PDA

View Full Version : Бяло течение или нещо такова...



liglata13
08-14-2008, 10:23
Прочетох доста теми по тоя проблем , ама моето е все пак нещо различно.. на 14 съм и вече ми е дошло преди една година, но все пак има бяло течение.четох че нормалното е безцветно и без мирис, но моето има някаква миризма.. мирише на кисело :( .. и е некакво бяло - жълтеникаво.. нямам сърбежи, нито болка, нито някакъв друг проблем.. не знам дали да кажа на мама, защото може въобще да не е проблем, а и ме е срам да говоря за такива неща с нея.. а на гинеколог (ако трябва) сама не мога да ида.. а и не искам, защото не съм ходила до сега и ми се струва срамно.. дано не е някаква инфекция.. често ли се среща.. какво да правя?

bubenceee
08-14-2008, 10:30
мххм аз имах същя проблем и не исках да казвам н майка ми :( мий се със сода много помага,но трябва окло 2 седмици и ще спре!А за по-бързо ще ти препоръчам нещо мноооого ефикасно може да е необичайно...Значи вземи с пръстта си малко мед и хубаво се утрий отдолу ама имам предвид вътре във вагината не само по срамните устни.Сутрин и вечер.Заокло 2 дена ной-много ще ти мине.Поне при мене беше така :) :-)

liglata13
08-14-2008, 10:33
Мед?! :-o Стига бе.. звучи странно.. :D едвали ако се мия 2 дни с мед, ще ми мине.. все пак тоя проблем не е отскоро.. а и ти откъде разбра, че трябва да се миеш с мед? или пък със сода. едвали си пробвала всичко, докато нещо проработи

bubenceee
08-14-2008, 10:34
ами каза ми го баба ми :-D и наистина взе,че помогна.И аз отначало зяпнах ама...реших да пробвам,то наистина в болниците при такива силни инфекции се правят медени промивки.Но както искаш.А за содата наистина е ефикасно препоръчват го и лекари :)

liglata13
08-14-2008, 10:37
Баба ти ти е казала да си навреш мед в оная работа?! :D Имаш луда баба ;) .. Ще видим.. май взех да се притеснявам и сигурно ще кажа на мамето..

pisenceto_94
08-14-2008, 11:03
Според мен по-добре е да кажеш на майка си,за да решите какво да правите,няма нищо срамно,а доколкото бялото течение има го почти всяко 2-ро момиче,не се питеснявай :) :) :)

zaiobaio
08-14-2008, 16:59
срам, не срам- най-добре иди на лекар. все пак здравето е най-важно. да не стане така, че сега да е нещо малко и лесно лечимо, а после да стане голям проблем.. замисли се !

balon4eee
08-14-2008, 17:21
Дрън дрън и аз го имам нищо не е ! Тука повечето са превземковци които при най-малкото ходят на чичко доктор (нищо лично) Няма ти нищо съвсем нормално е !

kalpazanka
08-14-2008, 17:35
Дрън дрън и аз го имам нищо не е ! Тука повечето са превземковци които при най-малкото ходят на чичко доктор (нищо лично) Няма ти нищо съвсем нормално е !
Имаш и ти жълтеникаво течение с кисел мирис и не предприемаш нищо? Със сигурност един ден ще плюеш колко некадърни са лекарите, защото не могат да ти овладеят инфекцията/но те няма да са виновните в случая/!

Love0nlyMyself
08-14-2008, 18:36
тва е неква инфекция сри че така ти го казвам ама не е нормално да имаш бяло течение даже леко жълтеникаво с мириз .. отиди на гинеколог

zaiobaio
08-14-2008, 21:04
Дрън дрън и аз го имам нищо не е ! Тука повечето са превземковци които при най-малкото ходят на чичко доктор (нищо лично) Няма ти нищо съвсем нормално е !
и аз мислех като теб и затова миналия месец дадох 100 лева за лекарства.. по трудния начин разбрах, че щом човек се съмнява, че има проблем със здравето най-добре е да иде на лекар. щом за теб грижата да си здрав е превземка, прави си каквото си знаеш. :)

foreverr
08-14-2008, 21:14
Ами аз имам такова,но моето е прозрачно и без мирис/това е най-нормално вагинално теение/-което е напълно нормално/питала съм личната лекарка даже/.Но твоето щом като малко мирише по-добре поговори с майка си и тя ще те заведе на лекар.

anna_georgieva
08-17-2008, 17:32
не правете експерименти :)
на 14 съм . дойде ми преди година. имам същия проблем. ходих на гинеколог . истината е ,че това са гъбички. те са вече хронични т.е. не могат да се излекуват. нормално е , много жени го имат. гинеколожката ми предписа хапчета , вагинален крем и специален интимен гел за всекидневния душ. и все пак ми казаха да не се надявам защото просто е нормално. и няма от какво да се срамуваш liglata13 , а кажи на майка си . тя те е родила , няма защо да те е срам от нея .

pifiella
08-17-2008, 17:45
Ходи на лекар!

bubenceee
08-17-2008, 19:03
Баба ти ти е казала да си навреш мед в оная работа?! :D Имаш луда баба ;) .. Ще видим.. май взех да се притеснявам и сигурно ще кажа на мамето.. :-x ОКК повече няма да давам съвети,реших да помогна с нещо-изпитано,ноо като искаш все пак има лекари иди там!!! И напротив баба ми е най-яката жена на света :x

it_ends_tonight_
08-17-2008, 19:36
уау страснахте ме! и аз имам нещо подобно и мислех, че е нормално, ма май и аз ше тря да ида на лекар.

rockandrollallnight
08-19-2008, 10:20
Аз искам да попитам винаги ли го има това течение...аз по принцип си имам винаги в рамките на нормалното, само когато сам в овулация е малко повече, но сега от 2 дни спря и няма нито капка.Как е при вас? И на какво може да се дължи това?

kalpazanka
08-19-2008, 11:01
При мен само в дните около овулация се появява.

sweet illusion
08-21-2008, 19:56
Хм..и аз го имам появими се от както го напраих за 1-ви път преди 4 месеца...тря да го пробвам това със содата!не искам да казвам на майка ми тай като тя не знае 4е не сам дествена,пак и не сиакм да разбира!Да се надяваме 4е ще ми мине :)

gostenkata
08-25-2008, 15:30
iskah samo da popitam bubenceee kakvo kolichestvo soda v kakvo kolichestvo voda se raztvarq! Mnogo blagodarq predvaritelno :)

kalpazanka
08-25-2008, 16:28
Хм..и аз го имам появими се от както го напраих за 1-ви път преди 4 месеца...тря да го пробвам това със содата!не искам да казвам на майка ми тай като тя не знае 4е не сам дествена,пак и не сиакм да разбира!Да се надяваме 4е ще ми мине :)
Честито! Лепнал ти е нещо! И да търкаш със сода, и да не търкаш, от тия упорити гадини без хапове няма да се отървеш!!!

Evanescencefan
08-26-2008, 19:05
И аз го имам това...........от някъде 2 месеца.Вече започвам да си мисля че е от интимния гел,защото преди се появяваше само по време на овулацията.И не изглеждаше по този начин :(

monityY
08-28-2008, 00:01
Содата е от тази за хляб нали?и така ли се втрива отдолу?Във вагината слага ли се? или да се смеси с вода и да се измия..как точно? И за меда ако може по подробно,или някакви други методи,билка някаква,кремче?