PDA

View Full Version : Истинската любов..



NeLLy_BaBy
08-13-2008, 20:10
Здравейте пускам тази тема защото ми е интертесно вашето мнение по въпроса. Може би е имало и преди такава тема, но скоро не съм попадала на такава. Темата е за истинскта любов, но като казвам , имам предвид наистина това. Напоследък доста започнах да се замислям над това и да ли наистина ние успяваме да познаем кога любовта ни към някого е истинска , а не моментно влюбване, нужда другия да е до теб и т.н.
Ето открих една статия, която ми се стори интересна. В нея открих неща , които аз самата съм изживяла, но не разбира се всичко, защото не мога да кажа че съм открила истинската любов или как бих изживяла загубата й.
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=44531
Какво става когато се случи така, че ние срещнем истинската любов, но разбираме едва когато я изгубим или просто тя минава покрай нас , а ние сме твърде заети с други неща и я забелязваме едва когато вече е далече от нас?
Очаквам вашите отговори ;)

cherinka
08-13-2008, 20:13
Всичко е в главата.

cinderella_gugutka
08-13-2008, 22:18
не може истинската любов да те подмине или просто да я изпуснеш-просто когато дойде тя е направена така 4е веднага да я усетиш и да не я подминаваш или изпускаш.

shokolladd
08-14-2008, 05:47
До миналата година харесвах едно момче,бях хлътнала яко по-него,но той гледаше на мен само като приятел.Цяла година го харесвах и мечтаех той да ми обърне внимание,но така и така нищо не стана.Няколко пъти съм се замисляла дали ще спра някога да го харесвам,сама не исках да идва този момент,макар и сама да знаех,че само на мен ми е кофти като м/у нас нищо не става.Много пъти до като го харесвах,си мислех,че той е истинската любов,но сега въпреки че пак го харесвам,осъзнавам,че съм прекалено малка да говоря за истинска любов.Много хора са ме питали защо точно в негоо намерих да се влюбя,той просто е по-различен от другите,момче с което можеш да споделиш всичко,момче с което можеш да говориш като с голям човек,момче което се сттреми да постигне нещо и да направи нещо .. По-различен е от останалите с много неща .. За всеки има истинска любов,просто трябва да я потърсим :) :)