PDA

View Full Version : Детски Подарък



ElisaDay
08-13-2008, 19:49
Здравейте!Сестра ми прави 7 години в Неделя, а си нямам напредстава какво да и купя.Две години подред и взимах плюшени играчки/имайте впредвид, че в нас е като магазин вече../ Миналата година и взех някаква си каляска с коне и едно барби...На др празници пък съм и взимала Барбита и всякакви си кукли, пъзели и книжки също!Тъй като ще е в първи клас реших да и взема раница..но пък едната ми баба ще го направи, а другата ще я оборудва с всички останали необходими глупотийки..
Та някакви съвети да ми дадете..нещо по-интересно ако може :oops: Парите не са от значение!Благодаря Ви предварително.

asasfdf
08-13-2008, 20:02
някаква дреха? якенце,пола..

gree_girl
08-13-2008, 20:20
някаква дреха? якенце,пола..
+1

Aileen
08-13-2008, 20:29
Малките не се радват много на дрехи. По-добре си поговори с нея и уж случайно се заинтересувай какво й се иска да има......Може и да не се усети. :)

ElisaDay
08-13-2008, 20:30
Мама и тате ще и взимат дрешки..

haterkata
08-13-2008, 20:37
Малките не се радват много на дрехи. По-добре си поговори с нея и уж случайно се заинтересувай какво й се иска да има......Може и да не се усети. :)

мдам съгласна,ако завъртиш нещата така че д не се усети ше е най добре (пък и се пак е на 7 надаали е м хитра 8-) ) тъй че иж без да искаш я поразпитай и и вземи тва дето най и се иска.ти си я познаваш най добре

ElisaDay
08-13-2008, 20:39
haterkata,drebosy4eto благодаря ;-) Ще го пробвам :-)