te pla6a no sestra mi prez puberteta ima6e absolutno s16tiq problem i kosata i be6e adski oredqla hode6e po lekari na iglo terapiq i taka na tatak mislq 4e trqbva i ti da se posavetva6 s lekar 6tom tova prodaljava tolkova vreme. :?

Love0nlyMyself
08-13-2008, 20:30
лекар-аптека

4eere6ka_kiss
08-13-2008, 21:18
KOLKOTO I TUPO DA SI SE VIJDA AKO SI VTRIVA6 4ESUN V GLAVATA 6TE SPE DA PADA ! MAIKA MI IMA6E 4ASTI4NO OPLE6IVQVANE VSEKI DEN SE TURKA S 4ESUN I SEGA IMA GUSTA I XYBAVA KOSA ! TEMATA MI SE VIJDA PO SKIRO ZA KOZMETIKA I DIETI

Jumbie483
08-14-2008, 00:02
KOLKOTO I TUPO DA SI SE VIJDA AKO SI VTRIVA6 4ESUN V GLAVATA 6TE SPE DA PADA ! MAIKA MI IMA6E 4ASTI4NO OPLE6IVQVANE VSEKI DEN SE TURKA S 4ESUN I SEGA IMA GUSTA I XYBAVA KOSA ! TEMATA MI SE VIJDA PO SKIRO ZA KOZMETIKA I DIETI

това ще помогне ;) А също можеш да си потърсиш шампоан с катран. Аз използвам такъв и въпреки отвратителната миризма, наистина много помага. Още след първото миене спря да ми пада косата :-P

mumiikataa
08-14-2008, 06:41
Mожеш да пробваш с яйце газ и мас да си направиш маска....

pisenceto_94
08-14-2008, 11:17
Еми наистина по-добре да отидеш на лекар

Lov3siCk
08-14-2008, 12:00
KOLKOTO I TUPO DA SI SE VIJDA AKO SI VTRIVA6 4ESUN V GLAVATA 6TE SPE DA PADA ! MAIKA MI IMA6E 4ASTI4NO OPLE6IVQVANE VSEKI DEN SE TURKA S 4ESUN I SEGA IMA GUSTA I XYBAVA KOSA ! TEMATA MI SE VIJDA PO SKIRO ZA KOZMETIKA I DIETI

това ще помогне ;) А също можеш да си потърсиш шампоан с катран. Аз използвам такъв и въпреки отвратителната миризма, наистина много помага. Още след първото миене спря да ми пада косата :-P

а как ще премахна миризмата? примерно като помириша чесъм имам чувството че ще повърна......

balon4eee
08-14-2008, 13:40
KOLKOTO I TUPO DA SI SE VIJDA AKO SI VTRIVA6 4ESUN V GLAVATA 6TE SPE DA PADA ! MAIKA MI IMA6E 4ASTI4NO OPLE6IVQVANE VSEKI DEN SE TURKA S 4ESUN I SEGA IMA GUSTA I XYBAVA KOSA ! TEMATA MI SE VIJDA PO SKIRO ZA KOZMETIKA I DIETI

това ще помогне ;) А също можеш да си потърсиш шампоан с катран. Аз използвам такъв и въпреки отвратителната миризма, наистина много помага. Още след първото миене спря да ми пада косата :-P

а как ще премахна миризмата? примерно като помириша чесъм имам чувството че ще повърна......
Много правилно ! Верно си е че ще засмърдиш на умрял лебед но като се изкъпеш например :D Друго не се сещам пък

Jumbie483
08-14-2008, 15:33
KOLKOTO I TUPO DA SI SE VIJDA AKO SI VTRIVA6 4ESUN V GLAVATA 6TE SPE DA PADA ! MAIKA MI IMA6E 4ASTI4NO OPLE6IVQVANE VSEKI DEN SE TURKA S 4ESUN I SEGA IMA GUSTA I XYBAVA KOSA ! TEMATA MI SE VIJDA PO SKIRO ZA KOZMETIKA I DIETI

това ще помогне ;) А също можеш да си потърсиш шампоан с катран. Аз използвам такъв и въпреки отвратителната миризма, наистина много помага. Още след първото миене спря да ми пада косата :-P

а как ще премахна миризмата? примерно като помириша чесъм имам чувството че ще повърна......



Със миризмата на катран се свиква :D Пък и след това можеш да се измиеш с обикновен шампоан... :) Пък и то мерише само докато го втриваш ;-)

Lov3siCk
08-14-2008, 18:25
KOLKOTO I TUPO DA SI SE VIJDA AKO SI VTRIVA6 4ESUN V GLAVATA 6TE SPE DA PADA ! MAIKA MI IMA6E 4ASTI4NO OPLE6IVQVANE VSEKI DEN SE TURKA S 4ESUN I SEGA IMA GUSTA I XYBAVA KOSA ! TEMATA MI SE VIJDA PO SKIRO ZA KOZMETIKA I DIETI

това ще помогне ;) А също можеш да си потърсиш шампоан с катран. Аз използвам такъв и въпреки отвратителната миризма, наистина много помага. Още след първото миене спря да ми пада косата :-P

а как ще премахна миризмата? примерно като помириша чесъм имам чувството че ще повърна......
Много правилно ! Верно си е че ще засмърдиш на умрял лебед но като се изкъпеш например :D Друго не се сещам пък

Човече, като го втриваш тоя чесън всеки ден и а е миеш ще си остане нямава миризма.........

misskiss666
08-28-2008, 09:58
:(

Eeyore1
10-11-2008, 00:10
Майка ми имаше същия проблем..падаше и косата,но само в една област..втриваше чесън...помага.Е,да миризмата е отвратителна после,но ако си измиеш косата с яйчен шампоан от серията на "Тео" няма да имаш никав проблем

vilincety
10-11-2008, 06:39
да кестеновата вода помага...няма спор опитаи ако не стаа отиваи на лекар тои най-добре знай... :(

DjBaloon
10-11-2008, 14:46
Срещу тази така да я нареча болест или ген,няма лек
Кофти е при момичетата де,но е и много много рядко

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-11-2008, 15:02
Може да е по много различни причини.. Да се е боядисвала.. да я е третирала с нещо... Да има някакъв силен стрес (отразява се понякога) или някакъв здравословен проблем или сичките накуп.. (шегувам се) Освен това, което посъветваха другите, аз ще те посъветвам да се подстрижеш.. мн късо... И така всеки месец.. Може и да помногне.. Тривитаминол може да вземеш (имаше тема в "козметика и диети") потърси.. И иди на лекар... успех