PDA

View Full Version : Рогца :)



usmivka91
08-13-2008, 20:14
Здравейте...искам да си сложа на снимката рогца...такива на дяволче...или др.,но незнам с коя програма някой може ли да ме насочи благодаря :)

eminemims
08-13-2008, 20:23
http://www.impulse.bg/photos/by/77620/view/6071807
нещо такова ли? (бтв...тва съм аз 8-) )

имам една опция в телефона,от редактиране на снимката и там може да се постави...
иначе има програми,примерно-photo scape там мисля,че има...
може да я драпнеш от download.bg или някоя друга програма за редакция на снимки ... :)

usmivka91
08-13-2008, 20:30
http://www.impulse.bg/photos/by/77620/view/6071807
нещо такова ли? (бтв...тва съм аз 8-) )

имам една опция в телефона,от редактиране на снимката и там може да се постави...
иначе има програми,примерно-photo scape там мисля,че има...
може да я драпнеш от download.bg или някоя друга програма за редакция на снимки ... :)


да благодаря...само че тази дето ми предложи не ми харесва...а и нещо ми се струва малко не разбираема...от моя страна :Д ако има др...ако може сподели...иначе благодаря :)

eminemims
08-13-2008, 20:35
амии по принципп програмката е лесна,но трябва да си поиграеш малко да я разбереш,но щом не ти харесва я остави...
начи пробвай в чичко гугъл за някоя програма за редакция на снимки...
имаше една picasa 2 ... тя е на бг и може също от гугъл да я драпнеш,но нз дали има рогца там :-D ...
та в download.bg има доста такива програми,поразрови се,ако се сетя за някоя друга,ше пиша ... :)

usmivka91
08-13-2008, 20:55
амии по принципп програмката е лесна,но трябва да си поиграеш малко да я разбереш,но щом не ти харесва я остави...
начи пробвай в чичко гугъл за някоя програма за редакция на снимки...
имаше една picasa 2 ... тя е на бг и може също от гугъл да я драпнеш,но нз дали има рогца там :-D ...
та в download.bg има доста такива програми,поразрови се,ако се сетя за някоя друга,ше пиша ... :)

blagodarq {}

CherryKisS
08-14-2008, 09:07
Пикасата е много хубава програма, но за съжаление няма рогца там.
Сори, ама не се сещам какво да ти предложа. :(

cL0wnX
08-14-2008, 10:09
Наи добре е Photoshop CS3 е не са много хората които мо разбират ма се научи там и ща правиш всичко на совите ФР и може и парички да зимаш
www photoshop-bg com има точки но съм нов и нямам право на саитове и линкове :grin: 8-[

HePpitO
08-14-2008, 16:16
Photoshop му е майката, естествена ако можеш да работиш с него. Иначе за други програми не се сещам.
А сайта е www.photoshop-bg.com

Always
08-14-2008, 17:43
Photoshop. Само, че ако не си и чувал за програмата, по-добре първо прочети и се ориентирай с интерфейс и всичко останало, и чак тогава започни да се учиш на фотоколажи и нещо повече... Photoshop е професионален софтуеър.

Xanibal
08-14-2008, 18:02
Мисля че имаше подобни четки за фотошоп в девиан арт,поне би трябвало,видях ги веднъж,два пъти а и е много лесно да си ги направиш със четки и след това със Hue да си ги направиш какъвто цвят искаш,въпреки че и във фотошоп бг има доста добри уроци за начинаещи ;)