PDA

View Full Version : Защо провинциалистите мразите Софиянци?



VQTUR
08-14-2008, 10:37
Защо толкова мразите Софиянците?

FelisDirus
08-14-2008, 10:40
Оф, айде пуснете още 4-5 такива теми. Безмозъчни същества.. :?

Alco
08-14-2008, 10:40
пеуник бие, лошо бие
бфс е мафия
да го духа софия

8-)

VQTUR
08-14-2008, 10:47
Въпросът не е същия като другата тема!
Тук се пита защо софиянци за мразени, а в другата защо провинциалистите!!!
Айде малко мислите преди да се изказвате негативно

Alco
08-14-2008, 10:52
мразиме софиянци щото живеят в мръсен и задръстен град, имат някви универсални магазини и им викат МОЛ, кво е тва нещо вее... :shock:

:razz: 8-) :D

Loshotia
08-14-2008, 10:53
С подобни теми се насажда само омраза и се съдзава работа на модераторите

FelisDirus
08-14-2008, 10:54
Въпросът не е същия като другата тема!
Тук се пита защо софиянци за мразени, а в другата защо провинциалистите!!!
Айде малко мислите преди да се изказвате негативно


О, извини ме. Разликата е съществена. В крайна сметка въобще не се дискутира едно и също нещо - и по-точно отношенията между едните и другите.

Както казваше една уважавана от мен потребителка - тия глави не са ви само за орален секс, мислете малко. :?

VQTUR
08-14-2008, 11:00
ОК, непишете по тази ''тъпа, безмислена'' тема!
Защо го правите... не сте длъжни да си губите времето...
но щом по собствена воля сте решили да пишеше - то поне отговорите на въпроса без мн драми!

Alco
08-14-2008, 11:01
стфу ве, гадна софиянке, изверг такъв!!! :-x

FelisDirus
08-14-2008, 11:07
Пише се 'безсмислено". Тук ясно съм казала какво мисля по въпроса - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=189344&start=30 .

VQTUR
08-14-2008, 11:15
Пише се 'безсмислено". Тук ясно съм казала какво мисля по въпроса - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=189344&start=30 .

Приема се! \:D/

SuNsEt
08-14-2008, 12:29
С подобни теми се насажда само омраза и се съдзава работа на модераторите +1

XceSS
08-14-2008, 13:13
Тая тема няма край...
Лично мен софиянците ме нервят, защото си мислят, че България е София и на всеки който е от провинцията слагат етикет "Селянин", а изобщо не е така.
Софиянците пък мразят провинциалисти, защотото има 1 милион провинциалисти в София, които 90 % са малоумни, защото са отишли в град който мразят, само и само да имат повече пари(което не ми се струва много много вярно).
Заради това тази тема я има от незнам колко години и още толкова ще се води този спор.
Успех ! :)

MakeMeLaugh
08-14-2008, 14:35
Оф, айде пуснете още 4-5 такива теми. Безмозъчни същества.. :?
О, извинете... забравихме, че вие сте всвешината и решавате колко и какви теми трябва да се пускат.

Като нещо не ти оттърва - просто не чети.

Типична ограничена софиянка. Пф

Относно темата - мисля, че излишно се филмират със самочувствието си и не са ми особено приятни.

FelisDirus
08-14-2008, 14:50
Оф, айде пуснете още 4-5 такива теми. Безмозъчни същества.. :?
О, извинете... забравихме, че вие сте всвешината и решавате колко и какви теми трябва да се пускат.

Като нещо не ти оттърва - просто не чети.

Типична ограничена софиянка. Пф

Относно темата - мисля, че излишно се филмират със самочувствието си и не са ми особено приятни.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Вили, не е смешно.
Смятам, че той е напълно прав. [-o<

amatorium
08-14-2008, 16:56
Аз не ги мразя. Мразя простите същества, от където и да са.

krisiiiiito
08-14-2008, 17:10
Тая тема няма край...
Лично мен софиянците ме нервят, защото си мислят, че България е София и на всеки който е от провинцията слагат етикет "Селянин", а изобщо не е така.
Софиянците пък мразят провинциалисти, защотото има 1 милион провинциалисти в София, които 90 % са малоумни, защото са отишли в град който мразят, само и само да имат повече пари(което не ми се струва много много вярно).
Заради това тази тема я има от незнам колко години и още толкова ще се води този спор.
Успех ! :)

точно и аз така мисля

miminia
08-14-2008, 18:32
Аз бих попитала обратното? ;)

Fesho
08-14-2008, 19:02
нз кой мразаат аз съм от сф и не мраза провинциалистите дето си живеят в провинциятта мразя поиве4е от си4ко провинционалистите дето живеят в сф :@:@:@:@@:

Disrespect
08-14-2008, 19:05
нз кой мразаат аз съм от сф и не мраза провинциалистите дето си живеят в провинциятта мразя поиве4е от си4ко провинционалистите дето живеят в сф :@:@:@:@@:

охохохооохохахахахуухухух

ULTRA_LEVSKI
08-14-2008, 19:12
нз кой мразаат аз съм от сф и не мраза провинциалистите дето си живеят в провинциятта мразя поиве4е от си4ко провинционалистите дето живеят в сф :@:@:@:@@:


Ти си пример за 1во поколение уонаби Софиянец, който е толерантен към някои долни индивиди настанили се трайно в града ни, щото е, като тях . КУР ЗА ТЕБ, ДВА ЗА ТРАЙНО НАСТАНИЛИТЕ СЕ В СТОЛИЦАТА, а евала на НОРМАЛНИТЕ и АДЕКВАТНИ провинциалисти, които си живеят в града и не хранят София !

Decu
08-14-2008, 19:16
нз кой мразаат аз съм от сф и не мраза провинциалистите дето си живеят в провинциятта мразя поиве4е от си4ко провинционалистите дето живеят в сф :@:@:@:@@:

охохохооохохахахахуухухух


Копеле...

тоя се мрази сам! :shock:

:D :D

dudumaster
08-14-2008, 20:05
мразят ни щото са селяци и не са родени в столицата, не искам да обиждам ма селяци мръсни, не сте софиянци само щото сте родени тука бе, майките и бащите ви кат са расли в полето и вие сте същите бе, всички който са дошли в софия след 89 година се селяци

dudumaster
08-14-2008, 20:15
мразят ни щото са селяци и не са родени в столицата, не искам да обиждам ма селяци мръсни, не сте софиянци само щото сте родени тука бе, майките и бащите ви кат са расли в полето и вие сте същите бе, всички който са дошли в софия след 89 година се селяци

теб от коя нива те ожънаха, викаш?
типичен провнциалист си евалата

dudumaster
08-14-2008, 20:21
мразят ни щото са селяци и не са родени в столицата, не искам да обиждам ма селяци мръсни, не сте софиянци само щото сте родени тука бе, майките и бащите ви кат са расли в полето и вие сте същите бе, всички който са дошли в софия след 89 година се селяци

теб от коя нива те ожънаха, викаш?
типичен провнциалист си евалата

казано от дудукмастър като теб ми звучи като комплимент :)
и весел даже... е после пускайте теми и се чудете що има такава омраза

dudumaster
08-14-2008, 20:25
сигурно е заради селяндурчета, като теб, които говорят глупости, а даже не могат да се изразяват правилно.
Дали не е много смешно да обвиняваш другите в недостатъци, които са присъщи за теб?
Мне, по-добре да използвам най-тежката форумна присъда- ти, моето момче, си комплексиран от това, че живееш в някаква тясна панелка, а майка ти и баща ти са дошли от някъде си и цял живот се опитват да станат софиянци, като болните им амбиции са се предали и на синчето им, което има самочувствието на граф и покритието на ратай.

С две думи: жалък си... :)
а ти пък говориш без да знаеш, наще и двамата са родени в софия и си живеят супер животец, верно че съм в панелка ма пък си е супер панелка, супер кварталец и си ми е мноо кеф, не съм казал че нямам недостатъци но не са точно тея

dudumaster
08-14-2008, 20:28
Ботунец не е София, нито Божурище или Мрамор...

стига си се имал за софийски благородник, че си смешен...
тъп си бате споко, по към центъра съм , на 10 минути пеша от министерството съм, така че се скрий некъде

VQTUR
08-14-2008, 20:28
exploitedteen, a не е ли по-жалко да наречеш някой жалък...


Софиянци са мразени защото имат привилегийте на големия град, работа и още мн др неща.Но нито едните, нито другите са виновни за позицията в която се намират, така че... живейте мирно и спокойно.
Светът е за всички!

Disrespect
08-14-2008, 20:32
Ботунец не е София, нито Божурище или Мрамор...

стига си се имал за софийски благородник, че си смешен...
тъп си бате споко, по към центъра съм , на 10 минути пеша от министерството съм, така че се скрий некъде

не усещаш ли, че правиш същото, в което обвиняваш и другите?

Loshotia
08-14-2008, 20:34
Ботунец не е София, нито Божурище или Мрамор...

стига си се имал за софийски благородник, че си смешен...
тъп си бате споко, по към центъра съм , на 10 минути пеша от министерството съм, така че се скрий некъде

От кое министерство бе, сладък.
За софиянец е нетипично да каже министерството, това само селянин го прави- кметството, кръчмата, пощата. А ти- министерството...

съмнителен си много...

До площада

IndianXXI
08-14-2008, 20:38
Софиянци се прибират по родните места,тоя филм някой гледал ли го е?

Jack_Sparrow
08-14-2008, 21:14
Експлоатиран тийнейджър, защо си зациклил в тийн форум, като не си за тук? :-o Ходи си на работното място, за да те експлоатират там. :razz:

ULTRA_LEVSKI
08-14-2008, 21:19
Софиянци се прибират по родните места,тоя филм някой гледал ли го е?

На Великден го гледах...

напомняше малко на 28 days later...
няма кой да те напсува по улиците, а колата можеш да си я паркираш като арабин в пустиня...


И пресичаш, като човек на едни от най-натоварените улици 8)

Ophelia
08-14-2008, 23:21
Защо толкова мразите Софиянците?
и ти кат си у София ние сми от провинциата така ли?варна много ли е провинця,че е 50 пъти по-яка от София.Нашумя 1 дума в последните 2 години и айде провинцията. + че хората от селата до София и те се мислят за софиянци... ние сме от село и си смъркаме бело :D

FelisDirus
08-15-2008, 02:24
exploitedteen, a не е ли по-жалко да наречеш някой жалък...


Софиянци са мразени защото имат привилегийте на големия град, работа и още мн др неща.Но нито едните, нито другите са виновни за позицията в която се намират, така че... живейте мирно и спокойно.
Светът е за всички!

Добре бе, мама му стара, как да взема на сериозно мнението на човек, който не може да пише грамотно на родния си език?! Разни хора си умират да твърдят, че изтъкването на правописни грешки означава липса на доводи в даден спор и го изкарват като последен отчаян едва ли не опит да обориш противника, но не е така.

Извинете, но видя ли нещо подобно, нищо не е в състояние да ме накара да уважа мнението на даден човек.

Ти като призоваваш да се живее "мирно и спокойно", защо пускаш теми, които биха могли единствено да провокират обиди?


Като сте решили да си мерите пишките, поне го правете с това, което сте постигнали досега сами. Не със случайности като "роден съм еди къде си", мама и тати са еди кви си... вие не сте допринесли грам нито за месторождението си, нито за това, че родителите ви са "някакви".
И понеже това е тийн форум, вие не сте на повече от 15-16 години, няма с какво да си мерите пишките, щото не сте извоювали нито една победа в живота си самички. Затова по-добре си мишкувайте пред компютрите и не се излагайте.
Тук визирам дудумастъра и всички, които се напъват да извършат някакъв мисловен процес, ама хич не им се получава.

st1ka
08-15-2008, 11:02
Не съм от София, но вече много неща ме свързват с града и много го харесвам, за тези, които твърдят, че едва ли не не може да се живее там, явно не са го опознали достатъчно добре.
Според мен кореняците софиянци никога няма да тръгнат да се хвалят, че са от столицата и т.н., понеже те са свикнали с големия град, но тези, които са се преместили там и идват от по-малки юте градове избиват комплекси и си мислят, че щом са отишли в Софията са достигнали края на света!

VQTUR
08-15-2008, 14:02
exploitedteen, a не е ли по-жалко да наречеш някой жалък...


Софиянци са мразени защото имат привилегийте на големия град, работа и още мн др неща.Но нито едните, нито другите са виновни за позицията в която се намират, така че... живейте мирно и спокойно.
Светът е за всички!

Добре бе, мама му стара, как да взема на сериозно мнението на човек, който не може да пише грамотно на родния си език?! Разни хора си умират да твърдят, че изтъкването на правописни грешки означава липса на доводи в даден спор и го изкарват като последен отчаян едва ли не опит да обориш противника, но не е така.

Извинете, но видя ли нещо подобно, нищо не е в състояние да ме накара да уважа мнението на даден човек.

Ти като призоваваш да се живее "мирно и спокойно", защо пускаш теми, които биха могли единствено да провокират обиди?


Като сте решили да си мерите пишките, поне го правете с това, което сте постигнали досега сами. Не със случайности като "роден съм еди къде си", мама и тати са еди кви си... вие не сте допринесли грам нито за месторождението си, нито за това, че родителите ви са "някакви".
И понеже това е тийн форум, вие не сте на повече от 15-16 години, няма с какво да си мерите пишките, щото не сте извоювали нито една победа в живота си самички. Затова по-добре си мишкувайте пред компютрите и не се излагайте.
Тук визирам дудумастъра и всички, които се напъват да извършат някакъв мисловен процес, ама хич не им се получава.


Kъде видя неграмотно писане от моя страна?
Айде само да не започваме с тия плоски заядливи забележки!!!
И този израз''да си мерим пишките'' сам по себеси говори що за човек си!
А относно това че на по 15 - 16 не сме постигнали нищо в живота си... за едни може и да е така, но за други НЕ!
Аз съм на 17 и мога да се похваля с много успехи в живота си.

Този който трябва да ''мишкува пред компютъра'' си ТИ, защото нали знаеш - човек съди за другите по самия себе си!

LINKNOT
08-15-2008, 14:10
Защо да ги мразим бе? Защо си мислите така? :shock: На мен ми е все тая. Дразня се само от неправилния им,в повечето случаи,български.

VQTUR
08-15-2008, 14:24
exploitedteen, a не е ли по-жалко да наречеш някой жалък...


Софиянци са мразени защото имат привилегийте на големия град, работа и още мн др неща.Но нито едните, нито другите са виновни за позицията в която се намират, така че... живейте мирно и спокойно.
Светът е за всички!

Добре бе, мама му стара, как да взема на сериозно мнението на човек, който не може да пише грамотно на родния си език?! Разни хора си умират да твърдят, че изтъкването на правописни грешки означава липса на доводи в даден спор и го изкарват като последен отчаян едва ли не опит да обориш противника, но не е така.

Извинете, но видя ли нещо подобно, нищо не е в състояние да ме накара да уважа мнението на даден човек.

Ти като призоваваш да се живее "мирно и спокойно", защо пускаш теми, които биха могли единствено да провокират обиди?


Като сте решили да си мерите пишките, поне го правете с това, което сте постигнали досега сами. Не със случайности като "роден съм еди къде си", мама и тати са еди кви си... вие не сте допринесли грам нито за месторождението си, нито за това, че родителите ви са "някакви".
И понеже това е тийн форум, вие не сте на повече от 15-16 години, няма с какво да си мерите пишките, щото не сте извоювали нито една победа в живота си самички. Затова по-добре си мишкувайте пред компютрите и не се излагайте.
Тук визирам дудумастъра и всички, които се напъват да извършат някакъв мисловен процес, ама хич не им се получава.


Kъде видя неграмотно писане от моя страна?
Айде само да не започваме с тия плоски заядливи забележки!!!
И този израз''да си мерим пишките'' сам по себеси говори що за човек си!
А относно това че на по 15 - 16 не сме постигнали нищо в живота си... за едни може и да е така, но за други НЕ!
Аз съм на 17 и мога да се похваля с много успехи в живота си.

Този който трябва да ''мишкува пред компютъра'' си ТИ, защото нали знаеш - човек съди за другите по самия себе си!

тя визираше дудумастърчето и неговата фрапираща неграмотност...
А това, че ти се засягаш- гузен негонен бяга ;)

ПП. и какво си постигнала в живота точно?

Тя беше цитирала мен, така че си помислих че става въпрос за моето мнение...

Постигнала съм професионални и лични успехи.
От малка знам с какво искам да се занимавам и си преследвам целите и ги постигам... ест има още мнооооооого за правене по въпроса, но важното е да се върви напред и нагоре.

Jeuelle
08-15-2008, 16:50
Уууу , бе мама му стара.
София , та София.
Много цигани , прашни и мръсни улици , мизерен градски транспорт , блъсканица навсякъде .... ЖЕГА!!!!
Това , че е столица , е просто една формалност!!!

Sweet_Play_F
08-15-2008, 17:00
НЕ
разбирам
защо
изобщо
ви
хрумват
такива
теми
ВИЕ
наистина
сте
безмозъчни
Как
смятате
че
е
възможно
някой
НОРМАЛЕН
човек
да мрази
хора
само
защото
живеят
в
столицата
Там
живеят
много
различни
по
характер
и
всичко
хора
които
не
виждам
защо
трябва
да
се
мразят
толкова
хора
под
един
знаменател
:? ФОРМАТЪТ НА НАПИСАНОТО Е ТАКЪВ ЗАЩОТО МН СЕ ЯДОСАХ И ДАНО НЯКОЙ МАЛОУМНИК ГО Е ПРОЧЕЛ

Alco
08-15-2008, 17:39
:? ФОРМАТА НА НАПИСАНОТО Е ТАКЪВ ЗАЩОТО МН СЕ ЯДОСАХ И ДАНО НЯКОЙ МАЛОУМНИК ГО Е ПРОЧЕЛ

ПРОЧЕТОХ ГО, ПРОЧЕТОХ ГО !!! :grin:

п.п. "формата на написаното е ТАКЪВ" :razz: форма - ж.р. = такава! кой е малоумника викаш. :oops: ШМЪРТ!

Sweet_Play_F
08-15-2008, 17:46
:? ФОРМАТА НА НАПИСАНОТО Е ТАКЪВ ЗАЩОТО МН СЕ ЯДОСАХ И ДАНО НЯКОЙ МАЛОУМНИК ГО Е ПРОЧЕЛ

ПРОЧЕТОХ ГО, ПРОЧЕТОХ ГО !!! :grin:

п.п. "формата на написаното е ТАКЪВ" :razz: форма - ж.р. = такава! кой е малоумника викаш. :oops: ШМЪРТ!

:lol: :lol: :lol: Идва от формат,а не от форма ;)


бях забравила да членувам :oops:


Пак да добавя - не съм от София ;)

valkanovb
08-15-2008, 18:41
Ne mrazq Sofiancite a tezi koito se izkarvat weliki shtoto jiveqt w stolicata i izkarvat ostanalite selqci i provincilisti makar te da sa selqnduri.

air_J
08-15-2008, 18:52
Уууу , бе мама му стара.
София , та София.
Много цигани , прашни и мръсни улици , мизерен градски транспорт , блъсканица навсякъде .... ЖЕГА!!!!
Това , че е столица , е просто една формалност!!!
Ще споделиш ли с нас, защо тогава дойде да учиш при циганите, прашните и мръсни улици, мизерният градски транспорт и блъсканицата навсякъде? Нека позная - щото специалноста ти я има само в София, или пък там образованието било най-добро. :razz: И като стъпиш в София, като научиш наизуст Студентски град и МОЛ-а да не запееш друга песен? Че повечето като видят МОЛ-а, Плаза, 33 и Авеню бързо забравят за изброените от теб недостатъци и забравят да се върнат там, откъдето са дошли. :oops:

VQTUR
08-15-2008, 19:00
а нещо конкретно, защото всеки може да каже, че е постигнал професионални, академични или лични успехи... ;)

Ok, по-конкретно свиря на цигулка от 6 годишна.
Имам награди от конкурси в страната и чужбина, обиколила съм Европа и знам къде искам да бъда и до къде искам да стигна! - това са професионалните ми успехи.

А личните са свързани с тях.Мисля че това с което се занимавам ми е дало мн добри и положителни неща и съм радостна от факта че имам възможността да създавам музика!

пп. голям оф топик се получи 8-)

Alco
08-15-2008, 19:06
:? ФОРМАТА НА НАПИСАНОТО Е ТАКЪВ ЗАЩОТО МН СЕ ЯДОСАХ И ДАНО НЯКОЙ МАЛОУМНИК ГО Е ПРОЧЕЛ

ПРОЧЕТОХ ГО, ПРОЧЕТОХ ГО !!! :grin:

п.п. "формата на написаното е ТАКЪВ" :razz: форма - ж.р. = такава! кой е малоумника викаш. :oops: ШМЪРТ!

:lol: :lol: :lol: Идва от формат,а не от форма ;)


бях забравила да членувам :oops:


Пак да добавя - не съм от София ;)

опс, приемам поправката, ама беше малко неясно.
:) :)

Рангел
08-15-2008, 19:26
Тук се пита защо софиянци за мразени, а в другата защо провинциалистите!!!
Двете теми требва да се обединят, тъй като провинциалисти и софиянци е едно и също. София е най-дълбоката провинция, както са дълбоки и дупките във външните софийски кенефи. :D

Daimler
08-15-2008, 19:28
Щото софиянците се правят на голямата работа и мразите нас - провинциялистите... 8-)

Рангел
08-15-2008, 19:29
Не съм от София, но вече много неща ме свързват с града и много го харесвам, за тези, които твърдят, че едва ли не не може да се живее там, явно не са го опознали достатъчно добре.
Не се подмазвай на софийските подчовеци!

Detestation
08-15-2008, 19:49
Не класифицирам хората по това откъде са.Но ме дразнят софиянците,които като чуят "провинция" си мислят за село.И за тези,които се правят на интересни реших да проверя значението на думата "провинция" в тълковния речник-цитирам-
"провинция-Отделна област или цялата територия на страната по отношение на столицата или на друг голям административен и културен център."
Това беше дословен цитат.Информирайте се малко преди да пишете,защото е срамота да наричате жителите на Варна,Бургас,Велико Търново,Пловдив,Русе и т.н. селяни.Ако те са селяни,не знам вие какви сте.Да не говоря за пунтктуацията и правописа на някои от шопите в темата.Но пак казвам-дразнят ме не софиянците,а натоканите надути столичани,които си мислят,че като живеят в София (дори да е в Красно село или в някоя порутена барачка) са по-напред от добре устроените хора в останалите градове.Избивате си комплексите с града,в който живеете.По-добре покажете личностните си качества и изтъквайте тях,а не местоживеенето си.С какво въобще се гордеете,по дяволите?! Да не би вие да сте построили нещо в София или пък да сте издигнали паметник?! Толкова ревностно защитавате града си,че човек би си помислил,че вие сте го основали... :shock:

Detestation
08-15-2008, 20:30
Прочетох я и то много добре.А в момента чакам да ме светнеш какъв е проблемът с поста ми и,по-точно,защо пък да не е по темата?

Рaнгел
08-15-2008, 22:52
щото софия е най-големото село

тя моята Гичка отиде там, аз я чаках да се върне дома, че да се либим пак и да се онождаме, па после и челяд да имаме, ама она и хареса у софията и сега само овчиците ми останаха

абе софия е най-големото село, с външните кенефи и нема вода

къде не е текло, пак нема да тече

Рангел
08-16-2008, 10:11
щото софия е най-големото село

тя моята Гичка отиде там, аз я чаках да се върне дома, че да се либим пак и да се онождаме, па после и челяд да имаме, ама она и хареса у софията и сега само овчиците ми останаха

абе софия е най-големото село, с външните кенефи и нема вода

къде не е текло, пак нема да тече
Хахаха ето го железното доказателство че софиянците са най-задръстените болни мозъци. Кой ли софийски путьо не е спал цела нощ от истерия и чак си е регистрирал ник с латинска буква, хахахахах пълни дебили и комплексари, от това по-големо доказателство ако има... :razz: :razz: :razz: :razz:

Задръстени дебили, само гнусната сафия ви е в тъпите глави. :razz: :razz:
Какъв страшен автогол си вкараха софийските женчовци. Вижда се кой приема тия спорове на живот и смърт, чак цел никнейм са регистрирали хахахаха софийски олигофрени. :D :razz: :razz:

BulgariaZaBulgarite
08-19-2008, 14:41
Скоро половин България ще живее в София другата по морето, а останалите в Пловдив...Това е положението. Вземете за пример Гърция. Там по-голямата част от населението живее в Атина другата в Солун.

babity
08-19-2008, 15:51
Никога не съм страдала от някакви предрасъдъци и никога не съм обичала етикетите. Също така никога не съм деляла хората на разни групи. Всеки е човек също толкова, колкото са и останалите. В началото на темата някой беше писал, че не е срещал софиянец, който да парадира с това, че е такъв освен по форумите. Аз обаче съм се срещала лично само с такива софиянци. ИзвиньетИ, ама няма ли да спрьети?! К'во като сте софиянци? Да не държите случайно Господ за мъдете? Еми не! Аз ме мразя хората живеещи на едно или друго място. Просто наистина ме изнервят тези, които си придават важност, защото са от София.

VIP_kukli4k@
08-19-2008, 16:03
тая дума"провинциалисти" не ме кефи...може да не съм от софия но не се смятам за нещо по-малко от тях :) иначеееее София ме кефи заради мн местаа за излизане, магазините и т.н. а не я понасям заради нахалните хорица, огромния шум ииии тва че винаги всеки бърза за някъде...супер неотчиви

Swinkenhoffer
08-19-2008, 16:30
а не я понасям заради нахалните хорица, огромния шум ииии тва че винаги всеки бърза за някъде...супер неотчиви
забрави да споменеш винаги намръщените и сиви хора, които ти убиват целия ден, и се намират само и единствено в София. :-k
Тва е класика.

visok
08-19-2008, 16:50
Егати моралната деградация. Софиянец или провинциалист факт е, че излезеш ли зад граница европейците асоциират понятието българин с "човек второ качество" крадец, наркопласьор, мошеник.....и т.н. Така, че докато се делите на " провинциалисти и софиянци" за нормалните хора вие винаги ще сте те боклуците и утайката на Европа.
Жалко за тая държава.....жалко, но след 10-тина години България без това ще се преименува на Източно Ромска Империя, така че .....докато мислите така нищо добро не ви чака. Братя българи!

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 05:09
Егати моралната деградация. Софиянец или провинциалист факт е, че излезеш ли зад граница европейците асоциират понятието българин с "човек второ качество" крадец, наркопласьор, мошеник.....и т.н. Така, че докато се делите на " провинциалисти и софиянци" за нормалните хора вие винаги ще сте те боклуците и утайката на Европа.
Жалко за тая държава.....жалко, но след 10-тина години България без това ще се преименува на Източно Ромска Империя, така че .....докато мислите така нищо добро не ви чака. Братя българи!
Много крайно мнение бе :D :D :D но в общи линии си прав...

Gam3 0v3r
08-20-2008, 05:13
Мнсе надуват :-x :-x

babity
08-20-2008, 09:19
Ае пускайте си на Respect & Nasio - Plovdiv и би'а 'а се сетите... "Ела да чуеш как го пра'и Пловдив..." :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

vodolei4e_m
08-21-2008, 13:47
Скоро половин България ще живее в София другата по морето, а останалите в Пловдив...Това е положението. Вземете за пример Гърция. Там по-голямата част от населението живее в Атина другата в Солун.
2 polovini kato sabere6 stava 1:) to za plovdiv ni6to ne ostana (btw saglasen sam kato izklu4im 6egata...)

Labogzer
08-23-2008, 14:06
sa neznam ama az sum si ot sofiq i smqtam 4e horata izvun sofiq naistina mngo ni mrazat.primer minalat godina bqh na slo i se zapoznah s edno momi4e sa ne be6e ot nai hubvite no be6e zabavna i kato me pitaha tehnite otkude sum pove4e ne q i vidqh!kvo tolko ima da se mrazim nali sme bulgari vsi4kite!v nqkoi mesta pove4e mrazqt sofqncite otkolkoto turcite!