PDA

View Full Version : Наистина имам нужда от помощ :(



kazanovaa
08-13-2008, 20:52
Та моя проблем е-преди около седмица бях на купон и се целунах с едно момче,съученик на приятеля ми..Обаче приятеля ми дори не знаеше,че съм била на купон камо ли че съм се целунала с въпросното момче.Но вчера е научил и буквално полудя..Извиних му се безбpой много пъти,обаче не може да го "преглътне"Помогнете ми какво да правя,как да го накарам да ми прости?Какво да му кажа?Как да си върна доверието му?

soulripper
08-13-2008, 20:55
just don't act like a whore, that's all! :D

soulripper
08-13-2008, 21:01
just don't act like a whore, that's all! :D

kazanovaa
08-13-2008, 21:02
apfff prestani s prostotiite si :booooomb:

zaraaa
08-13-2008, 21:08
Щом много пъти си му се извинявала, а той не е поискал да приеме извинението, тогава просто му дай време, да обмисли всичко, кажи му, че няма да го търсиш, че няма да го притесняваш, ако иска да сте отново заедно знае как и къде да те намери, ако ли не то поне да ти каже, че вече иска да сложи Край на връзката ви :)

SabrinaAa
08-13-2008, 21:08
Te zatova sa kazali horata....misli predi da deistva6!!! Em za sega go ostavi da my razmine malko za6toto moje bi sega ti e besen...za postapkata ti i to s pravo...i posle prodaljavai da se izvinqva6 dano ti prosti i da si vzeme6 pouka ot tfa 4e ne trqbva taka da se pravi....!!!! :-x :-x :-x

vvs_go
08-13-2008, 21:10
ami ni6to ne pravi tva mu e 4ara na bezdeistvieto

Bubles
08-13-2008, 21:14
Остави го завинаги... няма да ти прости според мен... а и не заслужаваш... :?

asasfdf
08-13-2008, 21:16
така се получава като всеки познава всеки, човек не може да изневери, без на следващия ден да го хванат..
дай му малко време и ако не стане му докажи любовта си с действие

Neftochimic
08-13-2008, 21:20
да си мислила преди да го направиш....

slavito007
08-13-2008, 21:20
Щом много пъти си му се извинявала, а той не е поискал да приеме извинението, тогава просто му дай време, да обмисли всичко, кажи му, че няма да го търсиш, че няма да го притесняваш, ако иска да сте отново заедно знае как и къде да те намери, ако ли не то поне да ти каже, че вече иска да сложи Край на връзката ви :)

Още малко изкарай момчето виновно :-x

Авторке мила ненагледна хубава, остави го малко време и НЕ се дистанцирай от него, че ще стане по-зле. Ако целувката не е значила нищо за тебе, то и за него трябва да е така.
Гледай вече да не пускаш езици на щяло и нещяло :-o

JahSoldier
08-13-2008, 21:46
Направи му свирка 8-)

А сега по темата:
Супер сериозно го питай "Това ли е края ?!", след което той ще се стресне, че може да те изгуби и ще ти прости :)
Ако не стане така - не съжалявай, може да опиташ с момчето от купона :D

Lizy
08-13-2008, 21:58
emi ko da ti kaja :( kofti si postupila,ama horata pravqt gre6ki.ako toi te obi4a 6te ti prosti.dai mu malko vreme :) ako ne moje6 da 4aka6 ...napravi nqkakuv romanti4en jest(kolaj s va6i snimki;prati mu pismo po stariq,tradicionen na4in[demek ne po e-maila]) :)
uspeh!

cinderella_gugutka
08-13-2008, 22:07
еми....поне да му беше признала като си сгрешила :? ако те оби4а ще ти прости

cherinka
08-13-2008, 22:14
Дръж си езика зад зъбите, за напред!

zaraaa
08-14-2008, 00:17
"Още малко изкарай момчето виновно :-x"

Въобще не съм имала това в предвид и не съм искала да кажа това в мнението си, напротив тя е виновна, като знае, че има приятел къде ходи, все пак се мисли! Не исках да бъда груба просто :)

Vikitooo
08-14-2008, 03:47
Ти имаш вина, ти си виновната в случея! Нормално е той да е сърдит и да не може да преглътне такава обида! :)

Какво можеш да направиш ли? Нищо! Всичко зависи от него, от това дали той ще ти прости. Едно извинения или дори няколко не оправят нещата...Но едно е ясно...той е загубил доверието си в теб...А едно доверие много трудно се печели след като бъде изгубено веднъж.

Whyniser
08-14-2008, 09:10
Ти си си виновна.Следващия път преди да направиш некоя глупост си прехапи езика

pandelka
08-14-2008, 09:13
Който не мисли преди да действа ше си яде последствията...дано ти прости ама си постъпила глупаво ако не си била поне пияна 8-)

gPa3HuTeJl
08-14-2008, 09:16
ми да не си се целувала. твой си проблема !

LadyCarameL
08-14-2008, 09:25
Представям си,ако преспиш с него ква олелия ще вдигне чак до небето. 8-) 8-) 8-)

unicorn_f
08-14-2008, 10:38
xaxa ми да не си се целувала с никой..сама си си виновна,нормално е да не иска да ти прости...ако той направи същото се съмнявам че ти ще му простиш ;)

Love0nlyMyself
08-14-2008, 11:05
хаха да си мислила преди да си го напраила ама се изисква мозък се пак :x

Obsession
08-14-2008, 11:42
Абе, виновна си си, какво очакваш да ти кажем? Изчакай малко, но не изчезвай просто така от живота му, дай му време, това е единственото което можеш да направиш, защото случилото се е удър не само върху връзката ви, но и върху достойнството му.

ImmortalForever
08-14-2008, 12:21
Слушай, душицо, как стоят нещата аджеба..Ако предишните ти мъже са били тип "путка мъж".. демек ти лижат гъза, и те гледат в очите и биха ти простили нещо подобно, очевидно този не е..Виновна си и няма две мнения по тоз въпрос... Пича обаче си има достойнство и да му напишеш с рози "Извинявай"..няма да я бъде тая... Евала на пича че не се дава толкоз лесно...сега си представи че той е целунал друга и не ти е казал... Ти би му опяла света.... еми как искаш да постъпи момчето... Относно съвета който ще ти дам е следния: остани на саме със себе си,помисли наистина ли искаш да бъдеш с тфа момче (щото щом си целунала друг-очевидно ти самата не си сигурна кфо аджеба искаш) и отиди при момчето и си излей душата..ако не стане, ш го черпя една бира 8-)

t1n4e7o
08-14-2008, 21:41
Ами другия път като идеш на купон преди да направиш някоя върховна глупост се замисли за човека до теб и колко много неща сте прежиевели.. Дали си струва заради един мимолетен флирт или само за едното натискане или ебане да го изгубиш??? И ако сметнеш, че за теб това е без значение, давай.. Но сега, ако найстина съжаляваш и си го искаш, моят съвет е да му дадеш време .. но знай, че веднъж изгубено доверието не се връща!

BWald0rf
08-14-2008, 21:47
Дай му време.Нормално е да е бесен заради случилото се...Трябва да се постараеш повечко и да му докажеш,че заслужаваш доверие :)

stealthyGirl
08-15-2008, 14:53
Ами какво доверие да ти има - ти дори не се разкайваш за това, което си сторила...


П.П.Огладнях от вас... 8-)

EverythingButTheGirl
08-15-2008, 15:10
каквото си надробиш,такова ще сърбаш ;)

Boyd
08-15-2008, 15:46
just don't act like a whore, that's all! :D

Най-точно казано!

Хем имаш приятел, хем тичаш по други. Ми кой ти е виновен !? Да си мислила, ако той прецени ще ти "прости", if not - not.