PDA

View Full Version : Когато той не прави нищо...



MeTheMost
08-13-2008, 20:36
Излизам с един пич от около 3 седмици, видели сме се повече от 10 пъти, и в компании общи, и сами. Най-вече той ме търси, той иска да излизаме, напоследък всеки ден и определено не мисля, че бъркам сигналите, та едва ли иска да сме "приятели" На 23 е, не е някой пикльо, който да не знае как да действа, но факта е че той нищо не прави. Не съм от момичетата, които ще се нахвърлят на врата на някой, и все пак си се държа достатъчно показателно, за да разбере, че искам да се получат нещата. Защо the fuck не намира смелост/желание или каквото и да е, тези излизания да доведат до нещо??

w0sh
08-13-2008, 20:44
щото the fuck е бъзльо.

TheGirlNextDoor
08-13-2008, 20:47
щото the fuck е бъзльо.

..мхм...така е :-o

just_my_luck
08-13-2008, 20:47
i pri men e etaka i nz kva e pri4inata moje bi sa sramejlivi..

kalpazanka
08-13-2008, 20:49
Когато на петия ден някой батко ви натисне и си поиска секс, не ви бил заслужавал, притискал ви и т. н., а когато действа предпазливо и на принципа Всичко с времето си, се оказва пъзльо.... Май не знаете какво точно искате!
Момчето според мен си е пич на място, който пич не желае да се държи като курвар!

BaBy_bS
08-13-2008, 20:59
Когато на петия ден някой батко ви натисне и си поиска секс, не ви бил заслужавал, притискал ви и т. н., а когато действа предпазливо и на принципа Всичко с времето си, се оказва пъзльо.... Май не знаете какво точно искате!
Момчето според мен си е пич на място, който пич не желае да се държи като курвар!
или играе двойна игра ?

vellvet
08-13-2008, 21:07
или просто го целуни ти и реши тази дилема после ще разбереш дали той иска нещо повече или не... принципно не си такъв тип момече че да му се метнеш на врата.... но принципите са за това, за да се нарушават... ако наистина искаш да се получи нещо действай смело :)

SabrinaAa
08-13-2008, 21:11
mOje bi iska da ste samo prqtele....ili e edno golqmo i sramejlivo dete!!! :grin: :grin: :grin:

vvs_go
08-13-2008, 21:14
щото не му се занимава с пикли, а му се ебе и то евтино

cinderella_gugutka
08-13-2008, 22:16
или е малко объркан и незн кво иска(и тряя да действаш ти) или е бъзлио(и тряя да действаш ти ) или е едно от мом4етата които изобщо не разбирам ( и тряя поне да му признаеш 4е го харесваш)

malone
08-13-2008, 23:17
Хах или не иска да бърза или наистина го е страх от нещо.Ах а сега се сещам че може би ти не му даваш достатъчен повод да направи първата крачка.

asi_basi
08-13-2008, 23:58
Когато на петия ден някой батко ви натисне и си поиска секс, не ви бил заслужавал, притискал ви и т. н., а когато действа предпазливо и на принципа Всичко с времето си, се оказва пъзльо.... Май не знаете какво точно искате!
Момчето според мен си е пич на място, който пич не желае да се държи като курвар!

I az mislq taka.... ako vednaga vi pretisne se oplakvame, ama kato 4aka mnogo pak ne ni haresva... 6tom znae6, 4e neiska6 da ste samo priqteli ili pogovori s nego ili napravo go celuva6 sledva6tiq pat kato si s neg i gotovo.

GreenFairy
08-14-2008, 01:00
Аз разбрах само, че той те търси и иска да излизате а ти си питаш ушите кво да правиш с него... Може и грешно да съм разбрала, но ако е така вземи и ти направи нещо по въпроса да сте повече от приятели

TheNewReligion
08-14-2008, 02:26
Случайно да ти е хрумвало,че момчето иска първо да разбере що за човек си и после да прецени дали струваш? :-o

Vikitooo
08-14-2008, 03:42
Добре де, що си мислиш, че той те харесва?! Само защото ти се обажда и те кани да излизате? Може просто за компания да му служиш когато той е сам... :)

Но може и наистина да те харесва, но ти да си по-малка от него и той да го е страх просто..да не те "изплаши" един вид..

Аз пак лично на такива мъже и дами, шапка им свалям! УMеят да kонтролират чуствата си и да въртят съответната "жертва" по-дълго време :)

MeTheMost
08-14-2008, 08:38
хаха нем, на него не му липсва компания ;) Имало е ситуации, в които можеха да се получат нещата, но не бяха много...е явно или ще трябва да говорим за цялата работа или да аз да действам някакси

xxxSnowflakexxx
08-14-2008, 11:53
щото the fuck е бъзльо. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pandelka
08-14-2008, 12:13
Ми за да не направи нищо явно не е сугурен дали иска или по-точно какво иска :P

buttertoast
08-14-2008, 13:39
Може просто да си му приятна за разговори,без да има специални чувства към теб.Като гледам вече си си втълпила,че те харесва и всяка негова дума приемаш по този начин .. остави малко тези мисли и почакай ;]

Boyd
08-14-2008, 18:17
Защото и на 23 може да е пикльо.

evelinka1122
08-14-2008, 19:00
Случайно да ти е хрумвало,че момчето иска първо да разбере що за човек си и после да прецени дали струваш? :-o
добре казано....

JahSoldier
08-14-2008, 21:43
Защото и на 23 може да е пикльо.

На същото мнение съм. :)

Love0nlyMyself
08-14-2008, 21:57
направи първата крачка ти тогава

lauta_girl
08-14-2008, 23:16
направи първата крачка ти тогава
айде направи я ти :P

Erica
08-14-2008, 23:25
Може просто да си му приятна за разговори,без да има специални чувства към теб.Като гледам вече си си втълпила,че те харесва и всяка негова дума приемаш по този начин .. остави малко тези мисли и почакай ;]

И аз така мисля...
Не е задължително винаги да има чувства между момче и момиче...