PDA

View Full Version : Изненадваща среща



asasfdf
08-13-2008, 20:05
Какво правите, когато видите гаджето си случайно някъде навън? как реагирате, ако някой от двама ви е в компания на непознат за другия?

Amateur
08-13-2008, 20:10
Ако е момче и се нервирам ще го наритам,но ако случаино не се нервирам ще питам кои е и тн!

Jagger
08-13-2008, 20:15
Много ми е забавно като каже някой и ще го наритам.... ми ако по як от теб и ем е с гаджетоти и ем те спука от бой :D :razz:

Разбире се че няма смисъл от ревност и такива ако видиш с друг спирате говорите си и ако си има работа чао чао и айде

cherinka
08-13-2008, 20:17
Отивам и го прегръщам/целувам, ала бала.
Има ли нужда да си изкарвам някакви прибързани заключения, само защото съм го зърнала с друг човек...
Щом е непознат, ще им се натреса и ще го попитам учтиво "Няма ли да ме запознаеш с твоя/та приятел/ка?".
Поне на мен това ми се струва разумно и така бих постъпила.
Как ли пък не ще си дигам нервите аз заради глупости..

А, пък, ако се е случило така, че сме се разминали на съседни тротоари и не ме е видял, после ще го попитам тактично какво е правил докато е бил на вън и с кого е излизал... Но, както казах, не смятам да прибързвам със заключенията!

Whyniser
08-13-2008, 20:19
Отивам и го прегръщам/целувам, ала бала.
Има ли нужда да си изкарвам някакви прибързани заключения, само защото съм го зърнала с друг човек...
Щом е непознат, ще им се натреса и ще го попитам учтиво "Няма ли да ме запознаеш с твоя/та приятел/ка?".
Поне на мен това ми се струва разумно и така бих постъпила.
Как ли пък не ще си дигам нервите аз заради глупости..
Толкова си права,Черешке :-P

neshtopotaka
08-13-2008, 20:19
Много ми е забавно като каже някой и ще го наритам.... ми ако по як от теб и ем е с гаджетоти и ем те спука от бой :D :razz:

Разбире се че няма смисъл от ревност и такива ако видиш с друг спирате говорите си и ако си има работа чао чао и айде
+1 :razz:
амм по темата ми ше се ядосам и даже здр нема да му кажа ако е със момиче :-x

just_my_luck
08-13-2008, 20:31
Отивам и го прегръщам/целувам, ала бала.
Има ли нужда да си изкарвам някакви прибързани заключения, само защото съм го зърнала с друг човек...
Щом е непознат, ще им се натреса и ще го попитам учтиво "Няма ли да ме запознаеш с твоя/та приятел/ка?".
Поне на мен това ми се струва разумно и така бих постъпила.
Как ли пък не ще си дигам нервите аз заради глупости..

А, пък, ако се е случило така, че сме се разминали на съседни тротоари и не ме е видял, после ще го попитам тактично какво е правил докато е бил на вън и с кого е излизал... Но, както казах, не смятам да прибързвам със заключенията!
+1

LaDy_DaQnA
08-13-2008, 20:39
ще се зарадвам че го виждам :)

TheGirlNextDoor
08-13-2008, 20:44
ще се зарадвам че го виждам :)

;-)

MiLeNcHeToO
08-13-2008, 20:45
Отивам и го прегръщам/целувам, ала бала.
Има ли нужда да си изкарвам някакви прибързани заключения, само защото съм го зърнала с друг човек...
Щом е непознат, ще им се натреса и ще го попитам учтиво "Няма ли да ме запознаеш с твоя/та приятел/ка?".
Поне на мен това ми се струва разумно и така бих постъпила.
Как ли пък не ще си дигам нервите аз заради глупости..
Толкова си права,Черешке :-P
+1 to4no taka ;-)

tuzaro
08-13-2008, 20:45
ше я утрепа от бой :lol: :lol:

SabrinaAa
08-13-2008, 21:16
6te go hvana i 6te go s4ypq ot boi...kak taka 6te izlzia bez mne i to pak v kompanqta na nepoznat/a!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

gPa3HuTeJl
08-13-2008, 22:04
Цунем я... ала бала... поговорим си и я заебем и си хо'им к1'ет с1м тр1гнал..

cinderella_gugutka
08-13-2008, 22:05
отивам,целувам го страстно,казвам му 4е нямам търпение да излезнем и си тръгвам

asasfdf
08-13-2008, 22:09
отивам,целувам го страстно,казвам му 4е нямам търпение да излезнем и си тръгвам

допада ми! :)

partychild
08-13-2008, 22:19
целувам го,прегръщам го..той със сигурност би ме запознал с непознатия/та и най вероятно би си дошъл с мене 8-) но тфа да не познавам някой негов приятел е много рядко :)

Spider4eto
08-13-2008, 23:57
Гушкам го, фърлям една сочна целувка, той ме запознава с непознатия/та, и пак цунка и гуш и си тръгвам, накъдето съм се запътила :D

Vikitooo
08-14-2008, 04:08
Отивам при него, по една цунка, прегрутка.. и си бегам 8-)

Е после естествено, че ще го питам кой/коя беше тоя/оная 8-)

koalka
08-14-2008, 06:27
Е, няма значение, ще се запозная.Няма да се правя на сърдита само и само, защото не го познавам.Не познавам всичките му приятели.

AnzaRe
08-14-2008, 06:28
Много ми е забавно като каже някой и ще го наритам.... ми ако по як от теб и ем е с гаджетоти и ем те спука от бой :D :razz:

Разбире се че няма смисъл от ревност и такива ако видиш с друг спирате говорите си и ако си има работа чао чао и айде
Има си връзки затова 8)

buffalo88
08-14-2008, 06:31
Ако е с някви други кочове ще ми ядът кеца накриво.

pandelka
08-14-2008, 17:36
Нищо няма да му кажа..има право да излиза и с хора,които за момента не познавам :)

Love0nlyMyself
08-14-2008, 17:39
ами ако приятеля ми го видя с момиче навън където да не познавам може да отида му кажа здрасти целувка и т.н. и после като се видим вече да го попитам коя е и т.н.

gangstata
08-14-2008, 17:41
Предполагам,че нищо няма да направя..
Зависи в кво настроение съм..

sodomicdream
08-14-2008, 18:41
случва ми се много често напоследък...
Имах даже една прекасна ситуация, в която аз отивам на дискотека, а уж той оставал да спи. (не бях му споменавала, че ще бъда там) И.. след 2 часа някъде той ми цъфна в дискотеката със своите хора. Останах като гръмната, но нищо не казах - просто продължих да си купонясвам, независимо от него. :lol:

Prokopi
08-14-2008, 22:46
Утивам на другата улица..крия се..после се напивам в кръчмата...


Това ме кара да страдам много!

Как ви хрумват такива въпроси!?

Нека аз да попитам нещо.Какво правите когато...видите маймуна да играе белот?И в продължение на 3 раздавания винаги има 2 терци и белот!

sodomicdream
08-14-2008, 22:56
Утивам на другата улица..крия се..после се напивам в кръчмата...


Това ме кара да страдам много!

Как ви хрумват такива въпроси!?

Нека аз да попитам нещо.Какво правите когато...видите маймуна да играе белот?И в продължение на 3 раздавания винаги има 2 терци и белот!
нах, това беше добро =)

Erica
08-14-2008, 23:33
Как ви хрумват такива въпроси!?

Нека аз да попитам нещо.Какво правите когато...видите маймуна да играе белот?И в продължение на 3 раздавания винаги има 2 терци и белот!

Erica
08-14-2008, 23:42
Какво правите, когато видите гаджето си случайно някъде навън? как реагирате, ако някой от двама ви е в компания на непознат за другия?

А как трябва да се реагира?Това,че ходите значи ли,че никой от двама ви няма право и на други контакти?

sexy_dizzy
08-15-2008, 01:12
Ами ще се заговорим..ще се целунем и така.
Ако не ме види ще му звънна.

Ако го видя с непознат за мен човек ще се запозная с непознатия и това е..ако той реши да ми разкаже повече за този човек-ок...ако не-аз ще разбера ! 8)

t1n4e7o
08-15-2008, 05:22
Че какво ми пука като е непознат.. А и няма такава опасност, защото познавам всичките му приятели и знам всеки един час къде се намира, така че... 8) А ако сме заедно от скоро, също няма да ми пука, че е с някой, който не познавам... Отивам до него, гушкам си го и така.. 8)

Nanilank0
08-15-2008, 12:42
Че какво ми пука като е непознат.. А и няма такава опасност, защото познавам всичките му приятели и знам всеки един час къде се намира, така че... 8) А ако сме заедно от скоро, също няма да ми пука, че е с някой, който не познавам... Отивам до него, гушкам си го и така.. 8)


+1 /... / 8) 8)

MayKyTy
08-15-2008, 12:57
Какво правите когато...видите маймуна да играе белот?И в продължение на 3 раздавания винаги има 2 терци и белот!
ААаа има нещо гнило ... ще кажа, че лъже ... :razz:
По темата: Нищо няма да направя 8-)

Al3ksandra
08-15-2008, 13:13
Ако видя приятеля ми с някой непознат/а, просто ще мина покрай него , ще му кажа едно яко здрасти :) ще му се усмихна и ще го питам какво прави :) Ако реагира адекватно въобще няма да ме притесни факта че говори с някой/я непозната, пък и може да ме запознае с нея(него) :)