PDA

View Full Version : Предадена,от собствения си баща.



victory_game
08-14-2008, 06:39
Здравейте.В момента,не знам къде се намирам и ми е страшно тъжно.Баща ми е виновен.Отново ме предаде,както всеки път.
Ето на кратко историята...Тази година ще ходя на море-в неделя.И баща ми обеща,да ми помогне с парите.(мама и "баща ми" са разведени и живея с майка си) Да обаче за пореден път ме измами.Беше ми обещал,че вчера щял да дойде да ми ги донесе.Ок.Но той не ми се обади,както го прави всеки ден.Притесних се и му пратих смс-никаква реакция.Пратих му втори и трети ... Не благоволи да се обади.Изпаднах в нещо като депресия.Едвам сдържам сълзите си.От него ми зависи почивката.Ако той не ми даде пари,просто няма да ходя,защото моите спестявания не ми стигат!Преди малко му звънях около 2-3 пъти...даваше свободно,но никой не вдигна.Това още повече ме накара,да смятам че ме е предал.Много пъти ме е лъгал.Обещавал е без да изпълнява.А аз тъпата седя до телефона и го чакам :( Мама няма как да ми помогне с тея пари...
Нямам помощ от никъде.Изпаднала съм в черна дупка.Той живее доста далече от нас...А й не знам адреса му,само в кой град е.Няма как да се свържа с него освен по телефона.Просто няма изход и трябва да се примиря с това че,няма да ходя никъде...Няма начин.Отново съм предадена,от собствения си баща.Извинявам се ако темата не е за тук.

AnzaRe
08-14-2008, 06:44
Кофти ситуация.Гадно е родителите ти да не са заедно.Имай надежда може да ти звънне.Надеждата умира последна.

Vikitooo
08-14-2008, 07:13
А може да не си е чул телефона и да ти се обади във всеки един момент..не се отчайвай! :-)

prettyIdeath
08-14-2008, 07:44
Щом си знаела че е такъв, защо си оставила нещата изцяло в неговите ръце. Незнам на колко години си, но можеше така да си завъртиш нещата че да започнеш малко да бачкаш и да си изкараш нужните пари. А относно баща ти, поговори си с него и ако имаш смелостта кажи му как се чустваш при всичките пъти когато той те предава и как той понякога е единствената ти надежда и после я съсипва... :?

BulgariaZaBulgarite
08-14-2008, 07:47
Хвани се петък и събота на работа и ще изкараш поне 30лева.

pandelka
08-14-2008, 07:49
Може да не те е предал..може да не чува телефона си на да не е видял...да е забравил-(което е лошо).Може да има мн причини освен тази която ти изтъкваш,че за пореден път те е предал..Но след като ти знаеш,че и друг път ти е обещавал без да го изпълни защо си му се доверила..??

fc
08-14-2008, 08:31
Отвлечен е от пътуващи нинджи във времевото пространство , които целят да ти провалят почивката...
Съжелявам

krisiiiiito
08-14-2008, 08:35
лоша работа :x

Anf3tamin4o
08-14-2008, 08:40
Не му говори като прави така :)

AFT
08-14-2008, 09:18
Може да му се е случило нещо. Защо не му звъннеш от нечий друг телефон, може да не вдига, защото вижда, че си ти. А може и да е загубил парите и да го е срам да ти каже (или нещо подобно). Има толкова много причини. =)

LadyCarameL
08-14-2008, 09:20
Може да пътува 'към теб' и просто да си е забравил телефона? :)

pandelka
08-14-2008, 09:21
Може да пътува 'към теб' и просто да си е забравил телефона? :)

Ехх каква огромна надежда и даде... 8)

LadyCarameL
08-14-2008, 09:24
Надеждата умира последна! :D

AFT
08-14-2008, 09:24
^ Мда, той да не живее на друг континент? :-o

kofti_nick
08-14-2008, 09:51
Кофти случка....

Kostadin_682
08-14-2008, 10:09
Кофти ситуация.Гадно е родителите ти да не са заедно.Имай надежда може да ти звънне.Надеждата умира последна.
+1

hahavteen
08-14-2008, 10:13
Точно за това аз вече на баща ми за нищо не разчитам. От него зависи дали и кога ще си идвам в БГ и всеки път се почват едни уговорки, обаждам му се по 5 пъи на ден докато не вземе билет, той ми разправя че няма пари, баба ми и леля ми (по майчина линия ) почват и те да го юркат защото са му наблизо ( :-D )... Някви драми са всеки път и никога не е 100% сиурно че ще си ида.
Не виждам какво може да направиш освен да свикваш че е такъв и другия път да организираш нещата така че да нямаш нужда от неговата помощ.

JahSoldier
08-14-2008, 10:16
Мм наште са разделени от 3 години (не разведени) Баща ми ми се обажда 1 път на 6 месеца. И понякога се виждаме. Когато се видим ми дава 100 лв. (за 6 месеца :-o ) Той сега си има нова жена (на 22-23 .. :? ) и наскоро му се роди дъщеря .. През Юни. Аз имах рожден ден на 27-ми Юли той нито се обади, дори един смс не писа .. Седмица след това се видяхме случайно на една сватба - само му казах "здрасти" и после го игнорирах. По едно време той май се усети и дойде при мен и ми каза: " Нали рождения ти ден беше през август ?! Аз ония пари, които ти бях обещал ще ти ги дам. Не се безпокой. " Само го погледнах така - :x и му показах среден пръст. Той малко се стресна и си млъкна. После се засякохме случайно в коридора на заведението, в което беше сватбата. Бяхме сами и той започна да ми се извинява, че е забравил и т.н. Единственото, което му казах беше: " Мразя те! Отричам се от теб. Вече не си ми баща. Пожелавам ти само нещастие с новото семейство. Мразя те! " И му ударих шамар. От тогава нит сме се виждали, нито нищо .. Така ми е по - спокойно като той знае какво чувствам.

Не беше нужно да разказвам цялата история, но имах нужда да си го излея .. :oops: Да не ти пука дори и да не ти даде пари :) Дори и да не отидеш на море можеш да си прекараш хубаво и в твоя град. Успех. :-)

SabrinaAa
08-14-2008, 11:15
Kofti..... :lol: :lol: :lol: Az za tova nikoga ne raz4itam na ba6ta si.....toi vinagi me laje....idiot!!!!!!! :o

xxxSnowflakexxx
08-14-2008, 11:41
Kofti e situaciqta no naistina ne se ot4aivai nadejdata umira posle.Toi naistina moje da doide v nai-neo4akvaniq za teb moment i da ti dade parite!

kalpazanka
08-14-2008, 13:24
Звънни му от чужд телефон или скрий номера на твоя/от настройките/. Дори и да не отидеш на море, пак можеш да си организираш почивчица, макар и по-кратка, екскурзия...знам ли... съберете пари с приятели/приятелки, идете някъде за два-три дни...
Хвани се на работа, все нещо ще изкараш...Има ли желание, има и начин!

slun4ice_90
08-14-2008, 13:34
И аз със моя баща хич не се разбирам....Като си дойде от работа гледам да изляза някъде,защото пак ще започне да ми вика за нещо.... :? А сега към твоя случай помисли ли,че може нещо да му се е случило?Всичко става все пак.Както казаха опитай да пак да се свържеш с него.Успех. :-) :grin: :-P

gerinceto
08-14-2008, 13:39
Кофти ситуация.Гадно е родителите ти да не са заедно.Имай надежда може да ти звънне.Надеждата умира последна.

asasfdf
08-14-2008, 14:13
надали го прави, за да ти е гадно, щом и ти се обажда всеки ден попринцип..хиляди неща може да са се случили, надявай се да дойде и да ти плати пътуването..