PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет



Jumbie483
08-13-2008, 23:16
Отнася се за най-добрата ми приятелка. Това момиче няма никакъв срам. Вече е почти на 17 год, а все още се розхожда в тях само по долни гащи (а тя има какво да покаже) Не я е срам нито от баща и, нито от брат и. Понякога когато ме кани в тях направо се чудя какво да правя. Майка и - ок, брат и е прекалено малък, ама от баща и как не я е срам не знам. Аз умирам от срам да ида в тях и тя да ми отвори вратата само по гащи а баща и отзад :x
Та искам съвет какво да правя ?! Говорила съм с нея милион пъти, но тя казва, че няма от какво да се срамувам. Е да, ама.... :oops: Най-лошото е че се налага 2 дена да спя в тях (има си сериозни причини) :shock: А баща и явно и той се срамува от щерка си когато аз съм там :D

4eere6ka_kiss
08-13-2008, 23:18
Tva e neiniq jivot da pravi kvoto si iska :D Vse pak v ku6ti vseki ima pravo na kakvoto my e kef Ne smqtam 4e e tvoq rrabota :)

Jumbie483
08-13-2008, 23:19
Е да, ама аз умирам от срам, не тя :oops: Поне да си слага сутиен или поне потник когато съм в тях :grin:

LadyCarameL
08-14-2008, 05:46
Ъъъ за гащите-ок ама.. САМО по гащи !?!

k1sS_mY_aSs
08-14-2008, 07:03
Тцтц....е тая па еба си самоуважението има няма що.... 8-)
По темата: Еми остани и ти само по долни гащи в тях и сте квит 8-) Баща й ще плакне очи :lol:

+1 ЬАьаьаьа :D

Loshotia
08-14-2008, 07:25
А тя как ходи по- точно? Вместо панталон по бельо или само по бельо без нищо отгоре на гърдите? Щото ако е второто....

westggirl
08-14-2008, 08:21
А тя как ходи по- точно? Вместо панталон по бельо или само по бельо без нищо отгоре на гърдите? Щото ако е второто....
аз доколкото разбрах без сутиен без блузка ... гола а отдолу само по гащички ... то и аз си се разхождам ама само като съм сама и съм по сутиен или блуза и гащички ...

Jumbie483
08-14-2008, 10:18
А тя как ходи по- точно? Вместо панталон по бельо или само по бельо без нищо отгоре на гърдите? Щото ако е второто....
аз доколкото разбрах без сутиен без блузка ... гола а отдолу само по гащички ... то и аз си се разхождам ама само като съм сама и съм по сутиен или блуза и гащички ...


ходи си само по дамски боксерки :-x и хич не и пука :oops:

DeniSinKa
08-14-2008, 10:28
ама само по боксерки без нищо др така ли ?

zvezdichkaaa
08-14-2008, 10:38
О боже,ами явно не я е срам.Няма какво да направиш,ако вече си и казала,ако не кажи и да си облече поне потник или нещо такова,защото не ти е удобно така.

asasfdf
08-14-2008, 14:27
отвратително! :x
и отваря вратата само по гащички..хмм