PDA

View Full Version : Вуцов напуска?



i'm so excited!
08-14-2008, 09:31
14.08.
08

Велислав Вуцов подаде оставка след края на мача Левски – БАТЕ Борисов (0:1), която е била приета от собственика на „сините” Тодор Батков. Отборът ще бъде воден от досегашният помощник в тима - Емил Велев. Новината съобщи на пресконференцията след мача от третия квалификационен кръг на Шампионската лига спортният директор на Левски Даниел Боримиров.


Веднага след края на мача Левски - БАТЕ Борисов, собственикът на сините Тодор Батков показа на феновете на тима, че отива в съблекалнята на клуба, за да вземе мерки след позорната загуба с 0:1.


Секунди след последния съдийски сигнал, босът съвсем демонстративно мина целия терен на стадион Георги Аспарухов и се запъти към съблекалнята. Адвокатът слезе от ложата и се запъти към Сектор В, където се прибраха футболистите след поражението.


Няколко минути по-късно, след завръщането си на терена, Батков обяви пред Гонг, че Вили Вуцов сам ще заяви на пресконференцията след двубоя, дали остава треньор на тима. На нея обаче се появиха Даниел Боримиров и Константин Баждеков.


На въпрос, който Тодор Батков даде в движение пред Томислав Русев, дали Вуцов остава начело на тима, адвокатът заяви „Не”, без да даде повече информация дали вече наставникът е уволнен. Малко по-късно стана ясно, че Вуцов вече е подал сам оставката си и тя е била приета от собственика на клуба.


„Мисля, че трябва да спестим на Вили Вуцов, това, което се случи и затова аз дойдох да седна пред вас. Много е рано да се говори дали отчитаме като грешка назначаването на Вуцов, виждате че феновете са претенциозни, те са барометър, който показва дали играем добре или не”, сподели Даниел Боримиров.


„Нека да преспим, утрото е по-мъдро от вечерта, така че мисля, че след като президентът е оповестил това решение – това е! Емил Велев е треньор на Левски. На този етап това е единствената промяна. Аз, когато поех този пост, Велислав Вуцов вече беше поел Левски, затова не знам защо трябва да подам аз оставка”, добави още Даниел Боримиров.


(www. gong. bg)

psychopath
08-14-2008, 10:27
дано Кокала направи нещо 8-)

Alco
08-14-2008, 10:41
еми кво пък, тъкмо виуи ше бъде човека с най-скъпи чехли в "б" група. :grin: