PDA

View Full Version : Страх ме е от целувки



tvoq_slabost
08-13-2008, 23:18
Zdraveite! Az sam na 15 godini i imam malak problem ... Do sega ne sam se celuvala .Problema e , 4e iskam, no me e strah .Kakto vsi4ki znaqt, nqkoi mom4eta mogat da po4nat da se podigravat ili da razkazvat na vseki sre6tnat za t.n. problem.Zaribqvat me mnogo mom4eta ,no az vse gi othvarlqm, za6otot me e strah . Sega ima edno mom4e i go iskam i ne mislq da propilqvam 6ansa si otnovo.Nego go poznavat mnogo hora i nz kak 6te reagira i bi li razkazal na priqtelite si .Da, priznavam si prosto me e sram ot tozi fakt . Nqkoi imal li e kato moq problem i kak go e izbegnal P.S. ne sam sigurna dali trqbva da se obarna kam toq razdel ili ako ima takava druga tema.. ako ne e trqbvalo ili ima podobna izvinqvam se predvaritelno .. :)

т.1 и т.7
krem4et0

CucuTy
08-13-2008, 23:25
Не си се целувала никога и се срамуваш от това? Няма нищо срамно.. за всичко си има първи път! То като дойде момента всичко ще разбереш.. Не се притеснявай ;)

shonii<3
08-13-2008, 23:36
Никой не знае как да се целува, никой не знае някакъв определен начин...то просто се чувства...Няма да мислиш за това какво става в устата ти, а в сърцето :oops: :-)

beautiful~kiss
08-14-2008, 06:21
Според мен няма нужда да му обясняваш си или не си се целувала.Просто се отдаваш на мига и не се притеснявай,отпусни се :)

CucuTy
08-14-2008, 10:27
Никой не знае как да се целува, никой не знае някакъв определен начин...то просто се чувства...Няма да мислиш за това какво става в устата ти, а в сърцето :oops: :-)



Мда.. Няма точно определена рецепта "Как да се целуваме". С времето ще свикнеш как става ; ))

BrokenAngel
08-14-2008, 10:35
Не се притеснявай за нищо.Отпусни се и когато дойде целувката се отдай на момента.Ако си мислиш,че не можеш и няма да се справиш така и ще стане.При моята първа целувка аз се отпуснах и беше прекрасно,понеже беше с човек,с когото много исках,а както виждам и твоя случай е такъв.Ако толкова те е страх остави го той да води

Xrisenceto
08-14-2008, 10:47
Pomoli nai dobriq si priqtel/priqtelka da potrenirate shom tolkova se pritesnqvash :)

Giva
08-14-2008, 11:02
Не му казвай че не си се целувала.Няма рецепта по която се учиш на това.Просто се отпускаш и всичко си идва от само себе си :wink:

SK0RP10N
08-14-2008, 11:31
omg, ti ne si v red.kakvo se shashkash

bunit0
08-14-2008, 14:25
Не си се целувала никога и се срамуваш от това? Няма нищо срамно.. за всичко си има първи път! То като дойде момента всичко ще разбереш.. Не се притеснявай ;)
utre sig i da prai6 sex s nego 6a te e sram :D :D :D :D

CucuTy
08-14-2008, 14:32
Не си се целувала никога и се срамуваш от това? Няма нищо срамно.. за всичко си има първи път! То като дойде момента всичко ще разбереш.. Не се притеснявай ;)
utre sig i da prai6 sex s nego 6a te e sram :D :D :D :D


ъ?

FlipY
08-14-2008, 14:34
Zdraveite! Az sam na 15 godini i imam malak problem ... Do sega ne sam se celuvala .Problema e , 4e iskam, no me e strah .Kakto vsi4ki znaqt, nqkoi mom4eta mogat da po4nat da se podigravat ili da razkazvat na vseki sre6tnat za t.n. problem.Zaribqvat me mnogo mom4eta ,no az vse gi othvarlqm, za6otot me e strah . Sega ima edno mom4e i go iskam i ne mislq da propilqvam 6ansa si otnovo.Nego go poznavat mnogo hora i nz kak 6te reagira i bi li razkazal na priqtelite si .Da, priznavam si prosto me e sram ot tozi fakt . Nqkoi imal li e kato moq problem i kak go e izbegnal P.S. ne sam sigurna dali trqbva da se obarna kam toq razdel ili ako ima takava druga tema.. ako ne e trqbvalo ili ima podobna izvinqvam se predvaritelno .. :) LIESSSSSS ! :o не само мом4етата разказват на приятелите си :x има много моми4ета които като се целуват с някои и после целия град знае :-x

tery
08-14-2008, 14:36
otpusni se i ne misli za tova .. prosto se otdai na momenta kakto te posavetvaha malko po nagore :-| :-| :-| :wink: :wink: :wink:

Love0nlyMyself
08-14-2008, 17:53
успокой се ако искаш да си по сиг за да не почнев тва момче д ти се подиграва просто му кажи че ти е за пръв път пък нека те научи :) а в най добрия случай всъщност можеш да се окажеш доста добра в целувките без предварителен опит :)

pandelka
08-14-2008, 18:07
Няма нищу страмно в т'ва..когато му дойде времето срамът ще изчезне :)

Vladkoy
08-14-2008, 18:20
Не трябва да се притесняваш - всичко идва от само себе си.

NeLLy_BaBy
08-14-2008, 18:26
Мила няма какво да се притеснаваш. За всичко си има първи път, всеки е минал през това. Просто се отпусни и се наслади на мига, това един от миговете, които се помнят винаги. Така че давай смело напред ;)

evelinka1122
08-14-2008, 19:11
дам, имах този проблем когато бях на 12..... никой не се ражда научен :) бъди себе си и не се притеснявай.... ще му схванеш цаката :) и моите първи два пъти не бяха мн сполучливи, но всичко си идва на мястото :)

AnIcHkAtA
08-14-2008, 19:22
Мен ме беше срам до момента в който не се целунах и също като теб съм рязала мн поради тая причина.Пробвай с някоя приятелка, ако ще си по-спокойна.Всеки се целува различно и тругно се определя кой как се целува.

П.П.:Само не си движи бързо езика наляво-надясно между зъбите, на нивото на устните, ужасно е!Дано да ме разбра какво искам да ти кажа :D

Pliok0019
08-14-2008, 19:37
Ако това момче те целуне, просто отвърни на целувката му. Ако той наистина си заслужава едва ли ще се смее и ще разказва пред другите, че се целуваш зле. Може да го приемеш като нещо като тест. Целуката не е голяма филсофия и в нея няма нищо сложно. Щом откриеш някой подходящ няма да чувстваш страх/срам.

krisiiiiito
08-14-2008, 19:42
оо няма изобщо от какво да те е срам никой не се е родил научен просто го целуваш а другото ще дойде от самосебе си

п.с - има хиляди такива теми ее вие какво искате да седнем да ви научим ли 8-)
ама както и да е все пка хората имат ''проблем'' :P :P

i'm so excited!
08-14-2008, 19:46
а като дойде време за секс кво ще правиш ?

sexy&crazy
08-14-2008, 20:52
ох и аз имах този проблем но както казват вси1ки тук всичко става на момента аз сам на 15 също и 1 ми целувка беше на 12 стана много странно имаше 1 мом4е което ме харесваше и аз него и нали бяхме останали насаме с него и тои ме гушна и ме целуна и аз незнам как стана,та както ти казах не можеш вечно да се страхуваш ще доиде денят

Whyniser
08-14-2008, 20:59
Не съм видял все още момче или момиче,които да имат бяс.Тъй че най-полезния съвет е да изчакаш момче да направи първата крачка.
П.П.-Като се замислям все сме нужни ние да правим първата крачка за сега

maguta
08-15-2008, 10:51
i az imah podoben problem beshe me strax ,no bqx na 12 godini.otdai se na momenta i ne misli za tova! nikoi nemoje da ti kaje kakvo da pravish samo edno-ne si otvarqi prekaleno mn ostata dr shte doide ot samosebesi! uspex :-| :-| :-| :-| :grin: :-)

Josefinne
08-15-2008, 10:57
Всъщност да се научиш да се целуваш е много лесно.
Сапомням си, че и аз бях сравнително голяма, когато това ми се случи за първи път. Поне така си мислех , де :).
Та, когато се целунахме с онова момче, осъзнах, че човек може да се научи точно за 30 секунди какво и как става. В началото е малко странно, определено, но после се усещаш и ето го - вече се целувате.
Ако наистина го харесваш, може да излезнете няколко пъти на кафе и успешно да избегнеш моментът с целувката, докато се опознавате.
Като все пак стигнете до момента - може да му кажеш, а ако се притесняваш - пак казвам - ще се научиш много бързо и той дори няма да разбере.
Ако все пак и предложеното по-горе не те устройва - събери се с приятелки, отидете на дискотека, затанацувай се с някой непознат младеж там и той ще те целуне. Няма да има на кого да разказва, защото няма да те познава ;).
Определено не си струва заради това притесненение, да изпуснеш хубавото момче ;)

Sweet_Play_F
08-15-2008, 11:35
О,Божеее... :? :shock: :-x :o :lol:

SabrinaAa
08-15-2008, 17:00
Za vsqko ne6to si ima parvi pat...ne trqbva da se strahybav6...prosto se otposni i vsi4ko 6te si doide na mqstoto... :-) :-)

ImmortalForever
08-15-2008, 17:14
Ахаха чета себе си преди точно 5 години.."ама как ще му дам да ме цлеуне?Той после и друго ще иска!После на приятелите си ще ме коментира и ще им се хвали!" ама точно същата..Спокойно бе! Една целувка-голям праз..Знаеш ли кфи неща те чакат след целувката-първа любов;първо разбито сърце,феминизъм... Яяя сектир! цалувай го тоз и живи и здрави!

Amateur
08-16-2008, 15:24
Отпускаш се и само ше си доиде от вътре!Не се притесняваи!

gPa3HuTeJl
08-16-2008, 15:31
хората на 14 години се сцепват от секс - тая още я е страх да се целува.. :lol:

get_nasty_
08-16-2008, 15:50
да както другите казаха няма нищо срамно от това да не си се целувала...щом харесваш това момче не се отказвай от него..преодолеи този така наречен страх от целувката...мога да ти кажа че тва е едно от наи прекрасните неща....като цяло имаш 2 вариянта
-единия е да помолиш някоя твоя приятелка да те научи ,а другия който според мен е и по удчен -да оставиш всичко от самосебе си....и да се отписнеш...следвай неговите движения и всичко ще е ок :) :) :)

InnchetO
08-16-2008, 19:02
оо ама боже .. на първата ми целувка момчето ми каза че съм се целувала много добре :lol: като му казах после че ми е било за пръв път и той не ми повярва :lol: и до ден днешен не мога да го убедя че ми е била първа :lol:

спокооойно :) просто давай смело :) и гаф да стане ще влезеш в ритъм :) ти знаеш ли колко пъти са ставали гафове при менеее :lol: не е истина :) всеки се целува различно и с всеки нов ще е всякаш ти е първата целувка :)

InFaTuAtEd
08-18-2008, 12:43
Все пак никой не се е родил научен и всичко си има първи път. :) Така,че щом наистина харесваш момчето не си пропилявай шанса и успех :)

LaDy_DaQnA
08-18-2008, 14:11
да имах същия проблем и просто му казах че не съм се целувала и мнг ме е страх от 1-вата целувка ама и тя стана ямя дори и да каже на някой тфа не е срамно пък ако каже си прави изводите колко държи на теб :P

evichka_lonelyy
08-18-2008, 14:51
Не съм видял все още момче или момиче,които да имат бяс.Тъй че най-полезния съвет е да изчакаш момче да направи първата крачка.
П.П.-Като се замислям все сме нужни ние да правим първата крачка за сега

+1 :) :) :)

ne_mi_trqbva6
08-18-2008, 22:11
Омг момиче :О:О:О и кво като каже ... на тебе пука ли ти ?!?!? :? Да ти имам проблемите ... ти да зн като се бях целувала с момчето което направоо обожествявах леле ебасии смеха :D :D :D Той след това каза че не ставам и кво :D цялото даскало знаеше ама кво ми пука .... когато разбрах за тва се сцепих да се смея макар 4е ... :oops: :oops: :oops: сиг съм била ужасна и сички спяха да говорят за тва аре отиваи да го :-) :-)

SexYLipS
08-18-2008, 22:25
според мен хвани това момче и го нацелувай.. каквото стане стане. Дай всичко от себе си. И да каже на някой теб кфо те грее?

LINKNOT
08-18-2008, 22:26
И аз се притеснявах от първата целувка .. и то много. :D Помня,че когато момчето ме целуна се отдръпнах леко,но после отвърнах и както каза някой,за няколко секунди вече разбрах какво да правя. Не се плаши. :) Не е голяма философия. Аз си го представях много по-сложно. Въпросът е да се отдадеш на момента и да изгониш всички странични мисли. Успех.

vladighpo
05-08-2012, 13:45
awe za kvo se pritesnqvash tova sa gluposti pa ako ti e tolkoz trudno oredi si edna sresti4ka s edno mom4e koeto uz svalqsh i otidi i se celuvai kuv ti e problema kato edva te poznava :P

ShtrudeL
05-08-2012, 13:51
Стара тема. Този над мен да пише на кирилица!