PDA

View Full Version : ''обичам те''



nastyangel
08-13-2008, 20:59
Здрасти на всички :)
та ето кво ме мъчи и мен ... щракам си аз в скайпа когато едно момче, с което си пишем от месец най-мнг да е :( и сме се виждали само веднъж и то на дискотека и двамата на градус, изведнъж ми казва - мнг те обичам :-o WTF последвано от ''кво ще кажеш по въпроса'' :razz: Ае смещно ми беше първите 5 мин но после се замислих над тва, че тоя човек ми беше симпатичен и исках нещо да се получи м/у нас евентуално, а сега .... :? Въпроса ми е как реагирате вие на прибързаното ''обичам те'' , защото според мен за да кажеш, на някого, че го обичаш трябва най-малкото да го познаваш добре :x Сега започвам да си мисля и че го казва на всяка срещната :o

SabrinaAa
08-13-2008, 21:03
Pribarzanoto "obi4am te" ne iskrenno...moje bi ti go kazva samo za6toto iska da spi s teb ili...za6toto ne si my bezrazli4na....de da znam,no spored mene nemoje da te obi4a sled kato te e vijdal samo vednaj....Ili tova e lybov ot 1-vi pogled???? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

tuzaro
08-13-2008, 21:03
и като го казва на сяка срещната кво?? нали и на тебе ти го казва значи иска да има нещо с тебе

asasfdf
08-13-2008, 21:09
може някой да му е взел скайпа и да е решил да се избъзика с всичките женски (що не и мъжки) абонати..или да е бил пиян и да не е знаел кви ги върши..или ти да имаш раздвоение на личността и да сте се срещали повече от веднъж..ддз, за кво ако въобще трябва да каже такова нещо го прави по скайп..

Valkyrie
08-13-2008, 21:09
Много ясно, че го казва на всяка срещната. Обаче ако искаш да се чукате - давай, кво ти пука, че говори глупости.
Това ти дава представа какво представлява човека отсреща. Опциите са 2 - или иска чукане, или е пълен идиот. Изключвам третата опция, при която ти си много специален човек и той наистина се е влюбил. Невъзможна е в този случай.
Аз лично не реагирам на подобни реплики. Ня'ам време да се затормозявам с глупости и да се обяснявам.

BaBy_bS
08-13-2008, 21:20
шегувал се е(да не казвам по-груба дума)

gPa3HuTeJl
08-13-2008, 21:36
Само аз ли мисля, че думата ' смешно ' се пише с Ш, а не с Щ :smt017

Iv4eTy
08-13-2008, 21:41
Лично според мен неможе да обикнеш някой чрез общуване по скайп и едно виждане... Но пък това незначи че не те харесва и неиска да стане нещо м/у вас. Нищо не ти пречи да му дадеш шанс нали :-P

cherinka
08-13-2008, 22:07
Сега започвам да си мисля и че го казва на всяка срещната :o
И този момент го има.
Аз в такива случаи най-много да се изсмея и да отсека "Не е нужно да ме юркаш, има и за кво друго да си говорим", смисъл.. лесно е да хванеш някого, когото се опитва да се избъзика по този глупав начин с теб.....

cinderella_gugutka
08-13-2008, 22:10
еми аз го приех като бъзик и се засмях ама .... не ми се говори пове4е :(

renesanZ
08-13-2008, 22:16
шегувал се е(да не казвам по-груба дума)


И аз така мисля...

nastyangel
08-13-2008, 22:56
Само аз ли мисля, че думата ' смешно ' се пише с Ш, а не с Щ :smt017

дааа знам, че се пише с ш! Защо когато човек ви пита нещо сериозно трябва да го поправяте на такива незначителни грешки :o

за останалите мнения благодаря и с повечето съм съгласна :( той е адски сладък, но ми стана мнг кофти кат ми изръси тва и то по скайп :? Едва ли ще излезя с него на кафе... нещо ми се изпари мерака :-s

shokolladd
08-14-2008, 05:51
Думата "обичам" е много скъпа,и трябва да я изречеш с сърцето си.Ако на мен ми изкочи от някои едно такова "обичам те" ще се зачудя,особено ако не сме се опознали.Може той също да има симпатий към теб,и от таам да е дошло това обичам те ..

LadyCarameL
08-14-2008, 05:53
Мии сама го каза-бил е 'на градус'. 8-) Ти какво очакваш?

koalka
08-14-2008, 06:20
За обичане не може да става дума, защото вие въобще не се познавате.Казал го е, защото е бил радостен, защото те харесва...

balu4ka
08-14-2008, 06:23
eпа тва.."оби4ам те" моментното оби4ане,никога не ми е харесвало!Първата при4ина е ,4е когато се познават от толкова малко време..просто не можеш да о4акваш поече от една проста симпатия!Ти сама знаеш отговора :? :? :? И по-добре,че не си отговорила със същото,защото и на мен един ден ми казаха същото въртях и съках ...и мом4ето се отказа...и да ти кажа ли..след няколко дни бях преемислила ..щото ми стана симпати4ен и 6тях му кава "да" но беше тругнал отново с бившата си наро4но ми го е казал..така,4е не се самозалугвай!! :? :?

BWald0rf
08-14-2008, 06:25
ЕХее .. ''Обичам те'' и лигавото ''ОбичКам те'' станаха като Здрасти вече .. :? ... Някой хора не правят разлика между любов и привличане :)

pandelka
08-14-2008, 08:05
Според мен тва обичам те не е защото те познава добре а защото може би си му харесала и веднага обичам те :D За тва не се хващай на въдицата изчакай...а бтв той знае ли че си искала да стане нещу евентуално между вас?

asi_basi
08-14-2008, 08:16
Ami ili na vsqka go kazva ili e mnogoo vlyub4iv i barzo vrevarzva6t se 4ovek i naistina si misli, 4e te obi4a... ako e vtoroto si mislq 4e se zablujdava, malko trudno tolkvoa barzo da te zaobi4a.

Marzq tezi obvarzva6ti dumi, ne mislq 4e trqbva tolkova brzo da se kazvat makar i da g izpitva6 naistina, za6toto taka zatrudnqva6 4oveka do teb osobeno ako o6te ne go izpitva...

krisiiiiito
08-14-2008, 08:38
да явно го казва на всяка срещната ама какво да се прави... 8-)

Al3ksandra
08-14-2008, 08:45
Ето това е лошото в цялата работа... :? Прибързал е.. което обаче може да значи и че те харесва, а може просто да те майтапи за да не му е скучно.. :-o Все пак изчакай и не му се доверявай напълно и ще разбереш наистина дали изпитва нещо към теб или да кажем си играе просто с теб .. времето не лъже :)

MartyParty
08-14-2008, 10:08
В началото на връзката ни той постоянно ми казваше,че ме обича,аз извъртах глава и казвах "Добре".Не казвам,че е най-добрият вариант,но и вашата ситоация не е такава.Той просто се е лигавел.Пък и ако е пил е напълно нормално.Имам приятел ,дето като се напие и казва на всички наред ,че ги обича включително на котката на домакина. 8-)

Kostadin_682
08-14-2008, 10:12
шегувал се е(да не казвам по-груба дума)
Не съм съгласен... много прибързано мнение.... Направил го е по скайп, защото може би не е събрал достатъчно смелост, за да ти го каже :-D

Love0nlyMyself
08-14-2008, 11:06
не те обича а само те харесва

porky
08-14-2008, 11:09
ЕХее .. ''Обичам те'' и лигавото ''ОбичКам те'' станаха като Здрасти вече .. :? ... Някой хора не правят разлика между любов и привличане :)

И аз така мисля :?

.JuSt.SunShiNe.
08-14-2008, 11:13
Нищо не ти пречи да му дадеш шанс.Според мен е било твърде рано за "Обичам те", но може би "Падам си по теб" е по-подходящо за момента, ако наистина те харесва.Защо не!? Пробвай.

ImmortalForever
08-14-2008, 12:25
Той сигурно тфа го казва като за добър ден.. Хич не си го слагай на душата..Ест че лъже-той е мъж.Всички лъжат...have fun и не се впрягай толкоз.. Успех :)

SweetYGirL93
08-14-2008, 12:29
Предишният ми приятел ми каза, че ме обича на втората среща (първата беше просто като приятели) Каза ми го в очите бях изумена и му казах, че това е невъзможно и все още мисля така... :) :) :) Не мисля. че трябва толкова лесно да се казват такива неща, но нЗ Мое Мнение :)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 12:30
По скайп нищо не става ... :? Зарежи я тая работа ... :?

InFaTuAtEd
08-18-2008, 12:59
може просто да е искал да те впечатли :)

evichka_lonelyy
08-18-2008, 15:20
Na men mn sa mi go kazvali i posle nepomneha ta az gi podseshtah ama sig e bil na gradus ili pak iska neshty ot tebe takiva sa momchetata edva li te obicha :razz:

evelinka1122
08-18-2008, 18:53
пфф идиот.... мн яко се ебава тоя с тебе..... другия път му кажи " ай да ходим.... изчакваш да ти отг... и " ама до магазина.... ко ша кажеш :-D "

iiirish
08-18-2008, 19:34
Не може да сте се виждали веднъж, да сте говорили 10 пъти по скайпа и вече да има такива сериозни чувства. Защо пък да не си права, защо пък да не го казва на всяка срещната?! Напълно възможно е. В крайна сметка този човек явно не си дава сметка за сериозността на подобни думи и надали знае какво е да правиш всичко от любов.
Колкото и да ти се иска да се получи "нещо" със него може би най-добре ще е да не се занимаваш повече. Такива, които говорят на изуст не струват

PeopleAlwaysLeave
08-18-2008, 19:46
Може да се ебава.. да го е казал просто ей така, за да види реакцията ти. Другият вариант е да го е казал, защото иска нещо от тебе - например секс :) Не му се връзвай, в никакъв случай не е нещо сериозно...

258
08-18-2008, 21:39
Има момчета дето го казват ей тей.Особено ако е по скайп или в смс.

Whyniser
08-18-2008, 22:03
Здрасти на всички :)
та ето кво ме мъчи и мен ... щракам си аз в скайпа когато едно момче, с което си пишем от месец най-мнг да е :( и сме се виждали само веднъж и то на дискотека и двамата на градус, изведнъж ми казва - мнг те обичам :-o WTF последвано от ''кво ще кажеш по въпроса'' :razz: Ае смещно ми беше първите 5 мин но после се замислих над тва, че тоя човек ми беше симпатичен и исках нещо да се получи м/у нас евентуално, а сега .... :? Въпроса ми е как реагирате вие на прибързаното ''обичам те'' , защото според мен за да кажеш, на някого, че го обичаш трябва най-малкото да го познаваш добре :x Сега започвам да си мисля и че го казва на всяка срещната :o
Има различни поводи за казване на "заветните думи".Явно не си разбрала за какво става дума.

Desert Flower
08-19-2008, 06:53
Думите на пияния са мислите на трезвия

+1, Много мъдро! :)

Wrathchild
08-19-2008, 07:15
Може да те обича като приятелка, не е изключено.
Но прибързаното обичам те (като любов между мъж и жена, в случая между тийнейджъри) не го одобрявам в никакъв случай. Казвали са ми го много скоро, а пък и 2 седмици не изкарахме. А друг път пък ми го казаха след като се бях забила с един и веднага тръгнах с него (добре де, след няколко часа), а той ми го изръси на следващия ден. Зарязах го... аман от такива 'любовчии'.